Dnes oslavuje meniny Edita zajtra Cyprián         Pondelok, 26. september 2022

8. liga dospelí


Starší dorast U19


Starší žiaci U15


mladší žiaci U13



Prihlásenie



  Zabudli ste heslo?

Počítadlo

Stránku si čítajú 3 ľudia
Počet návštev: 

Anketa

Ste spokojný s obsahom našej stránky?

Áno, je super (52%)

Áno, ale ešte máte čo zlepšovať (28%)

Skôr nie (20%)

10575 účastníkov ankety



Nová súťaž

Rozpis zápasov v sezóne 2022/2023

1. kolo (07.08.2022) o 17.00 hod.
Podmanín - Visolaje07.08.2022 17.00
Lysá pod Makytou - Košecké Podhradie07.08.2022 17.00
Streženice - Šebešťanová07.08.2022 17.00
Papradno - Jasenica07.08.2022 17.00
Tuchyňa - Sverepec07.08.2022 17.00
Nová Dubnica - Praznov07.08.2022 17.00
Dolné Kočkovce - Dohňany07.08.2022 17.00
2. kolo (14.08.2022) o 17.00 hod.
Visolaje - Dohňany14.08.2022 17.00
Praznov - Dolné Kočkovce14.08.2022 17.00
Sverepec - Nová Dubnica14.08.2022 17.00
Jasenica - Tuchyňa14.08.2022 17.00
Šebešťanová - Papradno14.08.2022 17.00
Košecké Podhradie - Streženice14.08.2022 17.00
Podmanín - Lysá pod Makytou14.08.2022 17.00
3. kolo (21.08.2022) o 17.00 hod.
Lysá pod Makytou - Visolaje21.08.2022 17.00
Streženice - Podmanín21.08.2022 16.30
Papradno - Košecké Podhradie21.08.2022 16.30
Tuchyňa - Šebešťanová21.08.2022 16.30
Nová Dubnica - Jasenica21.08.2022 16.30
Dolné Kočkovce - Sverepec21.08.2022 16.30
Dohňany - Praznov21.08.2022 16.30
4. kolo (28.08.2022) o 17.00 hod.
Visolaje - Praznov28.08.2022 17.00
Sverepec - Dohňany28.08.2022 16.30
Jasenica - Dolné Kočkovce28.08.2022 16.30
Šebešťanová - Nová Dubnica28.08.2022 16.30
Košecké Podhradie - Tuchyňa28.08.2022 16.30
Podmanín - Papradno28.08.2022 16.30
Lysá pod Makytou - Streženice28.08.2022 16.30
5. kolo (04.09.2022) o 16.00 hod.
Streženice - Visolaje04.09.2022 16.00
Papradno - Lysá pod Makytou04.09.2022 16.00
Tuchyňa - Podmanín04.09.2022 16.00
Nová Dubnica - Košecké Podhradie04.09.2022 16.00
Dolné Kočkovce - Šebešťanová04.09.2022 16.00
Dohňany - Jasenica04.09.2022 16.00
Praznov - Sverepec04.09.2022 16.00
6. kolo (11.09.2022) o 16.00 hod.
Visolaje - Sverepec11.09.2022 16.00
Jasenica - Praznov11.09.2022 16.00
Šebešťanová - Dohňany11.09.2022 16.00
Košecké Podhradie - Dolné Kočkovce11.09.2022 16.00
Podmanín - Nová Dubnica11.09.2022 16.00
Lysá pod Makytou - Tuchyňa11.09.2022 16.00
Streženice - Papradno11.09.2022 16.00
7. kolo (18.09.2022) o 15.30 hod.
Papradno - Visolaje18.09.2022 15.30
Tuchyňa - Streženice18.09.2022 15.30
Nová Dubnica - Lysá pod Makytou18.09.2022 15.30
Dolné Kočkovce - Podmanín18.09.2022 15.30
Dohňany - Košecké Podhradie18.09.2022 15.30
Praznov - Šebešťanová18.09.2022 15.30
Sverepec - Jasenica18.09.2022 15.30
8. kolo (25.09.2022) o 15.30 hod.
Visolaje - Jasenica25.09.2022 15.30
Šebešťanová - Sverepec25.09.2022 15.30
Košecké Podhradie - Praznov25.09.2022 15.30
Podmanín - Dohňany25.09.2022 15.30
Lysá pod Makytou - Dolné Kočkovce25.09.2022 15.30
Streženice - Nová Dubnica25.09.2022 15.30
Papradno - Tuchyňa25.09.2022 15.30
9. kolo (02.10.2022) o 14.30 hod.
Tuchyňa - Visolaje02.10.2022 14.30
Nová Dubnica - Papradno02.10.2022 15.00
Dolné Kočkovce - Streženice02.10.2022 15.00
Dohňany - Lysá pod Makytou02.10.2022 15.00
Praznov - Podmanín02.10.2022 15.00
Sverepec - Košecké Podhradie02.10.2022 15.00
Jasenica - Šebešťanová02.10.2022 15.00
10. kolo (09.10.2022) o 14.30 hod.
Visolaje - Šebešťanová09.10.2022 14.30
Košecké Podhradie - Jasenica09.10.2022 15.00
Podmanín - Sverepec09.10.2022 15.00
Lysá pod Makytou - Praznov09.10.2022 15.00
Streženice - Dohňany09.10.2022 15.00
Papradno - Dolné Kočkovce09.10.2022 15.00
Tuchyňa - Nová Dubnica09.10.2022 15.00
11. kolo (16.10.2022) o 14.00 hod.
Nová Dubnica - Visolaje16.10.2022 14.00
Dolné Kočkovce - Tuchyňa16.10.2022 14.30
Dohňany - Papradno16.10.2022 14.30
Praznov - Streženice16.10.2022 14.30
Sverepec - Lysá pod Makytou16.10.2022 14.30
Jasenica - Podmanín16.10.2022 14.30
Šebešťanová - Košecké Podhradie16.10.2022 14.30
12. kolo (23.10.2022) o 14.00 hod.
Visolaje - Košecké Podhradie23.10.2022 14.00
Podmanín - Šebešťanová23.10.2022 14.30
Lysá pod Makytou - Jasenica23.10.2022 14.30
Streženice - Sverepec23.10.2022 14.30
Papradno - Praznov23.10.2022 14.30
Tuchyňa - Dohňany23.10.2022 14.30
Nová Dubnica - Dolné Kočkovce23.10.2022 14.30
13. kolo (30.10.2022) o 14.00 hod.
Dolné Kočkovce - Visolaje30.10.2022 14.00
Dohňany - Nová Dubnica30.10.2022 14.30
Praznov - Tuchyňa30.10.2022 14.30
Sverepec - Papradno30.10.2022 14.30
Jasenica - Streženice30.10.2022 14.30
Šebešťanová - Lysá pod Makytou30.10.2022 14.30
Košecké Podhradie - Podmanín30.10.2022 14.30
14. kolo (06.11.2022) o 13.30 hod.
Visolaje - Podmanín06.11.2022 13.30
Košecké Podhradie - Lysá pod Makytou26.03.2023 15.00
Šebešťanová - Streženice26.03.2023 15.00
Jasenica - Papradno26.03.2023 15.00
Sverepec - Tuchyňa26.03.2023 15.00
Praznov - Nová Dubnica26.03.2023 15.00
Dohňany - Dolné Kočkovce26.03.2023 15.00
15. kolo (02.04.2023) o 15.30 hod.
Dohňany - Visolaje02.04.2023 15.30
Dolné Kočkovce - Praznov02.04.2023 15.30
Nová Dubnica - Sverepec02.04.2023 15.30
Tuchyňa - Jasenica02.04.2023 15.30
Papradno - Šebešťanová02.04.2023 15.30
Streženice - Košecké Podhradie02.04.2023 15.30
Lysá pod Makytou - Podmanín02.04.2023 15.30
16. kolo (09.04.2023) o 15.30 hod.
Visolaje - Lysá pod Makytou09.04.2023 15.30
Podmanín - Streženice09.04.2023 15.30
Košecké Podhradie - Papradno09.04.2023 15.30
Šebešťanová - Tuchyňa09.04.2023 15.30
Jasenica - Nová Dubnica09.04.2023 15.30
Sverepec - Dolné Kočkovce09.04.2023 15.30
Praznov - Dohňany09.04.2023 15.30
17. kolo (16.04.2023) o 16.00 hod.
Praznov - Visolaje16.04.2023 16.00
Dohňany - Sverepec16.04.2023 16.00
Dolné Kočkovce - Jasenica16.04.2023 16.00
Nová Dubnica - Šebešťanová16.04.2023 16.00
Tuchyňa - Košecké Podhradie16.04.2023 16.00
Papradno - Podmanín16.04.2023 16.00
Streženice - Lysá pod Makytou16.04.2023 16.00
18. kolo (23.04.2023) o 16.00 hod.
Visolaje - Streženice23.04.2023 16.00
Lysá pod Makytou - Papradno23.04.2023 16.00
Podmanín - Tuchyňa23.04.2023 16.00
Košecké Podhradie - Nová Dubnica23.04.2023 16.00
Šebešťanová - Dolné Kočkovce23.04.2023 16.00
Jasenica - Dohňany23.04.2023 16.00
Sverepec - Praznov23.04.2023 16.00
19. kolo (30.04.2023) o 16.00 hod.
Sverepec - Visolaje30.04.2023 16.00
Praznov - Jasenica30.04.2023 16.00
Dohňany - Šebešťanová30.04.2023 16.00
Dolné Kočkovce - Košecké Podhradie30.04.2023 16.00
Nová Dubnica - Podmanín30.04.2023 16.00
Tuchyňa - Lysá pod Makytou30.04.2023 16.00
Papradno - Streženice30.04.2023 16.00
20. kolo (07.05.2023) o 16.30 hod.
Visolaje - Papradno07.05.2023 16.30
Streženice - Tuchyňa07.05.2023 16.30
Lysá pod Makytou - Nová Dubnica07.05.2023 16.30
Podmanín - Dolné Kočkovce07.05.2023 16.30
Košecké Podhradie - Dohňany07.05.2023 16.30
Šebešťanová - Praznov07.05.2023 16.30
Jasenica - Sverepec07.05.2023 16.30
21. kolo (14.05.2023) o 16.30 hod.
Jasenica - Visolaje14.05.2023 16.30
Sverepec - Šebešťanová14.05.2023 16.30
Praznov - Košecké Podhradie14.05.2023 16.30
Dohňany - Podmanín14.05.2023 16.30
Dolné Kočkovce - Lysá pod Makytou14.05.2023 16.30
Nová Dubnica - Streženice14.05.2023 16.30
Tuchyňa - Papradno14.05.2023 16.30
22. kolo (21.05.2023) o 17.00 hod.
Visolaje - Tuchyňa21.05.2023 17.00
Papradno - Nová Dubnica21.05.2023 17.00
Streženice - Dolné Kočkovce21.05.2023 17.00
Lysá pod Makytou - Dohňany21.05.2023 17.00
Podmanín - Praznov21.05.2023 17.00
Košecké Podhradie - Sverepec21.05.2023 17.00
Šebešťanová - Jasenica21.05.2023 17.00
23. kolo (28.05.2023) o 17.00 hod.
Šebešťanová - Visolaje28.05.2023 17.00
Jasenica - Košecké Podhradie28.05.2023 17.00
Sverepec - Podmanín28.05.2023 17.00
Praznov - Lysá pod Makytou28.05.2023 17.00
Dohňany - Streženice28.05.2023 17.00
Dolné Kočkovce - Papradno28.05.2023 17.00
Nová Dubnica - Tuchyňa28.05.2023 17.00
24. kolo (04.06.2023) o 17.00 hod.
Visolaje - Nová Dubnica04.06.2023 17.00
Tuchyňa - Dolné Kočkovce04.06.2023 17.00
Papradno - Dohňany04.06.2023 17.00
Streženice - Praznov04.06.2023 17.00
Lysá pod Makytou - Sverepec04.06.2023 17.00
Podmanín - Jasenica04.06.2023 17.00
Košecké Podhradie - Šebešťanová04.06.2023 17.00
25. kolo (11.06.2023) o 17.00 hod.
Košecké Podhradie - Visolaje11.06.2023 17.00
Šebešťanová - Podmanín11.06.2023 17.00
Jasenica - Lysá pod Makytou11.06.2023 17.00
Sverepec - Streženice11.06.2023 17.00
Praznov - Papradno11.06.2023 17.00
Dohňany - Tuchyňa11.06.2023 17.00
Dolné Kočkovce - Nová Dubnica11.06.2023 17.00
26. kolo (18.06.2023) o 17.00 hod.
Visolaje - Dolné Kočkovce18.06.2023 17.00
Nová Dubnica - Dohňany18.06.2023 17.00
Tuchyňa - Praznov18.06.2023 17.00
Papradno - Sverepec18.06.2023 17.00
Streženice - Jasenica18.06.2023 17.00
Lysá pod Makytou - Šebešťanová18.06.2023 17.00
Podmanín - Košecké Podhradie18.06.2023 17.00


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk