Dnes oslavuje meniny Bohuš zajtra Alfonz         Pondelok, 27. január 2020

I. trieda muži


II.trieda muži


III.A trieda



III.trieda - nadstavba


I.trieda dorast


II.trieda dorast


I.trieda žiaci


II.trieda žiaci


Prípravky A


Prípravky B


Prípravky C


Prípravky D


Prihlásenie



  Zabudli ste heslo?

Počítadlo

Stránku si čítajú 2 ľudia
Počet návštev: 

Anketa

Ste spokojný s obsahom našej stránky?

Áno, je super (53%)

Áno, ale ešte máte čo zlepšovať (28%)

Skôr nie (19%)

9933 účastníkov ankety



Nová súťaž

Rozpis zápasov v sezóne 2013/2014

Výnimky a poznámky:
ŠK fan club Púchov : odohrá domáce MFZ v Mestečku

2.kolo : Šebešťanová - Tŕstie - 24.8.2013 sobota v ÚHČ

ŠK fan club Púchov : odohrá domáce MFZ v Mestečku

Po základnej časti sa odohrá nadstavba podľa umiestnenia.

1. kolo (18.08.2013) o 17.00 hod.
Vrchteplá - Šebešťanová18.08.2013 17.00
ŠK fan-club Púchov - Podmanín18.08.2013 17.00
Dynamo Orlové - Lúky18.08.2013 17.00
Bodiná - Tŕstie18.08.2013 17.00
2. kolo (25.08.2013) o 17.00 hod.
Šebešťanová - Tŕstie25.08.2013 17.00
Lúky - Bodiná25.08.2013 17.00
Podmanín - Dynamo Orlové25.08.2013 17.00
Vrchteplá - ŠK fan-club Púchov25.08.2013 17.00
3. kolo (01.09.2013) o 16.00 hod.
ŠK fan-club Púchov - Šebešťanová01.09.2013 16.00
Dynamo Orlové - Vrchteplá01.09.2013 16.00
Bodiná - Podmanín01.09.2013 16.00
Tŕstie - Lúky01.09.2013 16.00
4. kolo (08.09.2013) o 16.00 hod.
Šebešťanová - Lúky08.09.2013 16.00
Podmanín - Tŕstie08.09.2013 16.00
Vrchteplá - Bodiná08.09.2013 16.00
ŠK fan-club Púchov - Dynamo Orlové08.09.2013 16.00
5. kolo (15.09.2013) o 16.00 hod.
Dynamo Orlové - Šebešťanová15.09.2013 16.00
Bodiná - ŠK fan-club Púchov15.09.2013 16.00
Tŕstie - Vrchteplá15.09.2013 16.00
Lúky - Podmanín15.09.2013 16.00
6. kolo (22.09.2013) o 15.30 hod.
Šebešťanová - Podmanín22.09.2013 15.30
Vrchteplá - Lúky22.09.2013 15.30
ŠK fan-club Púchov - Tŕstie22.09.2013 15.30
Dynamo Orlové - Bodiná22.09.2013 15.30
7. kolo (29.09.2013) o 15.30 hod.
Bodiná - Šebešťanová29.09.2013 15.30
Tŕstie - Dynamo Orlové29.09.2013 15.30
Lúky - ŠK fan-club Púchov29.09.2013 15.30
Podmanín - Vrchteplá29.09.2013 15.30
8. kolo (06.10.2013) o 14.30 hod.
Šebešťanová - Vrchteplá06.10.2013 14.30
Podmanín - ŠK fan-club Púchov06.10.2013 14.30
Lúky - Dynamo Orlové06.10.2013 14.30
Tŕstie - Bodiná06.10.2013 14.30
9. kolo (13.10.2013) o 14.30 hod.
Tŕstie - Šebešťanová13.10.2013 14.30
Bodiná - Lúky13.10.2013 14.30
Dynamo Orlové - Podmanín13.10.2013 14.30
ŠK fan-club Púchov - Vrchteplá13.10.2013 14.30
10. kolo (20.10.2013) o 14.00 hod.
Šebešťanová - ŠK fan-club Púchov20.10.2013 14.00
Vrchteplá - Dynamo Orlové20.10.2013 14.00
Podmanín - Bodiná20.10.2013 14.00
Lúky - Tŕstie20.10.2013 14.00
11. kolo (27.10.2013) o 14.00 hod.
Lúky - Šebešťanová27.10.2013 14.00
Tŕstie - Podmanín27.10.2013 14.00
Bodiná - Vrchteplá27.10.2013 14.00
Dynamo Orlové - ŠK fan-club Púchov27.10.2013 14.00
12. kolo (06.04.2014) o 15.30 hod.
Šebešťanová - Dynamo Orlové06.04.2014 15.30
ŠK fan-club Púchov - Bodiná06.04.2014 15.30
Vrchteplá - Tŕstie06.04.2014 15.30
Podmanín - Lúky06.04.2014 15.30
13. kolo (13.04.2014) o 15.30 hod.
Podmanín - Šebešťanová13.04.2014 15.30
Lúky - Vrchteplá13.04.2014 15.30
Tŕstie - ŠK fan-club Púchov13.04.2014 15.30
Bodiná - Dynamo Orlové13.04.2014 15.30
14. kolo (20.04.2014) o 16.00 hod.
Šebešťanová - Bodiná20.04.2014 16.00
Dynamo Orlové - Tŕstie20.04.2014 16.00
ŠK fan-club Púchov - Lúky20.04.2014 16.00
Vrchteplá - Podmanín20.04.2014 16.00


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk