Dnes oslavuje meniny Albína zajtra Kornélia         Pondelok, 16. december 2019

I. trieda muži


II.trieda muži



III.B trieda


III.trieda - nadstavba


I.trieda dorast


II.trieda dorast


I.trieda žiaci


II.trieda žiaci


Prípravky A


Prípravky B


Prípravky C


Prípravky D


Prihlásenie



  Zabudli ste heslo?

Počítadlo

Stránku si čítajú 3 ľudia
Počet návštev: 

Anketa

Ste spokojný s obsahom našej stránky?

Áno, je super (53%)

Áno, ale ešte máte čo zlepšovať (28%)

Skôr nie (19%)

9914 účastníkov ankety



Nová súťaž

Rozpis zápasov v sezóne 2013/2014

Výnimky a poznámky:
Borčice B : domáce MFZ odohrajú v sobotu v ÚHČ

2.kolo : Prejta - Červený Kameň - 24.8.2013 sobota v ÚHČ
8.kolo : Dolná Breznica - Červený Kameň - 3.11.2013 o 13,00 hod.
7.kolo : Červený Kameň - Mikušovce - opakovaný MFZ - 10.11.2013 o 13,30, Č.Kameň

12.kolo : Borčice "B" - Prejta - 5.4.2014, sobota o 15,30 hod.

Borčice "B" odohrá všetky domáce MFZ v jarnej časti v sobotu v ÚHČ.


Po základnej časti bude súťaž pokračovať nadstavbou podľa umiestnenia.

1. kolo (18.08.2013) o 17.00 hod.
Tunežice - Mikušovce18.08.2013 17.00
Kolačín - Borčice B18.08.2013 17.00
Kameničany - Prejta18.08.2013 17.00
Červený Kameň - Dolná Breznica18.08.2013 17.00
2. kolo (25.08.2013) o 17.00 hod.
Mikušovce - Dolná Breznica25.08.2013 17.00
Prejta - Červený Kameň24.08.2013 17.00
Borčice B - Kameničany24.08.2013 17.00
Tunežice - Kolačín25.08.2013 17.00
3. kolo (01.09.2013) o 16.00 hod.
Kolačín - Mikušovce01.09.2013 16.00
Kameničany - Tunežice01.09.2013 16.00
Červený Kameň - Borčice B01.09.2013 16.00
Dolná Breznica - Prejta01.09.2013 16.00
4. kolo (08.09.2013) o 16.00 hod.
Mikušovce - Prejta08.09.2013 16.00
Borčice B - Dolná Breznica07.09.2013 16.00
Tunežice - Červený Kameň08.09.2013 16.00
Kolačín - Kameničany08.09.2013 16.00
5. kolo (15.09.2013) o 16.00 hod.
Kameničany - Mikušovce15.09.2013 16.00
Červený Kameň - Kolačín15.09.2013 16.00
Dolná Breznica - Tunežice15.09.2013 16.00
Prejta - Borčice B15.09.2013 16.00
6. kolo (22.09.2013) o 15.30 hod.
Mikušovce - Borčice B22.09.2013 15.30
Tunežice - Prejta22.09.2013 15.30
Kolačín - Dolná Breznica22.09.2013 15.30
Kameničany - Červený Kameň22.09.2013 15.30
7. kolo (29.09.2013) o 15.30 hod.
Červený Kameň - Mikušovce29.09.2013 15.30
Dolná Breznica - Kameničany29.09.2013 15.30
Prejta - Kolačín29.09.2013 15.30
Borčice B - Tunežice28.09.2013 15.30
8. kolo (06.10.2013) o 14.30 hod.
Mikušovce - Tunežice06.10.2013 14.30
Borčice B - Kolačín05.10.2013 14.30
Prejta - Kameničany06.10.2013 14.30
Dolná Breznica - Červený Kameň03.11.2013 13.00
9. kolo (13.10.2013) o 14.30 hod.
Dolná Breznica - Mikušovce13.10.2013 14.30
Červený Kameň - Prejta13.10.2013 14.30
Kameničany - Borčice B13.10.2013 14.30
Kolačín - Tunežice13.10.2013 14.30
10. kolo (20.10.2013) o 14.00 hod.
Mikušovce - Kolačín20.10.2013 14.00
Tunežice - Kameničany20.10.2013 14.00
Borčice B - Červený Kameň19.10.2013 14.00
Prejta - Dolná Breznica20.10.2013 14.00
11. kolo (27.10.2013) o 14.00 hod.
Prejta - Mikušovce27.10.2013 14.00
Dolná Breznica - Borčice B27.10.2013 14.00
Červený Kameň - Tunežice27.10.2013 14.00
Kameničany - Kolačín27.10.2013 14.00
12. kolo (06.04.2014) o 15.30 hod.
Mikušovce - Kameničany06.04.2014 15.30
Kolačín - Červený Kameň06.04.2014 15.30
Tunežice - Dolná Breznica06.04.2014 15.30
Borčice B - Prejta06.04.2014 15.30
13. kolo (13.04.2014) o 15.30 hod.
Borčice B - Mikušovce13.04.2014 15.30
Prejta - Tunežice13.04.2014 15.30
Dolná Breznica - Kolačín13.04.2014 15.30
Červený Kameň - Kameničany13.04.2014 15.30
14. kolo (20.04.2014) o 16.00 hod.
Mikušovce - Červený Kameň20.04.2014 16.00
Kameničany - Dolná Breznica20.04.2014 16.00
Kolačín - Prejta20.04.2014 16.00
Tunežice - Borčice B20.04.2014 16.00


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk