Dnes oslavuje meniny Edita zajtra Cyprián         Pondelok, 26. september 2022

7. liga dospelí


U19 starší dorast


U15 starší žiaci skupina JUH


U15 starší žiaci skupina SEVER


U13 mladší žiaci IV. liga



U11 MIX skupina o 1.-.10. miesto


U11 MIX skupina o 11.-20. miesto


U11 MIX skupina o 21. -25. miesto


Prihlásenie



  Zabudli ste heslo?

Počítadlo

Stránku si čítajú 2 ľudia
Počet návštev: 

Anketa

Ste spokojný s obsahom našej stránky?

Áno, je super (52%)

Áno, ale ešte máte čo zlepšovať (28%)

Skôr nie (20%)

10576 účastníkov ankety



Nová súťaž

Rozpis zápasov v sezóne 2021/2022

1. kolo (08.08.2021) o 17.00 hod.
Podmanín - Košecké Podhradie08.08.2021 17.00
Tuchyňa - Nová Dubnica08.08.2021 17.00
Streženice - Mikušovce - odhlásené 6.4.202208.08.2021 17.00
Papradno - Šebešťanová08.08.2021 17.00
Udiča - Sverepec08.08.2021 17.00
Lysá pod Makytou - Dohňany08.08.2021 17.00
Dolné Kočkovce - Visolaje08.08.2021 17.00
2. kolo (15.08.2021) o 17.00 hod.
Košecké Podhradie - Visolaje15.08.2021 17.00
Dohňany - Dolné Kočkovce15.08.2021 17.00
Sverepec - Lysá pod Makytou15.08.2021 17.00
Šebešťanová - Udiča15.08.2021 17.00
Mikušovce - odhlásené 6.4.2022 - Papradno15.08.2021 17.00
Nová Dubnica - Streženice15.08.2021 17.00
Podmanín - Tuchyňa15.08.2021 17.00
3. kolo (22.08.2021) o 17.00 hod.
Tuchyňa - Košecké Podhradie22.08.2021 17.00
Streženice - Podmanín22.08.2021 17.00
Papradno - Nová Dubnica22.08.2021 17.00
Udiča - Mikušovce - odhlásené 6.4.202222.08.2021 17.00
Lysá pod Makytou - Šebešťanová22.08.2021 17.00
Dolné Kočkovce - Sverepec22.08.2021 17.00
Visolaje - Dohňany22.08.2021 17.00
4. kolo (29.08.2021) o 17.00 hod.
Košecké Podhradie - Dohňany29.08.2021 17.00
Sverepec - Visolaje29.08.2021 17.00
Šebešťanová - Dolné Kočkovce29.08.2021 17.00
Mikušovce - odhlásené 6.4.2022 - Lysá pod Makytou29.08.2021 17.00
Nová Dubnica - Udiča29.08.2021 17.00
Podmanín - Papradno29.08.2021 17.00
Tuchyňa - Streženice29.08.2021 17.00
5. kolo (05.09.2021) o 17.00 hod.
Streženice - Košecké Podhradie05.09.2021 17.00
Papradno - Tuchyňa05.09.2021 17.00
Udiča - Podmanín05.09.2021 17.00
Lysá pod Makytou - Nová Dubnica05.09.2021 17.00
Dolné Kočkovce - Mikušovce - odhlásené 6.4.202205.09.2021 17.00
Visolaje - Šebešťanová05.09.2021 17.00
Dohňany - Sverepec05.09.2021 17.00
6. kolo (12.09.2021) o 17.00 hod.
Košecké Podhradie - Sverepec12.09.2021 17.00
Šebešťanová - Dohňany12.09.2021 17.00
Mikušovce - odhlásené 6.4.2022 - Visolaje12.09.2021 17.00
Nová Dubnica - Dolné Kočkovce12.09.2021 17.00
Podmanín - Lysá pod Makytou12.09.2021 17.00
Tuchyňa - Udiča12.09.2021 17.00
Streženice - Papradno12.09.2021 17.00
7. kolo (19.09.2021) o 17.00 hod.
Papradno - Košecké Podhradie19.09.2021 17.00
Udiča - Streženice19.09.2021 17.00
Lysá pod Makytou - Tuchyňa19.09.2021 17.00
Dolné Kočkovce - Podmanín19.09.2021 17.00
Visolaje - Nová Dubnica19.09.2021 17.00
Dohňany - Mikušovce - odhlásené 6.4.202219.09.2021 17.00
Sverepec - Šebešťanová19.09.2021 17.00
8. kolo (26.09.2021) o 17.00 hod.
Košecké Podhradie - Šebešťanová26.09.2021 17.00
Mikušovce - odhlásené 6.4.2022 - Sverepec26.09.2021 17.00
Nová Dubnica - Dohňany26.09.2021 17.00
Podmanín - Visolaje26.09.2021 17.00
Tuchyňa - Dolné Kočkovce26.09.2021 17.00
Streženice - Lysá pod Makytou26.09.2021 17.00
Papradno - Udiča26.09.2021 17.00
9. kolo (03.10.2021) o 17.00 hod.
Udiča - Košecké Podhradie03.10.2021 17.00
Lysá pod Makytou - Papradno03.10.2021 17.00
Dolné Kočkovce - Streženice03.10.2021 17.00
Visolaje - Tuchyňa03.10.2021 17.00
Dohňany - Podmanín03.10.2021 17.00
Sverepec - Nová Dubnica03.10.2021 17.00
Šebešťanová - Mikušovce - odhlásené 6.4.202203.10.2021 17.00
10. kolo (10.10.2021) o 17.00 hod.
Košecké Podhradie - Mikušovce - odhlásené 6.4.202210.10.2021 17.00
Nová Dubnica - Šebešťanová10.10.2021 17.00
Podmanín - Sverepec10.10.2021 17.00
Tuchyňa - Dohňany10.10.2021 17.00
Streženice - Visolaje10.10.2021 17.00
Papradno - Dolné Kočkovce10.10.2021 17.00
Udiča - Lysá pod Makytou10.10.2021 17.00
11. kolo (17.10.2021) o 17.00 hod.
Lysá pod Makytou - Košecké Podhradie17.10.2021 17.00
Dolné Kočkovce - Udiča17.10.2021 17.00
Visolaje - Papradno17.10.2021 17.00
Dohňany - Streženice17.10.2021 17.00
Sverepec - Tuchyňa17.10.2021 17.00
Šebešťanová - Podmanín17.10.2021 17.00
Mikušovce - odhlásené 6.4.2022 - Nová Dubnica17.10.2021 17.00
12. kolo (24.10.2021) o 17.00 hod.
Košecké Podhradie - Nová Dubnica24.10.2021 17.00
Podmanín - Mikušovce - odhlásené 6.4.202224.10.2021 17.00
Tuchyňa - Šebešťanová24.10.2021 17.00
Streženice - Sverepec24.10.2021 17.00
Papradno - Dohňany24.10.2021 17.00
Udiča - Visolaje24.10.2021 17.00
Lysá pod Makytou - Dolné Kočkovce24.10.2021 17.00
13. kolo (31.10.2021) o 17.00 hod.
Dolné Kočkovce - Košecké Podhradie31.10.2021 17.00
Visolaje - Lysá pod Makytou31.10.2021 17.00
Dohňany - Udiča31.10.2021 17.00
Sverepec - Papradno31.10.2021 17.00
Šebešťanová - Streženice31.10.2021 17.00
Mikušovce - odhlásené 6.4.2022 - Tuchyňa31.10.2021 17.00
Nová Dubnica - Podmanín31.10.2021 17.00
14. kolo (07.11.2021) o 13.30 hod.
Košecké Podhradie - Podmanín07.11.2021 13.30
Nová Dubnica - Tuchyňa07.11.2021 13.30
Mikušovce - odhlásené 6.4.2022 - Streženice07.11.2021 13.30
Šebešťanová - Papradno07.11.2021 13.30
Sverepec - Udiča07.11.2021 13.30
Dohňany - Lysá pod Makytou07.11.2021 13.30
Visolaje - Dolné Kočkovce07.11.2021 13.30
15. kolo (03.04.2022) o 15.00 hod.
Visolaje - Košecké Podhradie03.04.2022 15.00
Dolné Kočkovce - Dohňany03.04.2022 15.00
Lysá pod Makytou - Sverepec03.04.2022 15.00
Udiča - Šebešťanová03.04.2022 15.00
Papradno - Mikušovce - odhlásené 6.4.202203.04.2022 15.00
Streženice - Nová Dubnica03.04.2022 15.00
Tuchyňa - Podmanín03.04.2022 15.00
16. kolo (10.04.2022) o 15.00 hod.
Košecké Podhradie - Tuchyňa10.04.2022 15.00
Podmanín - Streženice10.04.2022 15.00
Nová Dubnica - Papradno10.04.2022 15.00
Mikušovce - odhlásené 6.4.2022 - Udiča10.04.2022 15.00
Šebešťanová - Lysá pod Makytou10.04.2022 15.00
Sverepec - Dolné Kočkovce10.04.2022 15.00
Dohňany - Visolaje10.04.2022 15.00
17. kolo (17.04.2022) o 15.00 hod.
Dohňany - Košecké Podhradie17.04.2022 15.00
Visolaje - Sverepec17.04.2022 15.00
Dolné Kočkovce - Šebešťanová17.04.2022 15.00
Lysá pod Makytou - Mikušovce - odhlásené 6.4.202217.04.2022 15.00
Udiča - Nová Dubnica17.04.2022 15.00
Papradno - Podmanín17.04.2022 15.00
Streženice - Tuchyňa17.04.2022 15.00
18. kolo (24.04.2022) o 15.00 hod.
Košecké Podhradie - Streženice24.04.2022 15.00
Tuchyňa - Papradno24.04.2022 15.00
Podmanín - Udiča24.04.2022 15.00
Nová Dubnica - Lysá pod Makytou24.04.2022 15.00
Mikušovce - odhlásené 6.4.2022 - Dolné Kočkovce24.04.2022 15.00
Šebešťanová - Visolaje24.04.2022 15.00
Sverepec - Dohňany24.04.2022 15.00
19. kolo (01.05.2022) o 15.00 hod.
Sverepec - Košecké Podhradie01.05.2022 15.00
Dohňany - Šebešťanová01.05.2022 15.00
Visolaje - Mikušovce - odhlásené 6.4.202201.05.2022 15.00
Dolné Kočkovce - Nová Dubnica01.05.2022 15.00
Lysá pod Makytou - Podmanín01.05.2022 15.00
Udiča - Tuchyňa01.05.2022 15.00
Papradno - Streženice01.05.2022 15.00
20. kolo (08.05.2022) o 15.00 hod.
Košecké Podhradie - Papradno08.05.2022 15.00
Streženice - Udiča08.05.2022 15.00
Tuchyňa - Lysá pod Makytou08.05.2022 15.00
Podmanín - Dolné Kočkovce08.05.2022 15.00
Nová Dubnica - Visolaje08.05.2022 15.00
Mikušovce - odhlásené 6.4.2022 - Dohňany08.05.2022 15.00
Šebešťanová - Sverepec08.05.2022 15.00
21. kolo (15.05.2022) o 15.00 hod.
Šebešťanová - Košecké Podhradie15.05.2022 15.00
Sverepec - Mikušovce - odhlásené 6.4.202215.05.2022 15.00
Dohňany - Nová Dubnica15.05.2022 15.00
Visolaje - Podmanín15.05.2022 15.00
Dolné Kočkovce - Tuchyňa15.05.2022 15.00
Lysá pod Makytou - Streženice15.05.2022 15.00
Udiča - Papradno15.05.2022 15.00
22. kolo (22.05.2022) o 15.00 hod.
Košecké Podhradie - Udiča22.05.2022 15.00
Papradno - Lysá pod Makytou22.05.2022 15.00
Streženice - Dolné Kočkovce22.05.2022 15.00
Tuchyňa - Visolaje22.05.2022 15.00
Podmanín - Dohňany22.05.2022 15.00
Nová Dubnica - Sverepec22.05.2022 15.00
Mikušovce - odhlásené 6.4.2022 - Šebešťanová22.05.2022 15.00
23. kolo (29.05.2022) o 15.00 hod.
Mikušovce - odhlásené 6.4.2022 - Košecké Podhradie29.05.2022 15.00
Šebešťanová - Nová Dubnica29.05.2022 15.00
Sverepec - Podmanín29.05.2022 15.00
Dohňany - Tuchyňa29.05.2022 15.00
Visolaje - Streženice29.05.2022 15.00
Dolné Kočkovce - Papradno29.05.2022 15.00
Lysá pod Makytou - Udiča29.05.2022 15.00
24. kolo (05.06.2022) o 15.00 hod.
Košecké Podhradie - Lysá pod Makytou05.06.2022 15.00
Udiča - Dolné Kočkovce05.06.2022 15.00
Papradno - Visolaje05.06.2022 15.00
Streženice - Dohňany05.06.2022 15.00
Tuchyňa - Sverepec05.06.2022 15.00
Podmanín - Šebešťanová05.06.2022 15.00
Nová Dubnica - Mikušovce - odhlásené 6.4.202205.06.2022 15.00
25. kolo (12.06.2022) o 15.00 hod.
Nová Dubnica - Košecké Podhradie12.06.2022 15.00
Mikušovce - odhlásené 6.4.2022 - Podmanín12.06.2022 15.00
Šebešťanová - Tuchyňa12.06.2022 15.00
Sverepec - Streženice12.06.2022 15.00
Dohňany - Papradno12.06.2022 15.00
Visolaje - Udiča12.06.2022 15.00
Dolné Kočkovce - Lysá pod Makytou12.06.2022 15.00
26. kolo (19.06.2022) o 15.00 hod.
Košecké Podhradie - Dolné Kočkovce19.06.2022 15.00
Lysá pod Makytou - Visolaje19.06.2022 15.00
Udiča - Dohňany19.06.2022 15.00
Papradno - Sverepec19.06.2022 15.00
Streženice - Šebešťanová19.06.2022 15.00
Tuchyňa - Mikušovce - odhlásené 6.4.202219.06.2022 15.00
Podmanín - Nová Dubnica19.06.2022 15.00


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk