Dnes oslavuje meniny Aurélia zajtra Denis(a)         Sobota, 31. október 2020

6.liga dospelí


7.liga dospelí


8.liga dospelí



4.liga žiaci


5.liga žiaci


prípravky


jar 2016 o 1. až 15. miesto


jar 2016 o 16. - 22. miesto


Prihlásenie



  Zabudli ste heslo?

Počítadlo

Stránku si čítajú 3 ľudia
Počet návštev: 

Anketa

Ste spokojný s obsahom našej stránky?

Áno, je super (53%)

Áno, ale ešte máte čo zlepšovať (28%)

Skôr nie (19%)

10130 účastníkov ankety



Nová súťaž

Rozpis zápasov v sezóne 2015/2016

Výnimky a poznámky:
Horná Poruba odohrá domáce MFZ v sobotu v ÚHČ dospelých
Tuchyňa odohrá domáce MFZ v sobotu ÚHČ dospelých
Udiča odohrá domáce MFZ v sobotu ÚHČ dospelých
Pruské odohrá domáce MFS v nedeľu vždy o 10,30 hod.
Praznov/Podmanín odohrá všetky jarné domáce MFS na ihrisku TJ Praznov

2.kolo : Jasenica - Praznov/Podmanín, dňa 29.8.2015 (sobota) o 14,15 hod.
2.kolo : Prejta - Udiča, dňa 29.8.2015 (sobota) o 14,15 hod.

1. kolo (23.08.2015) o 14.15 hod.
Prejta - Jasenica23.08.2015 14.15
Udiča - Kolačín23.08.2015 14.15
Dolné Kočkovce - Dohňany23.08.2015 14.15
Bolešov - Lysá pod Makytou23.08.2015 14.15
Tuchyňa - Sverepec23.08.2015 14.15
Horná Poruba - Pruské23.08.2015 14.15
Plevník - Praznov-Podmanín23.08.2015 14.15
2. kolo (30.08.2015) o 14.15 hod.
Jasenica - Praznov-Podmanín30.08.2015 14.15
Pruské - Plevník30.08.2015 14.15
Sverepec - Horná Poruba30.08.2015 14.15
Lysá pod Makytou - Tuchyňa30.08.2015 14.15
Dohňany - Bolešov30.08.2015 14.15
Kolačín - Dolné Kočkovce30.08.2015 14.15
Prejta - Udiča30.08.2015 14.15
3. kolo (06.09.2015) o 13.15 hod.
Udiča - Jasenica06.09.2015 13.15
Dolné Kočkovce - Prejta06.09.2015 13.15
Bolešov - Kolačín06.09.2015 13.15
Tuchyňa - Dohňany06.09.2015 13.15
Horná Poruba - Lysá pod Makytou06.09.2015 13.15
Plevník - Sverepec06.09.2015 13.15
Praznov-Podmanín - Pruské06.09.2015 13.15
4. kolo (13.09.2015) o 13.15 hod.
Jasenica - Pruské13.09.2015 13.15
Sverepec - Praznov-Podmanín13.09.2015 13.15
Lysá pod Makytou - Plevník13.09.2015 13.15
Dohňany - Horná Poruba13.09.2015 13.15
Kolačín - Tuchyňa13.09.2015 13.15
Prejta - Bolešov13.09.2015 13.15
Udiča - Dolné Kočkovce13.09.2015 13.15
5. kolo (20.09.2015) o 12.45 hod.
Dolné Kočkovce - Jasenica20.09.2015 12.45
Bolešov - Udiča20.09.2015 12.45
Tuchyňa - Prejta20.09.2015 12.45
Horná Poruba - Kolačín20.09.2015 12.45
Plevník - Dohňany20.09.2015 12.45
Praznov-Podmanín - Lysá pod Makytou20.09.2015 12.45
Pruské - Sverepec20.09.2015 12.45
6. kolo (27.09.2015) o 12.45 hod.
Jasenica - Sverepec27.09.2015 12.45
Lysá pod Makytou - Pruské27.09.2015 12.45
Dohňany - Praznov-Podmanín27.09.2015 12.45
Kolačín - Plevník27.09.2015 12.45
Prejta - Horná Poruba27.09.2015 12.45
Udiča - Tuchyňa27.09.2015 12.45
Dolné Kočkovce - Bolešov27.09.2015 12.45
7. kolo (04.10.2015) o 11.45 hod.
Bolešov - Jasenica04.10.2015 11.45
Tuchyňa - Dolné Kočkovce04.10.2015 11.45
Horná Poruba - Udiča04.10.2015 11.45
Plevník - Prejta04.10.2015 11.45
Praznov-Podmanín - Kolačín04.10.2015 11.45
Pruské - Dohňany04.10.2015 11.45
Sverepec - Lysá pod Makytou04.10.2015 11.45
8. kolo (11.10.2015) o 11.45 hod.
Jasenica - Lysá pod Makytou11.10.2015 11.45
Dohňany - Sverepec11.10.2015 11.45
Kolačín - Pruské11.10.2015 11.45
Prejta - Praznov-Podmanín11.10.2015 11.45
Udiča - Plevník11.10.2015 11.45
Dolné Kočkovce - Horná Poruba11.10.2015 11.45
Bolešov - Tuchyňa11.10.2015 11.45
9. kolo (18.10.2015) o 11.15 hod.
Tuchyňa - Jasenica18.10.2015 11.15
Horná Poruba - Bolešov18.10.2015 11.15
Plevník - Dolné Kočkovce18.10.2015 11.15
Praznov-Podmanín - Udiča18.10.2015 11.15
Pruské - Prejta18.10.2015 11.15
Sverepec - Kolačín18.10.2015 11.15
Lysá pod Makytou - Dohňany18.10.2015 11.15
10. kolo (25.10.2015) o 11.15 hod.
Jasenica - Dohňany25.10.2015 11.15
Kolačín - Lysá pod Makytou25.10.2015 11.15
Prejta - Sverepec25.10.2015 10.15
Udiča - Pruské25.10.2015 11.15
Dolné Kočkovce - Praznov-Podmanín25.10.2015 11.15
Bolešov - Plevník25.10.2015 11.15
Tuchyňa - Horná Poruba25.10.2015 11.15
11. kolo (01.11.2015) o 10.45 hod.
Horná Poruba - Jasenica01.11.2015 10.45
Plevník - Tuchyňa01.11.2015 10.45
Praznov-Podmanín - Bolešov01.11.2015 10.45
Pruské - Dolné Kočkovce01.11.2015 10.45
Sverepec - Udiča01.11.2015 10.45
Lysá pod Makytou - Prejta01.11.2015 10.45
Dohňany - Kolačín01.11.2015 10.45
12. kolo (08.11.2015) o 10.45 hod.
Jasenica - Kolačín08.11.2015 10.45
Prejta - Dohňany08.11.2015 10.45
Udiča - Lysá pod Makytou08.11.2015 10.45
Dolné Kočkovce - Sverepec08.11.2015 10.45
Bolešov - Pruské08.11.2015 10.45
Tuchyňa - Praznov-Podmanín08.11.2015 10.45
Horná Poruba - Plevník08.11.2015 10.45
13. kolo (15.11.2015) o 10.45 hod.
Plevník - Jasenica15.11.2015 10.45
Praznov-Podmanín - Horná Poruba15.11.2015 10.45
Pruské - Tuchyňa15.11.2015 10.45
Sverepec - Bolešov15.11.2015 10.45
Lysá pod Makytou - Dolné Kočkovce15.11.2015 10.45
Dohňany - Udiča15.11.2015 10.45
Kolačín - Prejta15.11.2015 10.45
14. kolo (20.03.2016) o 12.15 hod.
Jasenica - Prejta20.03.2016 12.15
Kolačín - Udiča20.03.2016 12.15
Dohňany - Dolné Kočkovce20.03.2016 12.15
Lysá pod Makytou - Bolešov20.03.2016 12.15
Sverepec - Tuchyňa20.03.2016 12.15
Pruské - Horná Poruba20.03.2016 12.15
Praznov-Podmanín - Plevník20.03.2016 12.15
15. kolo (27.03.2016) o 12.15 hod.
Praznov-Podmanín - Jasenica27.03.2016 12.15
Plevník - Pruské27.03.2016 12.15
Horná Poruba - Sverepec27.03.2016 12.15
Tuchyňa - Lysá pod Makytou27.03.2016 12.15
Bolešov - Dohňany27.03.2016 12.15
Dolné Kočkovce - Kolačín27.03.2016 12.15
Udiča - Prejta27.03.2016 12.15
16. kolo (03.04.2016) o 12.45 hod.
Jasenica - Udiča03.04.2016 12.45
Prejta - Dolné Kočkovce03.04.2016 12.45
Kolačín - Bolešov03.04.2016 12.45
Dohňany - Tuchyňa03.04.2016 12.45
Lysá pod Makytou - Horná Poruba03.04.2016 12.45
Sverepec - Plevník03.04.2016 12.45
Pruské - Praznov-Podmanín03.04.2016 12.45
17. kolo (10.04.2016) o 12.45 hod.
Pruské - Jasenica10.04.2016 12.45
Praznov-Podmanín - Sverepec10.04.2016 12.45
Plevník - Lysá pod Makytou10.04.2016 12.45
Horná Poruba - Dohňany10.04.2016 12.45
Tuchyňa - Kolačín10.04.2016 12.45
Bolešov - Prejta10.04.2016 12.45
Dolné Kočkovce - Udiča10.04.2016 12.45
18. kolo (17.04.2016) o 13.15 hod.
Jasenica - Dolné Kočkovce17.04.2016 13.15
Udiča - Bolešov17.04.2016 13.15
Prejta - Tuchyňa17.04.2016 13.15
Kolačín - Horná Poruba17.04.2016 13.15
Dohňany - Plevník17.04.2016 13.15
Lysá pod Makytou - Praznov-Podmanín17.04.2016 13.15
Sverepec - Pruské17.04.2016 13.15
19. kolo (24.04.2016) o 13.15 hod.
Sverepec - Jasenica24.04.2016 13.15
Pruské - Lysá pod Makytou24.04.2016 13.15
Praznov-Podmanín - Dohňany24.04.2016 13.15
Plevník - Kolačín24.04.2016 13.15
Horná Poruba - Prejta24.04.2016 13.15
Tuchyňa - Udiča24.04.2016 13.15
Bolešov - Dolné Kočkovce24.04.2016 13.15
20. kolo (01.05.2016) o 13.45 hod.
Jasenica - Bolešov01.05.2016 13.45
Dolné Kočkovce - Tuchyňa01.05.2016 13.45
Udiča - Horná Poruba01.05.2016 13.45
Prejta - Plevník01.05.2016 13.45
Kolačín - Praznov-Podmanín01.05.2016 13.45
Dohňany - Pruské01.05.2016 13.45
Lysá pod Makytou - Sverepec01.05.2016 13.45
21. kolo (08.05.2016) o 13.45 hod.
Lysá pod Makytou - Jasenica08.05.2016 13.45
Sverepec - Dohňany08.05.2016 13.45
Pruské - Kolačín08.05.2016 13.45
Praznov-Podmanín - Prejta08.05.2016 13.45
Plevník - Udiča08.05.2016 13.45
Horná Poruba - Dolné Kočkovce08.05.2016 13.45
Tuchyňa - Bolešov08.05.2016 13.45
22. kolo (15.05.2016) o 13.45 hod.
Jasenica - Tuchyňa15.05.2016 13.45
Bolešov - Horná Poruba15.05.2016 13.45
Dolné Kočkovce - Plevník15.05.2016 13.45
Udiča - Praznov-Podmanín15.05.2016 13.45
Prejta - Pruské15.05.2016 13.45
Kolačín - Sverepec15.05.2016 13.45
Dohňany - Lysá pod Makytou15.05.2016 13.45
23. kolo (22.05.2016) o 14.15 hod.
Dohňany - Jasenica22.05.2016 14.15
Lysá pod Makytou - Kolačín22.05.2016 14.15
Sverepec - Prejta22.05.2016 14.15
Pruské - Udiča22.05.2016 14.15
Praznov-Podmanín - Dolné Kočkovce22.05.2016 14.15
Plevník - Bolešov22.05.2016 14.15
Horná Poruba - Tuchyňa22.05.2016 14.15
24. kolo (29.05.2016) o 14.15 hod.
Jasenica - Horná Poruba29.05.2016 14.15
Tuchyňa - Plevník29.05.2016 14.15
Bolešov - Praznov-Podmanín29.05.2016 14.15
Dolné Kočkovce - Pruské29.05.2016 14.15
Udiča - Sverepec29.05.2016 14.15
Prejta - Lysá pod Makytou29.05.2016 14.15
Kolačín - Dohňany29.05.2016 14.15
25. kolo (05.06.2016) o 14.15 hod.
Kolačín - Jasenica05.06.2016 14.15
Dohňany - Prejta05.06.2016 14.15
Lysá pod Makytou - Udiča05.06.2016 14.15
Sverepec - Dolné Kočkovce05.06.2016 14.15
Pruské - Bolešov05.06.2016 14.15
Praznov-Podmanín - Tuchyňa05.06.2016 14.15
Plevník - Horná Poruba05.06.2016 14.15
26. kolo (12.06.2016) o 14.15 hod.
Jasenica - Plevník12.06.2016 14.15
Horná Poruba - Praznov-Podmanín12.06.2016 14.15
Tuchyňa - Pruské12.06.2016 14.15
Bolešov - Sverepec12.06.2016 14.15
Dolné Kočkovce - Lysá pod Makytou12.06.2016 14.15
Udiča - Dohňany12.06.2016 14.15
Prejta - Kolačín12.06.2016 14.15


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk