Dnes oslavuje meniny Branislava, Bronislava zajtra Ivica         Štvrtok, 14. december 2017

6.liga dospelí


7.liga dospelí



6.liga dorast


4.liga žiaci


5.liga žiaci


prípravky


jar 2016 o 1. až 15. miesto


jar 2016 o 16. - 22. miesto


Prihlásenie



  Zabudli ste heslo?

Počítadlo

Stránku si čítajú 4 ľudia
Počet návštev: 

Anketa

Ste spokojný s obsahom našej stránky?

Áno, je super (53%)

Áno, ale ešte máte čo zlepšovať (29%)

Skôr nie (18%)

9009 účastníkov ankety



Nová súťaž

Rozpis zápasov v sezóne 2015/2016

Výnimky a poznámky:
Bolešov "B" odohrá domáce MFZ v nedeľu v ÚHČ dorastu

ŠK Fan club Púchov odohrá domáce MFZ v Mestečku

1.kolo : Bolešov "B - Tŕstie, dňa 22.8.2015 (sobota) o 17,00 hod.
2.kolo : Bodiná - Bolešov "B", dňa 28.8.2015 (piatok) o 17,00 hod.
2.kolo : Prejta - Vrchteplá, dňa 29.8.2015 (sobota) o 17,00 hod.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Bolešov "B" odohrá svoje domáce MFS v jarnej časti sobotu o 14,00 hod.

1. kolo (23.08.2015) o 17.00 hod.
Mikušovce - Lazy pod Makytou23.08.2015 17.00
ŠK fc Púchov - Prejta23.08.2015 17.00
Vrchteplá - Dolná Breznica23.08.2015 17.00
Kameničany - Bodiná23.08.2015 17.00
Bolešov "B" - Tŕstie23.08.2015 17.00
Dynamo Orlové - Červený Kameň23.08.2015 17.00
2. kolo (30.08.2015) o 17.00 hod.
Lazy pod Makytou - Červený Kameň30.08.2015 17.00
Tŕstie - Dynamo Orlové30.08.2015 17.00
Bodiná - Bolešov "B"30.08.2015 17.00
Dolná Breznica - Kameničany30.08.2015 17.00
Prejta - Vrchteplá30.08.2015 17.00
Mikušovce - ŠK fc Púchov30.08.2015 17.00
3. kolo (06.09.2015) o 16.00 hod.
ŠK fc Púchov - Lazy pod Makytou06.09.2015 16.00
Vrchteplá - Mikušovce06.09.2015 16.00
Kameničany - Prejta06.09.2015 16.00
Bolešov "B" - Dolná Breznica06.09.2015 16.00
Dynamo Orlové - Bodiná06.09.2015 16.00
Červený Kameň - Tŕstie06.09.2015 16.00
4. kolo (13.09.2015) o 16.00 hod.
Lazy pod Makytou - Tŕstie13.09.2015 16.00
Bodiná - Červený Kameň13.09.2015 16.00
Dolná Breznica - Dynamo Orlové13.09.2015 16.00
Prejta - Bolešov "B"13.09.2015 16.00
Mikušovce - Kameničany13.09.2015 16.00
ŠK fc Púchov - Vrchteplá13.09.2015 16.00
5. kolo (20.09.2015) o 15.30 hod.
Vrchteplá - Lazy pod Makytou20.09.2015 15.30
Kameničany - ŠK fc Púchov20.09.2015 15.30
Bolešov "B" - Mikušovce20.09.2015 15.30
Dynamo Orlové - Prejta20.09.2015 15.30
Červený Kameň - Dolná Breznica20.09.2015 15.30
Tŕstie - Bodiná20.09.2015 15.30
6. kolo (27.09.2015) o 15.30 hod.
Lazy pod Makytou - Bodiná27.09.2015 15.30
Dolná Breznica - Tŕstie27.09.2015 15.30
Prejta - Červený Kameň27.09.2015 15.30
Mikušovce - Dynamo Orlové27.09.2015 15.30
ŠK fc Púchov - Bolešov "B"27.09.2015 15.30
Vrchteplá - Kameničany27.09.2015 15.30
7. kolo (04.10.2015) o 14.30 hod.
Kameničany - Lazy pod Makytou04.10.2015 14.30
Bolešov "B" - Vrchteplá04.10.2015 14.30
Dynamo Orlové - ŠK fc Púchov04.10.2015 14.30
Červený Kameň - Mikušovce04.10.2015 14.30
Tŕstie - Prejta04.10.2015 14.30
Bodiná - Dolná Breznica04.10.2015 14.30
8. kolo (11.10.2015) o 14.30 hod.
Lazy pod Makytou - Dolná Breznica11.10.2015 14.30
Prejta - Bodiná11.10.2015 14.30
Mikušovce - Tŕstie11.10.2015 14.30
ŠK fc Púchov - Červený Kameň11.10.2015 14.30
Vrchteplá - Dynamo Orlové11.10.2015 14.30
Kameničany - Bolešov "B"11.10.2015 14.30
9. kolo (18.10.2015) o 14.00 hod.
Bolešov "B" - Lazy pod Makytou18.10.2015 14.00
Dynamo Orlové - Kameničany18.10.2015 14.00
Červený Kameň - Vrchteplá18.10.2015 14.00
Tŕstie - ŠK fc Púchov18.10.2015 14.00
Bodiná - Mikušovce18.10.2015 14.00
Dolná Breznica - Prejta18.10.2015 14.00
10. kolo (25.10.2015) o 14.00 hod.
Lazy pod Makytou - Prejta25.10.2015 14.00
Mikušovce - Dolná Breznica25.10.2015 14.00
ŠK fc Púchov - Bodiná25.10.2015 14.00
Vrchteplá - Tŕstie25.10.2015 14.00
Kameničany - Červený Kameň25.10.2015 14.00
Bolešov "B" - Dynamo Orlové25.10.2015 14.00
11. kolo (01.11.2015) o 13.30 hod.
Dynamo Orlové - Lazy pod Makytou01.11.2015 13.30
Červený Kameň - Bolešov "B"01.11.2015 13.30
Tŕstie - Kameničany01.11.2015 13.30
Bodiná - Vrchteplá01.11.2015 13.30
Dolná Breznica - ŠK fc Púchov01.11.2015 13.30
Prejta - Mikušovce01.11.2015 13.30
12. kolo (03.04.2016) o 15.30 hod.
Lazy pod Makytou - Mikušovce03.04.2016 15.30
Prejta - ŠK fc Púchov03.04.2016 15.30
Dolná Breznica - Vrchteplá03.04.2016 15.30
Bodiná - Kameničany03.04.2016 15.30
Tŕstie - Bolešov "B"03.04.2016 15.30
Červený Kameň - Dynamo Orlové03.04.2016 15.30
13. kolo (10.04.2016) o 15.30 hod.
Červený Kameň - Lazy pod Makytou10.04.2016 15.30
Dynamo Orlové - Tŕstie10.04.2016 15.30
Bolešov "B" - Bodiná10.04.2016 15.30
Kameničany - Dolná Breznica10.04.2016 15.30
Vrchteplá - Prejta10.04.2016 15.30
ŠK fc Púchov - Mikušovce10.04.2016 15.30
14. kolo (17.04.2016) o 16.00 hod.
Lazy pod Makytou - ŠK fc Púchov17.04.2016 16.00
Mikušovce - Vrchteplá17.04.2016 16.00
Prejta - Kameničany17.04.2016 16.00
Dolná Breznica - Bolešov "B"17.04.2016 16.00
Bodiná - Dynamo Orlové17.04.2016 16.00
Tŕstie - Červený Kameň17.04.2016 16.00
15. kolo (24.04.2016) o 16.00 hod.
Tŕstie - Lazy pod Makytou24.04.2016 16.00
Červený Kameň - Bodiná24.04.2016 16.00
Dynamo Orlové - Dolná Breznica24.04.2016 16.00
Bolešov "B" - Prejta24.04.2016 16.00
Kameničany - Mikušovce24.04.2016 16.00
Vrchteplá - ŠK fc Púchov24.04.2016 16.00
16. kolo (01.05.2016) o 16.30 hod.
Lazy pod Makytou - Vrchteplá01.05.2016 16.30
ŠK fc Púchov - Kameničany01.05.2016 16.30
Mikušovce - Bolešov "B"01.05.2016 16.30
Prejta - Dynamo Orlové01.05.2016 16.30
Dolná Breznica - Červený Kameň01.05.2016 16.30
Bodiná - Tŕstie01.05.2016 16.30
17. kolo (08.05.2016) o 16.30 hod.
Bodiná - Lazy pod Makytou08.05.2016 16.30
Tŕstie - Dolná Breznica08.05.2016 16.30
Červený Kameň - Prejta08.05.2016 16.30
Dynamo Orlové - Mikušovce08.05.2016 16.30
Bolešov "B" - ŠK fc Púchov08.05.2016 16.30
Kameničany - Vrchteplá08.05.2016 16.30
18. kolo (15.05.2016) o 16.30 hod.
Lazy pod Makytou - Kameničany15.05.2016 16.30
Vrchteplá - Bolešov "B"15.05.2016 16.30
ŠK fc Púchov - Dynamo Orlové15.05.2016 16.30
Mikušovce - Červený Kameň15.05.2016 16.30
Prejta - Tŕstie15.05.2016 16.30
Dolná Breznica - Bodiná15.05.2016 16.30
19. kolo (22.05.2016) o 17.00 hod.
Dolná Breznica - Lazy pod Makytou22.05.2016 17.00
Bodiná - Prejta22.05.2016 17.00
Tŕstie - Mikušovce22.05.2016 17.00
Červený Kameň - ŠK fc Púchov22.05.2016 17.00
Dynamo Orlové - Vrchteplá22.05.2016 17.00
Bolešov "B" - Kameničany22.05.2016 17.00
20. kolo (29.05.2016) o 17.00 hod.
Lazy pod Makytou - Bolešov "B"29.05.2016 17.00
Kameničany - Dynamo Orlové29.05.2016 17.00
Vrchteplá - Červený Kameň29.05.2016 17.00
ŠK fc Púchov - Tŕstie29.05.2016 17.00
Mikušovce - Bodiná29.05.2016 17.00
Prejta - Dolná Breznica29.05.2016 17.00
21. kolo (05.06.2016) o 17.00 hod.
Prejta - Lazy pod Makytou05.06.2016 17.00
Dolná Breznica - Mikušovce05.06.2016 17.00
Bodiná - ŠK fc Púchov05.06.2016 17.00
Tŕstie - Vrchteplá05.06.2016 17.00
Červený Kameň - Kameničany05.06.2016 17.00
Dynamo Orlové - Bolešov "B"05.06.2016 17.00
22. kolo (12.06.2016) o 17.00 hod.
Lazy pod Makytou - Dynamo Orlové12.06.2016 17.00
Bolešov "B" - Červený Kameň12.06.2016 17.00
Kameničany - Tŕstie12.06.2016 17.00
Vrchteplá - Bodiná12.06.2016 17.00
ŠK fc Púchov - Dolná Breznica12.06.2016 17.00
Mikušovce - Prejta12.06.2016 17.00


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk