Dnes oslavuje meniny Ľuboslav(a) zajtra Matúš         Nedeľa, 20. september 2020

II.trieda muži


III.A trieda


III.B trieda


III.trieda - nadstavba


I.trieda dorast


II.trieda dorast


I.trieda žiaci


II.trieda žiaci


Prípravky A


Prípravky B


Prípravky C


Prípravky D


Prihlásenie



  Zabudli ste heslo?

Počítadlo

Stránku si čítajú 2 ľudia
Počet návštev: 

Anketa

Ste spokojný s obsahom našej stránky?

Áno, je super (53%)

Áno, ale ešte máte čo zlepšovať (28%)

Skôr nie (19%)

10096 účastníkov ankety



Nová súťaž

Rozpis zápasov v sezóne 2013/2014

Výnimky a poznámky:
2.kolo : Jasenica - Plevník, 24.8.2013 sobota v ÚHČ
3.kolo : Visolaje - Brvnište, 31.8.2013 sobota o 17,00 hod.
5.kolo : Streženice - Lysá, 14.9.2013 sobota v ÚHČ
7.kolo : Streženice - Košeca, 27.9.2013 piatok o 16,00 hod.


FC Orlové odohrá svoje domáce MFZ vždy v sobotu v ÚHČ
FC Orlové bolo dňa 9.10.2013 (ÚS ŠTK č.13 bod 4) vylúčené zo súťaže


1. kolo (18.08.2013) o 17.00 hod.
Lysá pod Makytou - Dolná Mariková18.08.2013 17.00
Malé Lednice - Tuchyňa18.08.2013 17.00
Košeca - Dolné Kočkovce18.08.2013 17.00
Papradno - Brvnište18.08.2013 17.00
Streženice - FC Orlové18.08.2013 17.00
Visolaje - Jasenica18.08.2013 17.00
Plevník - Bolešov18.08.2013 17.00
2. kolo (25.08.2013) o 17.00 hod.
Dolná Mariková - Bolešov25.08.2013 17.00
Jasenica - Plevník24.08.2013 17.00
FC Orlové - Visolaje25.08.2013 17.00
Brvnište - Streženice25.08.2013 17.00
Dolné Kočkovce - Papradno25.08.2013 17.00
Tuchyňa - Košeca25.08.2013 17.00
Lysá pod Makytou - Malé Lednice25.08.2013 17.00
3. kolo (01.09.2013) o 16.00 hod.
Malé Lednice - Dolná Mariková01.09.2013 16.00
Košeca - Lysá pod Makytou01.09.2013 16.00
Papradno - Tuchyňa01.09.2013 16.00
Streženice - Dolné Kočkovce01.09.2013 16.00
Visolaje - Brvnište01.09.2013 16.00
Plevník - FC Orlové01.09.2013 16.00
Bolešov - Jasenica01.09.2013 16.00
4. kolo (08.09.2013) o 16.00 hod.
Dolná Mariková - Jasenica08.09.2013 16.00
FC Orlové - Bolešov08.09.2013 16.00
Brvnište - Plevník08.09.2013 16.00
Dolné Kočkovce - Visolaje08.09.2013 16.00
Tuchyňa - Streženice08.09.2013 16.00
Lysá pod Makytou - Papradno08.09.2013 16.00
Malé Lednice - Košeca08.09.2013 16.00
5. kolo (15.09.2013) o 16.00 hod.
Košeca - Dolná Mariková15.09.2013 16.00
Papradno - Malé Lednice15.09.2013 16.00
Streženice - Lysá pod Makytou14.09.2013 16.00
Visolaje - Tuchyňa15.09.2013 16.00
Plevník - Dolné Kočkovce15.09.2013 16.00
Bolešov - Brvnište15.09.2013 16.00
Jasenica - FC Orlové15.09.2013 16.00
6. kolo (22.09.2013) o 15.30 hod.
Dolná Mariková - FC Orlové22.09.2013 15.30
Brvnište - Jasenica22.09.2013 15.30
Dolné Kočkovce - Bolešov22.09.2013 15.30
Tuchyňa - Plevník22.09.2013 15.30
Lysá pod Makytou - Visolaje22.09.2013 15.30
Malé Lednice - Streženice22.09.2013 15.30
Košeca - Papradno22.09.2013 15.30
7. kolo (29.09.2013) o 15.30 hod.
Papradno - Dolná Mariková29.09.2013 15.30
Streženice - Košeca29.09.2013 15.30
Visolaje - Malé Lednice29.09.2013 15.30
Plevník - Lysá pod Makytou29.09.2013 15.30
Bolešov - Tuchyňa29.09.2013 15.30
Jasenica - Dolné Kočkovce29.09.2013 15.30
FC Orlové - Brvnište29.09.2013 15.30
8. kolo (06.10.2013) o 14.30 hod.
Dolná Mariková - Brvnište06.10.2013 14.30
Dolné Kočkovce - FC Orlové06.10.2013 14.30
Tuchyňa - Jasenica06.10.2013 14.30
Lysá pod Makytou - Bolešov06.10.2013 14.30
Malé Lednice - Plevník06.10.2013 14.30
Košeca - Visolaje06.10.2013 14.30
Papradno - Streženice06.10.2013 14.30
9. kolo (13.10.2013) o 14.30 hod.
Streženice - Dolná Mariková13.10.2013 14.30
Visolaje - Papradno13.10.2013 14.30
Plevník - Košeca13.10.2013 14.30
Bolešov - Malé Lednice13.10.2013 14.30
Jasenica - Lysá pod Makytou13.10.2013 14.30
FC Orlové - Tuchyňa13.10.2013 14.30
Brvnište - Dolné Kočkovce13.10.2013 14.30
10. kolo (20.10.2013) o 14.00 hod.
Dolná Mariková - Dolné Kočkovce20.10.2013 14.00
Tuchyňa - Brvnište20.10.2013 14.00
Lysá pod Makytou - FC Orlové20.10.2013 14.00
Malé Lednice - Jasenica20.10.2013 14.00
Košeca - Bolešov20.10.2013 14.00
Papradno - Plevník20.10.2013 14.00
Streženice - Visolaje20.10.2013 14.00
11. kolo (27.10.2013) o 14.00 hod.
Visolaje - Dolná Mariková27.10.2013 14.00
Plevník - Streženice27.10.2013 14.00
Bolešov - Papradno27.10.2013 14.00
Jasenica - Košeca27.10.2013 14.00
FC Orlové - Malé Lednice27.10.2013 14.00
Brvnište - Lysá pod Makytou27.10.2013 14.00
Dolné Kočkovce - Tuchyňa27.10.2013 14.00
12. kolo (03.11.2013) o 13.30 hod.
Dolná Mariková - Tuchyňa03.11.2013 13.30
Lysá pod Makytou - Dolné Kočkovce03.11.2013 13.30
Malé Lednice - Brvnište03.11.2013 13.30
Košeca - FC Orlové03.11.2013 13.30
Papradno - Jasenica03.11.2013 13.30
Streženice - Bolešov03.11.2013 13.30
Visolaje - Plevník03.11.2013 13.30
13. kolo (10.11.2013) o 13.30 hod.
Plevník - Dolná Mariková10.11.2013 13.30
Bolešov - Visolaje10.11.2013 13.30
Jasenica - Streženice10.11.2013 13.30
FC Orlové - Papradno10.11.2013 13.30
Brvnište - Košeca10.11.2013 13.30
Dolné Kočkovce - Malé Lednice10.11.2013 13.30
Tuchyňa - Lysá pod Makytou10.11.2013 13.30
14. kolo (23.03.2014) o 15.00 hod.
Dolná Mariková - Lysá pod Makytou23.03.2014 15.00
Tuchyňa - Malé Lednice23.03.2014 15.00
Dolné Kočkovce - Košeca23.03.2014 15.00
Brvnište - Papradno23.03.2014 15.00
FC Orlové - Streženice23.03.2014 15.00
Jasenica - Visolaje23.03.2014 15.00
Bolešov - Plevník23.03.2014 15.00
15. kolo (30.03.2014) o 15.00 hod.
Bolešov - Dolná Mariková30.03.2014 15.00
Plevník - Jasenica30.03.2014 15.00
Visolaje - FC Orlové30.03.2014 15.00
Streženice - Brvnište30.03.2014 15.00
Papradno - Dolné Kočkovce30.03.2014 15.00
Košeca - Tuchyňa30.03.2014 15.00
Malé Lednice - Lysá pod Makytou30.03.2014 15.00
16. kolo (06.04.2014) o 15.30 hod.
Dolná Mariková - Malé Lednice06.04.2014 15.30
Lysá pod Makytou - Košeca06.04.2014 15.30
Tuchyňa - Papradno06.04.2014 15.30
Dolné Kočkovce - Streženice06.04.2014 15.30
Brvnište - Visolaje06.04.2014 15.30
FC Orlové - Plevník06.04.2014 15.30
Jasenica - Bolešov06.04.2014 15.30
17. kolo (13.04.2014) o 15.30 hod.
Jasenica - Dolná Mariková13.04.2014 15.30
Bolešov - FC Orlové13.04.2014 15.30
Plevník - Brvnište13.04.2014 15.30
Visolaje - Dolné Kočkovce13.04.2014 15.30
Streženice - Tuchyňa13.04.2014 15.30
Papradno - Lysá pod Makytou13.04.2014 15.30
Košeca - Malé Lednice13.04.2014 15.30
18. kolo (20.04.2014) o 16.00 hod.
Dolná Mariková - Košeca20.04.2014 16.00
Malé Lednice - Papradno20.04.2014 16.00
Lysá pod Makytou - Streženice20.04.2014 16.00
Tuchyňa - Visolaje20.04.2014 16.00
Dolné Kočkovce - Plevník20.04.2014 16.00
Brvnište - Bolešov20.04.2014 16.00
FC Orlové - Jasenica20.04.2014 16.00
19. kolo (27.04.2014) o 16.00 hod.
FC Orlové - Dolná Mariková27.04.2014 16.00
Jasenica - Brvnište27.04.2014 16.00
Bolešov - Dolné Kočkovce27.04.2014 16.00
Plevník - Tuchyňa27.04.2014 16.00
Visolaje - Lysá pod Makytou27.04.2014 16.00
Streženice - Malé Lednice27.04.2014 16.00
Papradno - Košeca27.04.2014 16.00
20. kolo (04.05.2014) o 16.30 hod.
Dolná Mariková - Papradno04.05.2014 16.30
Košeca - Streženice04.05.2014 16.30
Malé Lednice - Visolaje04.05.2014 16.30
Lysá pod Makytou - Plevník04.05.2014 16.30
Tuchyňa - Bolešov04.05.2014 16.30
Dolné Kočkovce - Jasenica04.05.2014 16.30
Brvnište - FC Orlové04.05.2014 16.30
21. kolo (11.05.2014) o 16.30 hod.
Brvnište - Dolná Mariková11.05.2014 16.30
FC Orlové - Dolné Kočkovce11.05.2014 16.30
Jasenica - Tuchyňa11.05.2014 16.30
Bolešov - Lysá pod Makytou11.05.2014 16.30
Plevník - Malé Lednice11.05.2014 16.30
Visolaje - Košeca11.05.2014 16.30
Streženice - Papradno11.05.2014 16.30
22. kolo (18.05.2014) o 17.00 hod.
Dolná Mariková - Streženice18.05.2014 17.00
Papradno - Visolaje18.05.2014 17.00
Košeca - Plevník18.05.2014 17.00
Malé Lednice - Bolešov18.05.2014 17.00
Lysá pod Makytou - Jasenica18.05.2014 17.00
Tuchyňa - FC Orlové18.05.2014 17.00
Dolné Kočkovce - Brvnište18.05.2014 17.00
23. kolo (25.05.2014) o 17.00 hod.
Dolné Kočkovce - Dolná Mariková25.05.2014 17.00
Brvnište - Tuchyňa25.05.2014 17.00
FC Orlové - Lysá pod Makytou25.05.2014 17.00
Jasenica - Malé Lednice25.05.2014 17.00
Bolešov - Košeca25.05.2014 17.00
Plevník - Papradno25.05.2014 17.00
Visolaje - Streženice25.05.2014 17.00
24. kolo (01.06.2014) o 17.00 hod.
Dolná Mariková - Visolaje01.06.2014 17.00
Streženice - Plevník01.06.2014 17.00
Papradno - Bolešov01.06.2014 17.00
Košeca - Jasenica01.06.2014 17.00
Malé Lednice - FC Orlové01.06.2014 17.00
Lysá pod Makytou - Brvnište01.06.2014 17.00
Tuchyňa - Dolné Kočkovce01.06.2014 17.00
25. kolo (08.06.2014) o 17.00 hod.
Tuchyňa - Dolná Mariková08.06.2014 17.00
Dolné Kočkovce - Lysá pod Makytou08.06.2014 17.00
Brvnište - Malé Lednice08.06.2014 17.00
FC Orlové - Košeca08.06.2014 17.00
Jasenica - Papradno08.06.2014 17.00
Bolešov - Streženice08.06.2014 17.00
Plevník - Visolaje08.06.2014 17.00
26. kolo (15.06.2014) o 17.00 hod.
Dolná Mariková - Plevník15.06.2014 17.00
Visolaje - Bolešov15.06.2014 17.00
Streženice - Jasenica15.06.2014 17.00
Papradno - FC Orlové15.06.2014 17.00
Košeca - Brvnište15.06.2014 17.00
Malé Lednice - Dolné Kočkovce15.06.2014 17.00
Lysá pod Makytou - Tuchyňa15.06.2014 17.00


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk