Dnes oslavuje meniny Ľudmila zajtra Olympia         Pondelok, 16. september 2019

I.trieda muži


II. trieda muži


III.A trieda muži


III.B trieda muži



II. trieda dorast


I.trieda starší žiaci


II. trieda starší žiaci





Prihlásenie



  Zabudli ste heslo?

Počítadlo

Stránku si čítajú 2 ľudia
Počet návštev: 

Anketa

Ste spokojný s obsahom našej stránky?

Áno, je super (53%)

Áno, ale ešte máte čo zlepšovať (28%)

Skôr nie (19%)

9836 účastníkov ankety



I.trieda dorast

Rozpis zápasov v sezóne 2012/2013

Výnimky a poznámky:
Udiča - sobota v ÚHČ mužov
D.Mariková - sobota v ÚHČ mužov
Ladce - sobota v ÚHČ mužov
Domaniža - sobota o 14,00 hod.
Borčice - nedeľa o 10,30 hod.


1.kolo sa odohrá dňa 29.8.2012 (streda) v ÚHČ
1.kolo Dynamo Orlové - Dolná Mariková 10,30 hod.
2.kolo FK Košeca - TJ Iskra Borčice - sobota o 14,30 hod.
4.kolo Udiča - Dohňany - 2.9.2012 - nedeľa o 16,00 hod.
4.kolo Bolešov - Borčice - 2.9.2012 - nedeľa o 11,00 hod.

14.kolo sa odohrá dňa 1.5.2013 - streda v ÚHČ
15.kolo sa odohrá dňa 8.5.2013 - streda v ÚHČ
16.kolo sa odohrá dňa 23.6.2013 - nedeľa v ÚHČ

14.kolo Visolaje - Dohňany - 30.4.2013 - utorok o 17,00 hod.
16.kolo Košeca - Ladce - 6.4.2013 - sobota o 13,00 hod.
16.kolo - dohrávka - Dolná Mariková - Borčice - 23.6.2013 - nedeľa o 17,00 hod.
18.kolo Bolešov - Ladce - 21.4.2013 - nedeľa o 10,30 hod.
19.kolo Visolaje - Košeca - 28.4.2013 - nedeľa o 12,30 hod.
20.kolo Prejta - Ladce - 5.5.2013 - nedeľa o 10,30 hod.
21.kolo Visolaje - Bolešov - 12.5.2013 - nedeľa o 13,00 hod.
23.kolo Visolaje - Prejta - 26.5.2013 - nedeľa o 13,30 hod.
25.kolo Visolaje - Ladce - 8.6.2013 - sobota o 17,00 hod.
25.kolo Dolná Mariková - Domaniža - 9.6.2013 (nedeľa) ÚHČ dorastu


1. kolo (29.08.2012) o 14.30 hod.
Bolešov - Domaniža29.08.2012 14.30
Dynamo Orlové - Dolná Mariková29.08.2012 14.30
Prejta - Košeca29.08.2012 14.30
Borčice - Udiča29.08.2012 14.30
Ladce - Sverepec29.08.2012 14.30
Streženice - Praznov29.08.2012 14.30
Dohňany - Visolaje29.08.2012 14.30
2. kolo (19.08.2012) o 14.30 hod.
Domaniža - Visolaje19.08.2012 14.30
Praznov - Dohňany19.08.2012 14.30
Sverepec - Streženice19.08.2012 14.30
Udiča - Ladce19.08.2012 14.30
Košeca - Borčice18.08.2012 14.30
Dolná Mariková - Prejta19.08.2012 14.30
Bolešov - Dynamo Orlové19.08.2012 14.30
3. kolo (26.08.2012) o 14.30 hod.
Dynamo Orlové - Domaniža26.08.2012 14.30
Prejta - Bolešov26.08.2012 14.30
Borčice - Dolná Mariková26.08.2012 14.30
Ladce - Košeca26.08.2012 14.30
Streženice - Udiča26.08.2012 14.30
Dohňany - Sverepec26.08.2012 14.30
Visolaje - Praznov26.08.2012 14.30
4. kolo (02.09.2012) o 13.30 hod.
Domaniža - Praznov02.09.2012 13.30
Sverepec - Visolaje02.09.2012 13.30
Udiča - Dohňany02.09.2012 16.00
Košeca - Streženice02.09.2012 13.30
Dolná Mariková - Ladce02.09.2012 13.30
Bolešov - Borčice02.09.2012 11.00
Dynamo Orlové - Prejta02.09.2012 13.30
5. kolo (09.09.2012) o 13.30 hod.
Prejta - Domaniža09.09.2012 13.30
Borčice - Dynamo Orlové09.09.2012 13.30
Ladce - Bolešov09.09.2012 13.30
Streženice - Dolná Mariková09.09.2012 13.30
Dohňany - Košeca09.09.2012 13.30
Visolaje - Udiča09.09.2012 13.30
Praznov - Sverepec09.09.2012 13.30
6. kolo (16.09.2012) o 13.00 hod.
Domaniža - Sverepec16.09.2012 13.00
Udiča - Praznov16.09.2012 13.00
Košeca - Visolaje15.09.2012 15.30
Dolná Mariková - Dohňany16.09.2012 13.00
Bolešov - Streženice16.09.2012 13.00
Dynamo Orlové - Ladce16.09.2012 13.00
Prejta - Borčice16.09.2012 13.00
7. kolo (23.09.2012) o 13.00 hod.
Borčice - Domaniža23.09.2012 13.00
Ladce - Prejta23.09.2012 13.00
Streženice - Dynamo Orlové23.09.2012 13.00
Dohňany - Bolešov23.09.2012 13.00
Visolaje - Dolná Mariková23.09.2012 13.00
Praznov - Košeca23.09.2012 13.00
Sverepec - Udiča23.09.2012 13.00
8. kolo (30.09.2012) o 13.00 hod.
Domaniža - Udiča30.09.2012 13.00
Košeca - Sverepec30.09.2012 13.00
Dolná Mariková - Praznov30.09.2012 13.00
Bolešov - Visolaje30.09.2012 13.00
Dynamo Orlové - Dohňany30.09.2012 13.00
Prejta - Streženice30.09.2012 13.00
Borčice - Ladce30.09.2012 13.00
9. kolo (07.10.2012) o 12.00 hod.
Ladce - Domaniža07.10.2012 12.00
Streženice - Borčice07.10.2012 12.00
Dohňany - Prejta07.10.2012 12.00
Visolaje - Dynamo Orlové07.10.2012 12.00
Praznov - Bolešov07.10.2012 12.00
Sverepec - Dolná Mariková07.10.2012 12.00
Udiča - Košeca07.10.2012 12.00
10. kolo (14.10.2012) o 12.00 hod.
Domaniža - Košeca14.10.2012 12.00
Dolná Mariková - Udiča14.10.2012 12.00
Bolešov - Sverepec14.10.2012 12.00
Dynamo Orlové - Praznov14.10.2012 12.00
Prejta - Visolaje14.10.2012 12.00
Borčice - Dohňany14.10.2012 12.00
Ladce - Streženice14.10.2012 12.00
11. kolo (21.10.2012) o 11.30 hod.
Streženice - Domaniža21.10.2012 11.30
Dohňany - Ladce21.10.2012 11.30
Visolaje - Borčice21.10.2012 11.30
Praznov - Prejta21.10.2012 11.30
Sverepec - Dynamo Orlové21.10.2012 11.30
Udiča - Bolešov21.10.2012 11.30
Košeca - Dolná Mariková21.10.2012 11.30
12. kolo (28.10.2012) o 11.30 hod.
Domaniža - Dolná Mariková28.10.2012 11.30
Bolešov - Košeca28.10.2012 11.30
Dynamo Orlové - Udiča28.10.2012 11.30
Prejta - Sverepec28.10.2012 11.30
Borčice - Praznov28.10.2012 11.30
Ladce - Visolaje28.10.2012 11.30
Streženice - Dohňany28.10.2012 11.30
13. kolo (04.11.2012) o 11.00 hod.
Dohňany - Domaniža04.11.2012 11.00
Visolaje - Streženice04.11.2012 11.00
Praznov - Ladce04.11.2012 11.00
Sverepec - Borčice04.11.2012 11.00
Udiča - Prejta04.11.2012 11.00
Košeca - Dynamo Orlové04.11.2012 11.00
Dolná Mariková - Bolešov04.11.2012 11.00
14. kolo (11.11.2012) o 11.00 hod.
Domaniža - Bolešov11.11.2012 11.00
Dolná Mariková - Dynamo Orlové24.03.2013 11.00
Košeca - Prejta24.03.2013 11.00
Udiča - Borčice24.03.2013 11.00
Sverepec - Ladce24.03.2013 11.00
Praznov - Streženice24.03.2013 11.00
Visolaje - Dohňany30.04.2013 17.00
15. kolo (31.03.2013) o 12.30 hod.
Visolaje - Domaniža31.03.2013 12.30
Dohňany - Praznov31.03.2013 12.30
Streženice - Sverepec31.03.2013 12.30
Ladce - Udiča31.03.2013 12.30
Borčice - Košeca31.03.2013 12.30
Prejta - Dolná Mariková31.03.2013 12.30
Dynamo Orlové - Bolešov31.03.2013 12.30
16. kolo (07.04.2013) o 13.00 hod.
Domaniža - Dynamo Orlové07.04.2013 13.00
Bolešov - Prejta07.04.2013 13.00
Dolná Mariková - Borčice23.06.2013 17.00
Košeca - Ladce07.04.2013 13.00
Udiča - Streženice07.04.2013 13.00
Sverepec - Dohňany07.04.2013 13.00
Praznov - Visolaje07.04.2013 13.00
17. kolo (14.04.2013) o 13.00 hod.
Praznov - Domaniža14.04.2013 13.00
Visolaje - Sverepec14.04.2013 13.00
Dohňany - Udiča14.04.2013 13.00
Streženice - Košeca14.04.2013 13.00
Ladce - Dolná Mariková14.04.2013 13.00
Borčice - Bolešov14.04.2013 13.00
Prejta - Dynamo Orlové14.04.2013 13.00
18. kolo (21.04.2013) o 13.30 hod.
Domaniža - Prejta21.04.2013 13.30
Dynamo Orlové - Borčice21.04.2013 13.30
Bolešov - Ladce21.04.2013 13.30
Dolná Mariková - Streženice21.04.2013 13.30
Košeca - Dohňany21.04.2013 13.30
Udiča - Visolaje21.04.2013 13.30
Sverepec - Praznov21.04.2013 13.30
19. kolo (28.04.2013) o 13.30 hod.
Sverepec - Domaniža28.04.2013 13.30
Praznov - Udiča28.04.2013 13.30
Visolaje - Košeca28.04.2013 12.30
Dohňany - Dolná Mariková28.04.2013 13.30
Streženice - Bolešov28.04.2013 13.30
Ladce - Dynamo Orlové28.04.2013 13.30
Borčice - Prejta28.04.2013 13.30
20. kolo (05.05.2013) o 14.00 hod.
Domaniža - Borčice05.05.2013 14.00
Prejta - Ladce05.05.2013 14.00
Dynamo Orlové - Streženice05.05.2013 14.00
Bolešov - Dohňany05.05.2013 14.00
Dolná Mariková - Visolaje05.05.2013 14.00
Košeca - Praznov05.05.2013 14.00
Udiča - Sverepec05.05.2013 14.00
21. kolo (12.05.2013) o 14.00 hod.
Udiča - Domaniža12.05.2013 14.00
Sverepec - Košeca12.05.2013 14.00
Praznov - Dolná Mariková12.05.2013 14.00
Visolaje - Bolešov12.05.2013 13.00
Dohňany - Dynamo Orlové12.05.2013 14.00
Streženice - Prejta12.05.2013 14.00
Ladce - Borčice12.05.2013 14.00
22. kolo (19.05.2013) o 14.30 hod.
Domaniža - Ladce19.05.2013 14.30
Borčice - Streženice19.05.2013 14.30
Prejta - Dohňany19.05.2013 14.30
Dynamo Orlové - Visolaje19.05.2013 14.30
Bolešov - Praznov19.05.2013 14.30
Dolná Mariková - Sverepec19.05.2013 14.30
Košeca - Udiča19.05.2013 14.30
23. kolo (26.05.2013) o 14.30 hod.
Košeca - Domaniža26.05.2013 14.30
Udiča - Dolná Mariková26.05.2013 14.30
Sverepec - Bolešov26.05.2013 14.30
Praznov - Dynamo Orlové26.05.2013 14.30
Visolaje - Prejta26.05.2013 13.30
Dohňany - Borčice26.05.2013 14.30
Streženice - Ladce26.05.2013 14.30
24. kolo (02.06.2013) o 14.30 hod.
Domaniža - Streženice02.06.2013 14.30
Ladce - Dohňany02.06.2013 14.30
Borčice - Visolaje02.06.2013 14.30
Prejta - Praznov02.06.2013 14.30
Dynamo Orlové - Sverepec02.06.2013 14.30
Bolešov - Udiča02.06.2013 14.30
Dolná Mariková - Košeca02.06.2013 14.30
25. kolo (09.06.2013) o 14.30 hod.
Dolná Mariková - Domaniža09.06.2013 14.30
Košeca - Bolešov09.06.2013 14.30
Udiča - Dynamo Orlové09.06.2013 14.30
Sverepec - Prejta09.06.2013 14.30
Praznov - Borčice09.06.2013 14.30
Visolaje - Ladce09.06.2013 14.30
Dohňany - Streženice09.06.2013 14.30
26. kolo (16.06.2013) o 14.30 hod.
Domaniža - Dohňany16.06.2013 14.30
Streženice - Visolaje16.06.2013 14.30
Ladce - Praznov16.06.2013 14.30
Borčice - Sverepec16.06.2013 14.30
Prejta - Udiča16.06.2013 14.30
Dynamo Orlové - Košeca16.06.2013 14.30
Bolešov - Dolná Mariková16.06.2013 14.30


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk