Dnes oslavuje meniny Urban zajtra Dušan         Sobota, 25. máj 2024

Macron sport 7.liga dospelý


8. liga dospelý


5. liga st. dorast U19


IV. liga starší žiaci U15


IV. liga ml.žiaci U13


Prípravky MIX U11 skupina A


Prípravky MIX U11 skupina B


Prípravky MIX U11 skupina C


Prípravky MIX U11 skupina D



Prihlásenie



  Zabudli ste heslo?

Počítadlo

Stránku si číta 12 ľudí
Počet návštev: 

Anketa

Ste spokojný s obsahom našej stránky?

Áno, je super (51%)

Áno, ale ešte máte čo zlepšovať (28%)

Skôr nie (21%)

11685 účastníkov ankety



Skupina o 11. - 20. miesto

Rozpis zápasov v sezóne 2023/2024

1. kolo (06.04.2024) o 10.00 hod.
Prečín - Jasenica06.04.2024 10.00
MŠK Púchov B - Streženice06.04.2024 10.00
Kvašov - Tuchyňa06.04.2024 10.00
Ilava - Ladce06.04.2024 10.00
Plevník-Drienové - Sverepec06.04.2024 10.00
2. kolo (13.04.2024) o 10.00 hod.
Jasenica - Sverepec13.04.2024 10.00
Ladce - Plevník-Drienové13.04.2024 10.00
Tuchyňa - Ilava13.04.2024 10.00
Streženice - Kvašov13.04.2024 10.00
Prečín - MŠK Púchov B13.04.2024 10.00
3. kolo (20.04.2024) o 10.00 hod.
MŠK Púchov B - Jasenica20.04.2024 10.00
Kvašov - Prečín20.04.2024 10.00
Ilava - Streženice20.04.2024 10.00
Plevník-Drienové - Tuchyňa20.04.2024 10.00
Sverepec - Ladce20.04.2024 10.00
4. kolo (27.04.2024) o 10.00 hod.
Jasenica - Ladce27.04.2024 10.00
Tuchyňa - Sverepec27.04.2024 10.00
Streženice - Plevník-Drienové27.04.2024 10.00
Prečín - Ilava27.04.2024 10.00
MŠK Púchov B - Kvašov27.04.2024 10.00
5. kolo (04.05.2024) o 10.00 hod.
Kvašov - Jasenica04.05.2024 10.00
Ilava - MŠK Púchov B04.05.2024 10.00
Plevník-Drienové - Prečín04.05.2024 10.00
Sverepec - Streženice04.05.2024 10.00
Ladce - Tuchyňa04.05.2024 10.00
6. kolo (11.05.2024) o 10.00 hod.
Jasenica - Tuchyňa11.05.2024 10.00
Streženice - Ladce11.05.2024 10.00
Prečín - Sverepec11.05.2024 10.00
MŠK Púchov B - Plevník-Drienové11.05.2024 10.00
Kvašov - Ilava11.05.2024 10.00
7. kolo (18.05.2024) o 10.00 hod.
Ilava - Jasenica18.05.2024 10.00
Plevník-Drienové - Kvašov18.05.2024 10.00
Sverepec - MŠK Púchov B18.05.2024 10.00
Ladce - Prečín18.05.2024 10.00
Tuchyňa - Streženice18.05.2024 10.00
8. kolo (25.05.2024) o 10.00 hod.
Jasenica - Streženice25.05.2024 10.00
Prečín - Tuchyňa25.05.2024 10.00
MŠK Púchov B - Ladce25.05.2024 10.00
Kvašov - Sverepec25.05.2024 10.00
Ilava - Plevník-Drienové25.05.2024 10.00
9. kolo (01.06.2024) o 10.00 hod.
Plevník-Drienové - Jasenica01.06.2024 10.00
Sverepec - Ilava01.06.2024 10.00
Ladce - Kvašov01.06.2024 10.00
Tuchyňa - MŠK Púchov B01.06.2024 10.00
Streženice - Prečín01.06.2024 10.00
10. kolo (06.04.2024) o 11.00 hod.
Jasenica - Prečín06.04.2024 11.00
Streženice - MŠK Púchov B06.04.2024 11.00
Tuchyňa - Kvašov06.04.2024 11.00
Ladce - Ilava06.04.2024 11.00
Sverepec - Plevník-Drienové06.04.2024 11.00
11. kolo (13.04.2024) o 11.00 hod.
Sverepec - Jasenica13.04.2024 11.00
Plevník-Drienové - Ladce13.04.2024 11.00
Ilava - Tuchyňa13.04.2024 11.00
Kvašov - Streženice13.04.2024 11.00
MŠK Púchov B - Prečín13.04.2024 11.00
12. kolo (20.04.2024) o 11.00 hod.
Jasenica - MŠK Púchov B20.04.2024 11.00
Prečín - Kvašov20.04.2024 11.00
Streženice - Ilava20.04.2024 11.00
Tuchyňa - Plevník-Drienové20.04.2024 11.00
Ladce - Sverepec20.04.2024 11.00
13. kolo (27.04.2024) o 11.00 hod.
Ladce - Jasenica27.04.2024 11.00
Sverepec - Tuchyňa27.04.2024 11.00
Plevník-Drienové - Streženice27.04.2024 11.00
Ilava - Prečín27.04.2024 11.00
Kvašov - MŠK Púchov B27.04.2024 11.00
14. kolo (04.05.2024) o 11.00 hod.
Jasenica - Kvašov04.05.2024 11.00
MŠK Púchov B - Ilava04.05.2024 11.00
Prečín - Plevník-Drienové04.05.2024 11.00
Streženice - Sverepec04.05.2024 11.00
Tuchyňa - Ladce04.05.2024 11.00
15. kolo (11.05.2024) o 11.00 hod.
Tuchyňa - Jasenica11.05.2024 11.00
Ladce - Streženice11.05.2024 11.00
Sverepec - Prečín11.05.2024 11.00
Plevník-Drienové - MŠK Púchov B11.05.2024 11.00
Ilava - Kvašov11.05.2024 11.00
16. kolo (18.05.2024) o 11.00 hod.
Jasenica - Ilava18.05.2024 11.00
Kvašov - Plevník-Drienové18.05.2024 11.00
MŠK Púchov B - Sverepec18.05.2024 11.00
Prečín - Ladce18.05.2024 11.00
Streženice - Tuchyňa18.05.2024 11.00
17. kolo (25.05.2024) o 11.00 hod.
Streženice - Jasenica25.05.2024 11.00
Tuchyňa - Prečín25.05.2024 11.00
Ladce - MŠK Púchov B25.05.2024 11.00
Sverepec - Kvašov25.05.2024 11.00
Plevník-Drienové - Ilava25.05.2024 11.00
18. kolo (01.06.2024) o 11.00 hod.
Jasenica - Plevník-Drienové01.06.2024 11.00
Ilava - Sverepec01.06.2024 11.00
Kvašov - Ladce01.06.2024 11.00
MŠK Púchov B - Tuchyňa01.06.2024 11.00
Prečín - Streženice01.06.2024 11.00


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk