Dnes oslavuje meniny Sidónia zajtra Ján         Nedeľa, 23. jún 2024

Macron sport 7.liga dospelý


8. liga dospelý


5. liga st. dorast U19


IV. liga starší žiaci U15


IV. liga ml.žiaci U13


Prípravky MIX U11 skupina A


Prípravky MIX U11 skupina B


Prípravky MIX U11 skupina C


Prípravky MIX U11 skupina D



Prihlásenie



  Zabudli ste heslo?

Počítadlo

Stránku si číta 7 ľudí
Počet návštev: 

Anketa

Ste spokojný s obsahom našej stránky?

Áno, je super (51%)

Áno, ale ešte máte čo zlepšovať (28%)

Skôr nie (21%)

11839 účastníkov ankety



Skupina o 1. - 10. miesto

Rozpis zápasov v sezóne 2023/2024

1. kolo (06.04.2024) o 10.00 hod.
Domaniža - Šebešťanová06.04.2024 10.00
Dohňany - Dolné Kočkovce06.04.2024 10.00
Dulov - Pruské06.04.2024 10.00
Beluša - Pružina 06.04.2024 10.00
Bolešov - Dubnica nad Váhom B06.04.2024 10.00
2. kolo (13.04.2024) o 10.00 hod.
Šebešťanová - Dubnica nad Váhom B13.04.2024 10.00
Pružina - Bolešov13.04.2024 10.00
Pruské - Beluša13.04.2024 10.00
Dolné Kočkovce - Dulov13.04.2024 10.00
Domaniža - Dohňany13.04.2024 10.00
3. kolo (20.04.2024) o 10.00 hod.
Dohňany - Šebešťanová20.04.2024 10.00
Dulov - Domaniža20.04.2024 10.00
Beluša - Dolné Kočkovce20.04.2024 10.00
Bolešov - Pruské20.04.2024 10.00
Dubnica nad Váhom B - Pružina 20.04.2024 10.00
4. kolo (27.04.2024) o 10.00 hod.
Šebešťanová - Pružina 27.04.2024 10.00
Pruské - Dubnica nad Váhom B27.04.2024 10.00
Dolné Kočkovce - Bolešov27.04.2024 10.00
Domaniža - Beluša27.04.2024 10.00
Dohňany - Dulov27.04.2024 10.00
5. kolo (04.05.2024) o 10.00 hod.
Dulov - Šebešťanová04.05.2024 10.00
Beluša - Dohňany04.05.2024 10.00
Bolešov - Domaniža04.05.2024 10.00
Dubnica nad Váhom B - Dolné Kočkovce04.05.2024 10.00
Pružina - Pruské04.05.2024 10.00
6. kolo (11.05.2024) o 10.00 hod.
Šebešťanová - Pruské11.05.2024 10.00
Dolné Kočkovce - Pružina 11.05.2024 10.00
Domaniža - Dubnica nad Váhom B11.05.2024 10.00
Dohňany - Bolešov11.05.2024 10.00
Dulov - Beluša11.05.2024 10.00
7. kolo (18.05.2024) o 10.00 hod.
Beluša - Šebešťanová18.05.2024 10.00
Bolešov - Dulov18.05.2024 10.00
Dubnica nad Váhom B - Dohňany18.05.2024 10.00
Pružina - Domaniža18.05.2024 10.00
Pruské - Dolné Kočkovce18.05.2024 10.00
8. kolo (25.05.2024) o 10.00 hod.
Šebešťanová - Dolné Kočkovce25.05.2024 10.00
Domaniža - Pruské25.05.2024 10.00
Dohňany - Pružina 25.05.2024 10.00
Dulov - Dubnica nad Váhom B25.05.2024 10.00
Beluša - Bolešov25.05.2024 10.00
9. kolo (01.06.2024) o 10.00 hod.
Bolešov - Šebešťanová01.06.2024 10.00
Dubnica nad Váhom B - Beluša01.06.2024 10.00
Pružina - Dulov01.06.2024 10.00
Pruské - Dohňany01.06.2024 10.00
Dolné Kočkovce - Domaniža01.06.2024 10.00
10. kolo (06.04.2024) o 11.00 hod.
Šebešťanová - Domaniža06.04.2024 11.00
Dolné Kočkovce - Dohňany06.04.2024 11.00
Pruské - Dulov06.04.2024 11.00
Pružina - Beluša06.04.2024 11.00
Dubnica nad Váhom B - Bolešov06.04.2024 11.00
11. kolo (13.04.2024) o 11.00 hod.
Dubnica nad Váhom B - Šebešťanová13.04.2024 11.00
Bolešov - Pružina 13.04.2024 11.00
Beluša - Pruské13.04.2024 11.00
Dulov - Dolné Kočkovce13.04.2024 11.00
Dohňany - Domaniža13.04.2024 11.00
12. kolo (20.04.2024) o 11.00 hod.
Šebešťanová - Dohňany20.04.2024 11.00
Domaniža - Dulov20.04.2024 11.00
Dolné Kočkovce - Beluša20.04.2024 11.00
Pruské - Bolešov20.04.2024 11.00
Pružina - Dubnica nad Váhom B20.04.2024 11.00
13. kolo (27.04.2024) o 11.00 hod.
Pružina - Šebešťanová27.04.2024 11.00
Dubnica nad Váhom B - Pruské27.04.2024 11.00
Bolešov - Dolné Kočkovce27.04.2024 11.00
Beluša - Domaniža27.04.2024 11.00
Dulov - Dohňany27.04.2024 11.00
14. kolo (04.05.2024) o 11.00 hod.
Šebešťanová - Dulov04.05.2024 11.00
Dohňany - Beluša04.05.2024 11.00
Domaniža - Bolešov04.05.2024 11.00
Dolné Kočkovce - Dubnica nad Váhom B04.05.2024 11.00
Pruské - Pružina 04.05.2024 11.00
15. kolo (11.05.2024) o 11.00 hod.
Pruské - Šebešťanová11.05.2024 11.00
Pružina - Dolné Kočkovce11.05.2024 11.00
Dubnica nad Váhom B - Domaniža11.05.2024 11.00
Bolešov - Dohňany11.05.2024 11.00
Beluša - Dulov11.05.2024 11.00
16. kolo (18.05.2024) o 11.00 hod.
Šebešťanová - Beluša18.05.2024 11.00
Dulov - Bolešov18.05.2024 11.00
Dohňany - Dubnica nad Váhom B18.05.2024 11.00
Domaniža - Pružina 18.05.2024 11.00
Dolné Kočkovce - Pruské18.05.2024 11.00
17. kolo (25.05.2024) o 11.00 hod.
Dolné Kočkovce - Šebešťanová25.05.2024 11.00
Pruské - Domaniža25.05.2024 11.00
Pružina - Dohňany25.05.2024 11.00
Dubnica nad Váhom B - Dulov25.05.2024 11.00
Bolešov - Beluša25.05.2024 11.00
18. kolo (01.06.2024) o 11.00 hod.
Šebešťanová - Bolešov01.06.2024 11.00
Beluša - Dubnica nad Váhom B01.06.2024 11.00
Dulov - Pružina 01.06.2024 11.00
Dohňany - Pruské01.06.2024 11.00
Domaniža - Dolné Kočkovce01.06.2024 11.00


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk