Dnes oslavuje meniny Dana, Danica zajtra Rudolf         Utorok, 16. apríl 2024

8. liga dospelý


5. liga st. dorast U19


IV. liga starší žiaci U15


IV. liga ml.žiaci U13


Prípravky MIX U11 skupina A


Prípravky MIX U11 skupina B


Prípravky MIX U11 skupina C


Prípravky MIX U11 skupina D



Prihlásenie



  Zabudli ste heslo?

Počítadlo

Stránku si čítajú 2 ľudia
Počet návštev: 

Anketa

Ste spokojný s obsahom našej stránky?

Áno, je super (51%)

Áno, ale ešte máte čo zlepšovať (28%)

Skôr nie (21%)

11461 účastníkov ankety



Nová súťaž

Rozpis zápasov v sezóne 2023/2024

Výnimky a poznámky:
FK Nová Dubnica - odohrá jesenné domáce MFS v sobotu v UHČ 8.liga
TJ Mier Tŕstie - odohrá jesenné domáce MFS v sobotu v UHČ 8.liga
TJ Slovan Dolné Kočkovce - odohrá jesenné domáce MFS v nedeľu v ÚHČ 8. liga
FK Streženice - odohrá jesenné domáce MFS v nedeľu v ÚHČ 8. liga
TJ Žiar Papradno - odohrá jesenné domáce MFS v nedeľu v ÚHČ 8. liga
ŠK Dohňany - odohrá jesenné domáce MFS v nedeľu v ÚHČ 8. liga
TJ Štart Tuchyňa - odohrá jesenné domáce MFS v nedeľu o 11.08 hod. liga
7.kolo : Praznov - Visolaje (HP Praznov) dňa 17.09.2023 nedeľa o 12,30 hod.
20.kolo : Visolaje - Praznov ( HP Visolaje ) dňa 05.05.2024 nedeľa o 13,30 hod.

1. kolo (06.08.2023) o 14.00 hod.
Podmanín - Tŕstie06.08.2023 14.00
Nová Dubnica - Šebešťanová06.08.2023 14.00
Dohňany - Praznov06.08.2023 14.00
Tuchyňa - Sverepec06.08.2023 14.00
Kolačín - Papradno06.08.2023 14.00
Streženice - Visolaje06.08.2023 14.00
Dolné Kočkovce - Dulov06.08.2023 14.00
2. kolo (13.08.2023) o 14.00 hod.
Tŕstie - Dulov13.08.2023 14.00
Visolaje - Dolné Kočkovce13.08.2023 14.00
Papradno - Streženice13.08.2023 14.00
Sverepec - Kolačín13.08.2023 14.00
Praznov - Tuchyňa13.08.2023 14.00
Šebešťanová - Dohňany13.08.2023 14.00
Podmanín - Nová Dubnica13.08.2023 14.00
3. kolo (20.08.2023) o 14.00 hod.
Nová Dubnica - Tŕstie20.08.2023 14.00
Dohňany - Podmanín20.08.2023 13.30
Tuchyňa - Šebešťanová20.08.2023 13.30
Kolačín - Praznov20.08.2023 13.30
Streženice - Sverepec20.08.2023 13.30
Dolné Kočkovce - Papradno20.08.2023 13.30
Dulov - Visolaje20.08.2023 13.30
4. kolo (27.08.2023) o 14.00 hod.
Tŕstie - Visolaje27.08.2023 14.00
Papradno - Dulov27.08.2023 13.30
Sverepec - Dolné Kočkovce27.08.2023 13.30
Praznov - Streženice27.08.2023 13.30
Šebešťanová - Kolačín27.08.2023 13.30
Podmanín - Tuchyňa27.08.2023 13.30
Nová Dubnica - Dohňany27.08.2023 13.30
5. kolo (03.09.2023) o 13.00 hod.
Dohňany - Tŕstie03.09.2023 13.00
Tuchyňa - Nová Dubnica03.09.2023 13.00
Kolačín - Podmanín03.09.2023 13.00
Streženice - Šebešťanová03.09.2023 13.00
Dolné Kočkovce - Praznov03.09.2023 13.00
Dulov - Sverepec03.09.2023 13.00
Visolaje - Papradno03.09.2023 13.00
6. kolo (10.09.2023) o 13.00 hod.
Tŕstie - Papradno10.09.2023 13.00
Sverepec - Visolaje10.09.2023 13.00
Praznov - Dulov10.09.2023 13.00
Šebešťanová - Dolné Kočkovce10.09.2023 13.00
Podmanín - Streženice10.09.2023 13.00
Nová Dubnica - Kolačín10.09.2023 13.00
Dohňany - Tuchyňa10.09.2023 13.00
7. kolo (17.09.2023) o 12.30 hod.
Tuchyňa - Tŕstie17.09.2023 12.30
Kolačín - Dohňany17.09.2023 12.30
Streženice - Nová Dubnica17.09.2023 12.30
Dolné Kočkovce - Podmanín17.09.2023 12.30
Dulov - Šebešťanová17.09.2023 12.30
Visolaje - Praznov17.09.2023 12.30
Papradno - Sverepec17.09.2023 12.30
8. kolo (24.09.2023) o 12.30 hod.
Tŕstie - Sverepec24.09.2023 12.30
Praznov - Papradno24.09.2023 12.30
Šebešťanová - Visolaje24.09.2023 12.30
Podmanín - Dulov24.09.2023 12.30
Nová Dubnica - Dolné Kočkovce24.09.2023 12.30
Dohňany - Streženice24.09.2023 12.30
Tuchyňa - Kolačín24.09.2023 12.30
9. kolo (01.10.2023) o 11.30 hod.
Kolačín - Tŕstie01.10.2023 11.30
Streženice - Tuchyňa01.10.2023 12.30
Dolné Kočkovce - Dohňany01.10.2023 12.30
Dulov - Nová Dubnica01.10.2023 12.30
Visolaje - Podmanín01.10.2023 12.30
Papradno - Šebešťanová01.10.2023 12.30
Sverepec - Praznov01.10.2023 12.30
10. kolo (08.10.2023) o 11.30 hod.
Tŕstie - Praznov08.10.2023 11.30
Šebešťanová - Sverepec08.10.2023 12.00
Podmanín - Papradno08.10.2023 12.00
Nová Dubnica - Visolaje08.10.2023 12.00
Dohňany - Dulov08.10.2023 12.00
Tuchyňa - Dolné Kočkovce08.10.2023 12.00
Kolačín - Streženice08.10.2023 12.00
11. kolo (15.10.2023) o 11.30 hod.
Streženice - Tŕstie15.10.2023 11.30
Dolné Kočkovce - Kolačín15.10.2023 12.00
Dulov - Tuchyňa15.10.2023 12.00
Visolaje - Dohňany15.10.2023 12.00
Papradno - Nová Dubnica15.10.2023 12.00
Sverepec - Podmanín15.10.2023 12.00
Praznov - Šebešťanová15.10.2023 12.00
12. kolo (22.10.2023) o 11.00 hod.
Tŕstie - Šebešťanová22.10.2023 11.00
Podmanín - Praznov22.10.2023 11.30
Nová Dubnica - Sverepec22.10.2023 11.30
Dohňany - Papradno22.10.2023 11.30
Tuchyňa - Visolaje22.10.2023 11.30
Kolačín - Dulov22.10.2023 11.30
Streženice - Dolné Kočkovce22.10.2023 11.30
13. kolo (29.10.2023) o 11.00 hod.
Dolné Kočkovce - Tŕstie29.10.2023 11.00
Dulov - Streženice29.10.2023 11.30
Visolaje - Kolačín29.10.2023 11.30
Papradno - Tuchyňa29.10.2023 11.30
Sverepec - Dohňany29.10.2023 11.30
Praznov - Nová Dubnica29.10.2023 11.30
Šebešťanová - Podmanín29.10.2023 11.30
14. kolo (04.11.2023) o 10.30 hod.
Tŕstie - Podmanín04.11.2023 10.30
Šebešťanová - Nová Dubnica24.03.2024 12.00
Praznov - Dohňany24.03.2024 12.00
Sverepec - Tuchyňa24.03.2024 12.00
Papradno - Kolačín24.03.2024 12.00
Visolaje - Streženice24.03.2024 12.00
Dulov - Dolné Kočkovce24.03.2024 12.00
15. kolo (31.03.2024) o 12.00 hod.
Dulov - Tŕstie31.03.2024 12.00
Dolné Kočkovce - Visolaje31.03.2024 12.30
Streženice - Papradno31.03.2024 12.30
Kolačín - Sverepec31.03.2024 12.30
Tuchyňa - Praznov31.03.2024 12.30
Dohňany - Šebešťanová31.03.2024 12.30
Nová Dubnica - Podmanín31.03.2024 12.30
16. kolo (07.04.2024) o 12.30 hod.
Tŕstie - Nová Dubnica07.04.2024 12.30
Podmanín - Dohňany07.04.2024 13.00
Šebešťanová - Tuchyňa07.04.2024 13.00
Praznov - Kolačín07.04.2024 13.00
Sverepec - Streženice07.04.2024 13.00
Papradno - Dolné Kočkovce07.04.2024 13.00
Visolaje - Dulov07.04.2024 13.00
17. kolo (14.04.2024) o 12.30 hod.
Visolaje - Tŕstie14.04.2024 12.30
Dulov - Papradno14.04.2024 13.00
Dolné Kočkovce - Sverepec14.04.2024 13.00
Streženice - Praznov14.04.2024 13.00
Kolačín - Šebešťanová14.04.2024 13.00
Tuchyňa - Podmanín14.04.2024 13.00
Dohňany - Nová Dubnica14.04.2024 13.00
18. kolo (21.04.2024) o 13.00 hod.
Tŕstie - Dohňany21.04.2024 13.00
Nová Dubnica - Tuchyňa21.04.2024 13.30
Podmanín - Kolačín21.04.2024 13.30
Šebešťanová - Streženice21.04.2024 13.30
Praznov - Dolné Kočkovce21.04.2024 13.30
Sverepec - Dulov21.04.2024 13.30
Papradno - Visolaje21.04.2024 13.30
19. kolo (28.04.2024) o 13.00 hod.
Papradno - Tŕstie28.04.2024 13.00
Visolaje - Sverepec28.04.2024 13.30
Dulov - Praznov28.04.2024 13.30
Dolné Kočkovce - Šebešťanová28.04.2024 13.30
Streženice - Podmanín28.04.2024 13.30
Kolačín - Nová Dubnica28.04.2024 13.30
Tuchyňa - Dohňany28.04.2024 13.30
20. kolo (05.05.2024) o 13.30 hod.
Tŕstie - Tuchyňa05.05.2024 13.30
Dohňany - Kolačín05.05.2024 14.00
Nová Dubnica - Streženice05.05.2024 14.00
Podmanín - Dolné Kočkovce05.05.2024 14.00
Šebešťanová - Dulov05.05.2024 14.00
Praznov - Visolaje05.05.2024 14.00
Sverepec - Papradno05.05.2024 14.00
21. kolo (12.05.2024) o 13.30 hod.
Sverepec - Tŕstie12.05.2024 13.30
Papradno - Praznov12.05.2024 14.00
Visolaje - Šebešťanová12.05.2024 14.00
Dulov - Podmanín12.05.2024 14.00
Dolné Kočkovce - Nová Dubnica12.05.2024 14.00
Streženice - Dohňany12.05.2024 14.00
Kolačín - Tuchyňa12.05.2024 14.00
22. kolo (19.05.2024) o 14.00 hod.
Tŕstie - Kolačín19.05.2024 14.00
Tuchyňa - Streženice19.05.2024 14.30
Dohňany - Dolné Kočkovce19.05.2024 14.30
Nová Dubnica - Dulov19.05.2024 14.30
Podmanín - Visolaje19.05.2024 14.30
Šebešťanová - Papradno19.05.2024 14.30
Praznov - Sverepec19.05.2024 14.30
23. kolo (26.05.2024) o 14.00 hod.
Praznov - Tŕstie26.05.2024 14.00
Sverepec - Šebešťanová26.05.2024 14.30
Papradno - Podmanín26.05.2024 14.30
Visolaje - Nová Dubnica26.05.2024 14.30
Dulov - Dohňany26.05.2024 14.30
Dolné Kočkovce - Tuchyňa26.05.2024 14.30
Streženice - Kolačín26.05.2024 14.30
24. kolo (02.06.2024) o 14.00 hod.
Tŕstie - Streženice02.06.2024 14.00
Kolačín - Dolné Kočkovce02.06.2024 15.00
Tuchyňa - Dulov02.06.2024 15.00
Dohňany - Visolaje02.06.2024 15.00
Nová Dubnica - Papradno02.06.2024 15.00
Podmanín - Sverepec02.06.2024 15.00
Šebešťanová - Praznov02.06.2024 15.00
25. kolo (09.06.2024) o 14.00 hod.
Šebešťanová - Tŕstie09.06.2024 14.00
Praznov - Podmanín09.06.2024 15.00
Sverepec - Nová Dubnica09.06.2024 15.00
Papradno - Dohňany09.06.2024 15.00
Visolaje - Tuchyňa09.06.2024 15.00
Dulov - Kolačín09.06.2024 15.00
Dolné Kočkovce - Streženice09.06.2024 15.00
26. kolo (16.06.2024) o 14.00 hod.
Tŕstie - Dolné Kočkovce16.06.2024 14.00
Streženice - Dulov16.06.2024 15.30
Kolačín - Visolaje16.06.2024 15.30
Tuchyňa - Papradno16.06.2024 15.30
Dohňany - Sverepec16.06.2024 15.30
Nová Dubnica - Praznov16.06.2024 15.30
Podmanín - Šebešťanová16.06.2024 15.30


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk