Dnes oslavuje meniny Konštantín zajtra Ľuboslav(a)         Streda, 19. september 2018





Prípravky Jar 2017


Prípravky Jar 2017


Prihlásenie



  Zabudli ste heslo?

Počítadlo

Stránku si číta 6 ľudí
Počet návštev: 

Anketa

Ste spokojný s obsahom našej stránky?

Áno, je super (53%)

Áno, ale ešte máte čo zlepšovať (29%)

Skôr nie (18%)

9445 účastníkov ankety



VI. liga

Rozpis zápasov v sezóne 2016/2017

Výnimky a poznámky:
MŠK Považská Bystrica odohrá svoje jesenné domáce MFS v nedeľu vždy o 14,30 hod.

1. kolo (07.08.2016) o 17.00 hod.
Horná Poruba - Bolešov 07.08.2016 17.00
Košeca - Dulov07.08.2016 17.00
Podmanín - Ilava07.08.2016 17.00
Tuchyňa - MŠK Považská Bystrica07.08.2016 17.00
Dolné Kočkovce - Košecké Podhradie07.08.2016 17.00
Udiča - Papradno07.08.2016 17.00
Jasenica - Lysá pod Makytou07.08.2016 17.00
2. kolo (14.08.2016) o 17.00 hod.
Bolešov - Lysá pod Makytou14.08.2016 17.00
Papradno - Jasenica14.08.2016 17.00
Košecké Podhradie - Udiča14.08.2016 17.00
MŠK Považská Bystrica - Dolné Kočkovce14.08.2016 17.00
Ilava - Tuchyňa14.08.2016 17.00
Dulov - Podmanín14.08.2016 17.00
Horná Poruba - Košeca14.08.2016 17.00
3. kolo (21.08.2016) o 17.00 hod.
Košeca - Bolešov 21.08.2016 17.00
Podmanín - Horná Poruba21.08.2016 16.30
Tuchyňa - Dulov21.08.2016 16.30
Dolné Kočkovce - Ilava21.08.2016 16.30
Udiča - MŠK Považská Bystrica21.08.2016 16.30
Jasenica - Košecké Podhradie21.08.2016 16.30
Lysá pod Makytou - Papradno21.08.2016 16.30
4. kolo (28.08.2016) o 17.00 hod.
Bolešov - Papradno28.08.2016 17.00
Košecké Podhradie - Lysá pod Makytou28.08.2016 16.30
MŠK Považská Bystrica - Jasenica28.08.2016 16.30
Ilava - Udiča28.08.2016 16.30
Dulov - Dolné Kočkovce28.08.2016 16.30
Horná Poruba - Tuchyňa28.08.2016 16.30
Košeca - Podmanín28.08.2016 16.30
5. kolo (04.09.2016) o 16.00 hod.
Podmanín - Bolešov 04.09.2016 16.00
Tuchyňa - Košeca04.09.2016 16.00
Dolné Kočkovce - Horná Poruba04.09.2016 16.00
Udiča - Dulov04.09.2016 16.00
Jasenica - Ilava04.09.2016 16.00
Lysá pod Makytou - MŠK Považská Bystrica04.09.2016 16.00
Papradno - Košecké Podhradie04.09.2016 16.00
6. kolo (11.09.2016) o 16.00 hod.
Bolešov - Košecké Podhradie11.09.2016 16.00
MŠK Považská Bystrica - Papradno11.09.2016 16.00
Ilava - Lysá pod Makytou11.09.2016 16.00
Dulov - Jasenica11.09.2016 16.00
Horná Poruba - Udiča11.09.2016 16.00
Košeca - Dolné Kočkovce11.09.2016 16.00
Podmanín - Tuchyňa11.09.2016 16.00
7. kolo (18.09.2016) o 15.30 hod.
Tuchyňa - Bolešov 18.09.2016 15.30
Dolné Kočkovce - Podmanín18.09.2016 15.30
Udiča - Košeca18.09.2016 15.30
Jasenica - Horná Poruba18.09.2016 15.30
Lysá pod Makytou - Dulov18.09.2016 15.30
Papradno - Ilava18.09.2016 15.30
Košecké Podhradie - MŠK Považská Bystrica18.09.2016 15.30
8. kolo (25.09.2016) o 15.30 hod.
Bolešov - MŠK Považská Bystrica25.09.2016 15.30
Ilava - Košecké Podhradie25.09.2016 15.30
Dulov - Papradno25.09.2016 15.30
Horná Poruba - Lysá pod Makytou25.09.2016 15.30
Košeca - Jasenica25.09.2016 15.30
Podmanín - Udiča25.09.2016 15.30
Tuchyňa - Dolné Kočkovce25.09.2016 15.30
9. kolo (02.10.2016) o 14.30 hod.
Dolné Kočkovce - Bolešov 02.10.2016 14.30
Udiča - Tuchyňa02.10.2016 15.00
Jasenica - Podmanín02.10.2016 15.00
Lysá pod Makytou - Košeca02.10.2016 15.00
Papradno - Horná Poruba02.10.2016 15.00
Košecké Podhradie - Dulov02.10.2016 15.00
MŠK Považská Bystrica - Ilava02.10.2016 15.00
10. kolo (09.10.2016) o 14.30 hod.
Bolešov - Ilava09.10.2016 14.30
Dulov - MŠK Považská Bystrica09.10.2016 15.00
Horná Poruba - Košecké Podhradie09.10.2016 15.00
Košeca - Papradno09.10.2016 15.00
Podmanín - Lysá pod Makytou09.10.2016 15.00
Tuchyňa - Jasenica09.10.2016 15.00
Dolné Kočkovce - Udiča09.10.2016 15.00
11. kolo (16.10.2016) o 14.00 hod.
Udiča - Bolešov 16.10.2016 14.00
Jasenica - Dolné Kočkovce16.10.2016 14.30
Lysá pod Makytou - Tuchyňa16.10.2016 14.30
Papradno - Podmanín16.10.2016 14.30
Košecké Podhradie - Košeca16.10.2016 14.30
MŠK Považská Bystrica - Horná Poruba16.10.2016 14.30
Ilava - Dulov16.10.2016 14.30
12. kolo (23.10.2016) o 14.00 hod.
Bolešov - Dulov23.10.2016 14.00
Horná Poruba - Ilava23.10.2016 14.30
Košeca - MŠK Považská Bystrica23.10.2016 14.30
Podmanín - Košecké Podhradie23.10.2016 14.30
Tuchyňa - Papradno23.10.2016 14.30
Dolné Kočkovce - Lysá pod Makytou23.10.2016 14.30
Udiča - Jasenica23.10.2016 14.30
13. kolo (30.10.2016) o 14.00 hod.
Jasenica - Bolešov 30.10.2016 14.00
Lysá pod Makytou - Udiča30.10.2016 14.30
Papradno - Dolné Kočkovce30.10.2016 14.30
Košecké Podhradie - Tuchyňa30.10.2016 14.30
MŠK Považská Bystrica - Podmanín30.10.2016 14.30
Ilava - Košeca30.10.2016 14.30
Dulov - Horná Poruba30.10.2016 14.30
14. kolo (19.03.2017) o 15.00 hod.
Bolešov - Horná Poruba19.03.2017 15.00
Dulov - Košeca19.03.2017 15.00
Ilava - Podmanín19.03.2017 15.00
MŠK Považská Bystrica - Tuchyňa19.03.2017 15.00
Košecké Podhradie - Dolné Kočkovce19.03.2017 15.00
Papradno - Udiča19.03.2017 15.00
Lysá pod Makytou - Jasenica19.03.2017 15.00
15. kolo (26.03.2017) o 15.00 hod.
Lysá pod Makytou - Bolešov 26.03.2017 15.00
Jasenica - Papradno26.03.2017 15.30
Udiča - Košecké Podhradie26.03.2017 15.30
Dolné Kočkovce - MŠK Považská Bystrica26.03.2017 15.30
Tuchyňa - Ilava26.03.2017 15.30
Podmanín - Dulov26.03.2017 15.30
Košeca - Horná Poruba26.03.2017 15.30
16. kolo (02.04.2017) o 15.30 hod.
Bolešov - Košeca02.04.2017 15.30
Horná Poruba - Podmanín02.04.2017 16.00
Dulov - Tuchyňa02.04.2017 16.00
Ilava - Dolné Kočkovce02.04.2017 16.00
MŠK Považská Bystrica - Udiča02.04.2017 16.00
Košecké Podhradie - Jasenica02.04.2017 16.00
Papradno - Lysá pod Makytou02.04.2017 16.00
17. kolo (09.04.2017) o 15.30 hod.
Papradno - Bolešov 09.04.2017 15.30
Lysá pod Makytou - Košecké Podhradie09.04.2017 16.00
Jasenica - MŠK Považská Bystrica09.04.2017 16.00
Udiča - Ilava09.04.2017 16.00
Dolné Kočkovce - Dulov09.04.2017 16.00
Tuchyňa - Horná Poruba09.04.2017 16.00
Podmanín - Košeca09.04.2017 16.00
18. kolo (16.04.2017) o 16.00 hod.
Bolešov - Podmanín16.04.2017 16.00
Košeca - Tuchyňa16.04.2017 16.30
Horná Poruba - Dolné Kočkovce16.04.2017 16.30
Dulov - Udiča16.04.2017 16.30
Ilava - Jasenica16.04.2017 16.30
MŠK Považská Bystrica - Lysá pod Makytou16.04.2017 16.30
Košecké Podhradie - Papradno16.04.2017 16.30
19. kolo (23.04.2017) o 16.00 hod.
Košecké Podhradie - Bolešov 23.04.2017 16.00
Papradno - MŠK Považská Bystrica23.04.2017 16.30
Lysá pod Makytou - Ilava23.04.2017 16.30
Jasenica - Dulov23.04.2017 16.30
Udiča - Horná Poruba23.04.2017 16.30
Dolné Kočkovce - Košeca23.04.2017 16.30
Tuchyňa - Podmanín23.04.2017 16.30
20. kolo (30.04.2017) o 16.00 hod.
Bolešov - Tuchyňa30.04.2017 16.00
Podmanín - Dolné Kočkovce30.04.2017 16.30
Košeca - Udiča30.04.2017 16.30
Horná Poruba - Jasenica30.04.2017 16.30
Dulov - Lysá pod Makytou30.04.2017 16.30
Ilava - Papradno30.04.2017 16.30
MŠK Považská Bystrica - Košecké Podhradie30.04.2017 16.30
21. kolo (07.05.2017) o 16.30 hod.
MŠK Považská Bystrica - Bolešov 07.05.2017 16.30
Košecké Podhradie - Ilava07.05.2017 17.00
Papradno - Dulov07.05.2017 17.00
Lysá pod Makytou - Horná Poruba07.05.2017 17.00
Jasenica - Košeca07.05.2017 17.00
Udiča - Podmanín07.05.2017 17.00
Dolné Kočkovce - Tuchyňa07.05.2017 17.00
22. kolo (14.05.2017) o 16.30 hod.
Bolešov - Dolné Kočkovce14.05.2017 16.30
Tuchyňa - Udiča14.05.2017 17.00
Podmanín - Jasenica14.05.2017 17.00
Košeca - Lysá pod Makytou14.05.2017 17.00
Horná Poruba - Papradno14.05.2017 17.00
Dulov - Košecké Podhradie14.05.2017 17.00
Ilava - MŠK Považská Bystrica14.05.2017 17.00
23. kolo (21.05.2017) o 17.00 hod.
Ilava - Bolešov 21.05.2017 17.00
MŠK Považská Bystrica - Dulov21.05.2017 17.00
Košecké Podhradie - Horná Poruba21.05.2017 17.00
Papradno - Košeca21.05.2017 17.00
Lysá pod Makytou - Podmanín21.05.2017 17.00
Jasenica - Tuchyňa21.05.2017 17.00
Udiča - Dolné Kočkovce21.05.2017 17.00
24. kolo (28.05.2017) o 17.00 hod.
Bolešov - Udiča28.05.2017 17.00
Dolné Kočkovce - Jasenica28.05.2017 17.00
Tuchyňa - Lysá pod Makytou28.05.2017 17.00
Podmanín - Papradno28.05.2017 17.00
Košeca - Košecké Podhradie28.05.2017 17.00
Horná Poruba - MŠK Považská Bystrica28.05.2017 17.00
Dulov - Ilava28.05.2017 17.00
25. kolo (04.06.2017) o 17.00 hod.
Dulov - Bolešov 04.06.2017 17.00
Ilava - Horná Poruba04.06.2017 17.00
MŠK Považská Bystrica - Košeca04.06.2017 17.00
Košecké Podhradie - Podmanín04.06.2017 17.00
Papradno - Tuchyňa04.06.2017 17.00
Lysá pod Makytou - Dolné Kočkovce04.06.2017 17.00
Jasenica - Udiča04.06.2017 17.00
26. kolo (11.06.2017) o 17.00 hod.
Bolešov - Jasenica11.06.2017 17.00
Udiča - Lysá pod Makytou11.06.2017 17.00
Dolné Kočkovce - Papradno11.06.2017 17.00
Tuchyňa - Košecké Podhradie11.06.2017 17.00
Podmanín - MŠK Považská Bystrica11.06.2017 17.00
Košeca - Ilava11.06.2017 17.00
Horná Poruba - Dulov11.06.2017 17.00


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk