Dnes oslavuje meniny Drahomír zajtra Bohuslav         Pondelok, 16. júl 2018





Prípravky Jar 2017


Prípravky Jar 2017


Prihlásenie



  Zabudli ste heslo?

Počítadlo

Stránku si číta 5 ľudí
Počet návštev: 

Anketa

Ste spokojný s obsahom našej stránky?

Áno, je super (53%)

Áno, ale ešte máte čo zlepšovať (29%)

Skôr nie (18%)

9364 účastníkov ankety



VII. liga

Rozpis zápasov v sezóne 2016/2017

Výnimky a poznámky:
7. kolo Podvažie - Lazy pod Makytou dňa 17.9.2016 (sobota) o 15,30 hod.

1. kolo (07.08.2016) o 17.00 hod.
Dolná Breznica - Lazy pod Makytou07.08.2016 17.00
Kolačín - Dolná Mariková07.08.2016 17.00
Pruské - Malé Lednice07.08.2016 17.00
Podvažie - Pružina07.08.2016 17.00
Šebešťanová - Sverepec07.08.2016 17.00
Kvašov - Praznov07.08.2016 17.00
Visolaje - Dohňany07.08.2016 17.00
2. kolo (14.08.2016) o 17.00 hod.
Lazy pod Makytou - Dohňany14.08.2016 17.00
Praznov - Visolaje14.08.2016 17.00
Sverepec - Kvašov14.08.2016 17.00
Pružina - Šebešťanová14.08.2016 17.00
Malé Lednice - Podvažie14.08.2016 17.00
Dolná Mariková - Pruské14.08.2016 17.00
Dolná Breznica - Kolačín14.08.2016 17.00
3. kolo (21.08.2016) o 17.00 hod.
Kolačín - Lazy pod Makytou21.08.2016 17.00
Pruské - Dolná Breznica21.08.2016 16.30
Podvažie - Dolná Mariková21.08.2016 16.30
Šebešťanová - Malé Lednice21.08.2016 16.30
Kvašov - Pružina21.08.2016 16.30
Visolaje - Sverepec21.08.2016 16.30
Dohňany - Praznov21.08.2016 16.30
4. kolo (28.08.2016) o 17.00 hod.
Lazy pod Makytou - Praznov28.08.2016 17.00
Sverepec - Dohňany28.08.2016 16.30
Pružina - Visolaje28.08.2016 16.30
Malé Lednice - Kvašov28.08.2016 16.30
Dolná Mariková - Šebešťanová28.08.2016 16.30
Dolná Breznica - Podvažie28.08.2016 16.30
Kolačín - Pruské28.08.2016 16.30
5. kolo (04.09.2016) o 16.00 hod.
Pruské - Lazy pod Makytou04.09.2016 16.00
Podvažie - Kolačín04.09.2016 16.00
Šebešťanová - Dolná Breznica04.09.2016 16.00
Kvašov - Dolná Mariková04.09.2016 16.00
Visolaje - Malé Lednice04.09.2016 16.00
Dohňany - Pružina04.09.2016 16.00
Praznov - Sverepec04.09.2016 16.00
6. kolo (11.09.2016) o 16.00 hod.
Lazy pod Makytou - Sverepec11.09.2016 16.00
Pružina - Praznov11.09.2016 16.00
Malé Lednice - Dohňany11.09.2016 16.00
Dolná Mariková - Visolaje11.09.2016 16.00
Dolná Breznica - Kvašov11.09.2016 16.00
Kolačín - Šebešťanová11.09.2016 16.00
Pruské - Podvažie11.09.2016 16.00
7. kolo (18.09.2016) o 15.30 hod.
Podvažie - Lazy pod Makytou18.09.2016 15.30
Šebešťanová - Pruské18.09.2016 15.30
Kvašov - Kolačín18.09.2016 15.30
Visolaje - Dolná Breznica18.09.2016 15.30
Dohňany - Dolná Mariková18.09.2016 15.30
Praznov - Malé Lednice18.09.2016 15.30
Sverepec - Pružina18.09.2016 15.30
8. kolo (25.09.2016) o 15.30 hod.
Lazy pod Makytou - Pružina25.09.2016 15.30
Malé Lednice - Sverepec25.09.2016 15.30
Dolná Mariková - Praznov25.09.2016 15.30
Dolná Breznica - Dohňany25.09.2016 15.30
Kolačín - Visolaje25.09.2016 15.30
Pruské - Kvašov25.09.2016 15.30
Podvažie - Šebešťanová25.09.2016 15.30
9. kolo (02.10.2016) o 14.30 hod.
Šebešťanová - Lazy pod Makytou02.10.2016 14.30
Kvašov - Podvažie02.10.2016 15.00
Visolaje - Pruské02.10.2016 15.00
Dohňany - Kolačín02.10.2016 15.00
Praznov - Dolná Breznica02.10.2016 15.00
Sverepec - Dolná Mariková02.10.2016 15.00
Pružina - Malé Lednice02.10.2016 15.00
10. kolo (09.10.2016) o 14.30 hod.
Lazy pod Makytou - Malé Lednice09.10.2016 14.30
Dolná Mariková - Pružina09.10.2016 15.00
Dolná Breznica - Sverepec09.10.2016 15.00
Kolačín - Praznov09.10.2016 15.00
Pruské - Dohňany09.10.2016 15.00
Podvažie - Visolaje09.10.2016 15.00
Šebešťanová - Kvašov09.10.2016 15.00
11. kolo (16.10.2016) o 14.00 hod.
Kvašov - Lazy pod Makytou16.10.2016 14.00
Visolaje - Šebešťanová16.10.2016 14.30
Dohňany - Podvažie16.10.2016 14.30
Praznov - Pruské16.10.2016 14.30
Sverepec - Kolačín16.10.2016 14.30
Pružina - Dolná Breznica16.10.2016 14.30
Malé Lednice - Dolná Mariková16.10.2016 14.30
12. kolo (23.10.2016) o 14.00 hod.
Lazy pod Makytou - Dolná Mariková23.10.2016 14.00
Dolná Breznica - Malé Lednice23.10.2016 14.30
Kolačín - Pružina23.10.2016 14.30
Pruské - Sverepec23.10.2016 14.30
Podvažie - Praznov23.10.2016 14.30
Šebešťanová - Dohňany23.10.2016 14.30
Kvašov - Visolaje23.10.2016 14.30
13. kolo (30.10.2016) o 14.00 hod.
Visolaje - Lazy pod Makytou30.10.2016 14.00
Dohňany - Kvašov30.10.2016 14.30
Praznov - Šebešťanová30.10.2016 14.30
Sverepec - Podvažie30.10.2016 14.30
Pružina - Pruské30.10.2016 14.30
Malé Lednice - Kolačín30.10.2016 14.30
Dolná Mariková - Dolná Breznica30.10.2016 14.30
14. kolo (19.03.2017) o 15.00 hod.
Lazy pod Makytou - Dolná Breznica19.03.2017 15.00
Dolná Mariková - Kolačín19.03.2017 15.00
Malé Lednice - Pruské19.03.2017 15.00
Pružina - Podvažie19.03.2017 15.00
Sverepec - Šebešťanová19.03.2017 15.00
Praznov - Kvašov19.03.2017 15.00
Dohňany - Visolaje19.03.2017 15.00
15. kolo (26.03.2017) o 15.00 hod.
Dohňany - Lazy pod Makytou26.03.2017 15.00
Visolaje - Praznov26.03.2017 15.30
Kvašov - Sverepec26.03.2017 15.30
Šebešťanová - Pružina26.03.2017 15.30
Podvažie - Malé Lednice26.03.2017 15.30
Pruské - Dolná Mariková26.03.2017 15.30
Kolačín - Dolná Breznica26.03.2017 15.30
16. kolo (02.04.2017) o 15.30 hod.
Lazy pod Makytou - Kolačín02.04.2017 15.30
Dolná Breznica - Pruské02.04.2017 16.00
Dolná Mariková - Podvažie02.04.2017 16.00
Malé Lednice - Šebešťanová02.04.2017 16.00
Pružina - Kvašov02.04.2017 16.00
Sverepec - Visolaje02.04.2017 16.00
Praznov - Dohňany02.04.2017 16.00
17. kolo (09.04.2017) o 15.30 hod.
Praznov - Lazy pod Makytou09.04.2017 15.30
Dohňany - Sverepec09.04.2017 16.00
Visolaje - Pružina09.04.2017 16.00
Kvašov - Malé Lednice09.04.2017 16.00
Šebešťanová - Dolná Mariková09.04.2017 16.00
Podvažie - Dolná Breznica09.04.2017 16.00
Pruské - Kolačín09.04.2017 16.00
18. kolo (16.04.2017) o 16.00 hod.
Lazy pod Makytou - Pruské16.04.2017 16.00
Kolačín - Podvažie16.04.2017 16.30
Dolná Breznica - Šebešťanová16.04.2017 16.30
Dolná Mariková - Kvašov16.04.2017 16.30
Malé Lednice - Visolaje16.04.2017 16.30
Pružina - Dohňany16.04.2017 16.30
Sverepec - Praznov16.04.2017 16.30
19. kolo (23.04.2017) o 16.00 hod.
Sverepec - Lazy pod Makytou23.04.2017 16.00
Praznov - Pružina23.04.2017 16.30
Dohňany - Malé Lednice23.04.2017 16.30
Visolaje - Dolná Mariková23.04.2017 16.30
Kvašov - Dolná Breznica23.04.2017 16.30
Šebešťanová - Kolačín23.04.2017 16.30
Podvažie - Pruské23.04.2017 16.30
20. kolo (30.04.2017) o 16.00 hod.
Lazy pod Makytou - Podvažie30.04.2017 16.00
Pruské - Šebešťanová30.04.2017 16.30
Kolačín - Kvašov30.04.2017 16.30
Dolná Breznica - Visolaje30.04.2017 16.30
Dolná Mariková - Dohňany30.04.2017 16.30
Malé Lednice - Praznov30.04.2017 16.30
Pružina - Sverepec30.04.2017 16.30
21. kolo (07.05.2017) o 16.30 hod.
Pružina - Lazy pod Makytou07.05.2017 16.30
Sverepec - Malé Lednice07.05.2017 17.00
Praznov - Dolná Mariková07.05.2017 17.00
Dohňany - Dolná Breznica07.05.2017 17.00
Visolaje - Kolačín07.05.2017 17.00
Kvašov - Pruské07.05.2017 17.00
Šebešťanová - Podvažie07.05.2017 17.00
22. kolo (14.05.2017) o 16.30 hod.
Lazy pod Makytou - Šebešťanová14.05.2017 16.30
Podvažie - Kvašov14.05.2017 17.00
Pruské - Visolaje14.05.2017 17.00
Kolačín - Dohňany14.05.2017 17.00
Dolná Breznica - Praznov14.05.2017 17.00
Dolná Mariková - Sverepec14.05.2017 17.00
Malé Lednice - Pružina14.05.2017 17.00
23. kolo (21.05.2017) o 17.00 hod.
Malé Lednice - Lazy pod Makytou21.05.2017 17.00
Pružina - Dolná Mariková21.05.2017 17.00
Sverepec - Dolná Breznica21.05.2017 17.00
Praznov - Kolačín21.05.2017 17.00
Dohňany - Pruské21.05.2017 17.00
Visolaje - Podvažie21.05.2017 17.00
Kvašov - Šebešťanová21.05.2017 17.00
24. kolo (28.05.2017) o 17.00 hod.
Lazy pod Makytou - Kvašov28.05.2017 17.00
Šebešťanová - Visolaje28.05.2017 17.00
Podvažie - Dohňany28.05.2017 17.00
Pruské - Praznov28.05.2017 17.00
Kolačín - Sverepec28.05.2017 17.00
Dolná Breznica - Pružina28.05.2017 17.00
Dolná Mariková - Malé Lednice28.05.2017 17.00
25. kolo (04.06.2017) o 17.00 hod.
Dolná Mariková - Lazy pod Makytou04.06.2017 17.00
Malé Lednice - Dolná Breznica04.06.2017 17.00
Pružina - Kolačín04.06.2017 17.00
Sverepec - Pruské04.06.2017 17.00
Praznov - Podvažie04.06.2017 17.00
Dohňany - Šebešťanová04.06.2017 17.00
Visolaje - Kvašov04.06.2017 17.00
26. kolo (11.06.2017) o 17.00 hod.
Lazy pod Makytou - Visolaje11.06.2017 17.00
Kvašov - Dohňany11.06.2017 17.00
Šebešťanová - Praznov11.06.2017 17.00
Podvažie - Sverepec11.06.2017 17.00
Pruské - Pružina11.06.2017 17.00
Kolačín - Malé Lednice11.06.2017 17.00
Dolná Breznica - Dolná Mariková11.06.2017 17.00


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk