Dnes oslavuje meniny Drahomír zajtra Bohuslav         Pondelok, 16. júl 2018





Prípravky Jar 2017


Prípravky Jar 2017


Prihlásenie



  Zabudli ste heslo?

Počítadlo

Stránku si číta 5 ľudí
Počet návštev: 

Anketa

Ste spokojný s obsahom našej stránky?

Áno, je super (53%)

Áno, ale ešte máte čo zlepšovať (29%)

Skôr nie (18%)

9364 účastníkov ankety



VIII. liga

Rozpis zápasov v sezóne 2016/2017

Výnimky a poznámky:
ŠK fc Púchov odohrá svoje domáce MFS na ihrisku v Mestečku
Bolešov B odohrá svoje jesenné domáce MFS v sobotu o 14.00 hod.
Horovce B odohrá svoje jesenné domáce MFS v sobotu v ÚHČ

1.kolo Hradčan Lednica - Vrchteplá dňa 20.8.2016 o 17,00 hod.
2.kolo Prejta - Bodiná dňa 27.08.2016 sobota o 17,00 hod.

1. kolo (21.08.2016) o 17.00 hod.
Mikušovce - Kameničany21.08.2016 17.00
Hradčan Lednica - Vrchteplá21.08.2016 17.00
Bolešov B - Prejta21.08.2016 17.00
Bodiná - Červený Kameň21.08.2016 17.00
ŠK fan club Púchov - Dynamo Orlové21.08.2016 17.00
Horovce B - Tŕstie21.08.2016 17.00
2. kolo (28.08.2016) o 17.00 hod.
Kameničany - Tŕstie28.08.2016 17.00
Dynamo Orlové - Horovce B28.08.2016 16.30
Červený Kameň - ŠK fan club Púchov28.08.2016 16.30
Prejta - Bodiná28.08.2016 16.30
Vrchteplá - Bolešov B28.08.2016 16.30
Mikušovce - Hradčan Lednica28.08.2016 16.30
3. kolo (04.09.2016) o 16.00 hod.
Hradčan Lednica - Kameničany04.09.2016 16.00
Bolešov B - Mikušovce04.09.2016 16.00
Bodiná - Vrchteplá04.09.2016 16.00
ŠK fan club Púchov - Prejta04.09.2016 16.00
Horovce B - Červený Kameň04.09.2016 16.00
Tŕstie - Dynamo Orlové04.09.2016 16.00
4. kolo (11.09.2016) o 16.00 hod.
Kameničany - Dynamo Orlové11.09.2016 16.00
Červený Kameň - Tŕstie11.09.2016 16.00
Prejta - Horovce B11.09.2016 16.00
Vrchteplá - ŠK fan club Púchov11.09.2016 16.00
Mikušovce - Bodiná11.09.2016 16.00
Hradčan Lednica - Bolešov B11.09.2016 16.00
5. kolo (18.09.2016) o 15.30 hod.
Bolešov B - Kameničany18.09.2016 15.30
Bodiná - Hradčan Lednica18.09.2016 15.30
ŠK fan club Púchov - Mikušovce18.09.2016 15.30
Horovce B - Vrchteplá18.09.2016 15.30
Tŕstie - Prejta18.09.2016 15.30
Dynamo Orlové - Červený Kameň18.09.2016 15.30
6. kolo (25.09.2016) o 15.30 hod.
Kameničany - Červený Kameň25.09.2016 15.30
Prejta - Dynamo Orlové25.09.2016 15.30
Vrchteplá - Tŕstie25.09.2016 15.30
Mikušovce - Horovce B25.09.2016 15.30
Hradčan Lednica - ŠK fan club Púchov25.09.2016 15.30
Bolešov B - Bodiná25.09.2016 15.30
7. kolo (02.10.2016) o 14.30 hod.
Bodiná - Kameničany02.10.2016 14.30
ŠK fan club Púchov - Bolešov B02.10.2016 15.00
Horovce B - Hradčan Lednica02.10.2016 15.00
Tŕstie - Mikušovce02.10.2016 15.00
Dynamo Orlové - Vrchteplá02.10.2016 15.00
Červený Kameň - Prejta02.10.2016 15.00
8. kolo (09.10.2016) o 14.30 hod.
Kameničany - Prejta09.10.2016 14.30
Vrchteplá - Červený Kameň09.10.2016 15.00
Mikušovce - Dynamo Orlové09.10.2016 15.00
Hradčan Lednica - Tŕstie09.10.2016 15.00
Bolešov B - Horovce B09.10.2016 15.00
Bodiná - ŠK fan club Púchov09.10.2016 15.00
9. kolo (16.10.2016) o 14.00 hod.
ŠK fan club Púchov - Kameničany16.10.2016 14.00
Horovce B - Bodiná16.10.2016 14.30
Tŕstie - Bolešov B16.10.2016 14.30
Dynamo Orlové - Hradčan Lednica16.10.2016 14.30
Červený Kameň - Mikušovce16.10.2016 14.30
Prejta - Vrchteplá16.10.2016 14.30
10. kolo (23.10.2016) o 14.00 hod.
Kameničany - Vrchteplá23.10.2016 14.00
Mikušovce - Prejta23.10.2016 14.30
Hradčan Lednica - Červený Kameň23.10.2016 14.30
Bolešov B - Dynamo Orlové23.10.2016 14.30
Bodiná - Tŕstie23.10.2016 14.30
ŠK fan club Púchov - Horovce B23.10.2016 14.30
11. kolo (30.10.2016) o 14.00 hod.
Horovce B - Kameničany30.10.2016 14.00
Tŕstie - ŠK fan club Púchov30.10.2016 14.30
Dynamo Orlové - Bodiná30.10.2016 14.30
Červený Kameň - Bolešov B30.10.2016 14.30
Prejta - Hradčan Lednica30.10.2016 14.30
Vrchteplá - Mikušovce30.10.2016 14.30
12. kolo (02.04.2017) o 15.30 hod.
Kameničany - Mikušovce02.04.2017 15.30
Vrchteplá - Hradčan Lednica02.04.2017 15.30
Prejta - Bolešov B02.04.2017 15.30
Červený Kameň - Bodiná02.04.2017 15.30
Dynamo Orlové - ŠK fan club Púchov02.04.2017 15.30
Tŕstie - Horovce B02.04.2017 15.30
13. kolo (09.04.2017) o 15.30 hod.
Tŕstie - Kameničany09.04.2017 15.30
Horovce B - Dynamo Orlové09.04.2017 15.30
ŠK fan club Púchov - Červený Kameň09.04.2017 15.30
Bodiná - Prejta09.04.2017 15.30
Bolešov B - Vrchteplá09.04.2017 15.30
Hradčan Lednica - Mikušovce09.04.2017 15.30
14. kolo (16.04.2017) o 16.00 hod.
Kameničany - Hradčan Lednica16.04.2017 16.00
Mikušovce - Bolešov B16.04.2017 16.00
Vrchteplá - Bodiná16.04.2017 16.00
Prejta - ŠK fan club Púchov16.04.2017 16.00
Červený Kameň - Horovce B16.04.2017 16.00
Dynamo Orlové - Tŕstie16.04.2017 16.00
15. kolo (23.04.2017) o 16.00 hod.
Dynamo Orlové - Kameničany23.04.2017 16.00
Tŕstie - Červený Kameň23.04.2017 16.00
Horovce B - Prejta23.04.2017 16.00
ŠK fan club Púchov - Vrchteplá23.04.2017 16.00
Bodiná - Mikušovce23.04.2017 16.00
Bolešov B - Hradčan Lednica23.04.2017 16.00
16. kolo (30.04.2017) o 16.00 hod.
Kameničany - Bolešov B30.04.2017 16.00
Hradčan Lednica - Bodiná30.04.2017 16.00
Mikušovce - ŠK fan club Púchov30.04.2017 16.00
Vrchteplá - Horovce B30.04.2017 16.00
Prejta - Tŕstie30.04.2017 16.00
Červený Kameň - Dynamo Orlové30.04.2017 16.00
17. kolo (07.05.2017) o 16.30 hod.
Červený Kameň - Kameničany07.05.2017 16.30
Dynamo Orlové - Prejta07.05.2017 16.30
Tŕstie - Vrchteplá07.05.2017 16.30
Horovce B - Mikušovce07.05.2017 16.30
ŠK fan club Púchov - Hradčan Lednica07.05.2017 16.30
Bodiná - Bolešov B07.05.2017 16.30
18. kolo (14.05.2017) o 16.30 hod.
Kameničany - Bodiná14.05.2017 16.30
Bolešov B - ŠK fan club Púchov14.05.2017 16.30
Hradčan Lednica - Horovce B14.05.2017 16.30
Mikušovce - Tŕstie14.05.2017 16.30
Vrchteplá - Dynamo Orlové14.05.2017 16.30
Prejta - Červený Kameň14.05.2017 16.30
19. kolo (21.05.2017) o 17.00 hod.
Prejta - Kameničany21.05.2017 17.00
Červený Kameň - Vrchteplá21.05.2017 17.00
Dynamo Orlové - Mikušovce21.05.2017 17.00
Tŕstie - Hradčan Lednica21.05.2017 17.00
Horovce B - Bolešov B21.05.2017 17.00
ŠK fan club Púchov - Bodiná21.05.2017 17.00
20. kolo (28.05.2017) o 17.00 hod.
Kameničany - ŠK fan club Púchov28.05.2017 17.00
Bodiná - Horovce B28.05.2017 17.00
Bolešov B - Tŕstie28.05.2017 17.00
Hradčan Lednica - Dynamo Orlové28.05.2017 17.00
Mikušovce - Červený Kameň28.05.2017 17.00
Vrchteplá - Prejta28.05.2017 17.00
21. kolo (04.06.2017) o 17.00 hod.
Vrchteplá - Kameničany04.06.2017 17.00
Prejta - Mikušovce04.06.2017 17.00
Červený Kameň - Hradčan Lednica04.06.2017 17.00
Dynamo Orlové - Bolešov B04.06.2017 17.00
Tŕstie - Bodiná04.06.2017 17.00
Horovce B - ŠK fan club Púchov04.06.2017 17.00
22. kolo (11.06.2017) o 17.00 hod.
Kameničany - Horovce B11.06.2017 17.00
ŠK fan club Púchov - Tŕstie11.06.2017 17.00
Bodiná - Dynamo Orlové11.06.2017 17.00
Bolešov B - Červený Kameň11.06.2017 17.00
Hradčan Lednica - Prejta11.06.2017 17.00
Mikušovce - Vrchteplá11.06.2017 17.00


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk