Dnes oslavuje meniny Alojzia zajtra Kvetoslava         Piatok, 23. október 2020

6.liga dospelí


7.liga dospelí


8.liga dospelí


6.liga dorast


4.liga žiaci


5.liga žiaci


prípravky



jar 2016 o 16. - 22. miesto


Prihlásenie



  Zabudli ste heslo?

Počítadlo

Stránku si čítajú 3 ľudia
Počet návštev: 

Anketa

Ste spokojný s obsahom našej stránky?

Áno, je super (53%)

Áno, ale ešte máte čo zlepšovať (28%)

Skôr nie (19%)

10129 účastníkov ankety



1.-15. miesto

Rozpis zápasov v sezóne 2015/2016

1. kolo (30.04.2016)
Košecké Podhradie/Košeca - Ilava30.04.2016
Kvašov/Horovce - Kolačín30.04.2016
Kolačín - Ilava30.04.2016
Kvašov/Horovce - Košecké Podhradie/Košeca30.04.2016
Košecké Podhradie/Košeca - Kolačín30.04.2016
Kvašov/Horovce - Ilava30.04.2016
ŠK fc Púchov - Hradčan Lednica30.04.2016
Sverepec/CCVČ Rozkvet - ŠK fc Púchov30.04.2016
Hradčan Lednica - Domaniža/Malé Lednice30.04.2016
Sverepec/CCVČ Rozkvet - Domaniža/Malé Lednice30.04.2016
2. kolo (30.04.2016)
Sverepec/CCVČ Rozkvet - Hradčan Lednica30.04.2016
ŠK fc Púchov - Domaniža/Malé Lednice30.04.2016
Dolné Kočkovce - Borčice30.04.2016
Dolné Kočkovce - Zubák30.04.2016
Borčice - Zubák30.04.2016
Zubák - Beluša30.04.2016
Dolné Kočkovce - Beluša30.04.2016
Borčice - Beluša30.04.2016
Udiča - Visolaje30.04.2016
Udiča - Brvnište30.04.2016
3. kolo (28.05.2016) o 10.00 hod.
Dolné Kočkovce - Ilava28.05.2016 10.00
ŠK fc Púchov - Dolné Kočkovce28.05.2016 10.00
Hradčan Lednica - Beluša28.05.2016 10.00
Košecké Podhradie/Košeca - Visolaje28.05.2016 10.00
Hradčan Lednica - Visolaje28.05.2016 10.00
Visolaje - Beluša28.05.2016 10.00
Košecké Podhradie/Košeca - Beluša28.05.2016 10.00
Hradčan Lednica - Košecké Podhradie/Košeca28.05.2016 10.00
Domaniža/Malé Lednice - Košecké Podhradie/Košeca28.05.2016 10.00
Udiča - ŠK fc Púchov28.05.2016 10.00
4. kolo (07.05.2016)
Visolaje - Zubák07.05.2016
Domaniža/Malé Lednice - Visolaje07.05.2016
Domaniža/Malé Lednice - Zubák07.05.2016
Kolačín - Zubák07.05.2016
Kolačín - Visolaje07.05.2016
Domaniža/Malé Lednice - Kolačín07.05.2016
Borčice - Brvnište07.05.2016
Košecké Podhradie/Košeca - ŠK fc Púchov07.05.2016
Košecké Podhradie/Košeca - Borčice07.05.2016
Košecké Podhradie/Košeca - Brvnište07.05.2016
5. kolo (14.05.2016)
Borčice - ŠK fc Púchov14.05.2016
Brvnište - ŠK fc Púchov14.05.2016
Sverepec/CCVČ Rozkvet - Ilava14.05.2016
Ilava - Beluša14.05.2016
Sverepec/CCVČ Rozkvet - Beluša14.05.2016
Ilava - Borčice14.05.2016
Udiča - Domaniža/Malé Lednice14.05.2016
Domaniža/Malé Lednice - Borčice14.05.2016
Ilava - Domaniža/Malé Lednice14.05.2016
Udiča - Borčice14.05.2016
6. kolo (14.05.2016)
Udiča - Ilava14.05.2016
Zubák - Sverepec/CCVČ Rozkvet14.05.2016
Zubák - Udiča14.05.2016
Zubák - Košecké Podhradie/Košeca14.05.2016
Udiča - Sverepec/CCVČ Rozkvet14.05.2016
Košecké Podhradie/Košeca - Udiča14.05.2016
Košecké Podhradie/Košeca - Sverepec/CCVČ Rozkvet14.05.2016
Beluša - Kvašov/Horovce14.05.2016
Beluša - Brvnište14.05.2016
Kvašov/Horovce - Brvnište14.05.2016
7. kolo (21.05.2016)
Domaniža/Malé Lednice - Beluša21.05.2016
Domaniža/Malé Lednice - Brvnište21.05.2016
Domaniža/Malé Lednice - Kvašov/Horovce21.05.2016
Borčice - Hradčan Lednica21.05.2016
Kolačín - Borčice21.05.2016
Kolačín - Hradčan Lednica21.05.2016
Visolaje - Dolné Kočkovce21.05.2016
Visolaje - ŠK fc Púchov21.05.2016
ŠK fc Púchov - Ilava21.05.2016
Visolaje - Ilava21.05.2016
8. kolo (28.05.2016) o 10.00 hod.
Kvašov/Horovce - Sverepec/CCVČ Rozkvet28.05.2016 10.00
Sverepec/CCVČ Rozkvet - Borčice28.05.2016 10.00
Kvašov/Horovce - Borčice28.05.2016 10.00
Sverepec/CCVČ Rozkvet - Visolaje28.05.2016 10.00
Kvašov/Horovce - Visolaje28.05.2016 10.00
Borčice - Visolaje28.05.2016 10.00
Kolačín - ŠK fc Púchov28.05.2016 10.00
Beluša - Kolačín28.05.2016 10.00
Beluša - ŠK fc Púchov28.05.2016 10.00
Kolačín - Udiča28.05.2016 10.00
9. kolo (28.05.2016) o 10.00 hod.
Visolaje - Brvnište28.05.2016 10.00
ŠK fc Púchov - Zubák28.05.2016 10.00
Kvašov/Horovce - Zubák28.05.2016 10.00
ŠK fc Púchov - Kvašov/Horovce28.05.2016 10.00
Udiča - Kvašov/Horovce28.05.2016 10.00
Dolné Kočkovce - Hradčan Lednica28.05.2016 10.00
Udiča - Dolné Kočkovce28.05.2016 10.00
Kvašov/Horovce - Hradčan Lednica28.05.2016 10.00
Udiča - Hradčan Lednica28.05.2016 10.00
Dolné Kočkovce - Kvašov/Horovce28.05.2016 10.00
10. kolo (04.06.2016) o 10.00 hod.
Kolačín - Sverepec/CCVČ Rozkvet04.06.2016 10.00
Kolačín - Dolné Kočkovce04.06.2016 10.00
Sverepec/CCVČ Rozkvet - Brvnište04.06.2016 10.00
Kolačín - Brvnište04.06.2016 10.00
Sverepec/CCVČ Rozkvet - Dolné Kočkovce04.06.2016 10.00
Dolné Kočkovce - Brvnište04.06.2016 10.00
Beluša - Udiča04.06.2016 10.00
Dolné Kočkovce - Košecké Podhradie/Košeca04.06.2016 10.00
Dolné Kočkovce - Domaniža/Malé Lednice04.06.2016 10.00
Brvnište - Zubák04.06.2016 10.00
11. kolo (04.06.2016) o 10.00 hod.
Hradčan Lednica - Zubák04.06.2016 10.00
Ilava - Zubák04.06.2016 10.00
Ilava - Brvnište04.06.2016 10.00
Ilava - Hradčan Lednica04.06.2016 10.00
Brvnište - Hradčan Lednica04.06.2016 10.00


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk