Dnes oslavuje meniny Alojzia zajtra Kvetoslava         Piatok, 23. október 2020

6.liga dospelí


7.liga dospelí


8.liga dospelí


6.liga dorast


4.liga žiaci


5.liga žiaci



jar 2016 o 1. až 15. miesto


jar 2016 o 16. - 22. miesto


Prihlásenie



  Zabudli ste heslo?

Počítadlo

Stránku si čítajú 3 ľudia
Počet návštev: 

Anketa

Ste spokojný s obsahom našej stránky?

Áno, je super (53%)

Áno, ale ešte máte čo zlepšovať (28%)

Skôr nie (19%)

10129 účastníkov ankety



Jeseň 2015

Rozpis zápasov v sezóne 2015/2016

1. kolo (01.09.2015)
Streženice - Lazy pod Makytou01.09.2015
Streženice - ŠK fc Púchov01.09.2015
Lazy pod Makytou - ŠK fc Púchov01.09.2015
Beluša - Lazy pod Makytou01.09.2015
Beluša - ŠK fc Púchov01.09.2015
Beluša - Streženice01.09.2015
Dulov - Horovce - Kvašov01.09.2015
Horovce - Horovce - Kvašov01.09.2015
Dulov - Horovce01.09.2015
Udiča - Dolná Mariková01.09.2015
2. kolo (05.09.2015) o 10.00 hod.
Udiča - Šebešťanová - Podvažie05.09.2015 10.00
Udiča - Brvnište05.09.2015 10.00
Dolná Mariková - Šebešťanová - Podvažie05.09.2015 10.00
Brvnište - Šebešťanová - Podvažie05.09.2015 10.00
Dolná Mariková - Brvnište05.09.2015 10.00
Ilava - Kolačín05.09.2015 10.00
Koš.Podhradie - Košeca - Kolačín05.09.2015 10.00
Koš.Podhradie - Košeca - Ilava05.09.2015 10.00
Zubák - Hradčan Lednica05.09.2015 10.00
Dolné Kočkovce - Zubák05.09.2015 10.00
3. kolo (05.09.2015) o 10.00 hod.
Dolné Kočkovce - Hradčan Lednica05.09.2015 10.00
Ilava - Horovce - Kvašov05.09.2015 10.00
Ilava - Koš.Podhradie - Košeca05.09.2015 10.00
Koš.Podhradie - Košeca - Horovce - Kvašov05.09.2015 10.00
Hradčan Lednica - Streženice05.09.2015 10.00
Streženice - Dolné Kočkovce05.09.2015 10.00
Hradčan Lednica - Dolné Kočkovce05.09.2015 10.00
Hradčan Lednica - Streženice05.09.2015 10.00
Horovce - Ilava05.09.2015 10.00
Borčice - Horovce05.09.2015 10.00
4. kolo (12.09.2015) o 10.00 hod.
Borčice - Ilava12.09.2015 10.00
Brvnište - Visolaje12.09.2015 10.00
Domaniža - Malé Lednice - Brvnište12.09.2015 10.00
Udiča - Brvnište12.09.2015 10.00
Šebešťanová - Podvažie - Dolná Mariková12.09.2015 10.00
Sverepec - Dolná Mariková12.09.2015 10.00
Sverepec - Šebešťanová - Podvažie12.09.2015 10.00
Prečín - Sverepec12.09.2015 10.00
Prečín - Šebešťanová - Podvažie12.09.2015 10.00
Prečín - Dolná Mariková12.09.2015 10.00
5. kolo (15.09.2015) o 14.00 hod.
Sverepec - Visolaje15.09.2015 14.00
Sverepec - Prečín15.09.2015 14.00
Sverepec - Domaniža - Malé Lednice15.09.2015 14.00
Zubák - ŠK fc Púchov15.09.2015 14.00
Zubák - ŠK fc Púchov15.09.2015 14.00
Dulov - Horovce - Kvašov15.09.2015 14.00
Udiča - Visolaje15.09.2015 14.00
Domaniža - Malé Lednice - Visolaje15.09.2015 14.00
Domaniža - Malé Lednice - Udiča15.09.2015 14.00
Domaniža - Malé Lednice - Visolaje15.09.2015 14.00
6. kolo (12.09.2015) o 12.00 hod.
Dulov - Kolačín12.09.2015 12.00
Kolačín - Horovce - Kvašov12.09.2015 12.00
Koš.Podhradie - Košeca - Kolačín12.09.2015 12.00
Koš.Podhradie - Košeca - Dulov12.09.2015 12.00
Koš.Podhradie - Košeca - Horovce - Kvašov12.09.2015 12.00
Prečín - Visolaje12.09.2015 12.00
Prečín - Domaniža - Malé Lednice12.09.2015 12.00
ŠK fc Púchov - Hradčan Lednica12.09.2015 12.00
ŠK fc Púchov - Streženice12.09.2015 12.00
Streženice - Dolné Kočkovce12.09.2015 12.00
7. kolo (15.09.2015) o 10.50 hod.
Dulov - Borčice15.09.2015 10.50
Kolačín - Dulov15.09.2015 10.50
Kolačín - Horovce15.09.2015 10.50
Kolačín - Borčice15.09.2015 10.50
Borčice - Horovce15.09.2015 10.50
Dulov - Horovce15.09.2015 10.50
Sverepec - Udiča15.09.2015 10.50
Dolná Mariková - Udiča15.09.2015 10.50
Visolaje - Udiča15.09.2015 10.50
Sverepec - Dolná Mariková15.09.2015 10.50
8. kolo (19.09.2015) o 10.00 hod.
Dolná Mariková - Visolaje19.09.2015 10.00
Sverepec - Visolaje19.09.2015 10.00
Borčice - Koš.Podhradie - Košeca19.09.2015 10.00
Dulov - Borčice19.09.2015 10.00
Dulov - Koš.Podhradie - Košeca19.09.2015 10.00
Prečín - Šebešťanová - Podvažie19.09.2015 10.00
Šebešťanová - Podvažie - Domaniža - Malé Lednice19.09.2015 10.00
Domaniža - Malé Lednice - Prečín19.09.2015 10.00
Brvnište - Domaniža - Malé Lednice19.09.2015 10.00
Brvnište - Šebešťanová - Podvažie19.09.2015 10.00
9. kolo (19.09.2015) o 10.00 hod.
Brvnište - Prečín19.09.2015 10.00
Zubák - Dolné Kočkovce19.09.2015 10.00
Streženice - Zubák19.09.2015 10.00
Streženice - Zubák19.09.2015 10.00
Horovce - Kolačín19.09.2015 10.00
Horovce - Kvašov - Kolačín19.09.2015 10.00
Horovce - Horovce - Kvašov19.09.2015 10.00
Kolačín - Ilava19.09.2015 10.00
Horovce - Ilava19.09.2015 10.00
Horovce - Kvašov - Ilava19.09.2015 10.00
10. kolo (26.09.2015) o 10.00 hod.
Visolaje - Brvnište26.09.2015 10.00
Prečín - Dolná Mariková26.09.2015 10.00
Visolaje - Dolná Mariková26.09.2015 10.00
Brvnište - Prečín26.09.2015 10.00
Visolaje - Prečín26.09.2015 10.00
Brvnište - Dolná Mariková26.09.2015 10.00
Zubák - Beluša26.09.2015 10.00
Zubák - Hradčan Lednica26.09.2015 10.00
Ilava - Dulov26.09.2015 10.00
Ilava - Dulov26.09.2015 10.00
11. kolo (03.10.2015) o 10.00 hod.
Hradčan Lednica - ŠK fc Púchov03.10.2015 10.00
Koš.Podhradie - Košeca - Borčice03.10.2015 10.00
Koš.Podhradie - Košeca - Horovce03.10.2015 10.00
Kolačín - Borčice03.10.2015 10.00
Brvnište - Sverepec03.10.2015 10.00
Brvnište - Sverepec03.10.2015 10.00
Hradčan Lednica - Beluša03.10.2015 10.00
Hradčan Lednica - Beluša03.10.2015 10.00
Visolaje - Šebešťanová - Podvažie03.10.2015 10.00
Šebešťanová - Podvažie - Visolaje03.10.2015 10.00
12. kolo (01.10.2015) o 16.00 hod.
Dolné Kočkovce - Beluša01.10.2015 16.00
Dolné Kočkovce - Beluša01.10.2015 16.00
Ilava - Borčice01.10.2015 16.00
Horovce - Kvašov - Borčice01.10.2015 16.00
Udiča - Sverepec01.10.2015 16.00
Šebešťanová - Podvažie - Udiča01.10.2015 16.00
Udiča - Domaniža - Malé Lednice01.10.2015 16.00
Šebešťanová - Podvažie - Sverepec01.10.2015 16.00
Domaniža - Malé Lednice - Sverepec01.10.2015 16.00
Šebešťanová - Podvažie - Domaniža - Malé Lednice01.10.2015 16.00
13. kolo (10.10.2015) o 10.00 hod.
Koš.Podhradie - Košeca - Horovce10.10.2015 10.00
Borčice - Horovce - Kvašov10.10.2015 10.00
Domaniža - Malé Lednice - Dolná Mariková10.10.2015 10.00
Domaniža - Malé Lednice - Dolná Mariková10.10.2015 10.00
Streženice - Beluša10.10.2015 10.00
Udiča - Prečín10.10.2015 10.00
Udiča - Prečín10.10.2015 10.00
ŠK fc Púchov - Beluša10.10.2015 10.00
Dolné Kočkovce - ŠK fc Púchov10.10.2015 10.00
Dolné Kočkovce - ŠK fc Púchov10.10.2015 10.00


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk