Dnes oslavuje meniny Lívia zajtra Eleonóra         Streda, 20. február 2019

6.liga dospelí


7.liga dospelí


8.liga dospelí


6.liga dorast



5.liga žiaci


prípravky


jar 2016 o 1. až 15. miesto


jar 2016 o 16. - 22. miesto


Prihlásenie



  Zabudli ste heslo?

Počítadlo

Stránku si číta 10 ľudí
Počet návštev: 

Anketa

Ste spokojný s obsahom našej stránky?

Áno, je super (53%)

Áno, ale ešte máte čo zlepšovať (28%)

Skôr nie (18%)

9631 účastníkov ankety



Nová súťaž

Rozpis zápasov v sezóne 2015/2016

Výnimky a poznámky:
Dolná Mariková odohrá domáce MFZ v nedeľu v ÚHČ dorastu
ŠK Dohňany odohrajú domáce MFS v sobotu o 15,00 hod.



1. kolo (23.08.2015) o 10.30 hod.
Ladce - Jasenica23.08.2015 10.30
Papradno - Pružina23.08.2015
Domaniža - Lysá pod Makytou23.08.2015
Prečín - Košeca23.08.2015
Dolná Mariková - Sverepec23.08.2015
Dohňany - Udiča23.08.2015
Plevník - voľno23.08.2015 00.00
2. kolo (30.08.2015) o 10.30 hod.
Jasenica - voľno30.08.2015 10.30
Udiča - Plevník30.08.2015 09.30
Sverepec - Dohňany30.08.2015 09.30
Košeca - Dolná Mariková30.08.2015 09.30
Lysá pod Makytou - Prečín30.08.2015 09.30
Pružina - Domaniža30.08.2015 09.30
Ladce - Papradno30.08.2015 09.30
3. kolo (06.09.2015) o 10.30 hod.
Papradno - Jasenica06.09.2015 10.30
Domaniža - Ladce06.09.2015 09.00
Prečín - Pružina06.09.2015 09.00
Dolná Mariková - Lysá pod Makytou06.09.2015 09.00
Dohňany - Košeca06.09.2015 09.00
Plevník - Sverepec06.09.2015 09.00
voľno - Udiča06.09.2015 09.00
4. kolo (13.09.2015) o 10.30 hod.
Jasenica - Udiča13.09.2015 10.30
Sverepec - voľno13.09.2015 09.00
Košeca - Plevník13.09.2015 09.00
Lysá pod Makytou - Dohňany13.09.2015 09.00
Pružina - Dolná Mariková13.09.2015 09.00
Ladce - Prečín13.09.2015 09.00
Papradno - Domaniža13.09.2015 09.00
5. kolo (20.09.2015) o 10.30 hod.
Domaniža - Jasenica20.09.2015 10.30
Prečín - Papradno20.09.2015 08.30
Dolná Mariková - Ladce20.09.2015 08.30
Dohňany - Pružina20.09.2015 08.30
Plevník - Lysá pod Makytou20.09.2015 08.30
voľno - Košeca20.09.2015 08.30
Udiča - Sverepec20.09.2015 08.30
6. kolo (27.09.2015) o 10.30 hod.
Jasenica - Sverepec27.09.2015 10.30
Košeca - Udiča27.09.2015 08.30
Lysá pod Makytou - voľno27.09.2015 08.30
Pružina - Plevník27.09.2015 08.30
Ladce - Dohňany27.09.2015 08.30
Papradno - Dolná Mariková27.09.2015 08.30
Domaniža - Prečín27.09.2015 08.30
7. kolo (04.10.2015) o 09.45 hod.
Prečín - Jasenica04.10.2015 09.45
Dolná Mariková - Domaniža04.10.2015 08.00
Dohňany - Papradno04.10.2015 08.00
Plevník - Ladce04.10.2015 08.00
voľno - Pružina04.10.2015 08.00
Udiča - Lysá pod Makytou04.10.2015 08.00
Sverepec - Košeca04.10.2015 08.00
8. kolo (11.10.2015) o 09.45 hod.
Jasenica - Košeca11.10.2015 09.45
Lysá pod Makytou - Sverepec11.10.2015 08.00
Pružina - Udiča11.10.2015 08.00
Ladce - voľno11.10.2015 08.00
Papradno - Plevník11.10.2015 08.00
Domaniža - Dohňany11.10.2015 08.00
Prečín - Dolná Mariková11.10.2015 08.00
9. kolo (18.10.2015) o 09.15 hod.
Dolná Mariková - Jasenica18.10.2015 09.15
Dohňany - Prečín18.10.2015 07.30
Plevník - Domaniža18.10.2015 07.30
voľno - Papradno18.10.2015 07.30
Udiča - Ladce18.10.2015 07.30
Sverepec - Pružina18.10.2015 07.30
Košeca - Lysá pod Makytou18.10.2015 07.30
10. kolo (25.10.2015) o 09.15 hod.
Jasenica - Lysá pod Makytou25.10.2015 09.15
Pružina - Košeca25.10.2015 07.30
Ladce - Sverepec25.10.2015 07.30
Papradno - Udiča25.10.2015 07.30
Domaniža - voľno25.10.2015 07.30
Prečín - Plevník25.10.2015 07.30
Dolná Mariková - Dohňany25.10.2015 07.30
11. kolo (01.11.2015) o 09.00 hod.
Dohňany - Jasenica01.11.2015 09.00
Plevník - Dolná Mariková01.11.2015 07.30
voľno - Prečín01.11.2015 07.30
Udiča - Domaniža01.11.2015 07.30
Sverepec - Papradno01.11.2015 07.30
Košeca - Ladce01.11.2015 07.30
Lysá pod Makytou - Pružina01.11.2015 07.30
12. kolo (08.11.2015) o 09.00 hod.
Jasenica - Pružina08.11.2015 09.00
Ladce - Lysá pod Makytou08.11.2015 07.00
Papradno - Košeca08.11.2015 07.00
Domaniža - Sverepec08.11.2015 07.00
Prečín - Udiča08.11.2015 07.00
Dolná Mariková - voľno08.11.2015 07.00
Dohňany - Plevník08.11.2015 07.00
13. kolo (15.11.2015) o 09.00 hod.
Plevník - Jasenica15.11.2015 09.00
voľno - Dohňany15.11.2015 07.00
Udiča - Dolná Mariková15.11.2015 07.00
Sverepec - Prečín15.11.2015 07.00
Košeca - Domaniža15.11.2015 07.00
Lysá pod Makytou - Papradno15.11.2015 07.00
Pružina - Ladce15.11.2015 07.00
14. kolo (20.03.2016) o 10.30 hod.
Jasenica - Ladce20.03.2016 10.30
Pružina - Papradno20.03.2016 10.30
Lysá pod Makytou - Domaniža20.03.2016 10.30
Košeca - Prečín20.03.2016 10.30
Sverepec - Dolná Mariková20.03.2016 10.30
Udiča - Dohňany20.03.2016 10.30
voľno - Plevník20.03.2016 10.30
15. kolo (27.03.2016) o 10.30 hod.
voľno - Jasenica27.03.2016 10.30
Plevník - Udiča27.03.2016 11.00
Dohňany - Sverepec27.03.2016 11.00
Dolná Mariková - Košeca27.03.2016 11.00
Prečín - Lysá pod Makytou27.03.2016 11.00
Domaniža - Pružina27.03.2016 11.00
Papradno - Ladce27.03.2016 11.00
16. kolo (03.04.2016) o 10.30 hod.
Jasenica - Papradno03.04.2016 10.30
Ladce - Domaniža03.04.2016 11.30
Pružina - Prečín03.04.2016 11.30
Lysá pod Makytou - Dolná Mariková03.04.2016 11.30
Košeca - Dohňany03.04.2016 11.30
Sverepec - Plevník03.04.2016 11.30
Udiča - voľno03.04.2016 11.30
17. kolo (10.04.2016) o 10.30 hod.
Udiča - Jasenica10.04.2016 10.30
voľno - Sverepec10.04.2016 11.30
Plevník - Košeca10.04.2016 11.30
Dohňany - Lysá pod Makytou10.04.2016 11.30
Dolná Mariková - Pružina10.04.2016 11.30
Prečín - Ladce10.04.2016 11.30
Domaniža - Papradno10.04.2016 11.30
18. kolo (17.04.2016) o 10.30 hod.
Jasenica - Domaniža17.04.2016 10.30
Papradno - Prečín17.04.2016 12.00
Ladce - Dolná Mariková17.04.2016 12.00
Pružina - Dohňany17.04.2016 12.00
Lysá pod Makytou - Plevník17.04.2016 12.00
Košeca - voľno17.04.2016 12.00
Sverepec - Udiča17.04.2016 12.00
19. kolo (24.04.2016) o 10.30 hod.
Sverepec - Jasenica24.04.2016 10.30
Udiča - Košeca24.04.2016 12.00
voľno - Lysá pod Makytou24.04.2016 12.00
Plevník - Pružina24.04.2016 12.00
Dohňany - Ladce24.04.2016 12.00
Dolná Mariková - Papradno24.04.2016 12.00
Prečín - Domaniža24.04.2016 12.00
20. kolo (01.05.2016) o 10.30 hod.
Jasenica - Prečín01.05.2016 10.30
Domaniža - Dolná Mariková01.05.2016 12.00
Papradno - Dohňany01.05.2016 12.00
Ladce - Plevník01.05.2016 12.00
Pružina - voľno01.05.2016 12.00
Lysá pod Makytou - Udiča01.05.2016 12.00
Košeca - Sverepec01.05.2016 12.00
21. kolo (08.05.2016) o 10.30 hod.
Košeca - Jasenica08.05.2016 10.30
Sverepec - Lysá pod Makytou08.05.2016 12.30
Udiča - Pružina08.05.2016 12.30
voľno - Ladce08.05.2016 12.30
Plevník - Papradno08.05.2016 12.30
Dohňany - Domaniža08.05.2016 12.30
Dolná Mariková - Prečín08.05.2016 12.30
22. kolo (15.05.2016) o 10.30 hod.
Jasenica - Dolná Mariková15.05.2016 10.30
Prečín - Dohňany15.05.2016 12.30
Domaniža - Plevník15.05.2016 12.30
Papradno - voľno15.05.2016 12.30
Ladce - Udiča15.05.2016 12.30
Pružina - Sverepec15.05.2016 12.30
Lysá pod Makytou - Košeca15.05.2016 12.30
23. kolo (22.05.2016) o 10.30 hod.
Lysá pod Makytou - Jasenica22.05.2016 10.30
Košeca - Pružina22.05.2016 13.00
Sverepec - Ladce22.05.2016 13.00
Udiča - Papradno22.05.2016 13.00
voľno - Domaniža22.05.2016 13.00
Plevník - Prečín22.05.2016 13.00
Dohňany - Dolná Mariková22.05.2016 13.00
24. kolo (29.05.2016) o 10.30 hod.
Jasenica - Dohňany29.05.2016 10.30
Dolná Mariková - Plevník29.05.2016 13.00
Prečín - voľno29.05.2016 13.00
Domaniža - Udiča29.05.2016 13.00
Papradno - Sverepec29.05.2016 13.00
Ladce - Košeca29.05.2016 13.00
Pružina - Lysá pod Makytou29.05.2016 13.00
25. kolo (05.06.2016) o 10.30 hod.
Pružina - Jasenica05.06.2016 10.30
Lysá pod Makytou - Ladce05.06.2016 13.30
Košeca - Papradno05.06.2016 13.30
Sverepec - Domaniža05.06.2016 13.30
Udiča - Prečín05.06.2016 13.30
voľno - Dolná Mariková05.06.2016 13.30
Plevník - Dohňany05.06.2016 13.30
26. kolo (12.06.2016) o 10.30 hod.
Jasenica - Plevník12.06.2016 10.30
Dohňany - voľno12.06.2016 13.30
Dolná Mariková - Udiča12.06.2016 13.30
Prečín - Sverepec12.06.2016 13.30
Domaniža - Košeca12.06.2016 13.30
Papradno - Lysá pod Makytou12.06.2016 13.30
Ladce - Pružina12.06.2016 13.30


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk