Dnes oslavuje meniny Oskár zajtra Ľubomíra         Sobota, 08. august 2020

7.liga dospelí


8.liga dospelí


6.liga dorast


4.liga žiaci


5.liga žiaci


prípravky


jar 2016 o 1. až 15. miesto


jar 2016 o 16. - 22. miesto


Prihlásenie



  Zabudli ste heslo?

Počítadlo

Stránku si čítajú 4 ľudia
Počet návštev: 

Anketa

Ste spokojný s obsahom našej stránky?

Áno, je super (53%)

Áno, ale ešte máte čo zlepšovať (28%)

Skôr nie (19%)

10066 účastníkov ankety



Nová súťaž

Rozpis zápasov v sezóne 2015/2016

Výnimky a poznámky:
Dulov odohrá svoje domáce MFZ v sobotu v ÚHČ

2. kolo : Jasenica - Košecké Podhradie, dňa 29.8.2015, sobota v ÚHČ
8. kolo : Malé Lednice - Lysá, dňa 11.10.2015, o 11,45 hod.

1. kolo (23.08.2015) o 17.00 hod.
Horná Poruba - Jasenica23.08.2015 17.00
Papradno - Dulov23.08.2015 17.00
Dolné Kočkovce - Malé Lednice23.08.2015 17.00
Ilava - Košeca23.08.2015 17.00
Tuchyňa - Lysá pod Makytou23.08.2015 17.00
Bolešov - Udiča23.08.2015 17.00
Plevník - Košecké Podhradie23.08.2015 17.00
2. kolo (30.08.2015) o 17.00 hod.
Jasenica - Košecké Podhradie30.08.2015 17.00
Udiča - Plevník30.08.2015 17.00
Lysá pod Makytou - Bolešov30.08.2015 17.00
Košeca - Tuchyňa30.08.2015 17.00
Malé Lednice - Ilava30.08.2015 17.00
Dulov - Dolné Kočkovce30.08.2015 17.00
Horná Poruba - Papradno30.08.2015 17.00
3. kolo (06.09.2015) o 16.00 hod.
Papradno - Jasenica06.09.2015 16.00
Dolné Kočkovce - Horná Poruba06.09.2015 16.00
Ilava - Dulov06.09.2015 16.00
Tuchyňa - Malé Lednice06.09.2015 16.00
Bolešov - Košeca06.09.2015 16.00
Plevník - Lysá pod Makytou06.09.2015 16.00
Košecké Podhradie - Udiča06.09.2015 16.00
4. kolo (13.09.2015) o 16.00 hod.
Jasenica - Udiča13.09.2015 16.00
Lysá pod Makytou - Košecké Podhradie13.09.2015 16.00
Košeca - Plevník13.09.2015 16.00
Malé Lednice - Bolešov13.09.2015 16.00
Dulov - Tuchyňa13.09.2015 16.00
Horná Poruba - Ilava13.09.2015 16.00
Papradno - Dolné Kočkovce13.09.2015 16.00
5. kolo (20.09.2015) o 15.30 hod.
Dolné Kočkovce - Jasenica20.09.2015 15.30
Ilava - Papradno20.09.2015 15.30
Tuchyňa - Horná Poruba20.09.2015 15.30
Bolešov - Dulov20.09.2015 15.30
Plevník - Malé Lednice20.09.2015 15.30
Košecké Podhradie - Košeca20.09.2015 15.30
Udiča - Lysá pod Makytou20.09.2015 15.30
6. kolo (27.09.2015) o 15.30 hod.
Jasenica - Lysá pod Makytou27.09.2015 15.30
Košeca - Udiča27.09.2015 15.30
Malé Lednice - Košecké Podhradie27.09.2015 15.30
Dulov - Plevník27.09.2015 15.30
Horná Poruba - Bolešov27.09.2015 15.30
Papradno - Tuchyňa27.09.2015 15.30
Dolné Kočkovce - Ilava27.09.2015 15.30
7. kolo (04.10.2015) o 14.30 hod.
Ilava - Jasenica04.10.2015 14.30
Tuchyňa - Dolné Kočkovce04.10.2015 14.30
Bolešov - Papradno04.10.2015 14.30
Plevník - Horná Poruba04.10.2015 14.30
Košecké Podhradie - Dulov04.10.2015 14.30
Udiča - Malé Lednice04.10.2015 14.30
Lysá pod Makytou - Košeca04.10.2015 14.30
8. kolo (11.10.2015) o 14.30 hod.
Jasenica - Košeca11.10.2015 14.30
Malé Lednice - Lysá pod Makytou11.10.2015 14.30
Dulov - Udiča11.10.2015 14.30
Horná Poruba - Košecké Podhradie11.10.2015 14.30
Papradno - Plevník11.10.2015 14.30
Dolné Kočkovce - Bolešov11.10.2015 14.30
Ilava - Tuchyňa11.10.2015 14.30
9. kolo (18.10.2015) o 14.00 hod.
Tuchyňa - Jasenica18.10.2015 14.00
Bolešov - Ilava18.10.2015 14.00
Plevník - Dolné Kočkovce18.10.2015 14.00
Košecké Podhradie - Papradno18.10.2015 14.00
Udiča - Horná Poruba18.10.2015 14.00
Lysá pod Makytou - Dulov18.10.2015 14.00
Košeca - Malé Lednice18.10.2015 14.00
10. kolo (25.10.2015) o 14.00 hod.
Jasenica - Malé Lednice25.10.2015 14.00
Dulov - Košeca25.10.2015 14.00
Horná Poruba - Lysá pod Makytou25.10.2015 14.00
Papradno - Udiča25.10.2015 14.00
Dolné Kočkovce - Košecké Podhradie25.10.2015 14.00
Ilava - Plevník25.10.2015 14.00
Tuchyňa - Bolešov25.10.2015 14.00
11. kolo (01.11.2015) o 13.30 hod.
Bolešov - Jasenica01.11.2015 13.30
Plevník - Tuchyňa01.11.2015 13.30
Košecké Podhradie - Ilava01.11.2015 13.30
Udiča - Dolné Kočkovce01.11.2015 13.30
Lysá pod Makytou - Papradno01.11.2015 13.30
Košeca - Horná Poruba01.11.2015 13.30
Malé Lednice - Dulov01.11.2015 13.30
12. kolo (08.11.2015) o 13.30 hod.
Jasenica - Dulov08.11.2015 13.30
Horná Poruba - Malé Lednice08.11.2015 13.30
Papradno - Košeca08.11.2015 13.30
Dolné Kočkovce - Lysá pod Makytou08.11.2015 13.30
Ilava - Udiča08.11.2015 13.30
Tuchyňa - Košecké Podhradie08.11.2015 13.30
Bolešov - Plevník08.11.2015 13.30
13. kolo (15.11.2015) o 13.30 hod.
Plevník - Jasenica15.11.2015 13.30
Košecké Podhradie - Bolešov15.11.2015 13.30
Udiča - Tuchyňa15.11.2015 13.30
Lysá pod Makytou - Ilava15.11.2015 13.30
Košeca - Dolné Kočkovce15.11.2015 13.30
Malé Lednice - Papradno15.11.2015 13.30
Dulov - Horná Poruba15.11.2015 13.30
14. kolo (20.03.2016) o 15.00 hod.
Jasenica - Horná Poruba20.03.2016 15.00
Dulov - Papradno20.03.2016 15.00
Malé Lednice - Dolné Kočkovce20.03.2016 15.00
Košeca - Ilava20.03.2016 15.00
Lysá pod Makytou - Tuchyňa20.03.2016 15.00
Udiča - Bolešov20.03.2016 15.00
Košecké Podhradie - Plevník20.03.2016 15.00
15. kolo (27.03.2016) o 15.00 hod.
Košecké Podhradie - Jasenica27.03.2016 15.00
Plevník - Udiča27.03.2016 15.00
Bolešov - Lysá pod Makytou27.03.2016 15.00
Tuchyňa - Košeca27.03.2016 15.00
Ilava - Malé Lednice27.03.2016 15.00
Dolné Kočkovce - Dulov27.03.2016 15.00
Papradno - Horná Poruba27.03.2016 15.00
16. kolo (03.04.2016) o 15.30 hod.
Jasenica - Papradno03.04.2016 15.30
Horná Poruba - Dolné Kočkovce03.04.2016 15.30
Dulov - Ilava03.04.2016 15.30
Malé Lednice - Tuchyňa03.04.2016 15.30
Košeca - Bolešov03.04.2016 15.30
Lysá pod Makytou - Plevník03.04.2016 15.30
Udiča - Košecké Podhradie03.04.2016 15.30
17. kolo (10.04.2016) o 15.30 hod.
Udiča - Jasenica10.04.2016 15.30
Košecké Podhradie - Lysá pod Makytou10.04.2016 15.30
Plevník - Košeca10.04.2016 15.30
Bolešov - Malé Lednice10.04.2016 15.30
Tuchyňa - Dulov10.04.2016 15.30
Ilava - Horná Poruba10.04.2016 15.30
Dolné Kočkovce - Papradno10.04.2016 15.30
18. kolo (17.04.2016) o 16.00 hod.
Jasenica - Dolné Kočkovce17.04.2016 16.00
Papradno - Ilava17.04.2016 16.00
Horná Poruba - Tuchyňa17.04.2016 16.00
Dulov - Bolešov17.04.2016 16.00
Malé Lednice - Plevník17.04.2016 16.00
Košeca - Košecké Podhradie17.04.2016 16.00
Lysá pod Makytou - Udiča17.04.2016 16.00
19. kolo (24.04.2016) o 16.00 hod.
Lysá pod Makytou - Jasenica24.04.2016 16.00
Udiča - Košeca24.04.2016 16.00
Košecké Podhradie - Malé Lednice24.04.2016 16.00
Plevník - Dulov24.04.2016 16.00
Bolešov - Horná Poruba24.04.2016 16.00
Tuchyňa - Papradno24.04.2016 16.00
Ilava - Dolné Kočkovce24.04.2016 16.00
20. kolo (01.05.2016) o 16.30 hod.
Jasenica - Ilava01.05.2016 16.30
Dolné Kočkovce - Tuchyňa01.05.2016 16.30
Papradno - Bolešov01.05.2016 16.30
Horná Poruba - Plevník01.05.2016 16.30
Dulov - Košecké Podhradie01.05.2016 16.30
Malé Lednice - Udiča01.05.2016 16.30
Košeca - Lysá pod Makytou01.05.2016 16.30
21. kolo (08.05.2016) o 16.30 hod.
Košeca - Jasenica08.05.2016 16.30
Lysá pod Makytou - Malé Lednice08.05.2016 16.30
Udiča - Dulov08.05.2016 16.30
Košecké Podhradie - Horná Poruba08.05.2016 16.30
Plevník - Papradno08.05.2016 16.30
Bolešov - Dolné Kočkovce08.05.2016 16.30
Tuchyňa - Ilava08.05.2016 16.30
22. kolo (15.05.2016) o 16.30 hod.
Jasenica - Tuchyňa15.05.2016 16.30
Ilava - Bolešov15.05.2016 16.30
Dolné Kočkovce - Plevník15.05.2016 16.30
Papradno - Košecké Podhradie15.05.2016 16.30
Horná Poruba - Udiča15.05.2016 16.30
Dulov - Lysá pod Makytou15.05.2016 16.30
Malé Lednice - Košeca15.05.2016 16.30
23. kolo (22.05.2016) o 17.00 hod.
Malé Lednice - Jasenica22.05.2016 17.00
Košeca - Dulov22.05.2016 17.00
Lysá pod Makytou - Horná Poruba22.05.2016 17.00
Udiča - Papradno22.05.2016 17.00
Košecké Podhradie - Dolné Kočkovce22.05.2016 17.00
Plevník - Ilava22.05.2016 17.00
Bolešov - Tuchyňa22.05.2016 17.00
24. kolo (29.05.2016) o 17.00 hod.
Jasenica - Bolešov29.05.2016 17.00
Tuchyňa - Plevník29.05.2016 17.00
Ilava - Košecké Podhradie29.05.2016 17.00
Dolné Kočkovce - Udiča29.05.2016 17.00
Papradno - Lysá pod Makytou29.05.2016 17.00
Horná Poruba - Košeca29.05.2016 17.00
Dulov - Malé Lednice29.05.2016 17.00
25. kolo (05.06.2016) o 17.00 hod.
Dulov - Jasenica05.06.2016 17.00
Malé Lednice - Horná Poruba05.06.2016 17.00
Košeca - Papradno05.06.2016 17.00
Lysá pod Makytou - Dolné Kočkovce05.06.2016 17.00
Udiča - Ilava05.06.2016 17.00
Košecké Podhradie - Tuchyňa05.06.2016 17.00
Plevník - Bolešov05.06.2016 17.00
26. kolo (12.06.2016) o 17.00 hod.
Jasenica - Plevník12.06.2016 17.00
Bolešov - Košecké Podhradie12.06.2016 17.00
Tuchyňa - Udiča12.06.2016 17.00
Ilava - Lysá pod Makytou12.06.2016 17.00
Dolné Kočkovce - Košeca12.06.2016 17.00
Papradno - Malé Lednice12.06.2016 17.00
Horná Poruba - Dulov12.06.2016 17.00


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk