Dnes oslavuje meniny Ľudmila zajtra Olympia         Pondelok, 16. september 2019

I.trieda muži


II. trieda muži


III.A trieda muži



I. trieda dorast


II. trieda dorast


I.trieda starší žiaci


II. trieda starší žiaci





Prihlásenie



  Zabudli ste heslo?

Počítadlo

Stránku si čítajú 3 ľudia
Počet návštev: 

Anketa

Ste spokojný s obsahom našej stránky?

Áno, je super (53%)

Áno, ale ešte máte čo zlepšovať (28%)

Skôr nie (19%)

9836 účastníkov ankety



III.B trieda muži

Rozpis zápasov v sezóne 2012/2013

Výnimky a poznámky:
ŠK fan-club Púchov - odohrá domáce MFZ v Mestečku

6.kolo Stupné - Lúky - 15.9.2012 o 15,30 v Stupnom

15.kolo Podmanín - Dynamo Orlové - 3.5.2013 o 17,30 hod.
21.kolo Lúky - ŠK fc Púchov - 15.6.2013 - sobota - o 15,00 hod.

1. kolo (12.08.2012) o 17.00 hod.
Podmanín - Dynamo Orlové12.08.2012 17.00
Stupné - Bodiná12.08.2012 17.00
ŠK fan-club Púchov - Šebešťanová12.08.2012 17.00
Vrchteplá - Lúky12.08.2012 17.00
2. kolo (19.08.2012) o 17.00 hod.
Dynamo Orlové - Lúky19.08.2012 17.00
Šebešťanová - Vrchteplá19.08.2012 17.00
Bodiná - ŠK fan-club Púchov19.08.2012 17.00
Podmanín - Stupné19.08.2012 17.00
3. kolo (26.08.2012) o 17.00 hod.
Stupné - Dynamo Orlové26.08.2012 17.00
ŠK fan-club Púchov - Podmanín26.08.2012 17.00
Vrchteplá - Bodiná26.08.2012 17.00
Lúky - Šebešťanová26.08.2012 17.00
4. kolo (02.09.2012) o 16.00 hod.
Dynamo Orlové - Šebešťanová02.09.2012 16.00
Bodiná - Lúky02.09.2012 16.00
Podmanín - Vrchteplá02.09.2012 16.00
Stupné - ŠK fan-club Púchov02.09.2012 16.00
5. kolo (09.09.2012) o 16.00 hod.
ŠK fan-club Púchov - Dynamo Orlové09.09.2012 16.00
Vrchteplá - Stupné09.09.2012 16.00
Lúky - Podmanín09.09.2012 16.00
Šebešťanová - Bodiná09.09.2012 16.00
6. kolo (16.09.2012) o 15.30 hod.
Dynamo Orlové - Bodiná16.09.2012 15.30
Podmanín - Šebešťanová16.09.2012 15.30
Stupné - Lúky15.09.2012 15.30
ŠK fan-club Púchov - Vrchteplá16.09.2012 15.30
7. kolo (23.09.2012) o 15.30 hod.
Vrchteplá - Dynamo Orlové23.09.2012 15.30
Lúky - ŠK fan-club Púchov23.09.2012 15.30
Šebešťanová - Stupné23.09.2012 15.30
Bodiná - Podmanín23.09.2012 15.30
8. kolo (30.09.2012) o 15.30 hod.
Dynamo Orlové - Podmanín30.09.2012 15.30
Bodiná - Stupné30.09.2012 15.30
Šebešťanová - ŠK fan-club Púchov30.09.2012 15.30
Lúky - Vrchteplá30.09.2012 15.30
9. kolo (07.10.2012) o 14.30 hod.
Lúky - Dynamo Orlové07.10.2012 14.30
Vrchteplá - Šebešťanová07.10.2012 14.30
ŠK fan-club Púchov - Bodiná07.10.2012 14.30
Stupné - Podmanín07.10.2012 14.30
10. kolo (14.10.2012) o 14.30 hod.
Dynamo Orlové - Stupné14.10.2012 14.30
Podmanín - ŠK fan-club Púchov14.10.2012 14.30
Bodiná - Vrchteplá14.10.2012 14.30
Šebešťanová - Lúky14.10.2012 14.30
11. kolo (21.10.2012) o 14.00 hod.
Šebešťanová - Dynamo Orlové21.10.2012 14.00
Lúky - Bodiná21.10.2012 14.00
Vrchteplá - Podmanín21.10.2012 14.00
ŠK fan-club Púchov - Stupné21.10.2012 14.00
12. kolo (14.04.2013) o 15.30 hod.
Dynamo Orlové - ŠK fan-club Púchov14.04.2013 15.30
Stupné - Vrchteplá14.04.2013 15.30
Podmanín - Lúky14.04.2013 15.30
Bodiná - Šebešťanová14.04.2013 15.30
13. kolo (21.04.2013) o 16.00 hod.
Bodiná - Dynamo Orlové21.04.2013 16.00
Šebešťanová - Podmanín21.04.2013 16.00
Lúky - Stupné21.04.2013 16.00
Vrchteplá - ŠK fan-club Púchov21.04.2013 16.00
14. kolo (28.04.2013) o 16.00 hod.
Dynamo Orlové - Vrchteplá28.04.2013 16.00
ŠK fan-club Púchov - Lúky28.04.2013 16.00
Stupné - Šebešťanová28.04.2013 16.00
Podmanín - Bodiná28.04.2013 16.00
15. kolo (03.05.2013) o 17.30 hod.
Podmanín - Dynamo Orlové03.05.2013 17.30
Stupné - Bodiná05.05.2013 16.30
ŠK fan-club Púchov - Šebešťanová05.05.2013 16.30
Vrchteplá - Lúky05.05.2013 16.30
16. kolo (12.05.2013) o 16.30 hod.
Dynamo Orlové - Lúky12.05.2013 16.30
Šebešťanová - Vrchteplá12.05.2013 16.30
Bodiná - ŠK fan-club Púchov12.05.2013 16.30
Podmanín - Stupné12.05.2013 16.30
17. kolo (19.05.2013) o 17.00 hod.
Dynamo Orlové - Stupné19.05.2013 17.00
ŠK fan-club Púchov - Podmanín19.05.2013 17.00
Vrchteplá - Bodiná19.05.2013 17.00
Lúky - Šebešťanová19.05.2013 17.00
18. kolo (26.05.2013) o 17.00 hod.
Šebešťanová - Dynamo Orlové26.05.2013 17.00
Bodiná - Lúky26.05.2013 17.00
Podmanín - Vrchteplá26.05.2013 17.00
Stupné - ŠK fan-club Púchov26.05.2013 17.00
19. kolo (02.06.2013) o 17.00 hod.
ŠK fan-club Púchov - Dynamo Orlové02.06.2013 17.00
Vrchteplá - Stupné02.06.2013 17.00
Lúky - Podmanín02.06.2013 17.00
Šebešťanová - Bodiná02.06.2013 17.00
20. kolo (09.06.2013) o 17.00 hod.
Dynamo Orlové - Bodiná09.06.2013 17.00
Podmanín - Šebešťanová09.06.2013 17.00
Stupné - Lúky09.06.2013 17.00
ŠK fan-club Púchov - Vrchteplá09.06.2013 17.00
21. kolo (16.06.2013) o 17.00 hod.
Dynamo Orlové - Vrchteplá16.06.2013 17.00
Lúky - ŠK fan-club Púchov15.06.2013 15.00
Šebešťanová - Stupné16.06.2013 17.00
Bodiná - Podmanín16.06.2013 17.00


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk