Dnes oslavuje meniny Ľudmila zajtra Olympia         Pondelok, 16. september 2019

I.trieda muži


II. trieda muži



III.B trieda muži


I. trieda dorast


II. trieda dorast


I.trieda starší žiaci


II. trieda starší žiaci





Prihlásenie



  Zabudli ste heslo?

Počítadlo

Stránku si čítajú 3 ľudia
Počet návštev: 

Anketa

Ste spokojný s obsahom našej stránky?

Áno, je super (53%)

Áno, ale ešte máte čo zlepšovať (28%)

Skôr nie (19%)

9836 účastníkov ankety



III.A trieda muži

Rozpis zápasov v sezóne 2012/2013

Výnimky a poznámky:
1.kolo - Červený Kameň - Tŕstie - 29.8.2012 o 17,00 hod.
9.kolo - Červený Kameň - Zubák - 6.10.2012 - sobota v ÚHČ

1. kolo (12.08.2012) o 17.00 hod.
Tunežice - Kameničany12.08.2012 17.00
Prejta - Kvašov12.08.2012 17.00
Pruské - Zubák12.08.2012 17.00
Červený Kameň - Tŕstie29.08.2012 17.00
2. kolo (19.08.2012)
Kameničany - Tŕstie19.08.2012
Zubák - Červený Kameň19.08.2012 17.00
Kvašov - Pruské19.08.2012 17.00
Tunežice - Prejta19.08.2012 17.00
3. kolo (26.08.2012) o 17.00 hod.
Prejta - Kameničany26.08.2012 17.00
Pruské - Tunežice26.08.2012 17.00
Červený Kameň - Kvašov26.08.2012 17.00
Tŕstie - Zubák26.08.2012
4. kolo (02.09.2012) o 16.00 hod.
Kameničany - Zubák02.09.2012 16.00
Kvašov - Tŕstie02.09.2012 16.00
Tunežice - Červený Kameň02.09.2012 16.00
Prejta - Pruské02.09.2012 16.00
5. kolo (09.09.2012) o 16.00 hod.
Pruské - Kameničany09.09.2012 16.00
Červený Kameň - Prejta09.09.2012 16.00
Tŕstie - Tunežice09.09.2012
Zubák - Kvašov09.09.2012 16.00
6. kolo (16.09.2012) o 15.30 hod.
Kameničany - Kvašov16.09.2012 15.30
Tunežice - Zubák16.09.2012 15.30
Prejta - Tŕstie16.09.2012
Pruské - Červený Kameň16.09.2012 15.30
7. kolo (23.09.2012) o 15.30 hod.
Červený Kameň - Kameničany23.09.2012 15.30
Tŕstie - Pruské23.09.2012 15.30
Zubák - Prejta23.09.2012 15.30
Kvašov - Tunežice23.09.2012 15.30
8. kolo (30.09.2012) o 15.30 hod.
Kameničany - Tunežice30.09.2012 15.30
Kvašov - Prejta30.09.2012 15.30
Zubák - Pruské30.09.2012 15.30
Tŕstie - Červený Kameň30.09.2012
9. kolo (07.10.2012)
Tŕstie - Kameničany07.10.2012
Červený Kameň - Zubák06.10.2012 14.30
Pruské - Kvašov07.10.2012 14.30
Prejta - Tunežice07.10.2012 14.30
10. kolo (14.10.2012) o 14.30 hod.
Kameničany - Prejta14.10.2012 14.30
Tunežice - Pruské14.10.2012 14.30
Kvašov - Červený Kameň14.10.2012 14.30
Zubák - Tŕstie14.10.2012
11. kolo (21.10.2012) o 14.00 hod.
Zubák - Kameničany21.10.2012 14.00
Tŕstie - Kvašov21.10.2012
Červený Kameň - Tunežice21.10.2012 14.00
Pruské - Prejta21.10.2012 14.00
12. kolo (14.04.2013) o 15.30 hod.
Kameničany - Pruské14.04.2013 15.30
Prejta - Červený Kameň14.04.2013 15.30
Tunežice - Tŕstie14.04.2013
Kvašov - Zubák14.04.2013 15.30
13. kolo (21.04.2013) o 16.00 hod.
Kvašov - Kameničany21.04.2013 16.00
Zubák - Tunežice21.04.2013 16.00
Tŕstie - Prejta21.04.2013
Červený Kameň - Pruské21.04.2013 16.00
14. kolo (28.04.2013) o 16.00 hod.
Kameničany - Červený Kameň28.04.2013 16.00
Pruské - Tŕstie28.04.2013
Prejta - Zubák28.04.2013 16.00
Tunežice - Kvašov28.04.2013 16.00
15. kolo (05.05.2013) o 16.30 hod.
Tunežice - Tŕstie05.05.2013 16.30
Prejta - Červený Kameň05.05.2013 16.30
Pruské - Zubák05.05.2013 16.30
Kvašov - Kameničany05.05.2013 16.30
16. kolo (12.05.2013) o 16.30 hod.
Tŕstie - Kameničany12.05.2013 16.30
Zubák - Kvašov12.05.2013 16.30
Červený Kameň - Pruské12.05.2013 16.30
Tunežice - Prejta12.05.2013 16.30
17. kolo (19.05.2013) o 17.00 hod.
Prejta - Tŕstie19.05.2013 17.00
Pruské - Tunežice19.05.2013 17.00
Kvašov - Červený Kameň19.05.2013 17.00
Kameničany - Zubák19.05.2013 17.00
18. kolo (26.05.2013) o 17.00 hod.
Tŕstie - Zubák26.05.2013 17.00
Červený Kameň - Kameničany26.05.2013 17.00
Tunežice - Kvašov26.05.2013 17.00
Prejta - Pruské26.05.2013 17.00
19. kolo (02.06.2013) o 17.00 hod.
Pruské - Tŕstie02.06.2013 17.00
Kvašov - Prejta02.06.2013 17.00
Kameničany - Tunežice02.06.2013 17.00
Zubák - Červený Kameň02.06.2013 17.00
20. kolo (29.06.2013) o 17.00 hod.
Tŕstie - Červený Kameň29.06.2013 17.00
Tunežice - Zubák29.06.2013 17.00
Prejta - Kameničany29.06.2013 17.00
Pruské - Kvašov29.06.2013 17.00
21. kolo (16.06.2013) o 17.00 hod.
Kvašov - Tŕstie16.06.2013 17.00
Kameničany - Pruské16.06.2013 17.00
Zubák - Prejta16.06.2013 17.00
Červený Kameň - Tunežice16.06.2013 17.00


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk