Dnes oslavuje meniny Ľudmila zajtra Olympia         Pondelok, 16. september 2019

I.trieda muži


II. trieda muži


III.A trieda muži


III.B trieda muži


I. trieda dorast



I.trieda starší žiaci


II. trieda starší žiaci





Prihlásenie



  Zabudli ste heslo?

Počítadlo

Stránku si čítajú 3 ľudia
Počet návštev: 

Anketa

Ste spokojný s obsahom našej stránky?

Áno, je super (53%)

Áno, ale ešte máte čo zlepšovať (28%)

Skôr nie (19%)

9836 účastníkov ankety



II.trieda dorast

Rozpis zápasov v sezóne 2012/2013

Výnimky a poznámky:
Mikušovce - nedeľa v ÚHČ mužov
Tuchyňa - sobota v ÚHČ mužov
Pruské - sobota v ÚHČ mužov

1.kolo sa odohrá dňa 26.8.2012

Družstvo FK Lednica odhlásené zo súťaže.
17.kolo - Lysá - Jasenica - 31.5.2013, piatok, o 17,00 hod.


1. kolo (26.08.2012) o 14.30 hod.
Košecké Podhradie - Jasenica26.08.2012 14.30
Pruské - Lysá26.08.2012 14.30
Horovce - FK Lednica26.08.2012 14.30
Tuchyňa - Podvažie26.08.2012 14.30
Vrchteplá - Mikušovce26.08.2012 14.30
2. kolo (02.09.2012) o 13.30 hod.
Jasenica - Mikušovce02.09.2012 13.30
Podvažie - Vrchteplá02.09.2012 13.30
FK Lednica - Tuchyňa02.09.2012 13.30
Lysá - Horovce02.09.2012 13.30
Košecké Podhradie - Pruské02.09.2012 13.30
3. kolo (09.09.2012) o 13.30 hod.
Pruské - Jasenica09.09.2012 13.30
Horovce - Košecké Podhradie09.09.2012 13.30
Tuchyňa - Lysá09.09.2012 13.30
Vrchteplá - FK Lednica09.09.2012 13.30
Mikušovce - Podvažie09.09.2012 13.30
4. kolo (16.09.2012) o 13.00 hod.
Jasenica - Podvažie16.09.2012 13.00
FK Lednica - Mikušovce16.09.2012 13.00
Lysá - Vrchteplá16.09.2012 13.00
Košecké Podhradie - Tuchyňa16.09.2012 13.00
Pruské - Horovce16.09.2012 13.00
5. kolo (23.09.2012) o 13.00 hod.
Horovce - Jasenica23.09.2012 13.00
Tuchyňa - Pruské23.09.2012 13.00
Vrchteplá - Košecké Podhradie23.09.2012 13.00
Mikušovce - Lysá23.09.2012 13.00
Podvažie - FK Lednica23.09.2012 13.00
6. kolo (30.09.2012) o 13.00 hod.
Jasenica - FK Lednica30.09.2012 13.00
Lysá - Podvažie30.09.2012 13.00
Košecké Podhradie - Mikušovce30.09.2012 13.00
Pruské - Vrchteplá30.09.2012 13.00
Horovce - Tuchyňa30.09.2012 13.00
7. kolo (07.10.2012) o 12.00 hod.
Tuchyňa - Jasenica07.10.2012 12.00
Vrchteplá - Horovce07.10.2012 12.00
Mikušovce - Pruské07.10.2012 12.00
Podvažie - Košecké Podhradie07.10.2012 12.00
FK Lednica - Lysá07.10.2012 12.00
8. kolo (14.10.2012) o 12.00 hod.
Jasenica - Lysá14.10.2012 12.00
Košecké Podhradie - FK Lednica14.10.2012 12.00
Pruské - Podvažie14.10.2012 12.00
Horovce - Mikušovce14.10.2012 12.00
Tuchyňa - Vrchteplá14.10.2012 12.00
9. kolo (21.10.2012) o 11.30 hod.
Vrchteplá - Jasenica21.10.2012 11.30
Mikušovce - Tuchyňa21.10.2012 11.30
Podvažie - Horovce21.10.2012 11.30
FK Lednica - Pruské21.10.2012 11.30
Lysá - Košecké Podhradie21.10.2012 11.30
10. kolo (21.04.2013) o 13.30 hod.
Jasenica - Košecké Podhradie21.04.2013 13.30
Lysá - Pruské21.04.2013 13.30
FK Lednica - Horovce21.04.2013 13.30
Podvažie - Tuchyňa21.04.2013 13.30
Mikušovce - Vrchteplá21.04.2013 13.30
11. kolo (28.04.2013) o 13.30 hod.
Mikušovce - Jasenica28.04.2013 13.30
Vrchteplá - Podvažie28.04.2013 13.30
Tuchyňa - FK Lednica28.04.2013 13.30
Horovce - Lysá28.04.2013 13.30
Pruské - Košecké Podhradie28.04.2013 13.30
12. kolo (05.05.2013) o 14.00 hod.
Jasenica - Pruské05.05.2013 14.00
Košecké Podhradie - Horovce05.05.2013 14.00
Lysá - Tuchyňa05.05.2013 14.00
FK Lednica - Vrchteplá05.05.2013 14.00
Podvažie - Mikušovce05.05.2013 14.00
13. kolo (12.05.2013) o 14.00 hod.
Podvažie - Jasenica12.05.2013 14.00
Mikušovce - FK Lednica12.05.2013 14.00
Vrchteplá - Lysá12.05.2013 14.00
Tuchyňa - Košecké Podhradie12.05.2013 14.00
Horovce - Pruské12.05.2013 14.00
14. kolo (19.05.2013) o 14.30 hod.
Jasenica - Horovce19.05.2013 14.30
Pruské - Tuchyňa19.05.2013 14.30
Košecké Podhradie - Vrchteplá19.05.2013 14.30
Lysá - Mikušovce19.05.2013 14.30
FK Lednica - Podvažie19.05.2013 14.30
15. kolo (26.05.2013) o 14.30 hod.
FK Lednica - Jasenica26.05.2013 14.30
Podvažie - Lysá26.05.2013 14.30
Mikušovce - Košecké Podhradie26.05.2013 14.30
Vrchteplá - Pruské26.05.2013 14.30
Tuchyňa - Horovce26.05.2013 14.30
16. kolo (02.06.2013) o 14.30 hod.
Jasenica - Tuchyňa02.06.2013 14.30
Horovce - Vrchteplá02.06.2013 14.30
Pruské - Mikušovce02.06.2013 14.30
Košecké Podhradie - Podvažie02.06.2013 14.30
Lysá - FK Lednica02.06.2013 14.30
17. kolo (31.05.2013) o 17.00 hod.
Lysá - Jasenica31.05.2013 17.00
FK Lednica - Košecké Podhradie09.06.2013 14.30
Podvažie - Pruské09.06.2013 14.30
Mikušovce - Horovce09.06.2013 14.30
Vrchteplá - Tuchyňa09.06.2013 14.30
18. kolo (16.06.2013) o 14.30 hod.
Jasenica - Vrchteplá16.06.2013 14.30
Tuchyňa - Mikušovce16.06.2013 14.30
Horovce - Podvažie16.06.2013 14.30
Pruské - FK Lednica16.06.2013 14.30
Košecké Podhradie - Lysá16.06.2013 14.30


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk