Dnes oslavuje meniny Ľudmila zajtra Olympia         Pondelok, 16. september 2019

I.trieda muži


II. trieda muži


III.A trieda muži


III.B trieda muži


I. trieda dorast


II. trieda dorast



II. trieda starší žiaci





Prihlásenie



  Zabudli ste heslo?

Počítadlo

Stránku si číta 6 ľudí
Počet návštev: 

Anketa

Ste spokojný s obsahom našej stránky?

Áno, je super (53%)

Áno, ale ešte máte čo zlepšovať (28%)

Skôr nie (19%)

9836 účastníkov ankety



I. trieda starší žiaci

Tabuľka strelcov - Najlepší strelci

# Hráč Klub Góly
1 Bartoš Kristián Pruské 84
2 Hrkota Daniel Dolná Mariková 46
3 Mihálik Lukáš Košeca 39
4 Prekop Adrián Ilava 37
5 Uhlárik Stanislav Prečín 33
6 Mikula Jozef Domaniža 32
7 Pilát Miloš Dolné Kočkovce 28
- Lacko Robert Košeca 28
8 Šebík Miroslav Ilava 26
9 Kršík Marek Dolná Mariková 25
10 Ilko Miroslav Plevník 22
- Hehejík Jaroslav Plevník 22
11 Beník Nicolas Udiča 18
- Valient Andrej Prečín 18
12 Jarník Marian Košeca 16
- Baláž Patrik Košeca 16
13 Derka Sebastián Ilava 15
- Orávik Miroslav Prečín 15
- Kandráč Ivan Ladce 15
14 Šebek Patrik Ladce 14
15 Frolo Miloš Dynamo Orlové 13
- Dúbravka Ivan Domaniža 13
16 Šery Christian Vrchteplá 12
17 Kostelanský Filip Prečín 11
18 Helebrand Matej Dynamo Orlové 10
- Hanko Oliver Ilava 10
- Cigánik Radoslav Udiča 10
- Pavlík Tibor Prečín 10
- Kolek Patrik Prečín 10
19 Al Sabri Jakub Dynamo Orlové 9
- Fabuš Patrik Pruské 9
20 Monček Marián Pruské 7
- Krabáč Norbert Prečín 7
- Martinka Mário Sverepec 7
- Hladký Richard Dolná Mariková 7
21 Hudec Andrej Pruské 6
- Pusztay Miloš Streženice 6
- Masničák Matúš Domaniža 6
- Illo Juraj Sverepec 6
- Pilar Andrej Dolná Mariková 6
22 Belanský Filip Dynamo Orlové 5
- Kucharik Ľuboš Ilava 5
- Rebro Ľuboš Pruské 5
- Vokel Miroslav Vrchteplá 5
- Pecka Tomáš Košeca 5
- Adamčík Samuel Dolná Mariková 5
- Čičút Luboš Plevník 5
- Pajger Patrik Plevník 5
23 Bartoš Samuel Pruské 4
- Trško Ján Udiča 4
- Matušík Vladimír Udiča 4
- Kališík Šimon Udiča 4
- Strapko Mikuláš Streženice 4
- Istenák Peter Prečín 4
- Karlík Martin Košeca 4
- Rojko Patrik Sverepec 4
- Pilar Rudolf Dolná Mariková 4
- Martikáň Daniel Dolná Mariková 4
- Zábojník Adam Dolná Mariková 4
24 Držík Miroslav Ilava 3
- Mikoláš Daniel Pruské 3
- Monček Ján Pruské 3
- Garaj Lukáš Streženice 3
- Harant Peter Domaniža 3
- Baránek Jakub Vrchteplá 3
- Mazáň Dominik Košeca 3
- Rychtárik Juraj Sverepec 3
- Illo František Sverepec 3
- Gottwald Václav Sverepec 3
- Mosorjak Vladimír Ladce 3
- Gabriš Samuel Dolná Mariková 3
- Čičut Jozef Plevník 3
- Gaňa David Plevník 3
25 Šuvara Patrik Dynamo Orlové 2
- Gnap Samuel Dynamo Orlové 2
- Urík Tomáš Dynamo Orlové 2
- Cíbik Adam Ilava 2
- Jáňa Matej Ilava 2
- Vrábel Martin Ilava 2
- Harvánek Jakub Udiča 2
- Rumpel Martin Dolné Kočkovce 2
- Brečka Ladislav Streženice 2
- Spišiak Andrej Domaniža 2
- Kolár Miroslav Domaniža 2
- Slaninka Martin Vrchteplá 2
- Marejka Rudolf Vrchteplá 2
- Krčmárik František Sverepec 2
- Krištof Dominik Ladce 2
- Adamec Martin Ladce 2
- Bratina Patrik Ladce 2
- Vala Dušan Dolná Mariková 2
26 Šinkovič Karol Dynamo Orlové 1
- Kubačka Marek Dynamo Orlové 1
- Pružinský Lukáš Dynamo Orlové 1
- Halamíček Dominik Dynamo Orlové 1
- Šebík Denis Ilava 1
- Schmidt Dušan Ilava 1
- Držík Jakub Ilava 1
- Petrovič Erik Ilava 1
- Minárik Lukáš Pruské 1
- Vlasatý Marek Pruské 1
- Húska Lukáš Pruské 1
- Backo Anton Pruské 1
- Turiaková Dominika Udiča 1
- Melicherík Denis Udiča 1
- Chobot Adam Dolné Kočkovce 1
- Škuláň Sebastián Dolné Kočkovce 1
- Kroščen Ľubomír Dolné Kočkovce 1
- Tvarožek Tomáš Streženice 1
- Šlesar Marek Streženice 1
- Kuvik Marek Streženice 1
- Medvedik Ján Streženice 1
- Bartoš Miroslav Streženice 1
- Zemanovič Radoslav Streženice 1
- Bartoš Filip Streženice 1
- Domanický Martin Domaniža 1
- Lednický Matej Domaniža 1
- Lednický Michal Domaniža 1
- Sádecký Patrik Domaniža 1
- Svorada Miroslav Domaniža 1
- Kvaššay Július Domaniža 1
- Kuruc Róbert Vrchteplá 1
- Marejka Vladimír Vrchteplá 1
- Zadňančin Dušan Vrchteplá 1
- Dúbravka Pavol Prečín 1
- Uhlárik Maroš Prečín 1
- Buday Kevin Prečín 1
- Birošík Viliam Prečín 1
- Janco Marcel Košeca 1
- Mikula Marek Košeca 1
- Vrana Daniel Košeca 1
- Rybanský Matúš Košeca 1
- Beňo František Košeca 1
- Bartoš Martin Košeca 1
- Králik Martin Košeca 1
- Laskovič Ján Košeca 1
- Kuruc Peter Sverepec 1
- Ďurica Juraj Sverepec 1
- Ondráš Daniel Sverepec 1
- Kubiš Andrej Sverepec 1
- Adamec Ján Ladce 1
- Pravda Samuel Ladce 1
- Haluska Matej Ladce 1
- Huličiak Michal Dolná Mariková 1
- Mičo Jozef Plevník 1
- Majštiník Tibor Plevník 1
- Nemčík Adam Plevník 1
- Michálek Tomáš Plevník 1



 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk