Dnes oslavuje meniny Ľudmila zajtra Olympia         Pondelok, 16. september 2019

I.trieda muži


II. trieda muži


III.A trieda muži


III.B trieda muži


I. trieda dorast


II. trieda dorast



II. trieda starší žiaci





Prihlásenie



  Zabudli ste heslo?

Počítadlo

Stránku si čítajú 4 ľudia
Počet návštev: 

Anketa

Ste spokojný s obsahom našej stránky?

Áno, je super (53%)

Áno, ale ešte máte čo zlepšovať (28%)

Skôr nie (19%)

9836 účastníkov ankety



I. trieda starší žiaci

Rozpis zápasov v sezóne 2012/2013

Výnimky a poznámky:
Udiča - 2,5 hod. pred ÚHČ mužov
D.Mariková - 2,5 hod. pred ÚHČ mužov

1.kolo sa odohrá dňa 29.8.2012 (streda) v ÚHČ
1.kolo Dynamo Orlové - Plevník 29.8.2012 o 13,00 hod.
10.kolo Ilava - Prečín dňa 13.10.2012 (sobota) o 10,00 hod.

14.kolo sa odohrá dňa 1.5.2013 - streda v ÚHČ
15.kolo sa odohrá dňa 8.5.2013 - streda v ÚHČ
16.kolo sa odohrá dňa 23.6.2013 - nedeľa v ÚHČ

15.kolo Domaniža - Prečín 8.5.2013 (streda) o 15,00 hod.
15.kolo Ilava - Dynamo Orlové 8.5.2013 (streda) o 15,00 hod.
21.kolo Prečín - Dolná Mariková 11.5.2013 (sobota) v ÚHČ žiakov
21.kolo Košeca - Ladce 11.5.2013 (sobota) o 15,00 hod.
25.kolo Dolná Mariková - Plevník 9.6.2013 v ÚHČ žiakov

1. kolo (29.08.2012) o 10.30 hod.
Dynamo Orlové - Plevník29.08.2012 10.30
Ilava - Dolná Mariková29.08.2012 10.30
Pruské - Ladce29.08.2012 10.30
Udiča - Sverepec29.08.2012 10.30
Dolné Kočkovce - Košeca29.08.2012 10.30
Streženice - Prečín29.08.2012 10.30
Domaniža - Vrchteplá29.08.2012 10.30
2. kolo (19.08.2012) o 10.30 hod.
Plevník - Vrchteplá19.08.2012 10.30
Prečín - Domaniža19.08.2012 10.30
Košeca - Streženice19.08.2012 10.30
Sverepec - Dolné Kočkovce19.08.2012 10.30
Ladce - Udiča19.08.2012 10.30
Dolná Mariková - Pruské19.08.2012 10.30
Dynamo Orlové - Ilava19.08.2012 10.30
3. kolo (26.08.2012) o 10.30 hod.
Ilava - Plevník26.08.2012 10.30
Pruské - Dynamo Orlové26.08.2012 10.30
Udiča - Dolná Mariková26.08.2012 10.30
Dolné Kočkovce - Ladce26.08.2012 10.30
Streženice - Sverepec26.08.2012 10.30
Domaniža - Košeca26.08.2012 10.30
Vrchteplá - Prečín26.08.2012 10.30
4. kolo (02.09.2012) o 10.30 hod.
Plevník - Prečín02.09.2012 10.30
Košeca - Vrchteplá02.09.2012 10.30
Sverepec - Domaniža02.09.2012 10.30
Ladce - Streženice02.09.2012 10.30
Dolná Mariková - Dolné Kočkovce02.09.2012 10.30
Dynamo Orlové - Udiča02.09.2012 10.30
Ilava - Pruské02.09.2012 10.30
5. kolo (09.09.2012) o 10.30 hod.
Pruské - Plevník09.09.2012 10.30
Udiča - Ilava09.09.2012 10.30
Dolné Kočkovce - Dynamo Orlové09.09.2012 10.30
Streženice - Dolná Mariková09.09.2012 10.30
Domaniža - Ladce09.09.2012 10.30
Vrchteplá - Sverepec09.09.2012 10.30
Prečín - Košeca09.09.2012 10.30
6. kolo (16.09.2012) o 10.30 hod.
Plevník - Košeca16.09.2012 10.30
Sverepec - Prečín16.09.2012 10.30
Ladce - Vrchteplá16.09.2012 10.30
Dolná Mariková - Domaniža16.09.2012 10.30
Dynamo Orlové - Streženice16.09.2012 10.30
Ilava - Dolné Kočkovce16.09.2012 10.30
Pruské - Udiča16.09.2012 10.30
7. kolo (23.09.2012) o 10.30 hod.
Udiča - Plevník23.09.2012 10.30
Dolné Kočkovce - Pruské23.09.2012 10.30
Streženice - Ilava23.09.2012 10.30
Domaniža - Dynamo Orlové23.09.2012 10.30
Vrchteplá - Dolná Mariková23.09.2012 10.30
Prečín - Ladce23.09.2012 10.30
Košeca - Sverepec23.09.2012 10.30
8. kolo (30.09.2012) o 10.30 hod.
Plevník - Sverepec30.09.2012 10.30
Ladce - Košeca30.09.2012 10.30
Dolná Mariková - Prečín30.09.2012 10.30
Dynamo Orlové - Vrchteplá30.09.2012 10.30
Ilava - Domaniža30.09.2012 10.30
Pruské - Streženice30.09.2012 10.30
Udiča - Dolné Kočkovce30.09.2012 10.30
9. kolo (07.10.2012) o 10.00 hod.
Dolné Kočkovce - Plevník07.10.2012 10.00
Streženice - Udiča07.10.2012 10.00
Domaniža - Pruské07.10.2012 10.00
Vrchteplá - Ilava07.10.2012 10.00
Prečín - Dynamo Orlové07.10.2012 10.00
Košeca - Dolná Mariková07.10.2012 10.00
Sverepec - Ladce07.10.2012 10.00
10. kolo (14.10.2012) o 10.00 hod.
Plevník - Ladce14.10.2012 10.00
Dolná Mariková - Sverepec14.10.2012 10.00
Dynamo Orlové - Košeca14.10.2012 10.00
Ilava - Prečín13.10.2012 10.00
Pruské - Vrchteplá14.10.2012 10.00
Udiča - Domaniža14.10.2012 10.00
Dolné Kočkovce - Streženice14.10.2012 10.00
11. kolo (21.10.2012) o 09.30 hod.
Streženice - Plevník21.10.2012 09.30
Domaniža - Dolné Kočkovce21.10.2012 09.30
Vrchteplá - Udiča21.10.2012 09.30
Prečín - Pruské21.10.2012 09.30
Košeca - Ilava21.10.2012 09.30
Sverepec - Dynamo Orlové21.10.2012 09.30
Ladce - Dolná Mariková21.10.2012 09.30
12. kolo (28.10.2012) o 09.30 hod.
Plevník - Dolná Mariková28.10.2012 09.30
Dynamo Orlové - Ladce28.10.2012 09.30
Ilava - Sverepec28.10.2012 09.30
Pruské - Košeca28.10.2012 09.30
Udiča - Prečín28.10.2012 09.30
Dolné Kočkovce - Vrchteplá28.10.2012 09.30
Streženice - Domaniža28.10.2012 09.30
13. kolo (04.11.2012) o 09.00 hod.
Domaniža - Plevník04.11.2012 09.00
Vrchteplá - Streženice04.11.2012 09.00
Prečín - Dolné Kočkovce04.11.2012 09.00
Košeca - Udiča04.11.2012 09.00
Sverepec - Pruské04.11.2012 09.00
Ladce - Ilava04.11.2012 09.00
Dolná Mariková - Dynamo Orlové04.11.2012 09.00
14. kolo (11.11.2012) o 09.00 hod.
Plevník - Dynamo Orlové11.11.2012 09.00
Dolná Mariková - Ilava11.11.2012 09.00
Ladce - Pruské11.11.2012 09.00
Sverepec - Udiča11.11.2012 09.00
Košeca - Dolné Kočkovce11.11.2012 09.00
Prečín - Streženice11.11.2012 09.00
Vrchteplá - Domaniža11.11.2012 09.00
15. kolo (31.03.2013) o 10.30 hod.
Vrchteplá - Plevník31.03.2013 10.30
Domaniža - Prečín31.03.2013 10.30
Streženice - Košeca31.03.2013 10.30
Dolné Kočkovce - Sverepec31.03.2013 10.30
Udiča - Ladce31.03.2013 10.30
Pruské - Dolná Mariková31.03.2013 10.30
Ilava - Dynamo Orlové31.03.2013 10.30
16. kolo (07.04.2013) o 10.30 hod.
Plevník - Ilava07.04.2013 10.30
Dynamo Orlové - Pruské07.04.2013 10.30
Dolná Mariková - Udiča07.04.2013 10.30
Ladce - Dolné Kočkovce07.04.2013 10.30
Sverepec - Streženice07.04.2013 10.30
Košeca - Domaniža07.04.2013 10.30
Prečín - Vrchteplá07.04.2013 10.30
17. kolo (14.04.2013) o 10.30 hod.
Prečín - Plevník14.04.2013 10.30
Vrchteplá - Košeca14.04.2013 10.30
Domaniža - Sverepec14.04.2013 10.30
Streženice - Ladce14.04.2013 10.30
Dolné Kočkovce - Dolná Mariková14.04.2013 10.30
Udiča - Dynamo Orlové14.04.2013 10.30
Pruské - Ilava14.04.2013 10.30
18. kolo (21.04.2013) o 10.30 hod.
Plevník - Pruské21.04.2013 10.30
Ilava - Udiča21.04.2013 10.30
Dynamo Orlové - Dolné Kočkovce21.04.2013 10.30
Dolná Mariková - Streženice21.04.2013 10.30
Ladce - Domaniža21.04.2013 10.30
Sverepec - Vrchteplá21.04.2013 10.30
Košeca - Prečín21.04.2013 10.30
19. kolo (28.04.2013) o 10.30 hod.
Košeca - Plevník28.04.2013 10.30
Prečín - Sverepec28.04.2013 10.30
Vrchteplá - Ladce28.04.2013 10.30
Domaniža - Dolná Mariková28.04.2013 10.30
Streženice - Dynamo Orlové28.04.2013 10.30
Dolné Kočkovce - Ilava28.04.2013 10.30
Udiča - Pruské28.04.2013 10.30
20. kolo (05.05.2013) o 10.30 hod.
Plevník - Udiča05.05.2013 10.30
Pruské - Dolné Kočkovce05.05.2013 10.30
Ilava - Streženice05.05.2013 10.30
Dynamo Orlové - Domaniža05.05.2013 10.30
Dolná Mariková - Vrchteplá05.05.2013 10.30
Ladce - Prečín05.05.2013 10.30
Sverepec - Košeca05.05.2013 10.30
21. kolo (12.05.2013) o 10.30 hod.
Sverepec - Plevník12.05.2013 10.30
Košeca - Ladce12.05.2013 10.30
Prečín - Dolná Mariková12.05.2013 10.30
Vrchteplá - Dynamo Orlové12.05.2013 10.30
Domaniža - Ilava12.05.2013 10.30
Streženice - Pruské12.05.2013 10.30
Dolné Kočkovce - Udiča12.05.2013 10.30
22. kolo (19.05.2013) o 10.30 hod.
Plevník - Dolné Kočkovce19.05.2013 10.30
Udiča - Streženice19.05.2013 10.30
Pruské - Domaniža19.05.2013 10.30
Ilava - Vrchteplá19.05.2013 10.30
Dynamo Orlové - Prečín19.05.2013 10.30
Dolná Mariková - Košeca19.05.2013 10.30
Ladce - Sverepec19.05.2013 10.30
23. kolo (26.05.2013) o 10.30 hod.
Ladce - Plevník26.05.2013 10.30
Sverepec - Dolná Mariková26.05.2013 10.30
Košeca - Dynamo Orlové26.05.2013 10.30
Prečín - Ilava26.05.2013 10.30
Vrchteplá - Pruské26.05.2013 10.30
Domaniža - Udiča26.05.2013 10.30
Streženice - Dolné Kočkovce26.05.2013 10.30
24. kolo (02.06.2013) o 10.30 hod.
Plevník - Streženice02.06.2013 10.30
Dolné Kočkovce - Domaniža02.06.2013 10.30
Udiča - Vrchteplá02.06.2013 10.30
Pruské - Prečín02.06.2013 10.30
Ilava - Košeca02.06.2013 10.30
Dynamo Orlové - Sverepec02.06.2013 10.30
Dolná Mariková - Ladce02.06.2013 10.30
25. kolo (09.06.2013) o 10.30 hod.
Dolná Mariková - Plevník09.06.2013 10.30
Ladce - Dynamo Orlové09.06.2013 10.30
Sverepec - Ilava09.06.2013 10.30
Košeca - Pruské09.06.2013 10.30
Prečín - Udiča09.06.2013 10.30
Vrchteplá - Dolné Kočkovce09.06.2013 10.30
Domaniža - Streženice09.06.2013 10.30
26. kolo (16.06.2013) o 10.30 hod.
Plevník - Domaniža16.06.2013 10.30
Streženice - Vrchteplá16.06.2013 10.30
Dolné Kočkovce - Prečín16.06.2013 10.30
Udiča - Košeca16.06.2013 10.30
Pruské - Sverepec16.06.2013 10.30
Ilava - Ladce16.06.2013 10.30
Dynamo Orlové - Dolná Mariková16.06.2013 10.30


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk