Dnes oslavuje meniny Aurélia zajtra Denis(a)         Sobota, 31. október 2020

SPORTIKA 6.liga dospelých


7. liga dospelých skupina JUH


7. liga dospelých skupina SEVER


6. liga St. dorast U19



4. liga St. žiaci U15 skupina SEVER


4. liga Ml. žiaci U13


Prípravky MIX U11 skupina A


Prípravky MIX U11 skupina B


Prípravky MIX U11 skupina C


Prípravky MIX U11 skupina D


Prihlásenie



  Zabudli ste heslo?

Počítadlo

Stránku si čítajú 4 ľudia
Počet návštev: 

Anketa

Ste spokojný s obsahom našej stránky?

Áno, je super (53%)

Áno, ale ešte máte čo zlepšovať (28%)

Skôr nie (19%)

10130 účastníkov ankety



U15 JUH

Rozpis zápasov v sezóne 2020/2021

1. kolo (15.09.2020) o 10.30 hod.
ŠK fan club Púchov - Košecké Podhradie15.09.2020 10.30
Košeca - Mikušovce23.08.2020 10.30
Streženice - Voľno23.08.2020 10.30
Ladce - Pruské/Bolešov23.08.2020 10.30
Nová Dubnica - FK Dubnica B23.08.2020 10.30
2. kolo (30.08.2020) o 10.30 hod.
Košecké Podhradie - FK Dubnica B30.08.2020 10.30
Pruské/Bolešov - Nová Dubnica30.08.2020 10.00
Voľno - Ladce30.08.2020 10.00
Mikušovce - Streženice30.08.2020 10.00
ŠK fan club Púchov - Košeca30.08.2020 10.00
3. kolo (06.09.2020) o 09.30 hod.
Košeca - Košecké Podhradie06.09.2020 09.30
Streženice - ŠK fan club Púchov06.09.2020 09.30
Ladce - Mikušovce06.09.2020 09.30
Nová Dubnica - Voľno06.09.2020 09.30
FK Dubnica B - Pruské/Bolešov06.09.2020 09.30
4. kolo (13.09.2020) o 09.30 hod.
Košecké Podhradie - Pruské/Bolešov13.09.2020 09.30
Voľno - FK Dubnica B13.09.2020 09.30
Mikušovce - Nová Dubnica13.09.2020 09.30
ŠK fan club Púchov - Ladce13.09.2020 09.30
Košeca - Streženice13.09.2020 09.30
5. kolo (20.09.2020) o 09.00 hod.
Streženice - Košecké Podhradie20.09.2020 09.00
Ladce - Košeca20.09.2020 09.00
Nová Dubnica - ŠK fan club Púchov20.09.2020 09.00
FK Dubnica B - Mikušovce20.09.2020 09.00
Pruské/Bolešov - Voľno20.09.2020 09.00
6. kolo (27.09.2020) o 09.00 hod.
Košecké Podhradie - Voľno27.09.2020 09.00
Mikušovce - Pruské/Bolešov27.09.2020 09.00
ŠK fan club Púchov - FK Dubnica B27.09.2020 09.00
Košeca - Nová Dubnica27.09.2020 09.00
Streženice - Ladce27.09.2020 09.00
7. kolo (04.10.2020) o 08.30 hod.
Ladce - Košecké Podhradie04.10.2020 08.30
Nová Dubnica - Streženice04.10.2020 08.30
FK Dubnica B - Košeca04.10.2020 08.30
Pruské/Bolešov - ŠK fan club Púchov04.10.2020 08.30
Voľno - Mikušovce04.10.2020 08.30
8. kolo (11.10.2020) o 08.30 hod.
Košecké Podhradie - Mikušovce11.10.2020 08.30
ŠK fan club Púchov - Voľno11.10.2020 08.30
Košeca - Pruské/Bolešov11.10.2020 08.30
Streženice - FK Dubnica B11.10.2020 08.30
Ladce - Nová Dubnica11.10.2020 08.30
9. kolo (18.10.2020) o 08.00 hod.
Nová Dubnica - Košecké Podhradie18.10.2020 08.00
FK Dubnica B - Ladce18.10.2020 08.00
Pruské/Bolešov - Streženice18.10.2020 08.00
Voľno - Košeca18.10.2020 08.00
Mikušovce - ŠK fan club Púchov18.10.2020 08.00
10. kolo (11.04.2021) o 10.30 hod.
Košecké Podhradie - ŠK fan club Púchov11.04.2021 10.30
Mikušovce - Košeca11.04.2021 10.30
Voľno - Streženice11.04.2021 10.30
Pruské/Bolešov - Ladce11.04.2021 10.30
FK Dubnica B - Nová Dubnica11.04.2021 10.30
11. kolo (18.04.2021) o 11.00 hod.
FK Dubnica B - Košecké Podhradie18.04.2021 11.00
Nová Dubnica - Pruské/Bolešov18.04.2021 11.00
Ladce - Voľno18.04.2021 11.00
Streženice - Mikušovce18.04.2021 11.00
Košeca - ŠK fan club Púchov18.04.2021 11.00
12. kolo (25.04.2021) o 11.00 hod.
Košecké Podhradie - Košeca25.04.2021 11.00
ŠK fan club Púchov - Streženice25.04.2021 11.00
Mikušovce - Ladce25.04.2021 11.00
Voľno - Nová Dubnica25.04.2021 11.00
Pruské/Bolešov - FK Dubnica B25.04.2021 11.00
13. kolo (02.05.2021) o 11.30 hod.
Pruské/Bolešov - Košecké Podhradie02.05.2021 11.30
FK Dubnica B - Voľno02.05.2021 11.30
Nová Dubnica - Mikušovce02.05.2021 11.30
Ladce - ŠK fan club Púchov02.05.2021 11.30
Streženice - Košeca02.05.2021 11.30
14. kolo (09.05.2021) o 11.30 hod.
Košecké Podhradie - Streženice09.05.2021 11.30
Košeca - Ladce09.05.2021 11.30
ŠK fan club Púchov - Nová Dubnica09.05.2021 11.30
Mikušovce - FK Dubnica B09.05.2021 11.30
Voľno - Pruské/Bolešov09.05.2021 11.30
15. kolo (16.05.2021) o 12.00 hod.
Voľno - Košecké Podhradie16.05.2021 12.00
Pruské/Bolešov - Mikušovce16.05.2021 12.00
FK Dubnica B - ŠK fan club Púchov16.05.2021 12.00
Nová Dubnica - Košeca16.05.2021 12.00
Ladce - Streženice16.05.2021 12.00
16. kolo (23.05.2021) o 12.00 hod.
Košecké Podhradie - Ladce23.05.2021 12.00
Streženice - Nová Dubnica23.05.2021 12.00
Košeca - FK Dubnica B23.05.2021 12.00
ŠK fan club Púchov - Pruské/Bolešov23.05.2021 12.00
Mikušovce - Voľno23.05.2021 12.00
17. kolo (30.05.2021) o 12.00 hod.
Mikušovce - Košecké Podhradie30.05.2021 12.00
Voľno - ŠK fan club Púchov30.05.2021 12.00
Pruské/Bolešov - Košeca30.05.2021 12.00
FK Dubnica B - Streženice30.05.2021 12.00
Nová Dubnica - Ladce30.05.2021 12.00
18. kolo (06.06.2021) o 12.30 hod.
Košecké Podhradie - Nová Dubnica06.06.2021 12.30
Ladce - FK Dubnica B06.06.2021 12.30
Streženice - Pruské/Bolešov06.06.2021 12.30
Košeca - Voľno06.06.2021 12.30
ŠK fan club Púchov - Mikušovce06.06.2021 12.30


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk