Dnes oslavuje meniny Aurel zajtra Demeter         Nedeľa, 25. október 2020

SPORTIKA 6.liga dospelých


7. liga dospelých skupina JUH


7. liga dospelých skupina SEVER



4. liga St. žiaci U15 skupina JUH


4. liga St. žiaci U15 skupina SEVER


4. liga Ml. žiaci U13


Prípravky MIX U11 skupina A


Prípravky MIX U11 skupina B


Prípravky MIX U11 skupina C


Prípravky MIX U11 skupina D


Prihlásenie



  Zabudli ste heslo?

Počítadlo

Stránku si čítajú 4 ľudia
Počet návštev: 

Anketa

Ste spokojný s obsahom našej stránky?

Áno, je super (53%)

Áno, ale ešte máte čo zlepšovať (28%)

Skôr nie (19%)

10129 účastníkov ankety



U19

Rozpis zápasov v sezóne 2020/2021

1. kolo (23.08.2020) o 14.15 hod.
Horná Poruba - Kvašov23.08.2020 14.15
Brvnište - Voľno23.08.2020 00.00
Streženice - odstúpené 3.9.2020 - Lednica23.08.2020 00.00
Dolné Kočkovce - Lazy/Dohňany23.08.2020 00.00
Dolná Mariková/Udiča - Sverepec - odstúpený dňa 19.8.202023.08.2020 00.00
Domaniža/Pružina - Podmanín23.08.2020 00.00
2. kolo (30.08.2020) o 14.15 hod.
Kvašov - Podmanín30.08.2020 14.15
Sverepec - odstúpený dňa 19.8.2020 - Domaniža/Pružina30.08.2020 13.30
Lazy/Dohňany - Dolná Mariková/Udiča30.08.2020 13.30
Lednica - Dolné Kočkovce30.08.2020 13.30
Voľno - Streženice - odstúpené 3.9.202030.08.2020 13.30
Horná Poruba - Brvnište30.08.2020 13.30
3. kolo (06.09.2020) o 13.00 hod.
Brvnište - Kvašov06.09.2020 13.00
Streženice - odstúpené 3.9.2020 - Horná Poruba06.09.2020 13.00
Dolné Kočkovce - Voľno06.09.2020 13.00
Dolná Mariková/Udiča - Lednica06.09.2020 13.00
Domaniža/Pružina - Lazy/Dohňany06.09.2020 13.00
Podmanín - Sverepec - odstúpený dňa 19.8.202006.09.2020 13.00
4. kolo (13.09.2020) o 13.00 hod.
Kvašov - Sverepec - odstúpený dňa 19.8.202013.09.2020 13.00
Lazy/Dohňany - Podmanín13.09.2020 13.00
Lednica - Domaniža/Pružina13.09.2020 13.00
Voľno - Dolná Mariková/Udiča13.09.2020 13.00
Horná Poruba - Dolné Kočkovce13.09.2020 13.00
Brvnište - Streženice - odstúpené 3.9.202013.09.2020 13.00
5. kolo (20.09.2020) o 12.30 hod.
Streženice - odstúpené 3.9.2020 - Kvašov20.09.2020 12.30
Dolné Kočkovce - Brvnište20.09.2020 12.30
Dolná Mariková/Udiča - Horná Poruba20.09.2020 12.30
Domaniža/Pružina - Voľno20.09.2020 12.30
Podmanín - Lednica20.09.2020 12.30
Sverepec - odstúpený dňa 19.8.2020 - Lazy/Dohňany20.09.2020 12.30
6. kolo (27.09.2020) o 12.30 hod.
Kvašov - Lazy/Dohňany27.09.2020 12.30
Lednica - Sverepec - odstúpený dňa 19.8.202027.09.2020 12.30
Voľno - Podmanín27.09.2020 12.30
Horná Poruba - Domaniža/Pružina27.09.2020 12.30
Brvnište - Dolná Mariková/Udiča27.09.2020 12.30
Streženice - odstúpené 3.9.2020 - Dolné Kočkovce27.09.2020 12.30
7. kolo (04.10.2020) o 12.00 hod.
Dolné Kočkovce - Kvašov04.10.2020 12.00
Dolná Mariková/Udiča - Streženice - odstúpené 3.9.202004.10.2020 12.00
Domaniža/Pružina - Brvnište04.10.2020 12.00
Podmanín - Horná Poruba04.10.2020 12.00
Sverepec - odstúpený dňa 19.8.2020 - Voľno04.10.2020 12.00
Lazy/Dohňany - Lednica04.10.2020 12.00
8. kolo (11.10.2020) o 12.00 hod.
Kvašov - Lednica11.10.2020 12.00
Voľno - Lazy/Dohňany11.10.2020 12.00
Horná Poruba - Sverepec - odstúpený dňa 19.8.202011.10.2020 12.00
Brvnište - Podmanín11.10.2020 12.00
Streženice - odstúpené 3.9.2020 - Domaniža/Pružina11.10.2020 12.00
Dolné Kočkovce - Dolná Mariková/Udiča11.10.2020 12.00
9. kolo (18.10.2020) o 11.30 hod.
Dolná Mariková/Udiča - Kvašov18.10.2020 11.30
Domaniža/Pružina - Dolné Kočkovce18.10.2020 11.30
Podmanín - Streženice - odstúpené 3.9.202018.10.2020 11.30
Sverepec - odstúpený dňa 19.8.2020 - Brvnište18.10.2020 11.30
Lazy/Dohňany - Horná Poruba18.10.2020 11.30
Lednica - Voľno18.10.2020 11.30
10. kolo (25.10.2020) o 11.30 hod.
Kvašov - Voľno25.10.2020 11.30
Horná Poruba - Lednica25.10.2020 11.30
Brvnište - Lazy/Dohňany25.10.2020 11.30
Streženice - odstúpené 3.9.2020 - Sverepec - odstúpený dňa 19.8.202025.10.2020 11.30
Dolné Kočkovce - Podmanín25.10.2020 11.30
Dolná Mariková/Udiča - Domaniža/Pružina25.10.2020 11.30
11. kolo (01.11.2020) o 11.30 hod.
Domaniža/Pružina - Kvašov01.11.2020 11.30
Podmanín - Dolná Mariková/Udiča01.11.2020 11.30
Sverepec - odstúpený dňa 19.8.2020 - Dolné Kočkovce01.11.2020 11.30
Lazy/Dohňany - Streženice - odstúpené 3.9.202001.11.2020 11.30
Lednica - Brvnište01.11.2020 11.30
Voľno - Horná Poruba01.11.2020 11.30
12. kolo (11.04.2021) o 00.00 hod.
Kvašov - Horná Poruba11.04.2021 00.00
Voľno - Brvnište11.04.2021 00.00
Lednica - Streženice - odstúpené 3.9.202011.04.2021 00.00
Lazy/Dohňany - Dolné Kočkovce11.04.2021 00.00
Sverepec - odstúpený dňa 19.8.2020 - Dolná Mariková/Udiča11.04.2021 00.00
Podmanín - Domaniža/Pružina11.04.2021 00.00
13. kolo (18.04.2021) o 12.30 hod.
Podmanín - Kvašov18.04.2021 12.30
Domaniža/Pružina - Sverepec - odstúpený dňa 19.8.202018.04.2021 12.30
Dolná Mariková/Udiča - Lazy/Dohňany18.04.2021 12.30
Dolné Kočkovce - Lednica18.04.2021 12.30
Streženice - odstúpené 3.9.2020 - Voľno18.04.2021 12.30
Brvnište - Horná Poruba18.04.2021 12.30
14. kolo (25.04.2021) o 12.30 hod.
Kvašov - Brvnište25.04.2021 12.30
Horná Poruba - Streženice - odstúpené 3.9.202025.04.2021 12.30
Voľno - Dolné Kočkovce25.04.2021 12.30
Lednica - Dolná Mariková/Udiča25.04.2021 12.30
Lazy/Dohňany - Domaniža/Pružina25.04.2021 12.30
Sverepec - odstúpený dňa 19.8.2020 - Podmanín25.04.2021 12.30
15. kolo (02.05.2021) o 13.00 hod.
Sverepec - odstúpený dňa 19.8.2020 - Kvašov02.05.2021 13.00
Podmanín - Lazy/Dohňany02.05.2021 13.00
Domaniža/Pružina - Lednica02.05.2021 13.00
Dolná Mariková/Udiča - Voľno02.05.2021 13.00
Dolné Kočkovce - Horná Poruba02.05.2021 13.00
Streženice - odstúpené 3.9.2020 - Brvnište02.05.2021 13.00
16. kolo (09.05.2021) o 13.00 hod.
Kvašov - Streženice - odstúpené 3.9.202009.05.2021 13.00
Brvnište - Dolné Kočkovce09.05.2021 13.00
Horná Poruba - Dolná Mariková/Udiča09.05.2021 13.00
Voľno - Domaniža/Pružina09.05.2021 13.00
Lednica - Podmanín09.05.2021 13.00
Lazy/Dohňany - Sverepec - odstúpený dňa 19.8.202009.05.2021 13.00
17. kolo (16.05.2021) o 13.30 hod.
Lazy/Dohňany - Kvašov16.05.2021 13.30
Sverepec - odstúpený dňa 19.8.2020 - Lednica16.05.2021 13.30
Podmanín - Voľno16.05.2021 13.30
Domaniža/Pružina - Horná Poruba16.05.2021 13.30
Dolná Mariková/Udiča - Brvnište16.05.2021 13.30
Dolné Kočkovce - Streženice - odstúpené 3.9.202016.05.2021 13.30
18. kolo (23.05.2021) o 13.30 hod.
Kvašov - Dolné Kočkovce23.05.2021 13.30
Streženice - odstúpené 3.9.2020 - Dolná Mariková/Udiča23.05.2021 13.30
Brvnište - Domaniža/Pružina23.05.2021 13.30
Horná Poruba - Podmanín23.05.2021 13.30
Voľno - Sverepec - odstúpený dňa 19.8.202023.05.2021 13.30
Lednica - Lazy/Dohňany23.05.2021 13.30
19. kolo (30.05.2021) o 13.30 hod.
Lednica - Kvašov30.05.2021 13.30
Lazy/Dohňany - Voľno30.05.2021 13.30
Sverepec - odstúpený dňa 19.8.2020 - Horná Poruba30.05.2021 13.30
Podmanín - Brvnište30.05.2021 13.30
Domaniža/Pružina - Streženice - odstúpené 3.9.202030.05.2021 13.30
Dolná Mariková/Udiča - Dolné Kočkovce30.05.2021 13.30
20. kolo (06.06.2021) o 14.00 hod.
Kvašov - Dolná Mariková/Udiča06.06.2021 14.00
Dolné Kočkovce - Domaniža/Pružina06.06.2021 14.00
Streženice - odstúpené 3.9.2020 - Podmanín06.06.2021 14.00
Brvnište - Sverepec - odstúpený dňa 19.8.202006.06.2021 14.00
Horná Poruba - Lazy/Dohňany06.06.2021 14.00
Voľno - Lednica06.06.2021 14.00
21. kolo (13.06.2021) o 14.00 hod.
Voľno - Kvašov13.06.2021 14.00
Lednica - Horná Poruba13.06.2021 14.00
Lazy/Dohňany - Brvnište13.06.2021 14.00
Sverepec - odstúpený dňa 19.8.2020 - Streženice - odstúpené 3.9.202013.06.2021 14.00
Podmanín - Dolné Kočkovce13.06.2021 14.00
Domaniža/Pružina - Dolná Mariková/Udiča13.06.2021 14.00
22. kolo (20.06.2021) o 14.30 hod.
Kvašov - Domaniža/Pružina20.06.2021 14.30
Dolná Mariková/Udiča - Podmanín20.06.2021 14.30
Dolné Kočkovce - Sverepec - odstúpený dňa 19.8.202020.06.2021 14.30
Streženice - odstúpené 3.9.2020 - Lazy/Dohňany20.06.2021 14.30
Brvnište - Lednica20.06.2021 14.30
Horná Poruba - Voľno20.06.2021 14.30


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk