Dnes oslavuje meniny Aurélia zajtra Denis(a)         Sobota, 31. október 2020

SPORTIKA 6.liga dospelých



7. liga dospelých skupina SEVER


6. liga St. dorast U19


4. liga St. žiaci U15 skupina JUH


4. liga St. žiaci U15 skupina SEVER


4. liga Ml. žiaci U13


Prípravky MIX U11 skupina A


Prípravky MIX U11 skupina B


Prípravky MIX U11 skupina C


Prípravky MIX U11 skupina D


Prihlásenie



  Zabudli ste heslo?

Počítadlo

Stránku si čítajú 2 ľudia
Počet návštev: 

Anketa

Ste spokojný s obsahom našej stránky?

Áno, je super (53%)

Áno, ale ešte máte čo zlepšovať (28%)

Skôr nie (19%)

10130 účastníkov ankety



7.liga JUH

Rozpis zápasov v sezóne 2020/2021

1. kolo (23.08.2020) o 17.00 hod.
Prejta - Kolačín23.08.2020 17.00
Lednica - Horovce23.08.2020 17.00
Kameničany - Dulov23.08.2020 17.00
Červený Kameň - Nová Dubnica23.08.2020 17.00
2. kolo (30.08.2020) o 17.00 hod.
Kolačín - Nová Dubnica30.08.2020 17.00
Dulov - Červený Kameň30.08.2020 16.30
Horovce - Kameničany30.08.2020 16.30
Prejta - Lednica30.08.2020 16.30
3. kolo (06.09.2020) o 16.00 hod.
Lednica - Kolačín06.09.2020 16.00
Kameničany - Prejta06.09.2020 16.00
Červený Kameň - Horovce06.09.2020 16.00
Nová Dubnica - Dulov06.09.2020 16.00
4. kolo (13.09.2020) o 16.00 hod.
Kolačín - Dulov13.09.2020 16.00
Horovce - Nová Dubnica13.09.2020 16.00
Prejta - Červený Kameň13.09.2020 16.00
Lednica - Kameničany13.09.2020 16.00
5. kolo (20.09.2020) o 15.30 hod.
Kameničany - Kolačín20.09.2020 15.30
Červený Kameň - Lednica20.09.2020 15.30
Nová Dubnica - Prejta20.09.2020 15.30
Dulov - Horovce20.09.2020 15.30
6. kolo (27.09.2020) o 15.30 hod.
Kolačín - Horovce27.09.2020 15.30
Prejta - Dulov27.09.2020 15.30
Lednica - Nová Dubnica27.09.2020 15.30
Kameničany - Červený Kameň27.09.2020 15.30
7. kolo (04.10.2020) o 15.00 hod.
Červený Kameň - Kolačín04.10.2020 15.00
Nová Dubnica - Kameničany04.10.2020 15.00
Dulov - Lednica04.10.2020 15.00
Horovce - Prejta04.10.2020 15.00
8. kolo (11.10.2020) o 14.30 hod.
Kolačín - Prejta11.10.2020 14.30
Horovce - Lednica11.10.2020 14.30
Dulov - Kameničany11.10.2020 14.30
Nová Dubnica - Červený Kameň11.10.2020 14.30
9. kolo (18.10.2020) o 15.00 hod.
Nová Dubnica - Kolačín18.10.2020 15.00
Červený Kameň - Dulov18.10.2020 15.00
Kameničany - Horovce18.10.2020 15.00
Lednica - Prejta18.10.2020 15.00
10. kolo (25.10.2020) o 15.00 hod.
Kolačín - Lednica25.10.2020 15.00
Prejta - Kameničany25.10.2020 15.00
Horovce - Červený Kameň25.10.2020 15.00
Dulov - Nová Dubnica25.10.2020 15.00
11. kolo (01.11.2020) o 15.00 hod.
Dulov - Kolačín01.11.2020 15.00
Nová Dubnica - Horovce01.11.2020 15.00
Červený Kameň - Prejta01.11.2020 15.00
Kameničany - Lednica01.11.2020 15.00
12. kolo (08.11.2020) o 15.30 hod.
Kolačín - Kameničany08.11.2020 15.30
Lednica - Červený Kameň08.11.2020 15.30
Prejta - Nová Dubnica08.11.2020 15.30
Horovce - Dulov08.11.2020 15.30
13. kolo (15.11.2020) o 15.30 hod.
Horovce - Kolačín15.11.2020 15.30
Dulov - Prejta15.11.2020 15.30
Nová Dubnica - Lednica15.11.2020 15.30
Červený Kameň - Kameničany15.11.2020 15.30
14. kolo (22.11.2020) o 16.00 hod.
Kolačín - Červený Kameň22.11.2020 16.00
Kameničany - Nová Dubnica22.11.2020 16.00
Lednica - Dulov22.11.2020 16.00
Prejta - Horovce22.11.2020 16.00


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk