Dnes oslavuje meniny Ľuboslav(a) zajtra Matúš         Nedeľa, 20. september 2020

7. liga dospelých skupina JUH


7. liga dospelých skupina SEVER


6. liga St. dorast U19


4. liga St. žiaci U15 skupina JUH


4. liga St. žiaci U15 skupina SEVER


4. liga Ml. žiaci U13


Prípravky MIX U11 skupina A


Prípravky MIX U11 skupina B


Prípravky MIX U11 skupina C


Prípravky MIX U11 skupina D


Prihlásenie



  Zabudli ste heslo?

Počítadlo

Stránku si čítajú 2 ľudia
Počet návštev: 

Anketa

Ste spokojný s obsahom našej stránky?

Áno, je super (53%)

Áno, ale ešte máte čo zlepšovať (28%)

Skôr nie (19%)

10096 účastníkov ankety



6.liga

Rozpis zápasov v sezóne 2020/2021

1. kolo (09.08.2020) o 17.00 hod.
Lysá pod Makytou - Šebešťanová09.08.2020 17.00
Papradno - Mikušovce09.08.2020 17.00
Streženice - Košecké Podhradie09.08.2020 17.00
Udiča - Visolaje09.08.2020 17.00
Dolné Kočkovce - Sverepec09.08.2020 17.00
Tuchyňa - Bolešov09.08.2020 17.00
Jasenica - Dohňany09.08.2020 17.00
2. kolo (16.08.2020) o 17.00 hod.
Šebešťanová - Dohňany16.08.2020 17.00
Bolešov - Jasenica16.08.2020 16.30
Sverepec - Tuchyňa16.08.2020 16.30
Visolaje - Dolné Kočkovce16.08.2020 16.30
Košecké Podhradie - Udiča16.08.2020 16.30
Mikušovce - Streženice16.08.2020 16.30
Lysá pod Makytou - Papradno16.08.2020 16.30
3. kolo (23.08.2020) o 17.00 hod.
Papradno - Šebešťanová23.08.2020 17.00
Streženice - Lysá pod Makytou23.08.2020 16.30
Udiča - Mikušovce23.08.2020 16.30
Dolné Kočkovce - Košecké Podhradie23.08.2020 16.30
Tuchyňa - Visolaje23.08.2020 16.30
Jasenica - Sverepec23.08.2020 16.30
Dohňany - Bolešov23.08.2020 16.30
4. kolo (30.08.2020) o 17.00 hod.
Šebešťanová - Bolešov30.08.2020 17.00
Sverepec - Dohňany30.08.2020 16.30
Visolaje - Jasenica30.08.2020 16.30
Košecké Podhradie - Tuchyňa30.08.2020 16.30
Mikušovce - Dolné Kočkovce30.08.2020 16.30
Lysá pod Makytou - Udiča30.08.2020 16.30
Papradno - Streženice30.08.2020 16.30
5. kolo (06.09.2020) o 16.00 hod.
Streženice - Šebešťanová06.09.2020 16.00
Udiča - Papradno06.09.2020 16.00
Dolné Kočkovce - Lysá pod Makytou06.09.2020 16.00
Tuchyňa - Mikušovce06.09.2020 16.00
Jasenica - Košecké Podhradie06.09.2020 16.00
Dohňany - Visolaje06.09.2020 16.00
Bolešov - Sverepec06.09.2020 16.00
6. kolo (13.09.2020) o 16.00 hod.
Šebešťanová - Sverepec13.09.2020 16.00
Visolaje - Bolešov13.09.2020 16.00
Košecké Podhradie - Dohňany13.09.2020 16.00
Mikušovce - Jasenica13.09.2020 16.00
Lysá pod Makytou - Tuchyňa13.09.2020 16.00
Papradno - Dolné Kočkovce13.09.2020 16.00
Streženice - Udiča13.09.2020 16.00
7. kolo (20.09.2020) o 15.30 hod.
Udiča - Šebešťanová20.09.2020 15.30
Dolné Kočkovce - Streženice20.09.2020 15.30
Tuchyňa - Papradno20.09.2020 15.30
Jasenica - Lysá pod Makytou20.09.2020 15.30
Dohňany - Mikušovce20.09.2020 15.30
Bolešov - Košecké Podhradie20.09.2020 15.30
Sverepec - Visolaje20.09.2020 15.30
8. kolo (27.09.2020) o 15.30 hod.
Šebešťanová - Visolaje27.09.2020 15.30
Košecké Podhradie - Sverepec27.09.2020 15.30
Mikušovce - Bolešov27.09.2020 15.30
Lysá pod Makytou - Dohňany27.09.2020 15.30
Papradno - Jasenica27.09.2020 15.30
Streženice - Tuchyňa27.09.2020 15.30
Udiča - Dolné Kočkovce27.09.2020 15.30
9. kolo (04.10.2020) o 15.00 hod.
Dolné Kočkovce - Šebešťanová04.10.2020 15.00
Tuchyňa - Udiča04.10.2020 15.00
Jasenica - Streženice04.10.2020 15.00
Dohňany - Papradno04.10.2020 15.00
Bolešov - Lysá pod Makytou04.10.2020 15.00
Sverepec - Mikušovce04.10.2020 15.00
Visolaje - Košecké Podhradie04.10.2020 15.00
10. kolo (11.10.2020) o 15.00 hod.
Šebešťanová - Košecké Podhradie11.10.2020 15.00
Mikušovce - Visolaje11.10.2020 15.00
Lysá pod Makytou - Sverepec11.10.2020 15.00
Papradno - Bolešov11.10.2020 15.00
Streženice - Dohňany11.10.2020 15.00
Udiča - Jasenica11.10.2020 15.00
Dolné Kočkovce - Tuchyňa11.10.2020 15.00
11. kolo (18.10.2020) o 14.30 hod.
Tuchyňa - Šebešťanová18.10.2020 14.30
Jasenica - Dolné Kočkovce18.10.2020 14.30
Dohňany - Udiča18.10.2020 14.30
Bolešov - Streženice18.10.2020 14.30
Sverepec - Papradno18.10.2020 14.30
Visolaje - Lysá pod Makytou18.10.2020 14.30
Košecké Podhradie - Mikušovce18.10.2020 14.30
12. kolo (25.10.2020) o 14.30 hod.
Šebešťanová - Mikušovce25.10.2020 14.30
Lysá pod Makytou - Košecké Podhradie25.10.2020 14.30
Papradno - Visolaje25.10.2020 14.30
Streženice - Sverepec25.10.2020 14.30
Udiča - Bolešov25.10.2020 14.30
Dolné Kočkovce - Dohňany25.10.2020 14.30
Tuchyňa - Jasenica25.10.2020 14.30
13. kolo (01.11.2020) o 14.30 hod.
Jasenica - Šebešťanová01.11.2020 14.30
Dohňany - Tuchyňa01.11.2020 14.30
Bolešov - Dolné Kočkovce01.11.2020 14.30
Sverepec - Udiča01.11.2020 14.30
Visolaje - Streženice01.11.2020 14.30
Košecké Podhradie - Papradno01.11.2020 14.30
Mikušovce - Lysá pod Makytou01.11.2020 14.30
14. kolo (28.03.2021) o 15.00 hod.
Šebešťanová - Lysá pod Makytou28.03.2021 15.00
Mikušovce - Papradno28.03.2021 15.00
Košecké Podhradie - Streženice28.03.2021 15.00
Visolaje - Udiča28.03.2021 15.00
Sverepec - Dolné Kočkovce28.03.2021 15.00
Bolešov - Tuchyňa28.03.2021 15.00
Dohňany - Jasenica28.03.2021 15.00
15. kolo (04.04.2021) o 15.30 hod.
Dohňany - Šebešťanová04.04.2021 15.30
Jasenica - Bolešov04.04.2021 15.30
Tuchyňa - Sverepec04.04.2021 15.30
Dolné Kočkovce - Visolaje04.04.2021 15.30
Udiča - Košecké Podhradie04.04.2021 15.30
Streženice - Mikušovce04.04.2021 15.30
Papradno - Lysá pod Makytou04.04.2021 15.30
16. kolo (11.04.2021) o 15.30 hod.
Šebešťanová - Papradno11.04.2021 15.30
Lysá pod Makytou - Streženice11.04.2021 15.30
Mikušovce - Udiča11.04.2021 15.30
Košecké Podhradie - Dolné Kočkovce11.04.2021 15.30
Visolaje - Tuchyňa11.04.2021 15.30
Sverepec - Jasenica11.04.2021 15.30
Bolešov - Dohňany11.04.2021 15.30
17. kolo (18.04.2021) o 16.00 hod.
Bolešov - Šebešťanová18.04.2021 16.00
Dohňany - Sverepec18.04.2021 16.00
Jasenica - Visolaje18.04.2021 16.00
Tuchyňa - Košecké Podhradie18.04.2021 16.00
Dolné Kočkovce - Mikušovce18.04.2021 16.00
Udiča - Lysá pod Makytou18.04.2021 16.00
Streženice - Papradno18.04.2021 16.00
18. kolo (25.04.2021) o 16.00 hod.
Šebešťanová - Streženice25.04.2021 16.00
Papradno - Udiča25.04.2021 16.00
Lysá pod Makytou - Dolné Kočkovce25.04.2021 16.00
Mikušovce - Tuchyňa25.04.2021 16.00
Košecké Podhradie - Jasenica25.04.2021 16.00
Visolaje - Dohňany25.04.2021 16.00
Sverepec - Bolešov25.04.2021 16.00
19. kolo (02.05.2021) o 16.30 hod.
Sverepec - Šebešťanová02.05.2021 16.30
Bolešov - Visolaje02.05.2021 16.30
Dohňany - Košecké Podhradie02.05.2021 16.30
Jasenica - Mikušovce02.05.2021 16.30
Tuchyňa - Lysá pod Makytou02.05.2021 16.30
Dolné Kočkovce - Papradno02.05.2021 16.30
Udiča - Streženice02.05.2021 16.30
20. kolo (09.05.2021) o 16.30 hod.
Šebešťanová - Udiča09.05.2021 16.30
Streženice - Dolné Kočkovce09.05.2021 16.30
Papradno - Tuchyňa09.05.2021 16.30
Lysá pod Makytou - Jasenica09.05.2021 16.30
Mikušovce - Dohňany09.05.2021 16.30
Košecké Podhradie - Bolešov09.05.2021 16.30
Visolaje - Sverepec09.05.2021 16.30
21. kolo (16.05.2021) o 17.00 hod.
Visolaje - Šebešťanová16.05.2021 17.00
Sverepec - Košecké Podhradie16.05.2021 17.00
Bolešov - Mikušovce16.05.2021 17.00
Dohňany - Lysá pod Makytou16.05.2021 17.00
Jasenica - Papradno16.05.2021 17.00
Tuchyňa - Streženice16.05.2021 17.00
Dolné Kočkovce - Udiča16.05.2021 17.00
22. kolo (23.05.2021) o 17.00 hod.
Šebešťanová - Dolné Kočkovce23.05.2021 17.00
Udiča - Tuchyňa23.05.2021 17.00
Streženice - Jasenica23.05.2021 17.00
Papradno - Dohňany23.05.2021 17.00
Lysá pod Makytou - Bolešov23.05.2021 17.00
Mikušovce - Sverepec23.05.2021 17.00
Košecké Podhradie - Visolaje23.05.2021 17.00
23. kolo (30.05.2021) o 17.00 hod.
Košecké Podhradie - Šebešťanová30.05.2021 17.00
Visolaje - Mikušovce30.05.2021 17.00
Sverepec - Lysá pod Makytou30.05.2021 17.00
Bolešov - Papradno30.05.2021 17.00
Dohňany - Streženice30.05.2021 17.00
Jasenica - Udiča30.05.2021 17.00
Tuchyňa - Dolné Kočkovce30.05.2021 17.00
24. kolo (06.06.2021) o 17.00 hod.
Šebešťanová - Tuchyňa06.06.2021 17.00
Dolné Kočkovce - Jasenica06.06.2021 17.00
Udiča - Dohňany06.06.2021 17.00
Streženice - Bolešov06.06.2021 17.00
Papradno - Sverepec06.06.2021 17.00
Lysá pod Makytou - Visolaje06.06.2021 17.00
Mikušovce - Košecké Podhradie06.06.2021 17.00
25. kolo (13.06.2021) o 17.00 hod.
Mikušovce - Šebešťanová13.06.2021 17.00
Košecké Podhradie - Lysá pod Makytou13.06.2021 17.00
Visolaje - Papradno13.06.2021 17.00
Sverepec - Streženice13.06.2021 17.00
Bolešov - Udiča13.06.2021 17.00
Dohňany - Dolné Kočkovce13.06.2021 17.00
Jasenica - Tuchyňa13.06.2021 17.00
26. kolo (20.06.2021) o 17.00 hod.
Šebešťanová - Jasenica20.06.2021 17.00
Tuchyňa - Dohňany20.06.2021 17.00
Dolné Kočkovce - Bolešov20.06.2021 17.00
Udiča - Sverepec20.06.2021 17.00
Streženice - Visolaje20.06.2021 17.00
Papradno - Košecké Podhradie20.06.2021 17.00
Lysá pod Makytou - Mikušovce20.06.2021 17.00


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk