Dnes oslavuje meniny Otília zajtra Lucia         Štvrtok, 12. december 2019

6. LIGA

Rozpis zápasov v sezóne 2019/2020

1. kolo (29.08.2019) o 14.15 hod.
Brvnište/Papradno - Hradčan Lednica29.08.2019 14.15
Dohňany - odstúpené 25.9.2019 - Kvašov04.08.2019 00.00
Pruské/Horovce - Pružina04.08.2019 00.00
Horná Poruba - Voľno04.08.2019 00.00
Prečín - odstúpené 14.8.2019 - Sverepec04.08.2019 00.00
Plevník-Drienové - Dolné Kočkovce04.08.2019 00.00
Streženice - Udiča/Dolná Mariková04.08.2019 00.00
2. kolo (11.08.2019) o 14.15 hod.
Hradčan Lednica - Udiča/Dolná Mariková11.08.2019 14.15
Dolné Kočkovce - Streženice11.08.2019 00.00
Sverepec - Plevník-Drienové11.08.2019 00.00
Voľno - Prečín - odstúpené 14.8.201911.08.2019 00.00
Pružina - Horná Poruba11.08.2019 00.00
Kvašov - Pruské/Horovce11.08.2019 00.00
Brvnište/Papradno - Dohňany - odstúpené 25.9.201911.08.2019 00.00
3. kolo (18.08.2019) o 14.15 hod.
Dohňany - odstúpené 25.9.2019 - Hradčan Lednica18.08.2019 14.15
Pruské/Horovce - Brvnište/Papradno18.08.2019 13.30
Horná Poruba - Kvašov18.08.2019 13.30
Prečín - odstúpené 14.8.2019 - Pružina18.08.2019 13.30
Plevník-Drienové - Voľno18.08.2019 13.30
Streženice - Sverepec18.08.2019 13.30
Udiča/Dolná Mariková - Dolné Kočkovce18.08.2019 13.30
4. kolo (25.08.2019) o 13.30 hod.
Hradčan Lednica - Dolné Kočkovce25.08.2019 13.30
Sverepec - Udiča/Dolná Mariková25.08.2019 13.30
Voľno - Streženice25.08.2019 13.30
Pružina - Plevník-Drienové25.08.2019 13.30
Kvašov - Prečín - odstúpené 14.8.201925.08.2019 13.30
Brvnište/Papradno - Horná Poruba25.08.2019 13.30
Dohňany - odstúpené 25.9.2019 - Pruské/Horovce25.08.2019 13.30
5. kolo (01.09.2019) o 13.30 hod.
Pruské/Horovce - Hradčan Lednica01.09.2019 13.30
Horná Poruba - Dohňany - odstúpené 25.9.201901.09.2019 13.30
Prečín - odstúpené 14.8.2019 - Brvnište/Papradno01.09.2019 13.30
Plevník-Drienové - Kvašov01.09.2019 13.30
Streženice - Pružina01.09.2019 13.30
Udiča/Dolná Mariková - Voľno01.09.2019 13.30
Dolné Kočkovce - Sverepec01.09.2019 13.30
6. kolo (08.09.2019) o 13.00 hod.
Hradčan Lednica - Sverepec08.09.2019 13.00
Voľno - Dolné Kočkovce08.09.2019 13.00
Pružina - Udiča/Dolná Mariková08.09.2019 13.00
Kvašov - Streženice08.09.2019 13.00
Brvnište/Papradno - Plevník-Drienové08.09.2019 13.00
Dohňany - odstúpené 25.9.2019 - Prečín - odstúpené 14.8.201908.09.2019 13.00
Pruské/Horovce - Horná Poruba08.09.2019 13.00
7. kolo (15.09.2019) o 13.00 hod.
Horná Poruba - Hradčan Lednica15.09.2019 13.00
Prečín - odstúpené 14.8.2019 - Pruské/Horovce15.09.2019 13.00
Plevník-Drienové - Dohňany - odstúpené 25.9.201915.09.2019 13.00
Streženice - Brvnište/Papradno15.09.2019 13.00
Udiča/Dolná Mariková - Kvašov15.09.2019 13.00
Dolné Kočkovce - Pružina15.09.2019 13.00
Sverepec - Voľno15.09.2019 13.00
8. kolo (22.09.2019) o 12.30 hod.
Hradčan Lednica - Voľno22.09.2019 12.30
Pružina - Sverepec22.09.2019 12.30
Kvašov - Dolné Kočkovce22.09.2019 12.30
Brvnište/Papradno - Udiča/Dolná Mariková22.09.2019 12.30
Dohňany - odstúpené 25.9.2019 - Streženice22.09.2019 12.30
Pruské/Horovce - Plevník-Drienové22.09.2019 12.30
Horná Poruba - Prečín - odstúpené 14.8.201922.09.2019 12.30
9. kolo (29.09.2019) o 12.30 hod.
Prečín - odstúpené 14.8.2019 - Hradčan Lednica29.09.2019 12.30
Plevník-Drienové - Horná Poruba29.09.2019 12.30
Streženice - Pruské/Horovce29.09.2019 12.30
Udiča/Dolná Mariková - Dohňany - odstúpené 25.9.201929.09.2019 12.30
Dolné Kočkovce - Brvnište/Papradno29.09.2019 12.30
Sverepec - Kvašov29.09.2019 12.30
Voľno - Pružina29.09.2019 12.30
10. kolo (06.10.2019) o 12.00 hod.
Hradčan Lednica - Pružina06.10.2019 12.00
Kvašov - Voľno06.10.2019 12.00
Brvnište/Papradno - Sverepec06.10.2019 12.00
Dohňany - odstúpené 25.9.2019 - Dolné Kočkovce06.10.2019 12.00
Pruské/Horovce - Udiča/Dolná Mariková06.10.2019 12.00
Horná Poruba - Streženice06.10.2019 12.00
Prečín - odstúpené 14.8.2019 - Plevník-Drienové06.10.2019 12.00
11. kolo (13.10.2019) o 12.00 hod.
Plevník-Drienové - Hradčan Lednica13.10.2019 12.00
Streženice - Prečín - odstúpené 14.8.201913.10.2019 12.00
Udiča/Dolná Mariková - Horná Poruba13.10.2019 12.00
Dolné Kočkovce - Pruské/Horovce13.10.2019 12.00
Sverepec - Dohňany - odstúpené 25.9.201913.10.2019 12.00
Voľno - Brvnište/Papradno13.10.2019 12.00
Pružina - Kvašov13.10.2019 12.00
12. kolo (20.10.2019) o 11.30 hod.
Hradčan Lednica - Kvašov20.10.2019 11.30
Brvnište/Papradno - Pružina20.10.2019 11.30
Dohňany - odstúpené 25.9.2019 - Voľno20.10.2019 11.30
Pruské/Horovce - Sverepec20.10.2019 11.30
Horná Poruba - Dolné Kočkovce20.10.2019 11.30
Prečín - odstúpené 14.8.2019 - Udiča/Dolná Mariková20.10.2019 11.30
Plevník-Drienové - Streženice20.10.2019 11.30
13. kolo (27.10.2019) o 11.30 hod.
Streženice - Hradčan Lednica27.10.2019 11.30
Udiča/Dolná Mariková - Plevník-Drienové27.10.2019 11.30
Dolné Kočkovce - Prečín - odstúpené 14.8.201927.10.2019 11.30
Sverepec - Horná Poruba27.10.2019 11.30
Voľno - Pruské/Horovce27.10.2019 11.30
Pružina - Dohňany - odstúpené 25.9.201927.10.2019 11.30
Kvašov - Brvnište/Papradno27.10.2019 11.30
14. kolo (22.03.2020) o 00.00 hod.
Hradčan Lednica - Brvnište/Papradno22.03.2020 00.00
Kvašov - Dohňany - odstúpené 25.9.201922.03.2020 00.00
Pružina - Pruské/Horovce22.03.2020 00.00
Voľno - Horná Poruba22.03.2020 00.00
Sverepec - Prečín - odstúpené 14.8.201922.03.2020 00.00
Dolné Kočkovce - Plevník-Drienové22.03.2020 00.00
Udiča/Dolná Mariková - Streženice22.03.2020 00.00
15. kolo (29.03.2020) o 12.30 hod.
Udiča/Dolná Mariková - Hradčan Lednica29.03.2020 12.30
Streženice - Dolné Kočkovce29.03.2020 12.30
Plevník-Drienové - Sverepec29.03.2020 12.30
Prečín - odstúpené 14.8.2019 - Voľno29.03.2020 12.30
Horná Poruba - Pružina29.03.2020 12.30
Pruské/Horovce - Kvašov29.03.2020 12.30
Dohňany - odstúpené 25.9.2019 - Brvnište/Papradno29.03.2020 12.30
16. kolo (05.04.2020) o 13.00 hod.
Hradčan Lednica - Dohňany - odstúpené 25.9.201905.04.2020 13.00
Brvnište/Papradno - Pruské/Horovce05.04.2020 13.00
Kvašov - Horná Poruba05.04.2020 13.00
Pružina - Prečín - odstúpené 14.8.201905.04.2020 13.00
Voľno - Plevník-Drienové05.04.2020 13.00
Sverepec - Streženice05.04.2020 13.00
Dolné Kočkovce - Udiča/Dolná Mariková05.04.2020 13.00
17. kolo (12.04.2020) o 13.00 hod.
Dolné Kočkovce - Hradčan Lednica12.04.2020 13.00
Udiča/Dolná Mariková - Sverepec12.04.2020 13.00
Streženice - Voľno12.04.2020 13.00
Plevník-Drienové - Pružina12.04.2020 13.00
Prečín - odstúpené 14.8.2019 - Kvašov12.04.2020 13.00
Horná Poruba - Brvnište/Papradno12.04.2020 13.00
Pruské/Horovce - Dohňany - odstúpené 25.9.201912.04.2020 13.00
18. kolo (19.04.2020) o 13.30 hod.
Hradčan Lednica - Pruské/Horovce19.04.2020 13.30
Dohňany - odstúpené 25.9.2019 - Horná Poruba19.04.2020 13.30
Brvnište/Papradno - Prečín - odstúpené 14.8.201919.04.2020 13.30
Kvašov - Plevník-Drienové19.04.2020 13.30
Pružina - Streženice19.04.2020 13.30
Voľno - Udiča/Dolná Mariková19.04.2020 13.30
Sverepec - Dolné Kočkovce19.04.2020 13.30
19. kolo (26.04.2020) o 13.30 hod.
Sverepec - Hradčan Lednica26.04.2020 13.30
Dolné Kočkovce - Voľno26.04.2020 13.30
Udiča/Dolná Mariková - Pružina26.04.2020 13.30
Streženice - Kvašov26.04.2020 13.30
Plevník-Drienové - Brvnište/Papradno26.04.2020 13.30
Prečín - odstúpené 14.8.2019 - Dohňany - odstúpené 25.9.201926.04.2020 13.30
Horná Poruba - Pruské/Horovce26.04.2020 13.30
20. kolo (03.05.2020) o 14.00 hod.
Hradčan Lednica - Horná Poruba03.05.2020 14.00
Pruské/Horovce - Prečín - odstúpené 14.8.201903.05.2020 14.00
Dohňany - odstúpené 25.9.2019 - Plevník-Drienové03.05.2020 14.00
Brvnište/Papradno - Streženice03.05.2020 14.00
Kvašov - Udiča/Dolná Mariková03.05.2020 14.00
Pružina - Dolné Kočkovce03.05.2020 14.00
Voľno - Sverepec03.05.2020 14.00
21. kolo (10.05.2020) o 14.00 hod.
Voľno - Hradčan Lednica10.05.2020 14.00
Sverepec - Pružina10.05.2020 14.00
Dolné Kočkovce - Kvašov10.05.2020 14.00
Udiča/Dolná Mariková - Brvnište/Papradno10.05.2020 14.00
Streženice - Dohňany - odstúpené 25.9.201910.05.2020 14.00
Plevník-Drienové - Pruské/Horovce10.05.2020 14.00
Prečín - odstúpené 14.8.2019 - Horná Poruba10.05.2020 14.00
22. kolo (17.05.2020) o 14.30 hod.
Hradčan Lednica - Prečín - odstúpené 14.8.201917.05.2020 14.30
Horná Poruba - Plevník-Drienové17.05.2020 14.30
Pruské/Horovce - Streženice17.05.2020 14.30
Dohňany - odstúpené 25.9.2019 - Udiča/Dolná Mariková17.05.2020 14.30
Brvnište/Papradno - Dolné Kočkovce17.05.2020 14.30
Kvašov - Sverepec17.05.2020 14.30
Pružina - Voľno17.05.2020 14.30
23. kolo (24.05.2020) o 14.30 hod.
Pružina - Hradčan Lednica24.05.2020 14.30
Voľno - Kvašov24.05.2020 14.30
Sverepec - Brvnište/Papradno24.05.2020 14.30
Dolné Kočkovce - Dohňany - odstúpené 25.9.201924.05.2020 14.30
Udiča/Dolná Mariková - Pruské/Horovce24.05.2020 14.30
Streženice - Horná Poruba24.05.2020 14.30
Plevník-Drienové - Prečín - odstúpené 14.8.201924.05.2020 14.30
24. kolo (31.05.2020) o 14.30 hod.
Hradčan Lednica - Plevník-Drienové31.05.2020 14.30
Prečín - odstúpené 14.8.2019 - Streženice31.05.2020 14.30
Horná Poruba - Udiča/Dolná Mariková31.05.2020 14.30
Pruské/Horovce - Dolné Kočkovce31.05.2020 14.30
Dohňany - odstúpené 25.9.2019 - Sverepec31.05.2020 14.30
Brvnište/Papradno - Voľno31.05.2020 14.30
Kvašov - Pružina31.05.2020 14.30
25. kolo (07.06.2020) o 15.00 hod.
Kvašov - Hradčan Lednica07.06.2020 15.00
Pružina - Brvnište/Papradno07.06.2020 15.00
Voľno - Dohňany - odstúpené 25.9.201907.06.2020 15.00
Sverepec - Pruské/Horovce07.06.2020 15.00
Dolné Kočkovce - Horná Poruba07.06.2020 15.00
Udiča/Dolná Mariková - Prečín - odstúpené 14.8.201907.06.2020 15.00
Streženice - Plevník-Drienové07.06.2020 15.00
26. kolo (14.06.2020) o 15.00 hod.
Hradčan Lednica - Streženice14.06.2020 15.00
Plevník-Drienové - Udiča/Dolná Mariková14.06.2020 15.00
Prečín - odstúpené 14.8.2019 - Dolné Kočkovce14.06.2020 15.00
Horná Poruba - Sverepec14.06.2020 15.00
Pruské/Horovce - Voľno14.06.2020 15.00
Dohňany - odstúpené 25.9.2019 - Pružina14.06.2020 15.00
Brvnište/Papradno - Kvašov14.06.2020 15.00


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk