Dnes oslavuje meniny Otília zajtra Lucia         Štvrtok, 12. december 2019

7: liga skupina SEVER

Rozpis zápasov v sezóne 2019/2020

1. kolo (18.08.2019) o 17.00 hod.
ŠK fan club Púchov - Pružina18.08.2019 17.00
Tŕstie - Bodiná18.08.2019 17.00
Dolná Breznica - Dynamo Orlové18.08.2019 17.00
Vrchteplá - Praznov18.08.2019 17.00
2. kolo (25.08.2019) o 16.30 hod.
Pružina - Praznov25.08.2019 16.30
Dynamo Orlové - Vrchteplá25.08.2019 16.30
Bodiná - Dolná Breznica25.08.2019 16.30
ŠK fan club Púchov - Tŕstie25.08.2019 16.30
3. kolo (01.09.2019) o 16.30 hod.
Tŕstie - Pružina01.09.2019 16.30
Dolná Breznica - ŠK fan club Púchov01.09.2019 16.30
Vrchteplá - Bodiná01.09.2019 16.30
Praznov - Dynamo Orlové01.09.2019 16.30
4. kolo (08.09.2019) o 16.00 hod.
Pružina - Dynamo Orlové08.09.2019 16.00
Bodiná - Praznov08.09.2019 16.00
ŠK fan club Púchov - Vrchteplá08.09.2019 16.00
Tŕstie - Dolná Breznica08.09.2019 16.00
5. kolo (15.09.2019) o 16.00 hod.
Dolná Breznica - Pružina15.09.2019 16.00
Vrchteplá - Tŕstie15.09.2019 16.00
Praznov - ŠK fan club Púchov15.09.2019 16.00
Dynamo Orlové - Bodiná15.09.2019 16.00
6. kolo (22.09.2019) o 15.30 hod.
Pružina - Bodiná22.09.2019 15.30
ŠK fan club Púchov - Dynamo Orlové22.09.2019 15.30
Tŕstie - Praznov22.09.2019 15.30
Dolná Breznica - Vrchteplá22.09.2019 15.30
7. kolo (29.09.2019) o 15.30 hod.
Vrchteplá - Pružina29.09.2019 15.30
Praznov - Dolná Breznica29.09.2019 15.30
Dynamo Orlové - Tŕstie29.09.2019 15.30
Bodiná - ŠK fan club Púchov29.09.2019 15.30
8. kolo (06.10.2019) o 14.30 hod.
Pružina - ŠK fan club Púchov06.10.2019 14.30
Bodiná - Tŕstie06.10.2019 14.30
Dynamo Orlové - Dolná Breznica06.10.2019 14.30
Praznov - Vrchteplá06.10.2019 14.30
9. kolo (13.10.2019) o 14.30 hod.
Praznov - Pružina13.10.2019 14.30
Vrchteplá - Dynamo Orlové13.10.2019 14.30
Dolná Breznica - Bodiná13.10.2019 14.30
Tŕstie - ŠK fan club Púchov13.10.2019 14.30
10. kolo (20.10.2019) o 15.00 hod.
Pružina - Tŕstie20.10.2019 15.00
ŠK fan club Púchov - Dolná Breznica20.10.2019 15.00
Bodiná - Vrchteplá20.10.2019 15.00
Dynamo Orlové - Praznov20.10.2019 15.00
11. kolo (27.10.2019) o 15.00 hod.
Dynamo Orlové - Pružina27.10.2019 15.00
Praznov - Bodiná27.10.2019 15.00
Vrchteplá - ŠK fan club Púchov27.10.2019 15.00
Dolná Breznica - Tŕstie27.10.2019 15.00
12. kolo (03.11.2019) o 15.30 hod.
Pružina - Dolná Breznica03.11.2019 15.30
Tŕstie - Vrchteplá03.11.2019 15.30
ŠK fan club Púchov - Praznov03.11.2019 15.30
Bodiná - Dynamo Orlové03.11.2019 15.30
13. kolo (10.11.2019) o 15.30 hod.
Bodiná - Pružina10.11.2019 15.30
Dynamo Orlové - ŠK fan club Púchov10.11.2019 15.30
Praznov - Tŕstie10.11.2019 15.30
Vrchteplá - Dolná Breznica10.11.2019 15.30
14. kolo (17.11.2019) o 16.00 hod.
Pružina - Vrchteplá17.11.2019 16.00
Dolná Breznica - Praznov17.11.2019 16.00
Tŕstie - Dynamo Orlové17.11.2019 16.00
ŠK fan club Púchov - Bodiná17.11.2019 16.00


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk