Dnes oslavuje meniny Irma zajtra Leopold         Štvrtok, 14. november 2019

SPORTIKA 6.liga

Rozpis zápasov v sezóne 2019/2020

1. kolo (04.08.2019) o 17.00 hod.
Papradno - Košecké Podhradie04.08.2019 17.00
Dohňany - Visolaje04.08.2019 17.00
Mikušovce - Šebešťanová04.08.2019 17.00
Lysá pod Makytou - Jasenica04.08.2019 17.00
Tuchyňa - Sverepec04.08.2019 17.00
Bolešov - Dolné Kočkovce04.08.2019 17.00
Streženice - Udiča04.08.2019 17.00
2. kolo (11.08.2019) o 17.00 hod.
Košecké Podhradie - Udiča11.08.2019 17.00
Dolné Kočkovce - Streženice11.08.2019 17.00
Sverepec - Bolešov11.08.2019 17.00
Jasenica - Tuchyňa11.08.2019 17.00
Šebešťanová - Lysá pod Makytou11.08.2019 17.00
Visolaje - Mikušovce11.08.2019 17.00
Papradno - Dohňany11.08.2019 17.00
3. kolo (18.08.2019) o 17.00 hod.
Dohňany - Košecké Podhradie18.08.2019 17.00
Mikušovce - Papradno18.08.2019 16.30
Lysá pod Makytou - Visolaje18.08.2019 16.30
Tuchyňa - Šebešťanová18.08.2019 16.30
Bolešov - Jasenica18.08.2019 16.30
Streženice - Sverepec18.08.2019 16.30
Udiča - Dolné Kočkovce18.08.2019 16.30
4. kolo (25.08.2019) o 17.00 hod.
Košecké Podhradie - Dolné Kočkovce25.08.2019 17.00
Sverepec - Udiča25.08.2019 16.30
Jasenica - Streženice25.08.2019 16.30
Šebešťanová - Bolešov25.08.2019 16.30
Visolaje - Tuchyňa25.08.2019 16.30
Papradno - Lysá pod Makytou25.08.2019 16.30
Dohňany - Mikušovce25.08.2019 16.30
5. kolo (01.09.2019) o 16.30 hod.
Mikušovce - Košecké Podhradie01.09.2019 16.30
Lysá pod Makytou - Dohňany01.09.2019 16.30
Tuchyňa - Papradno01.09.2019 16.30
Bolešov - Visolaje01.09.2019 16.30
Streženice - Šebešťanová01.09.2019 16.30
Udiča - Jasenica01.09.2019 16.30
Dolné Kočkovce - Sverepec01.09.2019 16.30
6. kolo (08.09.2019) o 16.00 hod.
Košecké Podhradie - Sverepec08.09.2019 16.00
Jasenica - Dolné Kočkovce08.09.2019 16.00
Šebešťanová - Udiča08.09.2019 16.00
Visolaje - Streženice08.09.2019 16.00
Papradno - Bolešov08.09.2019 16.00
Dohňany - Tuchyňa08.09.2019 16.00
Mikušovce - Lysá pod Makytou08.09.2019 16.00
7. kolo (15.09.2019) o 16.00 hod.
Lysá pod Makytou - Košecké Podhradie15.09.2019 16.00
Tuchyňa - Mikušovce15.09.2019 16.00
Bolešov - Dohňany15.09.2019 16.00
Streženice - Papradno15.09.2019 16.00
Udiča - Visolaje15.09.2019 16.00
Dolné Kočkovce - Šebešťanová15.09.2019 16.00
Sverepec - Jasenica15.09.2019 16.00
8. kolo (22.09.2019) o 15.30 hod.
Košecké Podhradie - Jasenica22.09.2019 15.30
Šebešťanová - Sverepec22.09.2019 15.30
Visolaje - Dolné Kočkovce22.09.2019 15.30
Papradno - Udiča22.09.2019 15.30
Dohňany - Streženice22.09.2019 15.30
Mikušovce - Bolešov22.09.2019 15.30
Lysá pod Makytou - Tuchyňa22.09.2019 15.30
9. kolo (29.09.2019) o 15.30 hod.
Tuchyňa - Košecké Podhradie29.09.2019 15.30
Bolešov - Lysá pod Makytou29.09.2019 15.30
Streženice - Mikušovce29.09.2019 15.30
Udiča - Dohňany29.09.2019 15.30
Dolné Kočkovce - Papradno29.09.2019 15.30
Sverepec - Visolaje29.09.2019 15.30
Jasenica - Šebešťanová29.09.2019 15.30
10. kolo (06.10.2019) o 15.00 hod.
Košecké Podhradie - Šebešťanová06.10.2019 15.00
Visolaje - Jasenica06.10.2019 15.00
Papradno - Sverepec06.10.2019 15.00
Dohňany - Dolné Kočkovce06.10.2019 15.00
Mikušovce - Udiča06.10.2019 15.00
Lysá pod Makytou - Streženice06.10.2019 15.00
Tuchyňa - Bolešov06.10.2019 15.00
11. kolo (13.10.2019) o 15.00 hod.
Bolešov - Košecké Podhradie13.10.2019 15.00
Streženice - Tuchyňa13.10.2019 15.00
Udiča - Lysá pod Makytou13.10.2019 15.00
Dolné Kočkovce - Mikušovce13.10.2019 15.00
Sverepec - Dohňany13.10.2019 15.00
Jasenica - Papradno13.10.2019 15.00
Šebešťanová - Visolaje13.10.2019 15.00
12. kolo (20.10.2019) o 14.30 hod.
Košecké Podhradie - Visolaje20.10.2019 14.30
Papradno - Šebešťanová20.10.2019 14.30
Dohňany - Jasenica20.10.2019 14.30
Mikušovce - Sverepec20.10.2019 14.30
Lysá pod Makytou - Dolné Kočkovce20.10.2019 14.30
Tuchyňa - Udiča20.10.2019 14.30
Bolešov - Streženice20.10.2019 14.30
13. kolo (27.10.2019) o 14.30 hod.
Streženice - Košecké Podhradie27.10.2019 14.30
Udiča - Bolešov27.10.2019 14.30
Dolné Kočkovce - Tuchyňa27.10.2019 14.30
Sverepec - Lysá pod Makytou27.10.2019 14.30
Jasenica - Mikušovce27.10.2019 14.30
Šebešťanová - Dohňany27.10.2019 14.30
Visolaje - Papradno27.10.2019 14.30
14. kolo (22.03.2020) o 15.00 hod.
Košecké Podhradie - Papradno22.03.2020 15.00
Visolaje - Dohňany22.03.2020 15.00
Šebešťanová - Mikušovce22.03.2020 15.00
Jasenica - Lysá pod Makytou22.03.2020 15.00
Sverepec - Tuchyňa22.03.2020 15.00
Dolné Kočkovce - Bolešov22.03.2020 15.00
Udiča - Streženice22.03.2020 15.00
15. kolo (29.03.2020) o 15.30 hod.
Udiča - Košecké Podhradie29.03.2020 15.30
Streženice - Dolné Kočkovce29.03.2020 15.30
Bolešov - Sverepec29.03.2020 15.30
Tuchyňa - Jasenica29.03.2020 15.30
Lysá pod Makytou - Šebešťanová29.03.2020 15.30
Mikušovce - Visolaje29.03.2020 15.30
Dohňany - Papradno29.03.2020 15.30
16. kolo (05.04.2020) o 16.00 hod.
Košecké Podhradie - Dohňany05.04.2020 16.00
Papradno - Mikušovce05.04.2020 16.00
Visolaje - Lysá pod Makytou05.04.2020 16.00
Šebešťanová - Tuchyňa05.04.2020 16.00
Jasenica - Bolešov05.04.2020 16.00
Sverepec - Streženice05.04.2020 16.00
Dolné Kočkovce - Udiča05.04.2020 16.00
17. kolo (12.04.2020) o 16.00 hod.
Dolné Kočkovce - Košecké Podhradie12.04.2020 16.00
Udiča - Sverepec12.04.2020 16.00
Streženice - Jasenica12.04.2020 16.00
Bolešov - Šebešťanová12.04.2020 16.00
Tuchyňa - Visolaje12.04.2020 16.00
Lysá pod Makytou - Papradno12.04.2020 16.00
Mikušovce - Dohňany12.04.2020 16.00
18. kolo (19.04.2020) o 16.30 hod.
Košecké Podhradie - Mikušovce19.04.2020 16.30
Dohňany - Lysá pod Makytou19.04.2020 16.30
Papradno - Tuchyňa19.04.2020 16.30
Visolaje - Bolešov19.04.2020 16.30
Šebešťanová - Streženice19.04.2020 16.30
Jasenica - Udiča19.04.2020 16.30
Sverepec - Dolné Kočkovce19.04.2020 16.30
19. kolo (26.04.2020) o 16.30 hod.
Sverepec - Košecké Podhradie26.04.2020 16.30
Dolné Kočkovce - Jasenica26.04.2020 16.30
Udiča - Šebešťanová26.04.2020 16.30
Streženice - Visolaje26.04.2020 16.30
Bolešov - Papradno26.04.2020 16.30
Tuchyňa - Dohňany26.04.2020 16.30
Lysá pod Makytou - Mikušovce26.04.2020 16.30
20. kolo (03.05.2020) o 17.00 hod.
Košecké Podhradie - Lysá pod Makytou03.05.2020 17.00
Mikušovce - Tuchyňa03.05.2020 17.00
Dohňany - Bolešov03.05.2020 17.00
Papradno - Streženice03.05.2020 17.00
Visolaje - Udiča03.05.2020 17.00
Šebešťanová - Dolné Kočkovce03.05.2020 17.00
Jasenica - Sverepec03.05.2020 17.00
21. kolo (10.05.2020) o 17.00 hod.
Jasenica - Košecké Podhradie10.05.2020 17.00
Sverepec - Šebešťanová10.05.2020 17.00
Dolné Kočkovce - Visolaje10.05.2020 17.00
Udiča - Papradno10.05.2020 17.00
Streženice - Dohňany10.05.2020 17.00
Bolešov - Mikušovce10.05.2020 17.00
Tuchyňa - Lysá pod Makytou10.05.2020 17.00
22. kolo (17.05.2020) o 17.00 hod.
Košecké Podhradie - Tuchyňa17.05.2020 17.00
Lysá pod Makytou - Bolešov17.05.2020 17.00
Mikušovce - Streženice17.05.2020 17.00
Dohňany - Udiča17.05.2020 17.00
Papradno - Dolné Kočkovce17.05.2020 17.00
Visolaje - Sverepec17.05.2020 17.00
Šebešťanová - Jasenica17.05.2020 17.00
23. kolo (24.05.2020) o 17.00 hod.
Šebešťanová - Košecké Podhradie24.05.2020 17.00
Jasenica - Visolaje24.05.2020 17.00
Sverepec - Papradno24.05.2020 17.00
Dolné Kočkovce - Dohňany24.05.2020 17.00
Udiča - Mikušovce24.05.2020 17.00
Streženice - Lysá pod Makytou24.05.2020 17.00
Bolešov - Tuchyňa24.05.2020 17.00
24. kolo (31.05.2020) o 17.00 hod.
Košecké Podhradie - Bolešov31.05.2020 17.00
Tuchyňa - Streženice31.05.2020 17.00
Lysá pod Makytou - Udiča31.05.2020 17.00
Mikušovce - Dolné Kočkovce31.05.2020 17.00
Dohňany - Sverepec31.05.2020 17.00
Papradno - Jasenica31.05.2020 17.00
Visolaje - Šebešťanová31.05.2020 17.00
25. kolo (07.06.2020) o 17.00 hod.
Visolaje - Košecké Podhradie07.06.2020 17.00
Šebešťanová - Papradno07.06.2020 17.00
Jasenica - Dohňany07.06.2020 17.00
Sverepec - Mikušovce07.06.2020 17.00
Dolné Kočkovce - Lysá pod Makytou07.06.2020 17.00
Udiča - Tuchyňa07.06.2020 17.00
Streženice - Bolešov07.06.2020 17.00
26. kolo (14.06.2020) o 17.00 hod.
Košecké Podhradie - Streženice14.06.2020 17.00
Bolešov - Udiča14.06.2020 17.00
Tuchyňa - Dolné Kočkovce14.06.2020 17.00
Lysá pod Makytou - Sverepec14.06.2020 17.00
Mikušovce - Jasenica14.06.2020 17.00
Dohňany - Šebešťanová14.06.2020 17.00
Papradno - Visolaje14.06.2020 17.00


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk