Dnes oslavuje meniny Aurel zajtra Demeter         Nedeľa, 25. október 2020

4. liga starší žiaci sk. JUH

Rozpis zápasov v sezóne 2018/2019

1. kolo (19.08.2018) o 10.30 hod.
Košeca - Košecké Podhradie19.08.2018 10.30
Hradčan Lednica - Lazy pod Makytou19.08.2018 10.30
Horná Poruba - Beluša19.08.2018 10.30
Kolačín - Ilava19.08.2018 10.30
Tatran Horovce - Nová Dubnica19.08.2018 10.30
Dolné Kočkovce - Bolešov19.08.2018 10.30
2. kolo (26.08.2018) o 10.30 hod.
Košecké Podhradie - Bolešov26.08.2018 10.30
Nová Dubnica - Dolné Kočkovce26.08.2018 10.00
Ilava - Tatran Horovce26.08.2018 10.00
Beluša - Kolačín26.08.2018 10.00
Lazy pod Makytou - Horná Poruba26.08.2018 10.00
Košeca - Hradčan Lednica26.08.2018 10.00
3. kolo (02.09.2018) o 10.30 hod.
Hradčan Lednica - Košecké Podhradie02.09.2018 10.30
Horná Poruba - Košeca02.09.2018 09.30
Kolačín - Lazy pod Makytou02.09.2018 09.30
Tatran Horovce - Beluša02.09.2018 09.30
Dolné Kočkovce - Ilava02.09.2018 09.30
Bolešov - Nová Dubnica02.09.2018 09.30
4. kolo (09.09.2018) o 10.30 hod.
Košecké Podhradie - Nová Dubnica09.09.2018 10.30
Ilava - Bolešov09.09.2018 09.30
Beluša - Dolné Kočkovce09.09.2018 09.30
Lazy pod Makytou - Tatran Horovce09.09.2018 09.30
Košeca - Kolačín09.09.2018 09.30
Hradčan Lednica - Horná Poruba09.09.2018 09.30
5. kolo (16.09.2018) o 10.30 hod.
Horná Poruba - Košecké Podhradie16.09.2018 10.30
Kolačín - Hradčan Lednica16.09.2018 09.00
Tatran Horovce - Košeca16.09.2018 09.00
Dolné Kočkovce - Lazy pod Makytou16.09.2018 09.00
Bolešov - Beluša16.09.2018 09.00
Nová Dubnica - Ilava16.09.2018 09.00
6. kolo (23.09.2018) o 10.30 hod.
Košecké Podhradie - Ilava23.09.2018 10.30
Beluša - Nová Dubnica23.09.2018 09.00
Lazy pod Makytou - Bolešov23.09.2018 09.00
Košeca - Dolné Kočkovce23.09.2018 09.00
Hradčan Lednica - Tatran Horovce23.09.2018 09.00
Horná Poruba - Kolačín23.09.2018 09.00
7. kolo (30.09.2018) o 10.30 hod.
Kolačín - Košecké Podhradie30.09.2018 10.30
Tatran Horovce - Horná Poruba30.09.2018 09.00
Dolné Kočkovce - Hradčan Lednica30.09.2018 09.00
Bolešov - Košeca30.09.2018 09.00
Nová Dubnica - Lazy pod Makytou30.09.2018 09.00
Ilava - Beluša30.09.2018 09.00
8. kolo (07.10.2018) o 09.45 hod.
Košecké Podhradie - Beluša07.10.2018 09.45
Lazy pod Makytou - Ilava07.10.2018 08.30
Košeca - Nová Dubnica07.10.2018 08.30
Hradčan Lednica - Bolešov07.10.2018 08.30
Horná Poruba - Dolné Kočkovce07.10.2018 08.30
Kolačín - Tatran Horovce07.10.2018 08.30
9. kolo (14.10.2018) o 09.45 hod.
Tatran Horovce - Košecké Podhradie14.10.2018 09.45
Dolné Kočkovce - Kolačín14.10.2018 08.30
Bolešov - Horná Poruba14.10.2018 08.30
Nová Dubnica - Hradčan Lednica14.10.2018 08.30
Ilava - Košeca14.10.2018 08.30
Beluša - Lazy pod Makytou14.10.2018 08.30
10. kolo (21.10.2018) o 09.15 hod.
Košecké Podhradie - Lazy pod Makytou21.10.2018 09.15
Košeca - Beluša21.10.2018 08.00
Hradčan Lednica - Ilava21.10.2018 08.00
Horná Poruba - Nová Dubnica21.10.2018 08.00
Kolačín - Bolešov21.10.2018 08.00
Tatran Horovce - Dolné Kočkovce21.10.2018 08.00
11. kolo (28.10.2018) o 09.15 hod.
Dolné Kočkovce - Košecké Podhradie28.10.2018 09.15
Bolešov - Tatran Horovce28.10.2018 08.00
Nová Dubnica - Kolačín28.10.2018 08.00
Ilava - Horná Poruba28.10.2018 08.00
Beluša - Hradčan Lednica28.10.2018 08.00
Lazy pod Makytou - Košeca28.10.2018 08.00
12. kolo (07.04.2019) o 10.30 hod.
Košecké Podhradie - Košeca07.04.2019 10.30
Lazy pod Makytou - Hradčan Lednica07.04.2019 10.30
Beluša - Horná Poruba07.04.2019 10.30
Ilava - Kolačín07.04.2019 10.30
Nová Dubnica - Tatran Horovce07.04.2019 10.30
Bolešov - Dolné Kočkovce07.04.2019 10.30
13. kolo (14.04.2019) o 10.30 hod.
Bolešov - Košecké Podhradie14.04.2019 10.30
Dolné Kočkovce - Nová Dubnica14.04.2019 10.30
Tatran Horovce - Ilava14.04.2019 10.30
Kolačín - Beluša14.04.2019 10.30
Horná Poruba - Lazy pod Makytou14.04.2019 10.30
Hradčan Lednica - Košeca14.04.2019 10.30
14. kolo (21.04.2019) o 10.30 hod.
Košecké Podhradie - Hradčan Lednica21.04.2019 10.30
Košeca - Horná Poruba21.04.2019 11.00
Lazy pod Makytou - Kolačín21.04.2019 11.00
Beluša - Tatran Horovce21.04.2019 11.00
Ilava - Dolné Kočkovce21.04.2019 11.00
Nová Dubnica - Bolešov21.04.2019 11.00
15. kolo (28.04.2019) o 10.30 hod.
Nová Dubnica - Košecké Podhradie28.04.2019 10.30
Bolešov - Ilava28.04.2019 11.00
Dolné Kočkovce - Beluša28.04.2019 11.00
Tatran Horovce - Lazy pod Makytou28.04.2019 11.00
Kolačín - Košeca28.04.2019 11.00
Horná Poruba - Hradčan Lednica28.04.2019 11.00
16. kolo (05.05.2019) o 10.30 hod.
Košecké Podhradie - Horná Poruba05.05.2019 10.30
Hradčan Lednica - Kolačín05.05.2019 11.30
Košeca - Tatran Horovce05.05.2019 11.30
Lazy pod Makytou - Dolné Kočkovce05.05.2019 11.30
Beluša - Bolešov05.05.2019 11.30
Ilava - Nová Dubnica05.05.2019 11.30
17. kolo (12.05.2019) o 10.30 hod.
Ilava - Košecké Podhradie12.05.2019 10.30
Nová Dubnica - Beluša12.05.2019 11.30
Bolešov - Lazy pod Makytou12.05.2019 11.30
Dolné Kočkovce - Košeca12.05.2019 11.30
Tatran Horovce - Hradčan Lednica12.05.2019 11.30
Kolačín - Horná Poruba12.05.2019 11.30
18. kolo (19.05.2019) o 10.30 hod.
Košecké Podhradie - Kolačín19.05.2019 10.30
Horná Poruba - Tatran Horovce19.05.2019 12.00
Hradčan Lednica - Dolné Kočkovce19.05.2019 12.00
Košeca - Bolešov19.05.2019 12.00
Lazy pod Makytou - Nová Dubnica19.05.2019 12.00
Beluša - Ilava19.05.2019 12.00
19. kolo (26.05.2019) o 10.30 hod.
Beluša - Košecké Podhradie26.05.2019 10.30
Ilava - Lazy pod Makytou26.05.2019 12.00
Nová Dubnica - Košeca26.05.2019 12.00
Bolešov - Hradčan Lednica26.05.2019 12.00
Dolné Kočkovce - Horná Poruba26.05.2019 12.00
Tatran Horovce - Kolačín26.05.2019 12.00
20. kolo (02.06.2019) o 10.30 hod.
Košecké Podhradie - Tatran Horovce02.06.2019 10.30
Kolačín - Dolné Kočkovce02.06.2019 12.30
Horná Poruba - Bolešov02.06.2019 12.30
Hradčan Lednica - Nová Dubnica02.06.2019 12.30
Košeca - Ilava02.06.2019 12.30
Lazy pod Makytou - Beluša02.06.2019 12.30
21. kolo (09.06.2019) o 10.30 hod.
Lazy pod Makytou - Košecké Podhradie09.06.2019 10.30
Beluša - Košeca09.06.2019 12.30
Ilava - Hradčan Lednica09.06.2019 12.30
Nová Dubnica - Horná Poruba09.06.2019 12.30
Bolešov - Kolačín09.06.2019 12.30
Dolné Kočkovce - Tatran Horovce09.06.2019 12.30
22. kolo (16.06.2019) o 10.30 hod.
Košecké Podhradie - Dolné Kočkovce16.06.2019 10.30
Tatran Horovce - Bolešov16.06.2019 13.00
Kolačín - Nová Dubnica16.06.2019 13.00
Horná Poruba - Ilava16.06.2019 13.00
Hradčan Lednica - Beluša16.06.2019 13.00
Košeca - Lazy pod Makytou16.06.2019 13.00


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk