Dnes oslavuje meniny Matúš zajtra Móric         Sobota, 21. september 2019

6. liga

Rozpis zápasov v sezóne 2018/2019

1. kolo (19.08.2018) o 14.15 hod.
Voľno - Streženice19.08.2018 14.15
Brvnište - Jasenica19.08.2018 14.15
Tuchyňa - Sverepec19.08.2018 14.15
Nová Dubnica - Pružina19.08.2018 14.15
Tatran Horovce - Dolné Kočkovce19.08.2018 14.15
Bolešov - Voľno19.08.2018 14.15
2. kolo (26.08.2018) o 14.15 hod.
Streženice - Voľno26.08.2018 14.15
Dolné Kočkovce - Bolešov26.08.2018 14.15
Pružina - Tatran Horovce26.08.2018 14.15
Sverepec - Nová Dubnica26.08.2018 14.15
Jasenica - Tuchyňa26.08.2018 14.15
Voľno - Brvnište26.08.2018 14.15
3. kolo (02.09.2018) o 13.15 hod.
Brvnište - Streženice02.09.2018 13.15
Tuchyňa - Voľno02.09.2018 14.15
Nová Dubnica - Jasenica02.09.2018 14.15
Tatran Horovce - Sverepec02.09.2018 14.15
Bolešov - Pružina02.09.2018 14.15
Voľno - Dolné Kočkovce02.09.2018 14.15
4. kolo (09.09.2018) o 13.15 hod.
Streženice - Dolné Kočkovce09.09.2018 13.15
Pružina - Voľno09.09.2018 14.15
Sverepec - Bolešov09.09.2018 14.15
Jasenica - Tatran Horovce09.09.2018 14.15
Voľno - Nová Dubnica09.09.2018 14.15
Brvnište - Tuchyňa09.09.2018 14.15
5. kolo (16.09.2018) o 12.45 hod.
Tuchyňa - Streženice16.09.2018 12.45
Nová Dubnica - Brvnište16.09.2018 14.15
Tatran Horovce - Voľno16.09.2018 14.15
Bolešov - Jasenica16.09.2018 14.15
Voľno - Sverepec16.09.2018 14.15
Dolné Kočkovce - Pružina16.09.2018 14.15
6. kolo (23.09.2018) o 12.45 hod.
Streženice - Pružina23.09.2018 12.45
Sverepec - Dolné Kočkovce23.09.2018 14.15
Jasenica - Voľno23.09.2018 14.15
Voľno - Bolešov23.09.2018 14.15
Brvnište - Tatran Horovce23.09.2018 14.15
Tuchyňa - Nová Dubnica23.09.2018 14.15
7. kolo (30.09.2018) o 12.45 hod.
Nová Dubnica - Streženice30.09.2018 12.45
Tatran Horovce - Tuchyňa30.09.2018 14.15
Bolešov - Brvnište30.09.2018 14.15
Voľno - Voľno30.09.2018 14.15
Dolné Kočkovce - Jasenica30.09.2018 14.15
Pružina - Sverepec30.09.2018 14.15
8. kolo (07.10.2018) o 11.45 hod.
Streženice - Sverepec07.10.2018 11.45
Jasenica - Pružina07.10.2018 14.15
Voľno - Dolné Kočkovce07.10.2018 14.15
Brvnište - Voľno07.10.2018 14.15
Tuchyňa - Bolešov07.10.2018 14.15
Nová Dubnica - Tatran Horovce07.10.2018 14.15
9. kolo (14.10.2018) o 11.45 hod.
Tatran Horovce - Streženice14.10.2018 11.45
Bolešov - Nová Dubnica14.10.2018 14.15
Voľno - Tuchyňa14.10.2018 14.15
Dolné Kočkovce - Brvnište14.10.2018 14.15
Pružina - Voľno14.10.2018 14.15
Sverepec - Jasenica14.10.2018 14.15
10. kolo (21.10.2018) o 11.15 hod.
Streženice - Jasenica21.10.2018 11.15
Voľno - Sverepec21.10.2018 14.15
Brvnište - Pružina21.10.2018 14.15
Tuchyňa - Dolné Kočkovce21.10.2018 14.15
Nová Dubnica - Voľno21.10.2018 14.15
Tatran Horovce - Bolešov21.10.2018 14.15
11. kolo (28.10.2018) o 11.15 hod.
Bolešov - Streženice28.10.2018 11.15
Voľno - Tatran Horovce28.10.2018 14.15
Dolné Kočkovce - Nová Dubnica28.10.2018 14.15
Pružina - Tuchyňa28.10.2018 14.15
Sverepec - Brvnište28.10.2018 14.15
Jasenica - Voľno28.10.2018 14.15
12. kolo (07.04.2019) o 12.45 hod.
Streženice - Voľno07.04.2019 12.45
Jasenica - Brvnište07.04.2019 12.45
Sverepec - Tuchyňa07.04.2019 12.45
Pružina - Nová Dubnica07.04.2019 12.45
Dolné Kočkovce - Tatran Horovce07.04.2019 12.45
Voľno - Bolešov07.04.2019 12.45
13. kolo (14.04.2019) o 12.45 hod.
Voľno - Streženice14.04.2019 12.45
Bolešov - Dolné Kočkovce14.04.2019 12.45
Tatran Horovce - Pružina14.04.2019 12.45
Nová Dubnica - Sverepec14.04.2019 12.45
Tuchyňa - Jasenica14.04.2019 12.45
Brvnište - Voľno14.04.2019 12.45
14. kolo (21.04.2019) o 13.15 hod.
Streženice - Brvnište21.04.2019 13.15
Voľno - Tuchyňa21.04.2019 12.45
Jasenica - Nová Dubnica21.04.2019 12.45
Sverepec - Tatran Horovce21.04.2019 12.45
Pružina - Bolešov21.04.2019 12.45
Dolné Kočkovce - Voľno21.04.2019 12.45
15. kolo (28.04.2019) o 13.15 hod.
Dolné Kočkovce - Streženice28.04.2019 13.15
Voľno - Pružina28.04.2019 12.45
Bolešov - Sverepec28.04.2019 12.45
Tatran Horovce - Jasenica28.04.2019 12.45
Nová Dubnica - Voľno28.04.2019 12.45
Tuchyňa - Brvnište28.04.2019 12.45
16. kolo (05.05.2019) o 13.45 hod.
Streženice - Tuchyňa05.05.2019 13.45
Brvnište - Nová Dubnica05.05.2019 12.45
Voľno - Tatran Horovce05.05.2019 12.45
Jasenica - Bolešov05.05.2019 12.45
Sverepec - Voľno05.05.2019 12.45
Pružina - Dolné Kočkovce05.05.2019 12.45
17. kolo (12.05.2019) o 13.45 hod.
Pružina - Streženice12.05.2019 13.45
Dolné Kočkovce - Sverepec12.05.2019 12.45
Voľno - Jasenica12.05.2019 12.45
Bolešov - Voľno12.05.2019 12.45
Tatran Horovce - Brvnište12.05.2019 12.45
Nová Dubnica - Tuchyňa12.05.2019 12.45
18. kolo (19.05.2019) o 14.15 hod.
Streženice - Nová Dubnica19.05.2019 14.15
Tuchyňa - Tatran Horovce19.05.2019 12.45
Brvnište - Bolešov19.05.2019 12.45
Voľno - Voľno19.05.2019 12.45
Jasenica - Dolné Kočkovce19.05.2019 12.45
Sverepec - Pružina19.05.2019 12.45
19. kolo (26.05.2019) o 14.15 hod.
Sverepec - Streženice26.05.2019 14.15
Pružina - Jasenica26.05.2019 12.45
Dolné Kočkovce - Voľno26.05.2019 12.45
Voľno - Brvnište26.05.2019 12.45
Bolešov - Tuchyňa26.05.2019 12.45
Tatran Horovce - Nová Dubnica26.05.2019 12.45
20. kolo (02.06.2019) o 14.15 hod.
Streženice - Tatran Horovce02.06.2019 14.15
Nová Dubnica - Bolešov02.06.2019 12.45
Tuchyňa - Voľno02.06.2019 12.45
Brvnište - Dolné Kočkovce02.06.2019 12.45
Voľno - Pružina02.06.2019 12.45
Jasenica - Sverepec02.06.2019 12.45
21. kolo (09.06.2019) o 14.15 hod.
Jasenica - Streženice09.06.2019 14.15
Sverepec - Voľno09.06.2019 12.45
Pružina - Brvnište09.06.2019 12.45
Dolné Kočkovce - Tuchyňa09.06.2019 12.45
Voľno - Nová Dubnica09.06.2019 12.45
Bolešov - Tatran Horovce09.06.2019 12.45
22. kolo (16.06.2019) o 14.15 hod.
Streženice - Bolešov16.06.2019 14.15
Tatran Horovce - Voľno16.06.2019 12.45
Nová Dubnica - Dolné Kočkovce16.06.2019 12.45
Tuchyňa - Pružina16.06.2019 12.45
Brvnište - Sverepec16.06.2019 12.45
Voľno - Jasenica16.06.2019 12.45


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk