Dnes oslavuje meniny Aurel zajtra Demeter         Nedeľa, 25. október 2020

8. liga

Rozpis zápasov v sezóne 2018/2019

1. kolo (19.08.2018) o 17.00 hod.
Vrchteplá - ŠK fc Púchov19.08.2018 17.00
Nová Dubnica - Dynamo Orlové19.08.2018 17.00
Tatran Horovce - Prejta19.08.2018 17.00
Červený Kameň - Voľno19.08.2018 17.00
Tŕstie - Dolná Breznica19.08.2018 17.00
2. kolo (26.08.2018) o 17.00 hod.
ŠK fc Púchov - Dolná Breznica26.08.2018 17.00
Voľno - Tŕstie26.08.2018 16.30
Prejta - Červený Kameň26.08.2018 16.30
Dynamo Orlové - Tatran Horovce26.08.2018 16.30
Vrchteplá - Nová Dubnica26.08.2018 16.30
3. kolo (02.09.2018) o 16.00 hod.
Nová Dubnica - ŠK fc Púchov02.09.2018 16.00
Tatran Horovce - Vrchteplá02.09.2018 16.00
Červený Kameň - Dynamo Orlové02.09.2018 16.00
Tŕstie - Prejta02.09.2018 16.00
Dolná Breznica - Voľno02.09.2018 16.00
4. kolo (09.09.2018) o 16.00 hod.
ŠK fc Púchov - Voľno09.09.2018 16.00
Prejta - Dolná Breznica09.09.2018 16.00
Dynamo Orlové - Tŕstie09.09.2018 16.00
Vrchteplá - Červený Kameň09.09.2018 16.00
Nová Dubnica - Tatran Horovce09.09.2018 16.00
5. kolo (16.09.2018) o 15.30 hod.
Tatran Horovce - ŠK fc Púchov16.09.2018 15.30
Červený Kameň - Nová Dubnica16.09.2018 15.30
Tŕstie - Vrchteplá16.09.2018 15.30
Dolná Breznica - Dynamo Orlové16.09.2018 15.30
Voľno - Prejta16.09.2018 15.30
6. kolo (23.09.2018) o 15.30 hod.
ŠK fc Púchov - Prejta23.09.2018 15.30
Dynamo Orlové - Voľno23.09.2018 15.30
Vrchteplá - Dolná Breznica23.09.2018 15.30
Nová Dubnica - Tŕstie23.09.2018 15.30
Tatran Horovce - Červený Kameň23.09.2018 15.30
7. kolo (30.09.2018) o 15.30 hod.
Červený Kameň - ŠK fc Púchov30.09.2018 15.30
Tŕstie - Tatran Horovce30.09.2018 15.30
Dolná Breznica - Nová Dubnica30.09.2018 15.30
Voľno - Vrchteplá30.09.2018 15.30
Prejta - Dynamo Orlové30.09.2018 15.30
8. kolo (07.10.2018) o 14.30 hod.
ŠK fc Púchov - Dynamo Orlové07.10.2018 14.30
Vrchteplá - Prejta07.10.2018 15.00
Nová Dubnica - Voľno07.10.2018 15.00
Tatran Horovce - Dolná Breznica07.10.2018 15.00
Červený Kameň - Tŕstie07.10.2018 15.00
9. kolo (14.10.2018) o 14.30 hod.
Tŕstie - ŠK fc Púchov14.10.2018 14.30
Dolná Breznica - Červený Kameň14.10.2018 15.00
Voľno - Tatran Horovce14.10.2018 15.00
Prejta - Nová Dubnica14.10.2018 15.00
Dynamo Orlové - Vrchteplá14.10.2018 15.00
10. kolo (21.04.2019) o 16.00 hod.
ŠK fc Púchov - Vrchteplá21.04.2019 16.00
Dynamo Orlové - Nová Dubnica21.04.2019 16.00
Prejta - Tatran Horovce21.04.2019 16.00
Voľno - Červený Kameň21.04.2019 16.00
Dolná Breznica - Tŕstie21.04.2019 16.00
11. kolo (28.04.2019) o 16.00 hod.
Dolná Breznica - ŠK fc Púchov28.04.2019 16.00
Tŕstie - Voľno28.04.2019 16.30
Červený Kameň - Prejta28.04.2019 16.30
Tatran Horovce - Dynamo Orlové28.04.2019 16.30
Nová Dubnica - Vrchteplá28.04.2019 16.30
12. kolo (05.05.2019) o 16.30 hod.
ŠK fc Púchov - Nová Dubnica05.05.2019 16.30
Vrchteplá - Tatran Horovce05.05.2019 17.00
Dynamo Orlové - Červený Kameň05.05.2019 17.00
Prejta - Tŕstie05.05.2019 17.00
Voľno - Dolná Breznica05.05.2019 17.00
13. kolo (12.05.2019) o 17.00 hod.
Voľno - ŠK fc Púchov12.05.2019 17.00
Dolná Breznica - Prejta12.05.2019 16.30
Tŕstie - Dynamo Orlové12.05.2019 16.30
Červený Kameň - Vrchteplá12.05.2019 16.30
Tatran Horovce - Nová Dubnica12.05.2019 17.00
14. kolo (19.05.2019) o 17.00 hod.
ŠK fc Púchov - Tatran Horovce19.05.2019 17.00
Nová Dubnica - Červený Kameň19.05.2019 17.00
Vrchteplá - Tŕstie19.05.2019 17.00
Dynamo Orlové - Dolná Breznica19.05.2019 16.30
Prejta - Voľno19.05.2019 17.00
15. kolo (26.05.2019) o 17.00 hod.
Prejta - ŠK fc Púchov26.05.2019 17.00
Voľno - Dynamo Orlové26.05.2019 17.00
Dolná Breznica - Vrchteplá26.05.2019 17.00
Tŕstie - Nová Dubnica26.05.2019 17.00
Červený Kameň - Tatran Horovce26.05.2019 17.00
16. kolo (02.06.2019) o 17.00 hod.
ŠK fc Púchov - Červený Kameň02.06.2019 17.00
Tatran Horovce - Tŕstie02.06.2019 17.00
Nová Dubnica - Dolná Breznica02.06.2019 17.00
Vrchteplá - Voľno02.06.2019 17.00
Dynamo Orlové - Prejta02.06.2019 17.00
17. kolo (09.06.2019) o 17.00 hod.
Dynamo Orlové - ŠK fc Púchov09.06.2019 17.00
Prejta - Vrchteplá09.06.2019 17.00
Voľno - Nová Dubnica09.06.2019 17.00
Dolná Breznica - Tatran Horovce09.06.2019 17.00
Tŕstie - Červený Kameň09.06.2019 17.00
18. kolo (16.06.2019) o 17.00 hod.
ŠK fc Púchov - Tŕstie16.06.2019 17.00
Červený Kameň - Dolná Breznica16.06.2019 17.00
Tatran Horovce - Voľno16.06.2019 17.00
Nová Dubnica - Prejta16.06.2019 17.00
Vrchteplá - Dynamo Orlové16.06.2019 17.00


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk