Dnes oslavuje meniny Móric zajtra Zdenka         Nedeľa, 22. september 2019

7. liga

Rozpis zápasov v sezóne 2018/2019

1. kolo (19.08.2018) o 17.00 hod.
Hradčan Lednica - Kameničany19.08.2018 17.00
Praznov - Lazy pod Makytou19.08.2018 17.00
Šebešťanová - Sverepec19.08.2018 17.00
Kolačín - Pružina19.08.2018 17.00
Dulov - Visolaje19.08.2018 17.00
Dohňany - Bodiná19.08.2018 17.00
2. kolo (26.08.2018) o 17.00 hod.
Kameničany - Bodiná26.08.2018 17.00
Visolaje - Dohňany26.08.2018 16.30
Pružina - Dulov26.08.2018 16.30
Sverepec - Kolačín26.08.2018 16.30
Lazy pod Makytou - Šebešťanová26.08.2018 16.30
Hradčan Lednica - Praznov26.08.2018 16.30
3. kolo (02.09.2018) o 16.00 hod.
Praznov - Kameničany02.09.2018 16.00
Šebešťanová - Hradčan Lednica02.09.2018 16.00
Kolačín - Lazy pod Makytou02.09.2018 16.00
Dulov - Sverepec02.09.2018 16.00
Dohňany - Pružina02.09.2018 16.00
Bodiná - Visolaje02.09.2018 16.00
4. kolo (09.09.2018) o 16.00 hod.
Kameničany - Visolaje09.09.2018 16.00
Pružina - Bodiná09.09.2018 16.00
Sverepec - Dohňany09.09.2018 16.00
Lazy pod Makytou - Dulov09.09.2018 16.00
Hradčan Lednica - Kolačín09.09.2018 16.00
Praznov - Šebešťanová09.09.2018 16.00
5. kolo (16.09.2018) o 15.30 hod.
Šebešťanová - Kameničany16.09.2018 15.30
Kolačín - Praznov16.09.2018 15.30
Dulov - Hradčan Lednica16.09.2018 15.30
Dohňany - Lazy pod Makytou16.09.2018 15.30
Bodiná - Sverepec16.09.2018 15.30
Visolaje - Pružina16.09.2018 15.30
6. kolo (23.09.2018) o 15.30 hod.
Kameničany - Pružina23.09.2018 15.30
Sverepec - Visolaje23.09.2018 15.30
Lazy pod Makytou - Bodiná23.09.2018 15.30
Hradčan Lednica - Dohňany23.09.2018 15.30
Praznov - Dulov23.09.2018 15.30
Šebešťanová - Kolačín23.09.2018 15.30
7. kolo (30.09.2018) o 15.30 hod.
Kolačín - Kameničany30.09.2018 15.30
Dulov - Šebešťanová30.09.2018 15.30
Dohňany - Praznov30.09.2018 15.30
Bodiná - Hradčan Lednica30.09.2018 15.30
Visolaje - Lazy pod Makytou30.09.2018 15.30
Pružina - Sverepec30.09.2018 15.30
8. kolo (07.10.2018) o 14.30 hod.
Kameničany - Sverepec07.10.2018 14.30
Lazy pod Makytou - Pružina07.10.2018 15.00
Hradčan Lednica - Visolaje07.10.2018 15.00
Praznov - Bodiná07.10.2018 15.00
Šebešťanová - Dohňany07.10.2018 15.00
Kolačín - Dulov07.10.2018 15.00
9. kolo (14.10.2018) o 14.30 hod.
Dulov - Kameničany14.10.2018 14.30
Dohňany - Kolačín14.10.2018 15.00
Bodiná - Šebešťanová14.10.2018 15.00
Visolaje - Praznov14.10.2018 15.00
Pružina - Hradčan Lednica14.10.2018 15.00
Sverepec - Lazy pod Makytou14.10.2018 15.00
10. kolo (21.10.2018) o 14.00 hod.
Kameničany - Lazy pod Makytou21.10.2018 14.00
Hradčan Lednica - Sverepec21.10.2018 14.30
Praznov - Pružina21.10.2018 14.30
Šebešťanová - Visolaje21.10.2018 14.30
Kolačín - Bodiná21.10.2018 14.30
Dulov - Dohňany21.10.2018 14.30
11. kolo (28.10.2018) o 14.00 hod.
Dohňany - Kameničany28.10.2018 14.00
Bodiná - Dulov28.10.2018 14.30
Visolaje - Kolačín28.10.2018 14.30
Pružina - Šebešťanová28.10.2018 14.30
Sverepec - Praznov28.10.2018 14.30
Lazy pod Makytou - Hradčan Lednica28.10.2018 14.30
12. kolo (07.04.2019) o 15.30 hod.
Kameničany - Hradčan Lednica07.04.2019 15.30
Lazy pod Makytou - Praznov07.04.2019 15.30
Sverepec - Šebešťanová07.04.2019 15.30
Pružina - Kolačín07.04.2019 15.30
Visolaje - Dulov07.04.2019 15.30
Bodiná - Dohňany07.04.2019 15.30
13. kolo (14.04.2019) o 15.30 hod.
Bodiná - Kameničany14.04.2019 15.30
Dohňany - Visolaje14.04.2019 15.30
Dulov - Pružina14.04.2019 15.30
Kolačín - Sverepec14.04.2019 15.30
Šebešťanová - Lazy pod Makytou14.04.2019 15.30
Praznov - Hradčan Lednica14.04.2019 15.30
14. kolo (21.04.2019) o 16.00 hod.
Kameničany - Praznov21.04.2019 16.00
Hradčan Lednica - Šebešťanová21.04.2019 16.00
Lazy pod Makytou - Kolačín21.04.2019 16.00
Sverepec - Dulov21.04.2019 16.00
Pružina - Dohňany21.04.2019 16.00
Visolaje - Bodiná21.04.2019 16.00
15. kolo (28.04.2019) o 16.00 hod.
Visolaje - Kameničany28.04.2019 16.00
Bodiná - Pružina28.04.2019 16.00
Dohňany - Sverepec28.04.2019 16.00
Dulov - Lazy pod Makytou28.04.2019 16.00
Kolačín - Hradčan Lednica28.04.2019 16.00
Šebešťanová - Praznov28.04.2019 16.00
16. kolo (05.05.2019) o 16.30 hod.
Kameničany - Šebešťanová05.05.2019 16.30
Praznov - Kolačín05.05.2019 16.30
Hradčan Lednica - Dulov05.05.2019 16.30
Lazy pod Makytou - Dohňany05.05.2019 16.30
Sverepec - Bodiná05.05.2019 16.30
Pružina - Visolaje05.05.2019 16.30
17. kolo (12.05.2019) o 16.30 hod.
Pružina - Kameničany12.05.2019 16.30
Visolaje - Sverepec12.05.2019 16.30
Bodiná - Lazy pod Makytou12.05.2019 16.30
Dohňany - Hradčan Lednica12.05.2019 16.30
Dulov - Praznov12.05.2019 16.30
Kolačín - Šebešťanová12.05.2019 16.30
18. kolo (19.05.2019) o 17.00 hod.
Kameničany - Kolačín19.05.2019 17.00
Šebešťanová - Dulov19.05.2019 17.00
Praznov - Dohňany19.05.2019 17.00
Hradčan Lednica - Bodiná19.05.2019 17.00
Lazy pod Makytou - Visolaje19.05.2019 17.00
Sverepec - Pružina19.05.2019 17.00
19. kolo (26.05.2019) o 17.00 hod.
Sverepec - Kameničany26.05.2019 17.00
Pružina - Lazy pod Makytou26.05.2019 17.00
Visolaje - Hradčan Lednica26.05.2019 17.00
Bodiná - Praznov26.05.2019 17.00
Dohňany - Šebešťanová26.05.2019 17.00
Dulov - Kolačín26.05.2019 17.00
20. kolo (02.06.2019) o 17.00 hod.
Kameničany - Dulov02.06.2019 17.00
Kolačín - Dohňany02.06.2019 17.00
Šebešťanová - Bodiná02.06.2019 17.00
Praznov - Visolaje02.06.2019 17.00
Hradčan Lednica - Pružina02.06.2019 17.00
Lazy pod Makytou - Sverepec02.06.2019 17.00
21. kolo (09.06.2019) o 17.00 hod.
Lazy pod Makytou - Kameničany09.06.2019 17.00
Sverepec - Hradčan Lednica09.06.2019 17.00
Pružina - Praznov09.06.2019 17.00
Visolaje - Šebešťanová09.06.2019 17.00
Bodiná - Kolačín09.06.2019 17.00
Dohňany - Dulov09.06.2019 17.00
22. kolo (16.06.2019) o 17.00 hod.
Kameničany - Dohňany16.06.2019 17.00
Dulov - Bodiná16.06.2019 17.00
Kolačín - Visolaje16.06.2019 17.00
Šebešťanová - Pružina16.06.2019 17.00
Praznov - Sverepec16.06.2019 17.00
Hradčan Lednica - Lazy pod Makytou16.06.2019 17.00


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk