Dnes oslavuje meniny Sergej zajtra Alojzia         Pondelok, 22. október 2018

SPORTIKA 6.liga

Rozpis zápasov v sezóne 2018/2019

1. kolo (05.08.2018) o 17.00 hod.
Dolná Mariková - Košecké Podhradie05.08.2018 17.00
Košeca - Streženice05.08.2018 17.00
Papradno - Mikušovce05.08.2018 17.00
Tuchyňa - Jasenica05.08.2018 17.00
Horná Poruba - Dolné Kočkovce05.08.2018 17.00
Lysá pod Makytou - Pruské05.08.2018 17.00
Udiča - Bolešov05.08.2018 17.00
2. kolo (12.08.2018) o 17.00 hod.
Košecké Podhradie - Bolešov12.08.2018 17.00
Pruské - Udiča12.08.2018 17.00
Dolné Kočkovce - Lysá pod Makytou12.08.2018 17.00
Jasenica - Horná Poruba12.08.2018 17.00
Mikušovce - Tuchyňa12.08.2018 17.00
Streženice - Papradno12.08.2018 17.00
Dolná Mariková - Košeca12.08.2018 17.00
3. kolo (19.08.2018) o 17.00 hod.
Košeca - Košecké Podhradie19.08.2018 17.00
Papradno - Dolná Mariková19.08.2018 16.30
Tuchyňa - Streženice19.08.2018 16.30
Horná Poruba - Mikušovce19.08.2018 16.30
Lysá pod Makytou - Jasenica19.08.2018 16.30
Udiča - Dolné Kočkovce19.08.2018 16.30
Bolešov - Pruské19.08.2018 16.30
4. kolo (26.08.2018) o 17.00 hod.
Košecké Podhradie - Pruské26.08.2018 17.00
Dolné Kočkovce - Bolešov26.08.2018 16.30
Jasenica - Udiča26.08.2018 16.30
Mikušovce - Lysá pod Makytou26.08.2018 16.30
Streženice - Horná Poruba26.08.2018 16.30
Dolná Mariková - Tuchyňa26.08.2018 16.30
Košeca - Papradno26.08.2018 16.30
5. kolo (02.09.2018) o 16.00 hod.
Papradno - Košecké Podhradie02.09.2018 16.00
Tuchyňa - Košeca02.09.2018 16.00
Horná Poruba - Dolná Mariková02.09.2018 16.00
Lysá pod Makytou - Streženice02.09.2018 16.00
Udiča - Mikušovce02.09.2018 16.00
Bolešov - Jasenica02.09.2018 16.00
Pruské - Dolné Kočkovce02.09.2018 16.00
6. kolo (09.09.2018) o 16.00 hod.
Košecké Podhradie - Dolné Kočkovce09.09.2018 16.00
Jasenica - Pruské09.09.2018 16.00
Mikušovce - Bolešov09.09.2018 16.00
Streženice - Udiča09.09.2018 16.00
Dolná Mariková - Lysá pod Makytou09.09.2018 16.00
Košeca - Horná Poruba09.09.2018 16.00
Papradno - Tuchyňa09.09.2018 16.00
7. kolo (16.09.2018) o 15.30 hod.
Tuchyňa - Košecké Podhradie16.09.2018 15.30
Horná Poruba - Papradno16.09.2018 15.30
Lysá pod Makytou - Košeca16.09.2018 15.30
Udiča - Dolná Mariková16.09.2018 15.30
Bolešov - Streženice16.09.2018 15.30
Pruské - Mikušovce16.09.2018 15.30
Dolné Kočkovce - Jasenica16.09.2018 15.30
8. kolo (23.09.2018) o 15.30 hod.
Košecké Podhradie - Jasenica23.09.2018 15.30
Mikušovce - Dolné Kočkovce23.09.2018 15.30
Streženice - Pruské23.09.2018 15.30
Dolná Mariková - Bolešov23.09.2018 15.30
Košeca - Udiča23.09.2018 15.30
Papradno - Lysá pod Makytou23.09.2018 15.30
Tuchyňa - Horná Poruba23.09.2018 15.30
9. kolo (30.09.2018) o 15.30 hod.
Horná Poruba - Košecké Podhradie30.09.2018 15.30
Lysá pod Makytou - Tuchyňa30.09.2018 15.30
Udiča - Papradno30.09.2018 15.30
Bolešov - Košeca30.09.2018 15.30
Pruské - Dolná Mariková30.09.2018 15.30
Dolné Kočkovce - Streženice30.09.2018 15.30
Jasenica - Mikušovce30.09.2018 15.30
10. kolo (07.10.2018) o 14.30 hod.
Košecké Podhradie - Mikušovce07.10.2018 14.30
Streženice - Jasenica07.10.2018 15.00
Dolná Mariková - Dolné Kočkovce07.10.2018 15.00
Košeca - Pruské07.10.2018 15.00
Papradno - Bolešov07.10.2018 15.00
Tuchyňa - Udiča07.10.2018 15.00
Horná Poruba - Lysá pod Makytou07.10.2018 15.00
11. kolo (14.10.2018) o 14.30 hod.
Lysá pod Makytou - Košecké Podhradie14.10.2018 14.30
Udiča - Horná Poruba14.10.2018 15.00
Bolešov - Tuchyňa14.10.2018 15.00
Pruské - Papradno14.10.2018 15.00
Dolné Kočkovce - Košeca14.10.2018 15.00
Jasenica - Dolná Mariková14.10.2018 15.00
Mikušovce - Streženice14.10.2018 15.00
12. kolo (21.10.2018) o 14.00 hod.
Košecké Podhradie - Streženice21.10.2018 14.00
Dolná Mariková - Mikušovce21.10.2018 14.30
Košeca - Jasenica21.10.2018 14.30
Papradno - Dolné Kočkovce21.10.2018 14.30
Tuchyňa - Pruské21.10.2018 14.30
Horná Poruba - Bolešov21.10.2018 14.30
Lysá pod Makytou - Udiča21.10.2018 14.30
13. kolo (28.10.2018) o 14.00 hod.
Udiča - Košecké Podhradie28.10.2018 14.00
Bolešov - Lysá pod Makytou28.10.2018 14.30
Pruské - Horná Poruba28.10.2018 14.30
Dolné Kočkovce - Tuchyňa28.10.2018 14.30
Jasenica - Papradno28.10.2018 14.30
Mikušovce - Košeca28.10.2018 14.30
Streženice - Dolná Mariková28.10.2018 14.30
14. kolo (04.11.2018) o 13.30 hod.
Košecké Podhradie - Dolná Mariková04.11.2018 13.30
Streženice - Košeca24.03.2019 15.30
Mikušovce - Papradno24.03.2019 15.30
Jasenica - Tuchyňa24.03.2019 15.30
Dolné Kočkovce - Horná Poruba24.03.2019 15.30
Pruské - Lysá pod Makytou24.03.2019 15.30
Bolešov - Udiča24.03.2019 15.30
15. kolo (31.03.2019) o 15.00 hod.
Bolešov - Košecké Podhradie31.03.2019 15.00
Udiča - Pruské31.03.2019 16.00
Lysá pod Makytou - Dolné Kočkovce31.03.2019 16.00
Horná Poruba - Jasenica31.03.2019 16.00
Tuchyňa - Mikušovce31.03.2019 16.00
Papradno - Streženice31.03.2019 16.00
Košeca - Dolná Mariková31.03.2019 16.00
16. kolo (07.04.2019) o 15.30 hod.
Košecké Podhradie - Košeca07.04.2019 15.30
Dolná Mariková - Papradno07.04.2019 16.30
Streženice - Tuchyňa07.04.2019 16.30
Mikušovce - Horná Poruba07.04.2019 16.30
Jasenica - Lysá pod Makytou07.04.2019 16.30
Dolné Kočkovce - Udiča07.04.2019 16.30
Pruské - Bolešov07.04.2019 16.30
17. kolo (14.04.2019) o 15.30 hod.
Pruské - Košecké Podhradie14.04.2019 15.30
Bolešov - Dolné Kočkovce14.04.2019 16.30
Udiča - Jasenica14.04.2019 16.30
Lysá pod Makytou - Mikušovce14.04.2019 16.30
Horná Poruba - Streženice14.04.2019 16.30
Tuchyňa - Dolná Mariková14.04.2019 16.30
Papradno - Košeca14.04.2019 16.30
18. kolo (21.04.2019) o 16.00 hod.
Košecké Podhradie - Papradno21.04.2019 16.00
Košeca - Tuchyňa21.04.2019 17.00
Dolná Mariková - Horná Poruba21.04.2019 17.00
Streženice - Lysá pod Makytou21.04.2019 17.00
Mikušovce - Udiča21.04.2019 17.00
Jasenica - Bolešov21.04.2019 17.00
Dolné Kočkovce - Pruské21.04.2019 17.00
19. kolo (28.04.2019) o 16.00 hod.
Dolné Kočkovce - Košecké Podhradie28.04.2019 16.00
Pruské - Jasenica28.04.2019 17.00
Bolešov - Mikušovce28.04.2019 17.00
Udiča - Streženice28.04.2019 17.00
Lysá pod Makytou - Dolná Mariková28.04.2019 17.00
Horná Poruba - Košeca28.04.2019 17.00
Tuchyňa - Papradno28.04.2019 17.00
20. kolo (05.05.2019) o 16.30 hod.
Košecké Podhradie - Tuchyňa05.05.2019 16.30
Papradno - Horná Poruba05.05.2019 17.00
Košeca - Lysá pod Makytou05.05.2019 17.00
Dolná Mariková - Udiča05.05.2019 17.00
Streženice - Bolešov05.05.2019 17.00
Mikušovce - Pruské05.05.2019 17.00
Jasenica - Dolné Kočkovce05.05.2019 17.00
21. kolo (12.05.2019) o 16.30 hod.
Jasenica - Košecké Podhradie12.05.2019 16.30
Dolné Kočkovce - Mikušovce12.05.2019 17.00
Pruské - Streženice12.05.2019 17.00
Bolešov - Dolná Mariková12.05.2019 17.00
Udiča - Košeca12.05.2019 17.00
Lysá pod Makytou - Papradno12.05.2019 17.00
Horná Poruba - Tuchyňa12.05.2019 17.00
22. kolo (19.05.2019) o 17.00 hod.
Košecké Podhradie - Horná Poruba19.05.2019 17.00
Tuchyňa - Lysá pod Makytou19.05.2019 17.00
Papradno - Udiča19.05.2019 17.00
Košeca - Bolešov19.05.2019 17.00
Dolná Mariková - Pruské19.05.2019 17.00
Streženice - Dolné Kočkovce19.05.2019 17.00
Mikušovce - Jasenica19.05.2019 17.00
23. kolo (26.05.2019) o 17.00 hod.
Mikušovce - Košecké Podhradie26.05.2019 17.00
Jasenica - Streženice26.05.2019 17.00
Dolné Kočkovce - Dolná Mariková26.05.2019 17.00
Pruské - Košeca26.05.2019 17.00
Bolešov - Papradno26.05.2019 17.00
Udiča - Tuchyňa26.05.2019 17.00
Lysá pod Makytou - Horná Poruba26.05.2019 17.00
24. kolo (02.06.2019) o 17.00 hod.
Košecké Podhradie - Lysá pod Makytou02.06.2019 17.00
Horná Poruba - Udiča02.06.2019 17.00
Tuchyňa - Bolešov02.06.2019 17.00
Papradno - Pruské02.06.2019 17.00
Košeca - Dolné Kočkovce02.06.2019 17.00
Dolná Mariková - Jasenica02.06.2019 17.00
Streženice - Mikušovce02.06.2019 17.00
25. kolo (09.06.2019) o 17.00 hod.
Streženice - Košecké Podhradie09.06.2019 17.00
Mikušovce - Dolná Mariková09.06.2019 17.00
Jasenica - Košeca09.06.2019 17.00
Dolné Kočkovce - Papradno09.06.2019 17.00
Pruské - Tuchyňa09.06.2019 17.00
Bolešov - Horná Poruba09.06.2019 17.00
Udiča - Lysá pod Makytou09.06.2019 17.00
26. kolo (16.06.2019) o 17.00 hod.
Košecké Podhradie - Udiča16.06.2019 17.00
Lysá pod Makytou - Bolešov16.06.2019 17.00
Horná Poruba - Pruské16.06.2019 17.00
Tuchyňa - Dolné Kočkovce16.06.2019 17.00
Papradno - Jasenica16.06.2019 17.00
Košeca - Mikušovce16.06.2019 17.00
Dolná Mariková - Streženice16.06.2019 17.00


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk