Dnes oslavuje meniny Ľudmila zajtra Olympia         Pondelok, 16. september 2019

Dorast



Mladší žiaci




Prípravky U10


Prihlásenie



  Zabudli ste heslo?

Počítadlo

Stránku si čítajú 3 ľudia
Počet návštev: 

Anketa

Ste spokojný s obsahom našej stránky?

Áno, je super (53%)

Áno, ale ešte máte čo zlepšovať (28%)

Skôr nie (19%)

9836 účastníkov ankety



4. liga sk. SEVER

Rozpis zápasov v sezóne 2017/2018

1. kolo (27.08.2017) o 10.30 hod.
TJ Slovan Dolné Kočkovce - TJ Žiar Papradno27.08.2017 10.30
TJ Partizán Domaniža - Partizán Prečín27.08.2017 10.30
TJ Plevník Drienové - TJ Slovan Dolná Mariková27.08.2017 10.30
TJ Hradišťan Jasenica - TJ Rozvoj Sverepec27.08.2017 10.30
TJ Priehrada Udiča - TJ Strážov Pružina27.08.2017 10.30
2. kolo (03.09.2017) o 10.30 hod.
TJ Žiar Papradno - TJ Strážov Pružina03.09.2017 10.30
TJ Rozvoj Sverepec - TJ Priehrada Udiča03.09.2017 10.00
TJ Slovan Dolná Mariková - TJ Hradišťan Jasenica03.09.2017 10.00
Partizán Prečín - TJ Plevník Drienové03.09.2017 10.00
TJ Slovan Dolné Kočkovce - TJ Partizán Domaniža03.09.2017 10.00
3. kolo (10.09.2017) o 10.30 hod.
TJ Partizán Domaniža - TJ Žiar Papradno10.09.2017 10.30
TJ Plevník Drienové - TJ Slovan Dolné Kočkovce10.09.2017 10.00
TJ Hradišťan Jasenica - Partizán Prečín10.09.2017 10.00
TJ Priehrada Udiča - TJ Slovan Dolná Mariková10.09.2017 10.00
TJ Strážov Pružina - TJ Rozvoj Sverepec10.09.2017 10.00
4. kolo (17.09.2017) o 10.30 hod.
TJ Žiar Papradno - TJ Rozvoj Sverepec17.09.2017 10.30
TJ Slovan Dolná Mariková - TJ Strážov Pružina17.09.2017 09.30
Partizán Prečín - TJ Priehrada Udiča17.09.2017 09.30
TJ Slovan Dolné Kočkovce - TJ Hradišťan Jasenica17.09.2017 09.30
TJ Partizán Domaniža - TJ Plevník Drienové17.09.2017 09.30
5. kolo (24.09.2017) o 10.30 hod.
TJ Plevník Drienové - TJ Žiar Papradno24.09.2017 10.30
TJ Hradišťan Jasenica - TJ Partizán Domaniža24.09.2017 09.30
TJ Priehrada Udiča - TJ Slovan Dolné Kočkovce24.09.2017 09.30
TJ Strážov Pružina - Partizán Prečín24.09.2017 09.30
TJ Rozvoj Sverepec - TJ Slovan Dolná Mariková24.09.2017 09.30
6. kolo (01.10.2017) o 09.45 hod.
TJ Žiar Papradno - TJ Slovan Dolná Mariková01.10.2017 09.45
Partizán Prečín - TJ Rozvoj Sverepec01.10.2017 09.30
TJ Slovan Dolné Kočkovce - TJ Strážov Pružina01.10.2017 09.30
TJ Partizán Domaniža - TJ Priehrada Udiča01.10.2017 09.30
TJ Plevník Drienové - TJ Hradišťan Jasenica01.10.2017 09.30
7. kolo (08.10.2017) o 09.45 hod.
TJ Hradišťan Jasenica - TJ Žiar Papradno08.10.2017 09.45
TJ Priehrada Udiča - TJ Plevník Drienové08.10.2017 09.00
TJ Strážov Pružina - TJ Partizán Domaniža08.10.2017 09.00
TJ Rozvoj Sverepec - TJ Slovan Dolné Kočkovce08.10.2017 09.00
TJ Slovan Dolná Mariková - Partizán Prečín08.10.2017 09.00
8. kolo (15.10.2017) o 09.45 hod.
TJ Žiar Papradno - Partizán Prečín15.10.2017 09.45
TJ Slovan Dolné Kočkovce - TJ Slovan Dolná Mariková15.10.2017 09.00
TJ Partizán Domaniža - TJ Rozvoj Sverepec15.10.2017 09.00
TJ Plevník Drienové - TJ Strážov Pružina15.10.2017 09.00
TJ Hradišťan Jasenica - TJ Priehrada Udiča15.10.2017 09.00
9. kolo (22.10.2017) o 09.15 hod.
TJ Priehrada Udiča - TJ Žiar Papradno22.10.2017 09.15
TJ Strážov Pružina - TJ Hradišťan Jasenica22.10.2017 08.30
TJ Rozvoj Sverepec - TJ Plevník Drienové22.10.2017 08.30
TJ Slovan Dolná Mariková - TJ Partizán Domaniža22.10.2017 08.30
Partizán Prečín - TJ Slovan Dolné Kočkovce22.10.2017 08.30
10. kolo (08.04.2018) o 10.30 hod.
TJ Žiar Papradno - TJ Slovan Dolné Kočkovce08.04.2018 10.30
Partizán Prečín - TJ Partizán Domaniža08.04.2018 10.30
TJ Slovan Dolná Mariková - TJ Plevník Drienové08.04.2018 10.30
TJ Rozvoj Sverepec - TJ Hradišťan Jasenica08.04.2018 10.30
TJ Strážov Pružina - TJ Priehrada Udiča08.04.2018 10.30
11. kolo (15.04.2018) o 10.30 hod.
TJ Strážov Pružina - TJ Žiar Papradno15.04.2018 10.30
TJ Priehrada Udiča - TJ Rozvoj Sverepec15.04.2018 10.30
TJ Hradišťan Jasenica - TJ Slovan Dolná Mariková15.04.2018 10.30
TJ Plevník Drienové - Partizán Prečín15.04.2018 10.30
TJ Partizán Domaniža - TJ Slovan Dolné Kočkovce15.04.2018 10.30
12. kolo (22.04.2018) o 10.30 hod.
TJ Žiar Papradno - TJ Partizán Domaniža22.04.2018 10.30
TJ Slovan Dolné Kočkovce - TJ Plevník Drienové22.04.2018 11.00
Partizán Prečín - TJ Hradišťan Jasenica22.04.2018 11.00
TJ Slovan Dolná Mariková - TJ Priehrada Udiča22.04.2018 11.00
TJ Rozvoj Sverepec - TJ Strážov Pružina22.04.2018 11.00
13. kolo (29.04.2018) o 10.30 hod.
TJ Rozvoj Sverepec - TJ Žiar Papradno29.04.2018 10.30
TJ Strážov Pružina - TJ Slovan Dolná Mariková29.04.2018 11.00
TJ Priehrada Udiča - Partizán Prečín29.04.2018 11.00
TJ Hradišťan Jasenica - TJ Slovan Dolné Kočkovce29.04.2018 11.00
TJ Plevník Drienové - TJ Partizán Domaniža29.04.2018 11.00
14. kolo (06.05.2018) o 10.30 hod.
TJ Žiar Papradno - TJ Plevník Drienové06.05.2018 10.30
TJ Partizán Domaniža - TJ Hradišťan Jasenica06.05.2018 11.30
TJ Slovan Dolné Kočkovce - TJ Priehrada Udiča06.05.2018 11.30
Partizán Prečín - TJ Strážov Pružina06.05.2018 11.30
TJ Slovan Dolná Mariková - TJ Rozvoj Sverepec06.05.2018 11.30
15. kolo (13.05.2018) o 10.30 hod.
TJ Slovan Dolná Mariková - TJ Žiar Papradno13.05.2018 10.30
TJ Rozvoj Sverepec - Partizán Prečín13.05.2018 11.30
TJ Strážov Pružina - TJ Slovan Dolné Kočkovce13.05.2018 11.30
TJ Priehrada Udiča - TJ Partizán Domaniža13.05.2018 11.30
TJ Hradišťan Jasenica - TJ Plevník Drienové13.05.2018 11.30
16. kolo (20.05.2018) o 10.30 hod.
TJ Žiar Papradno - TJ Hradišťan Jasenica20.05.2018 10.30
TJ Plevník Drienové - TJ Priehrada Udiča20.05.2018 12.00
TJ Partizán Domaniža - TJ Strážov Pružina20.05.2018 12.00
TJ Slovan Dolné Kočkovce - TJ Rozvoj Sverepec20.05.2018 12.00
Partizán Prečín - TJ Slovan Dolná Mariková20.05.2018 12.00
17. kolo (27.05.2018) o 10.30 hod.
Partizán Prečín - TJ Žiar Papradno27.05.2018 10.30
TJ Slovan Dolná Mariková - TJ Slovan Dolné Kočkovce27.05.2018 12.00
TJ Rozvoj Sverepec - TJ Partizán Domaniža27.05.2018 12.00
TJ Strážov Pružina - TJ Plevník Drienové27.05.2018 12.00
TJ Priehrada Udiča - TJ Hradišťan Jasenica27.05.2018 12.00
18. kolo (03.06.2018) o 10.30 hod.
TJ Žiar Papradno - TJ Priehrada Udiča03.06.2018 10.30
TJ Hradišťan Jasenica - TJ Strážov Pružina03.06.2018 12.30
TJ Plevník Drienové - TJ Rozvoj Sverepec03.06.2018 12.30
TJ Partizán Domaniža - TJ Slovan Dolná Mariková03.06.2018 12.30
TJ Slovan Dolné Kočkovce - Partizán Prečín03.06.2018 12.30


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk