Dnes oslavuje meniny Ľudmila zajtra Olympia         Pondelok, 16. september 2019



Mladší žiaci




Prípravky U10


Prihlásenie



  Zabudli ste heslo?

Počítadlo

Stránku si čítajú 4 ľudia
Počet návštev: 

Anketa

Ste spokojný s obsahom našej stránky?

Áno, je super (53%)

Áno, ale ešte máte čo zlepšovať (28%)

Skôr nie (19%)

9836 účastníkov ankety



6. liga

Rozpis zápasov v sezóne 2017/2018

1. kolo (10.09.2017) o 13.15 hod.
TJ Plevník - Drienové - TJ Slovan Dolné Kočkovce10.09.2017 13.15
TJ Štart Tuchyňa - FK Streženice10.09.2017 13.15
FC LUMAX Horovce - ŠK Dohňany10.09.2017 13.15
FK Slovan Bolešov - Voľno10.09.2017 13.15
TJ Hradišťan Jasenica - TJ Strážov Pružina10.09.2017 13.15
2. kolo (17.09.2017) o 12.45 hod.
TJ Slovan Dolné Kočkovce - TJ Strážov Pružina17.09.2017 12.45
Voľno - TJ Hradišťan Jasenica17.09.2017 12.45
ŠK Dohňany - FK Slovan Bolešov17.09.2017 12.45
FK Streženice - FC LUMAX Horovce17.09.2017 12.45
TJ Plevník - Drienové - TJ Štart Tuchyňa17.09.2017 12.45
3. kolo (24.09.2017) o 12.45 hod.
TJ Štart Tuchyňa - TJ Slovan Dolné Kočkovce24.09.2017 12.45
FC LUMAX Horovce - TJ Plevník - Drienové24.09.2017 12.45
FK Slovan Bolešov - FK Streženice24.09.2017 12.45
TJ Hradišťan Jasenica - ŠK Dohňany24.09.2017 12.45
TJ Strážov Pružina - Voľno24.09.2017 12.45
4. kolo (01.10.2017) o 12.45 hod.
TJ Slovan Dolné Kočkovce - Voľno01.10.2017 12.45
ŠK Dohňany - TJ Strážov Pružina01.10.2017 11.45
FK Streženice - TJ Hradišťan Jasenica01.10.2017 11.45
TJ Plevník - Drienové - FK Slovan Bolešov01.10.2017 11.45
TJ Štart Tuchyňa - FC LUMAX Horovce01.10.2017 11.45
5. kolo (08.10.2017) o 11.45 hod.
FC LUMAX Horovce - TJ Slovan Dolné Kočkovce08.10.2017 11.45
FK Slovan Bolešov - TJ Štart Tuchyňa08.10.2017 11.45
TJ Hradišťan Jasenica - TJ Plevník - Drienové08.10.2017 11.45
TJ Strážov Pružina - FK Streženice08.10.2017 12.15
Voľno - ŠK Dohňany08.10.2017 12.15
6. kolo (15.10.2017) o 11.45 hod.
TJ Slovan Dolné Kočkovce - ŠK Dohňany15.10.2017 11.45
FK Streženice - Voľno15.10.2017 12.15
TJ Plevník - Drienové - TJ Strážov Pružina15.10.2017 12.15
TJ Štart Tuchyňa - TJ Hradišťan Jasenica15.10.2017 12.15
FC LUMAX Horovce - FK Slovan Bolešov15.10.2017 12.15
7. kolo (22.10.2017) o 11.15 hod.
FK Slovan Bolešov - TJ Slovan Dolné Kočkovce22.10.2017 11.15
TJ Hradišťan Jasenica - FC LUMAX Horovce22.10.2017 11.45
TJ Strážov Pružina - TJ Štart Tuchyňa22.10.2017 11.45
Voľno - TJ Plevník - Drienové22.10.2017 11.45
ŠK Dohňany - FK Streženice22.10.2017 11.45
8. kolo (29.10.2017) o 11.15 hod.
TJ Slovan Dolné Kočkovce - FK Streženice29.10.2017 11.15
TJ Plevník - Drienové - ŠK Dohňany29.10.2017 11.45
TJ Štart Tuchyňa - Voľno29.10.2017 11.45
FC LUMAX Horovce - TJ Strážov Pružina29.10.2017 11.45
FK Slovan Bolešov - TJ Hradišťan Jasenica29.10.2017 11.45
9. kolo (05.11.2017) o 10.45 hod.
TJ Hradišťan Jasenica - TJ Slovan Dolné Kočkovce05.11.2017 10.45
TJ Strážov Pružina - FK Slovan Bolešov05.11.2017 11.15
Voľno - FC LUMAX Horovce05.11.2017 11.15
ŠK Dohňany - TJ Štart Tuchyňa05.11.2017 11.15
FK Streženice - TJ Plevník - Drienové05.11.2017 11.15
10. kolo (22.04.2018) o 13.15 hod.
TJ Slovan Dolné Kočkovce - TJ Plevník - Drienové22.04.2018 13.15
FK Streženice - TJ Štart Tuchyňa22.04.2018 13.15
ŠK Dohňany - FC LUMAX Horovce22.04.2018 13.15
Voľno - FK Slovan Bolešov22.04.2018 13.15
TJ Strážov Pružina - TJ Hradišťan Jasenica22.04.2018 13.15
11. kolo (29.04.2018) o 13.15 hod.
TJ Strážov Pružina - TJ Slovan Dolné Kočkovce29.04.2018 13.15
TJ Hradišťan Jasenica - Voľno29.04.2018 13.45
FK Slovan Bolešov - ŠK Dohňany29.04.2018 13.45
FC LUMAX Horovce - FK Streženice29.04.2018 13.45
TJ Štart Tuchyňa - TJ Plevník - Drienové29.04.2018 13.45
12. kolo (06.05.2018) o 13.45 hod.
TJ Slovan Dolné Kočkovce - TJ Štart Tuchyňa06.05.2018 13.45
TJ Plevník - Drienové - FC LUMAX Horovce06.05.2018 14.15
FK Streženice - FK Slovan Bolešov06.05.2018 14.15
ŠK Dohňany - TJ Hradišťan Jasenica06.05.2018 14.15
Voľno - TJ Strážov Pružina06.05.2018 14.15
13. kolo (13.05.2018) o 14.15 hod.
Voľno - TJ Slovan Dolné Kočkovce13.05.2018 14.15
TJ Strážov Pružina - ŠK Dohňany13.05.2018 13.45
TJ Hradišťan Jasenica - FK Streženice13.05.2018 14.15
FK Slovan Bolešov - TJ Plevník - Drienové13.05.2018 14.15
FC LUMAX Horovce - TJ Štart Tuchyňa13.05.2018 14.15
14. kolo (20.05.2018) o 14.15 hod.
TJ Slovan Dolné Kočkovce - FC LUMAX Horovce20.05.2018 14.15
TJ Štart Tuchyňa - FK Slovan Bolešov20.05.2018 14.45
TJ Plevník - Drienové - TJ Hradišťan Jasenica20.05.2018 14.45
FK Streženice - TJ Strážov Pružina20.05.2018 14.45
ŠK Dohňany - Voľno20.05.2018 14.45
15. kolo (27.05.2018) o 14.15 hod.
ŠK Dohňany - TJ Slovan Dolné Kočkovce27.05.2018 14.15
Voľno - FK Streženice27.05.2018 14.45
TJ Strážov Pružina - TJ Plevník - Drienové27.05.2018 14.45
TJ Hradišťan Jasenica - TJ Štart Tuchyňa27.05.2018 14.45
FK Slovan Bolešov - FC LUMAX Horovce27.05.2018 14.45
16. kolo (03.06.2018) o 14.15 hod.
TJ Slovan Dolné Kočkovce - FK Slovan Bolešov03.06.2018 14.15
FC LUMAX Horovce - TJ Hradišťan Jasenica03.06.2018 15.15
TJ Štart Tuchyňa - TJ Strážov Pružina03.06.2018 15.15
TJ Plevník - Drienové - Voľno03.06.2018 15.15
FK Streženice - ŠK Dohňany03.06.2018 15.15
17. kolo (10.06.2018) o 14.15 hod.
FK Streženice - TJ Slovan Dolné Kočkovce10.06.2018 14.15
ŠK Dohňany - TJ Plevník - Drienové10.06.2018 15.15
Voľno - TJ Štart Tuchyňa10.06.2018 15.15
TJ Strážov Pružina - FC LUMAX Horovce10.06.2018 15.15
TJ Hradišťan Jasenica - FK Slovan Bolešov10.06.2018 15.15
18. kolo (17.06.2018) o 14.15 hod.
TJ Slovan Dolné Kočkovce - TJ Hradišťan Jasenica17.06.2018 14.15
FK Slovan Bolešov - TJ Strážov Pružina17.06.2018 15.45
FC LUMAX Horovce - Voľno17.06.2018 15.45
TJ Štart Tuchyňa - ŠK Dohňany17.06.2018 15.45
TJ Plevník - Drienové - FK Streženice17.06.2018 15.45


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk