Dnes oslavuje meniny Ľudmila zajtra Olympia         Pondelok, 16. september 2019

Dorast



Mladší žiaci




Prípravky U10


Prihlásenie



  Zabudli ste heslo?

Počítadlo

Stránku si číta 1 človek
Počet návštev: 

Anketa

Ste spokojný s obsahom našej stránky?

Áno, je super (53%)

Áno, ale ešte máte čo zlepšovať (28%)

Skôr nie (19%)

9836 účastníkov ankety



8. liga

Rozpis zápasov v sezóne 2017/2018

1. kolo (27.08.2017) o 17.00 hod.
TJ Hradčan Lednica - FC LUMAX Horovce27.08.2017 17.00
TJ Dynamo Orlové - Voľno27.08.2017 17.00
TJ Nové Považie Prejta - TJ Mier Tŕstie27.08.2017 17.00
TJ Horec Bodiná - TJ Slovan Kameničany27.08.2017 17.00
TJ Červený Kameň - TJ Partizán Vrchteplá27.08.2017 17.00
2. kolo (03.09.2017) o 16.00 hod.
FC LUMAX Horovce - TJ Partizán Vrchteplá03.09.2017 16.00
TJ Slovan Kameničany - TJ Červený Kameň03.09.2017 16.30
TJ Mier Tŕstie - TJ Horec Bodiná03.09.2017 16.30
Voľno - TJ Nové Považie Prejta03.09.2017 16.30
TJ Hradčan Lednica - TJ Dynamo Orlové03.09.2017 16.30
3. kolo (10.09.2017) o 16.00 hod.
TJ Dynamo Orlové - FC LUMAX Horovce10.09.2017 16.00
TJ Nové Považie Prejta - TJ Hradčan Lednica10.09.2017 16.30
TJ Horec Bodiná - Voľno10.09.2017 16.30
TJ Červený Kameň - TJ Mier Tŕstie10.09.2017 16.30
TJ Partizán Vrchteplá - TJ Slovan Kameničany10.09.2017 16.30
4. kolo (17.09.2017) o 15.30 hod.
FC LUMAX Horovce - TJ Slovan Kameničany17.09.2017 15.30
TJ Mier Tŕstie - TJ Partizán Vrchteplá17.09.2017 16.00
Voľno - TJ Červený Kameň17.09.2017 16.00
TJ Hradčan Lednica - TJ Horec Bodiná17.09.2017 16.00
TJ Dynamo Orlové - TJ Nové Považie Prejta17.09.2017 16.00
5. kolo (24.09.2017) o 15.30 hod.
TJ Nové Považie Prejta - FC LUMAX Horovce24.09.2017 15.30
TJ Horec Bodiná - TJ Dynamo Orlové24.09.2017 16.00
TJ Červený Kameň - TJ Hradčan Lednica24.09.2017 16.00
TJ Partizán Vrchteplá - Voľno24.09.2017 16.00
TJ Slovan Kameničany - TJ Mier Tŕstie24.09.2017 16.00
6. kolo (01.10.2017) o 14.30 hod.
FC LUMAX Horovce - TJ Mier Tŕstie01.10.2017 14.30
Voľno - TJ Slovan Kameničany01.10.2017 16.00
TJ Hradčan Lednica - TJ Partizán Vrchteplá01.10.2017 16.00
TJ Dynamo Orlové - TJ Červený Kameň01.10.2017 16.00
TJ Nové Považie Prejta - TJ Horec Bodiná01.10.2017 16.00
7. kolo (08.10.2017) o 14.30 hod.
TJ Horec Bodiná - FC LUMAX Horovce08.10.2017 14.30
TJ Červený Kameň - TJ Nové Považie Prejta08.10.2017 15.30
TJ Partizán Vrchteplá - TJ Dynamo Orlové08.10.2017 15.30
TJ Slovan Kameničany - TJ Hradčan Lednica08.10.2017 15.30
TJ Mier Tŕstie - Voľno08.10.2017 15.30
8. kolo (15.10.2017) o 15.30 hod.
FC LUMAX Horovce - Voľno15.10.2017 15.30
TJ Hradčan Lednica - TJ Mier Tŕstie15.10.2017 14.30
TJ Dynamo Orlové - TJ Slovan Kameničany15.10.2017 14.30
TJ Nové Považie Prejta - TJ Partizán Vrchteplá15.10.2017 14.30
TJ Horec Bodiná - TJ Červený Kameň15.10.2017 14.30
9. kolo (22.10.2017) o 14.00 hod.
TJ Červený Kameň - FC LUMAX Horovce22.10.2017 14.00
TJ Partizán Vrchteplá - TJ Horec Bodiná22.10.2017 15.00
TJ Slovan Kameničany - TJ Nové Považie Prejta22.10.2017 15.00
TJ Mier Tŕstie - TJ Dynamo Orlové22.10.2017 15.00
Voľno - TJ Hradčan Lednica22.10.2017 15.00
10. kolo (22.04.2018) o 16.00 hod.
FC LUMAX Horovce - TJ Hradčan Lednica22.04.2018 16.00
Voľno - TJ Dynamo Orlové22.04.2018 16.00
TJ Mier Tŕstie - TJ Nové Považie Prejta22.04.2018 16.00
TJ Slovan Kameničany - TJ Horec Bodiná22.04.2018 16.00
TJ Partizán Vrchteplá - TJ Červený Kameň22.04.2018 16.00
11. kolo (29.04.2018) o 16.00 hod.
TJ Partizán Vrchteplá - FC LUMAX Horovce29.04.2018 16.00
TJ Červený Kameň - TJ Slovan Kameničany29.04.2018 16.30
TJ Horec Bodiná - TJ Mier Tŕstie29.04.2018 16.30
TJ Nové Považie Prejta - Voľno29.04.2018 16.30
TJ Dynamo Orlové - TJ Hradčan Lednica29.04.2018 16.30
12. kolo (06.05.2018) o 16.30 hod.
FC LUMAX Horovce - TJ Dynamo Orlové06.05.2018 16.30
TJ Hradčan Lednica - TJ Nové Považie Prejta06.05.2018 17.00
Voľno - TJ Horec Bodiná06.05.2018 17.00
TJ Mier Tŕstie - TJ Červený Kameň06.05.2018 17.00
TJ Slovan Kameničany - TJ Partizán Vrchteplá06.05.2018 17.00
13. kolo (13.05.2018) o 16.30 hod.
TJ Slovan Kameničany - FC LUMAX Horovce13.05.2018 16.30
TJ Partizán Vrchteplá - TJ Mier Tŕstie13.05.2018 17.00
TJ Červený Kameň - Voľno13.05.2018 17.00
TJ Horec Bodiná - TJ Hradčan Lednica13.05.2018 17.00
TJ Nové Považie Prejta - TJ Dynamo Orlové13.05.2018 17.00
14. kolo (20.05.2018) o 17.00 hod.
FC LUMAX Horovce - TJ Nové Považie Prejta20.05.2018 17.00
TJ Dynamo Orlové - TJ Horec Bodiná20.05.2018 17.00
TJ Hradčan Lednica - TJ Červený Kameň20.05.2018 17.00
Voľno - TJ Partizán Vrchteplá20.05.2018 17.00
TJ Mier Tŕstie - TJ Slovan Kameničany20.05.2018 17.00
15. kolo (27.05.2018) o 17.00 hod.
TJ Mier Tŕstie - FC LUMAX Horovce27.05.2018 17.00
TJ Slovan Kameničany - Voľno27.05.2018 17.00
TJ Partizán Vrchteplá - TJ Hradčan Lednica27.05.2018 17.00
TJ Červený Kameň - TJ Dynamo Orlové27.05.2018 17.00
TJ Horec Bodiná - TJ Nové Považie Prejta27.05.2018 17.00
16. kolo (03.06.2018) o 17.00 hod.
FC LUMAX Horovce - TJ Horec Bodiná03.06.2018 17.00
TJ Nové Považie Prejta - TJ Červený Kameň03.06.2018 17.00
TJ Dynamo Orlové - TJ Partizán Vrchteplá03.06.2018 17.00
TJ Hradčan Lednica - TJ Slovan Kameničany03.06.2018 17.00
Voľno - TJ Mier Tŕstie03.06.2018 17.00
17. kolo (10.06.2018) o 17.00 hod.
Voľno - FC LUMAX Horovce10.06.2018 17.00
TJ Mier Tŕstie - TJ Hradčan Lednica10.06.2018 17.00
TJ Slovan Kameničany - TJ Dynamo Orlové10.06.2018 17.00
TJ Partizán Vrchteplá - TJ Nové Považie Prejta10.06.2018 17.00
TJ Červený Kameň - TJ Horec Bodiná10.06.2018 17.00
18. kolo (17.06.2018) o 17.00 hod.
FC LUMAX Horovce - TJ Červený Kameň17.06.2018 17.00
TJ Horec Bodiná - TJ Partizán Vrchteplá17.06.2018 17.00
TJ Nové Považie Prejta - TJ Slovan Kameničany17.06.2018 17.00
TJ Dynamo Orlové - TJ Mier Tŕstie17.06.2018 17.00
TJ Hradčan Lednica - Voľno17.06.2018 17.00


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk