Dnes oslavuje meniny Branislava, Bronislava zajtra Ivica         Štvrtok, 14. december 2017

Dorast



Mladší žiaci



Prípravky U10


Prihlásenie



  Zabudli ste heslo?

Počítadlo

Stránku si čítajú 4 ľudia
Počet návštev: 

Anketa

Ste spokojný s obsahom našej stránky?

Áno, je super (53%)

Áno, ale ešte máte čo zlepšovať (29%)

Skôr nie (18%)

9009 účastníkov ankety



6. liga

Rozpis zápasov v sezóne 2017/2018

1. kolo (13.08.2017) o 17.00 hod.
TJ Manín Podmanín - TJ Slovan Košecké Podhradie13.08.2017 17.00
TJ Žiar Papradno - FK Streženice13.08.2017 17.00
TJ Slovan Dolné Kočkovce - TJ Jednota Dulov13.08.2017 17.00
TJ Štart Tuchyňa - FK Košeca13.08.2017 17.00
TJ Spartak Kvašov - TJ Spartak Lysá pod Makytou13.08.2017 17.00
TJ Priehrada Udiča - FK Slovan Bolešov13.08.2017 17.00
TJ Vápeč FO Horná Poruba - TJ Hradišťan Jasenica13.08.2017 17.00
2. kolo (20.08.2017) o 17.00 hod.
TJ Slovan Košecké Podhradie - TJ Hradišťan Jasenica20.08.2017 17.00
FK Slovan Bolešov - TJ Vápeč FO Horná Poruba20.08.2017 16.30
TJ Spartak Lysá pod Makytou - TJ Priehrada Udiča20.08.2017 16.30
FK Košeca - TJ Spartak Kvašov20.08.2017 16.30
TJ Jednota Dulov - TJ Štart Tuchyňa20.08.2017 16.30
FK Streženice - TJ Slovan Dolné Kočkovce20.08.2017 16.30
TJ Manín Podmanín - TJ Žiar Papradno20.08.2017 16.30
3. kolo (27.08.2017) o 17.00 hod.
TJ Žiar Papradno - TJ Slovan Košecké Podhradie27.08.2017 17.00
TJ Slovan Dolné Kočkovce - TJ Manín Podmanín27.08.2017 16.30
TJ Štart Tuchyňa - FK Streženice27.08.2017 16.30
TJ Spartak Kvašov - TJ Jednota Dulov27.08.2017 16.30
TJ Priehrada Udiča - FK Košeca27.08.2017 16.30
TJ Vápeč FO Horná Poruba - TJ Spartak Lysá pod Makytou27.08.2017 16.30
TJ Hradišťan Jasenica - FK Slovan Bolešov27.08.2017 16.30
4. kolo (03.09.2017) o 16.00 hod.
TJ Slovan Košecké Podhradie - FK Slovan Bolešov03.09.2017 16.00
TJ Spartak Lysá pod Makytou - TJ Hradišťan Jasenica03.09.2017 16.00
FK Košeca - TJ Vápeč FO Horná Poruba03.09.2017 16.00
TJ Jednota Dulov - TJ Priehrada Udiča03.09.2017 16.00
FK Streženice - TJ Spartak Kvašov03.09.2017 16.00
TJ Manín Podmanín - TJ Štart Tuchyňa03.09.2017 16.00
TJ Žiar Papradno - TJ Slovan Dolné Kočkovce03.09.2017 16.00
5. kolo (10.09.2017) o 16.00 hod.
TJ Slovan Dolné Kočkovce - TJ Slovan Košecké Podhradie10.09.2017 16.00
TJ Štart Tuchyňa - TJ Žiar Papradno10.09.2017 16.00
TJ Spartak Kvašov - TJ Manín Podmanín10.09.2017 16.00
TJ Priehrada Udiča - FK Streženice10.09.2017 16.00
TJ Vápeč FO Horná Poruba - TJ Jednota Dulov10.09.2017 16.00
TJ Hradišťan Jasenica - FK Košeca10.09.2017 16.00
FK Slovan Bolešov - TJ Spartak Lysá pod Makytou10.09.2017 16.00
6. kolo (17.09.2017) o 15.30 hod.
TJ Slovan Košecké Podhradie - TJ Spartak Lysá pod Makytou17.09.2017 15.30
FK Košeca - FK Slovan Bolešov17.09.2017 15.30
TJ Jednota Dulov - TJ Hradišťan Jasenica17.09.2017 15.30
FK Streženice - TJ Vápeč FO Horná Poruba17.09.2017 15.30
TJ Manín Podmanín - TJ Priehrada Udiča17.09.2017 15.30
TJ Žiar Papradno - TJ Spartak Kvašov17.09.2017 15.30
TJ Slovan Dolné Kočkovce - TJ Štart Tuchyňa17.09.2017 15.30
7. kolo (24.09.2017) o 15.30 hod.
TJ Štart Tuchyňa - TJ Slovan Košecké Podhradie24.09.2017 15.30
TJ Spartak Kvašov - TJ Slovan Dolné Kočkovce24.09.2017 15.30
TJ Priehrada Udiča - TJ Žiar Papradno24.09.2017 15.30
TJ Vápeč FO Horná Poruba - TJ Manín Podmanín24.09.2017 15.30
TJ Hradišťan Jasenica - FK Streženice24.09.2017 15.30
FK Slovan Bolešov - TJ Jednota Dulov24.09.2017 15.30
TJ Spartak Lysá pod Makytou - FK Košeca24.09.2017 15.30
8. kolo (01.10.2017) o 14.30 hod.
TJ Slovan Košecké Podhradie - FK Košeca01.10.2017 14.30
TJ Jednota Dulov - TJ Spartak Lysá pod Makytou01.10.2017 15.30
FK Streženice - FK Slovan Bolešov01.10.2017 15.30
TJ Manín Podmanín - TJ Hradišťan Jasenica01.10.2017 15.30
TJ Žiar Papradno - TJ Vápeč FO Horná Poruba01.10.2017 15.30
TJ Slovan Dolné Kočkovce - TJ Priehrada Udiča01.10.2017 15.30
TJ Štart Tuchyňa - TJ Spartak Kvašov01.10.2017 15.30
9. kolo (08.10.2017) o 14.30 hod.
TJ Spartak Kvašov - TJ Slovan Košecké Podhradie08.10.2017 14.30
TJ Priehrada Udiča - TJ Štart Tuchyňa08.10.2017 15.00
TJ Vápeč FO Horná Poruba - TJ Slovan Dolné Kočkovce08.10.2017 15.00
TJ Hradišťan Jasenica - TJ Žiar Papradno08.10.2017 15.00
FK Slovan Bolešov - TJ Manín Podmanín08.10.2017 15.00
TJ Spartak Lysá pod Makytou - FK Streženice08.10.2017 15.00
FK Košeca - TJ Jednota Dulov08.10.2017 15.00
10. kolo (15.10.2017) o 14.30 hod.
TJ Slovan Košecké Podhradie - TJ Jednota Dulov15.10.2017 14.30
FK Streženice - FK Košeca15.10.2017 15.00
TJ Manín Podmanín - TJ Spartak Lysá pod Makytou15.10.2017 15.00
TJ Žiar Papradno - FK Slovan Bolešov15.10.2017 15.00
TJ Slovan Dolné Kočkovce - TJ Hradišťan Jasenica15.10.2017 15.00
TJ Štart Tuchyňa - TJ Vápeč FO Horná Poruba15.10.2017 15.00
TJ Spartak Kvašov - TJ Priehrada Udiča15.10.2017 15.00
11. kolo (22.10.2017) o 14.00 hod.
TJ Priehrada Udiča - TJ Slovan Košecké Podhradie22.10.2017 14.00
TJ Vápeč FO Horná Poruba - TJ Spartak Kvašov22.10.2017 14.30
TJ Hradišťan Jasenica - TJ Štart Tuchyňa22.10.2017 14.30
FK Slovan Bolešov - TJ Slovan Dolné Kočkovce22.10.2017 14.30
TJ Spartak Lysá pod Makytou - TJ Žiar Papradno22.10.2017 14.30
FK Košeca - TJ Manín Podmanín22.10.2017 14.30
TJ Jednota Dulov - FK Streženice22.10.2017 14.30
12. kolo (29.10.2017) o 14.00 hod.
TJ Slovan Košecké Podhradie - FK Streženice29.10.2017 14.00
TJ Manín Podmanín - TJ Jednota Dulov29.10.2017 14.30
TJ Žiar Papradno - FK Košeca29.10.2017 14.30
TJ Slovan Dolné Kočkovce - TJ Spartak Lysá pod Makytou29.10.2017 14.30
TJ Štart Tuchyňa - FK Slovan Bolešov29.10.2017 14.30
TJ Spartak Kvašov - TJ Hradišťan Jasenica29.10.2017 14.30
TJ Priehrada Udiča - TJ Vápeč FO Horná Poruba29.10.2017 14.30
13. kolo (05.11.2017) o 13.30 hod.
TJ Vápeč FO Horná Poruba - TJ Slovan Košecké Podhradie05.11.2017 13.30
TJ Hradišťan Jasenica - TJ Priehrada Udiča05.11.2017 14.00
FK Slovan Bolešov - TJ Spartak Kvašov05.11.2017 14.00
TJ Spartak Lysá pod Makytou - TJ Štart Tuchyňa05.11.2017 14.00
FK Košeca - TJ Slovan Dolné Kočkovce05.11.2017 14.00
TJ Jednota Dulov - TJ Žiar Papradno05.11.2017 14.00
FK Streženice - TJ Manín Podmanín05.11.2017 14.00
14. kolo (25.03.2018) o 15.00 hod.
TJ Slovan Košecké Podhradie - TJ Manín Podmanín25.03.2018 15.00
FK Streženice - TJ Žiar Papradno25.03.2018 15.00
TJ Jednota Dulov - TJ Slovan Dolné Kočkovce25.03.2018 15.00
FK Košeca - TJ Štart Tuchyňa25.03.2018 15.00
TJ Spartak Lysá pod Makytou - TJ Spartak Kvašov25.03.2018 15.00
FK Slovan Bolešov - TJ Priehrada Udiča25.03.2018 15.00
TJ Hradišťan Jasenica - TJ Vápeč FO Horná Poruba25.03.2018 15.00
15. kolo (01.04.2018) o 15.30 hod.
TJ Hradišťan Jasenica - TJ Slovan Košecké Podhradie01.04.2018 15.30
TJ Vápeč FO Horná Poruba - FK Slovan Bolešov01.04.2018 15.00
TJ Priehrada Udiča - TJ Spartak Lysá pod Makytou01.04.2018 15.00
TJ Spartak Kvašov - FK Košeca01.04.2018 15.00
TJ Štart Tuchyňa - TJ Jednota Dulov01.04.2018 15.00
TJ Slovan Dolné Kočkovce - FK Streženice01.04.2018 15.00
TJ Žiar Papradno - TJ Manín Podmanín01.04.2018 15.00
16. kolo (08.04.2018) o 15.30 hod.
TJ Slovan Košecké Podhradie - TJ Žiar Papradno08.04.2018 15.30
TJ Manín Podmanín - TJ Slovan Dolné Kočkovce08.04.2018 15.30
FK Streženice - TJ Štart Tuchyňa08.04.2018 15.30
TJ Jednota Dulov - TJ Spartak Kvašov08.04.2018 15.30
FK Košeca - TJ Priehrada Udiča08.04.2018 15.30
TJ Spartak Lysá pod Makytou - TJ Vápeč FO Horná Poruba08.04.2018 15.30
FK Slovan Bolešov - TJ Hradišťan Jasenica08.04.2018 15.30
17. kolo (15.04.2018) o 15.30 hod.
FK Slovan Bolešov - TJ Slovan Košecké Podhradie15.04.2018 15.30
TJ Hradišťan Jasenica - TJ Spartak Lysá pod Makytou15.04.2018 15.30
TJ Vápeč FO Horná Poruba - FK Košeca15.04.2018 15.30
TJ Priehrada Udiča - TJ Jednota Dulov15.04.2018 15.30
TJ Spartak Kvašov - FK Streženice15.04.2018 15.30
TJ Štart Tuchyňa - TJ Manín Podmanín15.04.2018 15.30
TJ Slovan Dolné Kočkovce - TJ Žiar Papradno15.04.2018 15.30
18. kolo (22.04.2018) o 16.00 hod.
TJ Slovan Košecké Podhradie - TJ Slovan Dolné Kočkovce22.04.2018 16.00
TJ Žiar Papradno - TJ Štart Tuchyňa22.04.2018 16.00
TJ Manín Podmanín - TJ Spartak Kvašov22.04.2018 16.00
FK Streženice - TJ Priehrada Udiča22.04.2018 16.00
TJ Jednota Dulov - TJ Vápeč FO Horná Poruba22.04.2018 16.00
FK Košeca - TJ Hradišťan Jasenica22.04.2018 16.00
TJ Spartak Lysá pod Makytou - FK Slovan Bolešov22.04.2018 16.00
19. kolo (29.04.2018) o 16.00 hod.
TJ Spartak Lysá pod Makytou - TJ Slovan Košecké Podhradie29.04.2018 16.00
FK Slovan Bolešov - FK Košeca29.04.2018 16.00
TJ Hradišťan Jasenica - TJ Jednota Dulov29.04.2018 16.00
TJ Vápeč FO Horná Poruba - FK Streženice29.04.2018 16.00
TJ Priehrada Udiča - TJ Manín Podmanín29.04.2018 16.00
TJ Spartak Kvašov - TJ Žiar Papradno29.04.2018 16.00
TJ Štart Tuchyňa - TJ Slovan Dolné Kočkovce29.04.2018 16.00
20. kolo (06.05.2018) o 16.30 hod.
TJ Slovan Košecké Podhradie - TJ Štart Tuchyňa06.05.2018 16.30
TJ Slovan Dolné Kočkovce - TJ Spartak Kvašov06.05.2018 16.30
TJ Žiar Papradno - TJ Priehrada Udiča06.05.2018 16.30
TJ Manín Podmanín - TJ Vápeč FO Horná Poruba06.05.2018 16.30
FK Streženice - TJ Hradišťan Jasenica06.05.2018 16.30
TJ Jednota Dulov - FK Slovan Bolešov06.05.2018 16.30
FK Košeca - TJ Spartak Lysá pod Makytou06.05.2018 16.30
21. kolo (13.05.2018) o 16.30 hod.
FK Košeca - TJ Slovan Košecké Podhradie13.05.2018 16.30
TJ Spartak Lysá pod Makytou - TJ Jednota Dulov13.05.2018 16.30
FK Slovan Bolešov - FK Streženice13.05.2018 16.30
TJ Hradišťan Jasenica - TJ Manín Podmanín13.05.2018 16.30
TJ Vápeč FO Horná Poruba - TJ Žiar Papradno13.05.2018 16.30
TJ Priehrada Udiča - TJ Slovan Dolné Kočkovce13.05.2018 16.30
TJ Spartak Kvašov - TJ Štart Tuchyňa13.05.2018 16.30
22. kolo (20.05.2018) o 17.00 hod.
TJ Slovan Košecké Podhradie - TJ Spartak Kvašov20.05.2018 17.00
TJ Štart Tuchyňa - TJ Priehrada Udiča20.05.2018 17.00
TJ Slovan Dolné Kočkovce - TJ Vápeč FO Horná Poruba20.05.2018 17.00
TJ Žiar Papradno - TJ Hradišťan Jasenica20.05.2018 17.00
TJ Manín Podmanín - FK Slovan Bolešov20.05.2018 17.00
FK Streženice - TJ Spartak Lysá pod Makytou20.05.2018 17.00
TJ Jednota Dulov - FK Košeca20.05.2018 17.00
23. kolo (27.05.2018) o 17.00 hod.
TJ Jednota Dulov - TJ Slovan Košecké Podhradie27.05.2018 17.00
FK Košeca - FK Streženice27.05.2018 17.00
TJ Spartak Lysá pod Makytou - TJ Manín Podmanín27.05.2018 17.00
FK Slovan Bolešov - TJ Žiar Papradno27.05.2018 17.00
TJ Hradišťan Jasenica - TJ Slovan Dolné Kočkovce27.05.2018 17.00
TJ Vápeč FO Horná Poruba - TJ Štart Tuchyňa27.05.2018 17.00
TJ Priehrada Udiča - TJ Spartak Kvašov27.05.2018 17.00
24. kolo (03.06.2018) o 17.00 hod.
TJ Slovan Košecké Podhradie - TJ Priehrada Udiča03.06.2018 17.00
TJ Spartak Kvašov - TJ Vápeč FO Horná Poruba03.06.2018 17.00
TJ Štart Tuchyňa - TJ Hradišťan Jasenica03.06.2018 17.00
TJ Slovan Dolné Kočkovce - FK Slovan Bolešov03.06.2018 17.00
TJ Žiar Papradno - TJ Spartak Lysá pod Makytou03.06.2018 17.00
TJ Manín Podmanín - FK Košeca03.06.2018 17.00
FK Streženice - TJ Jednota Dulov03.06.2018 17.00
25. kolo (10.06.2018) o 17.00 hod.
FK Streženice - TJ Slovan Košecké Podhradie10.06.2018 17.00
TJ Jednota Dulov - TJ Manín Podmanín10.06.2018 17.00
FK Košeca - TJ Žiar Papradno10.06.2018 17.00
TJ Spartak Lysá pod Makytou - TJ Slovan Dolné Kočkovce10.06.2018 17.00
FK Slovan Bolešov - TJ Štart Tuchyňa10.06.2018 17.00
TJ Hradišťan Jasenica - TJ Spartak Kvašov10.06.2018 17.00
TJ Vápeč FO Horná Poruba - TJ Priehrada Udiča10.06.2018 17.00
26. kolo (17.06.2018) o 17.00 hod.
TJ Slovan Košecké Podhradie - TJ Vápeč FO Horná Poruba17.06.2018 17.00
TJ Priehrada Udiča - TJ Hradišťan Jasenica17.06.2018 17.00
TJ Spartak Kvašov - FK Slovan Bolešov17.06.2018 17.00
TJ Štart Tuchyňa - TJ Spartak Lysá pod Makytou17.06.2018 17.00
TJ Slovan Dolné Kočkovce - FK Košeca17.06.2018 17.00
TJ Žiar Papradno - TJ Jednota Dulov17.06.2018 17.00
TJ Manín Podmanín - FK Streženice17.06.2018 17.00


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk