Dnes oslavuje meniny Ľudmila zajtra Olympia         Pondelok, 16. september 2019

I.trieda muži



III.A trieda muži


III.B trieda muži


I. trieda dorast


II. trieda dorast


I.trieda starší žiaci


II. trieda starší žiaci





Prihlásenie



  Zabudli ste heslo?

Počítadlo

Stránku si čítajú 2 ľudia
Počet návštev: 

Anketa

Ste spokojný s obsahom našej stránky?

Áno, je super (53%)

Áno, ale ešte máte čo zlepšovať (28%)

Skôr nie (19%)

9836 účastníkov ankety



II. trieda muži

Rozpis zápasov v sezóne 2012/2013

Výnimky a poznámky:
FC Orlové - odohrá domáce MFZ v sobotu v ÚHČ

15.kolo sa odohrá dňa 23.6.2013 o 17,00 hod.
16.kolo sa odohrá dňa 30.6.2013 o 17,00 hod.

15.kolo - Pružina - Sverepec v sobotu 22.6.2013 o 17,00 hod.
16.kolo - Bolešov - Koš.Podhradie v nedeľu o 10,00 hod.
17.kolo - Beluša - Sverepec v sobotu 13.4.2013 o 15,30 hod.
17.kolo - Pružina - FC Orlové v piatok 10.5.2013 o 18,00 hod.
19.kolo - Beluša - FC Orlové v sobotu 27.4.2013 o 16,00 hod.
20.kolo - FC Orlové - Dohňany v sobotu 4.5.2013 o 16,30 hod.
21.kolo - Beluša - Dulov v nedeľu 12.5.2013 o 11,30 hod.
22.kolo - FC Orlové - Kolačín v sobotu 18.5.2013 o 17,00 hod.
23.kolo - Beluša - Podvažie v sobotu 25.5.2013 o 17,00 hod.
24.kolo - FC Orlové - D.Breznica v sobotu 2.6.2013 o 17,00 hod.
25.kolo - FC Orlové - Lazy v sobotu 8.6.2013 o 17,00 hod.

1. kolo (12.08.2012) o 17.00 hod.
Bolešov - Lazy12.08.2012 17.00
Dulov - FC Orlové12.08.2012 17.00
Košecké Podhradie - Dolná Breznica12.08.2012 17.00
Podvažie - Sverepec12.08.2012 17.00
Pružina - Kolačín12.08.2012 17.00
Hradčan Lednica - Praznov12.08.2012 17.00
Beluša - Dohňany12.08.2012 17.00
2. kolo (19.08.2012) o 17.00 hod.
Lazy - Dohňany19.08.2012 17.00
Praznov - Beluša19.08.2012 17.00
Kolačín - Hradčan Lednica19.08.2012 17.00
Sverepec - Pružina19.08.2012 17.00
Dolná Breznica - Podvažie19.08.2012 17.00
FC Orlové - Košecké Podhradie19.08.2012 17.00
Bolešov - Dulov19.08.2012 17.00
3. kolo (26.08.2012) o 17.00 hod.
Dulov - Lazy26.08.2012 17.00
Košecké Podhradie - Bolešov26.08.2012 17.00
Podvažie - FC Orlové26.08.2012 17.00
Pružina - Dolná Breznica26.08.2012 17.00
Hradčan Lednica - Sverepec26.08.2012 17.00
Beluša - Kolačín26.08.2012 17.00
Dohňany - Praznov26.08.2012 17.00
4. kolo (02.09.2012) o 16.00 hod.
Lazy - Praznov02.09.2012 16.00
Kolačín - Dohňany02.09.2012 16.00
Sverepec - Beluša02.09.2012 16.00
Dolná Breznica - Hradčan Lednica02.09.2012 16.00
FC Orlové - Pružina02.09.2012 16.00
Bolešov - Podvažie02.09.2012 16.00
Dulov - Košecké Podhradie02.09.2012 16.00
5. kolo (09.09.2012) o 16.00 hod.
Košecké Podhradie - Lazy09.09.2012 16.00
Podvažie - Dulov09.09.2012 16.00
Pružina - Bolešov09.09.2012 16.00
Hradčan Lednica - FC Orlové09.09.2012 16.00
Beluša - Dolná Breznica09.09.2012 16.00
Dohňany - Sverepec09.09.2012 16.00
Praznov - Kolačín09.09.2012 16.00
6. kolo (16.09.2012) o 15.30 hod.
Lazy - Kolačín16.09.2012 15.30
Sverepec - Praznov16.09.2012 15.30
Dolná Breznica - Dohňany16.09.2012 15.30
FC Orlové - Beluša16.09.2012 15.30
Bolešov - Hradčan Lednica16.09.2012 15.30
Dulov - Pružina16.09.2012 15.30
Košecké Podhradie - Podvažie16.09.2012 15.30
7. kolo (23.09.2012) o 15.30 hod.
Podvažie - Lazy23.09.2012 15.30
Pružina - Košecké Podhradie23.09.2012 15.30
Hradčan Lednica - Dulov23.09.2012 15.30
Beluša - Bolešov23.09.2012 15.30
Dohňany - FC Orlové23.09.2012 15.30
Praznov - Dolná Breznica23.09.2012 15.30
Kolačín - Sverepec23.09.2012 15.30
8. kolo (30.09.2012) o 15.30 hod.
Lazy - Sverepec30.09.2012 15.30
Dolná Breznica - Kolačín30.09.2012 15.30
FC Orlové - Praznov30.09.2012 15.30
Bolešov - Dohňany30.09.2012 15.30
Dulov - Beluša30.09.2012 15.30
Košecké Podhradie - Hradčan Lednica30.09.2012 15.30
Podvažie - Pružina30.09.2012 15.30
9. kolo (07.10.2012) o 14.30 hod.
Pružina - Lazy07.10.2012 14.30
Hradčan Lednica - Podvažie07.10.2012 14.30
Beluša - Košecké Podhradie07.10.2012 14.30
Dohňany - Dulov07.10.2012 14.30
Praznov - Bolešov07.10.2012 14.30
Kolačín - FC Orlové07.10.2012 14.30
Sverepec - Dolná Breznica07.10.2012 14.30
10. kolo (14.10.2012) o 14.30 hod.
Lazy - Dolná Breznica14.10.2012 14.30
FC Orlové - Sverepec14.10.2012 14.30
Bolešov - Kolačín14.10.2012 14.30
Dulov - Praznov14.10.2012 14.30
Košecké Podhradie - Dohňany14.10.2012 14.30
Podvažie - Beluša14.10.2012 14.30
Pružina - Hradčan Lednica14.10.2012 14.30
11. kolo (21.10.2012) o 14.00 hod.
Hradčan Lednica - Lazy21.10.2012 14.00
Beluša - Pružina21.10.2012 14.00
Dohňany - Podvažie21.10.2012 14.00
Praznov - Košecké Podhradie21.10.2012 14.00
Kolačín - Dulov21.10.2012 14.00
Sverepec - Bolešov21.10.2012 14.00
Dolná Breznica - FC Orlové21.10.2012 14.00
12. kolo (28.10.2012) o 14.00 hod.
Lazy - FC Orlové28.10.2012 14.00
Bolešov - Dolná Breznica28.10.2012 14.00
Dulov - Sverepec28.10.2012 14.00
Košecké Podhradie - Kolačín28.10.2012 14.00
Podvažie - Praznov28.10.2012 14.00
Pružina - Dohňany28.10.2012 14.00
Hradčan Lednica - Beluša28.10.2012 14.00
13. kolo (04.11.2012) o 13.30 hod.
Beluša - Lazy04.11.2012 13.30
Dohňany - Hradčan Lednica04.11.2012 13.30
Praznov - Pružina04.11.2012 13.30
Kolačín - Podvažie04.11.2012 13.30
Sverepec - Košecké Podhradie04.11.2012 13.30
Dolná Breznica - Dulov04.11.2012 13.30
FC Orlové - Bolešov04.11.2012 13.30
14. kolo (11.11.2013) o 13.30 hod.
Lazy - Bolešov11.11.2013 13.30
FC Orlové - Dulov11.11.2013 13.30
Dolná Breznica - Košecké Podhradie11.11.2013 13.30
Sverepec - Podvažie11.11.2013 13.30
Kolačín - Pružina11.11.2013 13.30
Praznov - Hradčan Lednica11.11.2013 13.30
Dohňany - Beluša11.11.2013 13.30
15. kolo (23.06.2013) o 17.00 hod.
Dohňany - Lazy23.06.2013 17.00
Beluša - Praznov23.06.2013 17.00
Hradčan Lednica - Kolačín23.06.2013 17.00
Pružina - Sverepec22.06.2013 17.00
Podvažie - Dolná Breznica23.06.2013 17.00
Košecké Podhradie - FC Orlové23.06.2013 17.00
Dulov - Bolešov23.06.2013 17.00
16. kolo (30.06.2013) o 17.00 hod.
Lazy - Dulov30.06.2013 17.00
Bolešov - Košecké Podhradie30.06.2013 17.00
FC Orlové - Podvažie30.06.2013 17.00
Dolná Breznica - Pružina30.06.2013 17.00
Sverepec - Hradčan Lednica30.06.2013 17.00
Kolačín - Beluša30.06.2013 17.00
Praznov - Dohňany30.06.2013 17.00
17. kolo (14.04.2013) o 15.30 hod.
Praznov - Lazy14.04.2013 15.30
Dohňany - Kolačín14.04.2013 15.30
Beluša - Sverepec13.04.2013 15.30
Hradčan Lednica - Dolná Breznica14.04.2013 15.30
Pružina - FC Orlové10.05.2013 18.00
Podvažie - Bolešov14.04.2013 15.30
Košecké Podhradie - Dulov14.04.2013 15.30
18. kolo (21.04.2013) o 16.00 hod.
Lazy - Košecké Podhradie21.04.2013 16.00
Dulov - Podvažie21.04.2013 16.00
Bolešov - Pružina21.04.2013 16.00
FC Orlové - Hradčan Lednica21.04.2013 16.00
Dolná Breznica - Beluša21.04.2013 16.00
Sverepec - Dohňany21.04.2013 16.00
Kolačín - Praznov21.04.2013 16.00
19. kolo (28.04.2013) o 16.00 hod.
Kolačín - Lazy28.04.2013 16.00
Praznov - Sverepec28.04.2013 16.00
Dohňany - Dolná Breznica28.04.2013 16.00
Beluša - FC Orlové27.04.2013 16.00
Hradčan Lednica - Bolešov28.04.2013 16.00
Pružina - Dulov28.04.2013 16.00
Podvažie - Košecké Podhradie08.04.2013 16.00
20. kolo (05.05.2013) o 16.30 hod.
Lazy - Podvažie05.05.2013 16.30
Košecké Podhradie - Pružina05.05.2013 16.30
Dulov - Hradčan Lednica05.05.2013 16.30
Bolešov - Beluša05.05.2013 16.30
FC Orlové - Dohňany04.05.2013 16.30
Dolná Breznica - Praznov05.05.2013 16.30
Sverepec - Kolačín05.05.2013 16.30
21. kolo (12.05.2013) o 16.30 hod.
Sverepec - Lazy12.05.2013 16.30
Kolačín - Dolná Breznica12.05.2013 16.30
Praznov - FC Orlové12.05.2013 16.30
Dohňany - Bolešov12.05.2013 16.30
Beluša - Dulov12.05.2013 11.30
Hradčan Lednica - Košecké Podhradie12.05.2013 16.30
Pružina - Podvažie12.05.2013 16.30
22. kolo (19.05.2013) o 17.00 hod.
Lazy - Pružina19.05.2013 17.00
Podvažie - Hradčan Lednica19.05.2013 17.00
Košecké Podhradie - Beluša19.05.2013 17.00
Dulov - Dohňany19.05.2013 17.00
Bolešov - Praznov19.05.2013 17.00
FC Orlové - Kolačín18.05.2013 17.00
Dolná Breznica - Sverepec19.05.2013 17.00
23. kolo (26.05.2013) o 17.00 hod.
Dolná Breznica - Lazy26.05.2013 17.00
Sverepec - FC Orlové26.05.2013 17.00
Kolačín - Bolešov26.05.2013 17.00
Praznov - Dulov26.05.2013 17.00
Dohňany - Košecké Podhradie26.05.2013 17.00
Beluša - Podvažie25.05.2013 17.00
Hradčan Lednica - Pružina26.05.2013 17.00
24. kolo (02.06.2013) o 17.00 hod.
Lazy - Hradčan Lednica02.06.2013 17.00
Pružina - Beluša02.06.2013 17.00
Podvažie - Dohňany02.06.2013 17.00
Košecké Podhradie - Praznov02.06.2013 17.00
Dulov - Kolačín02.06.2013 17.00
Bolešov - Sverepec02.06.2013 17.00
FC Orlové - Dolná Breznica02.06.2013 17.00
25. kolo (08.06.2013) o 17.00 hod.
FC Orlové - Lazy08.06.2013 17.00
Dolná Breznica - Bolešov09.06.2013 17.00
Sverepec - Dulov09.06.2013 17.00
Kolačín - Košecké Podhradie09.06.2013 17.00
Praznov - Podvažie09.06.2013 17.00
Dohňany - Pružina09.06.2013 17.00
Beluša - Hradčan Lednica09.06.2013 17.00
26. kolo (16.06.2013) o 17.00 hod.
Lazy - Beluša16.06.2013 17.00
Hradčan Lednica - Dohňany16.06.2013 17.00
Pružina - Praznov16.06.2013 17.00
Podvažie - Kolačín16.06.2013 17.00
Košecké Podhradie - Sverepec16.06.2013 17.00
Dulov - Dolná Breznica16.06.2013 17.00
Bolešov - FC Orlové16.06.2013 17.00


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk