Dnes oslavuje meniny Filip zajtra Bartolomej         Piatok, 23. august 2019

II. trieda muži


III.A trieda muži


III.B trieda muži


I. trieda dorast


II. trieda dorast


I.trieda starší žiaci


II. trieda starší žiaci





Prihlásenie



  Zabudli ste heslo?

Počítadlo

Stránku si čítajú 3 ľudia
Počet návštev: 

Anketa

Ste spokojný s obsahom našej stránky?

Áno, je super (53%)

Áno, ale ešte máte čo zlepšovať (28%)

Skôr nie (19%)

9813 účastníkov ankety



I. trieda muži

Rozpis zápasov v sezóne 2012/2013

Výnimky a poznámky:
Tuchyňa - odohrá domáce MFZ v sobotu v ÚHČ

3.kolo - Jasenica - Lysá - 25.8.2012 (sobota) o 17,00 hod.

15.kolo sa odohrá dňa 23.6.2013 o 17,00 hod.
16.kolo sa odohrá dňa 30.6.2013 o 17,00 hod.

16.kolo - Košeca - Streženice - 8.5.2013 (streda) o 10,00 hod.
16.kolo - Horovce - Dolné Kočkovce - 19.6.2013 (streda) o 17,00 hod.
16.kolo - Lysá - Jasenica - 29.6.2013 o 17,00 hod. -ihrisko Lysá
17.kolo - Tuchyňa - Horovce - 8.5.2013 (streda) o 11,00 hod.

1. kolo (12.08.2012) o 17.00 hod.
Brvnište - Plevník12.08.2012 17.00
Malé Lednice - Dolná Mariková12.08.2012 17.00
Papradno - Horovce12.08.2012 17.00
Udiča - Visolaje12.08.2012 17.00
Dolné Kočkovce - Košeca12.08.2012 17.00
Tuchyňa - Lysá12.08.2012 17.00
Streženice - Jasenica12.08.2012 17.00
2. kolo (19.08.2012) o 17.00 hod.
Plevník - Jasenica19.08.2012 17.00
Lysá - Streženice19.08.2012 17.00
Košeca - Tuchyňa19.08.2012 17.00
Visolaje - Dolné Kočkovce19.08.2012 17.00
Horovce - Udiča19.08.2012 17.00
Dolná Mariková - Papradno19.08.2012 17.00
Brvnište - Malé Lednice19.08.2012 17.00
3. kolo (26.08.2012) o 17.00 hod.
Malé Lednice - Plevník26.08.2012 17.00
Papradno - Brvnište26.08.2012 17.00
Udiča - Dolná Mariková26.08.2012 17.00
Dolné Kočkovce - Horovce26.08.2012 17.00
Tuchyňa - Visolaje26.08.2012 17.00
Streženice - Košeca26.08.2012 17.00
Jasenica - Lysá25.08.2012 17.00
4. kolo (02.09.2012) o 16.00 hod.
Plevník - Lysá02.09.2012 16.00
Košeca - Jasenica02.09.2012 16.00
Visolaje - Streženice02.09.2012 16.00
Horovce - Tuchyňa02.09.2012 16.00
Dolná Mariková - Dolné Kočkovce02.09.2012 16.00
Brvnište - Udiča02.09.2012 16.00
Malé Lednice - Papradno02.09.2012 16.00
5. kolo (09.09.2012) o 16.00 hod.
Papradno - Plevník09.09.2012 16.00
Udiča - Malé Lednice09.09.2012 16.00
Dolné Kočkovce - Brvnište09.09.2012 16.00
Tuchyňa - Dolná Mariková09.09.2012 16.00
Streženice - Horovce09.09.2012 16.00
Jasenica - Visolaje09.09.2012 16.00
Lysá - Košeca09.09.2012 16.00
6. kolo (16.09.2012) o 15.30 hod.
Plevník - Košeca16.09.2012 15.30
Visolaje - Lysá16.09.2012 15.30
Horovce - Jasenica16.09.2012 15.30
Dolná Mariková - Streženice16.09.2012 15.30
Brvnište - Tuchyňa16.09.2012 15.30
Malé Lednice - Dolné Kočkovce16.09.2012 15.30
Papradno - Udiča16.09.2012 15.30
7. kolo (23.09.2012) o 15.30 hod.
Udiča - Plevník23.09.2012 15.30
Dolné Kočkovce - Papradno23.09.2012 15.30
Tuchyňa - Malé Lednice23.09.2012 15.30
Streženice - Brvnište23.09.2012 15.30
Jasenica - Dolná Mariková23.09.2012 15.30
Lysá - Horovce23.09.2012 15.30
Košeca - Visolaje23.09.2012 15.30
8. kolo (30.09.2012) o 15.30 hod.
Plevník - Visolaje30.09.2012 15.30
Horovce - Košeca30.09.2012 15.30
Dolná Mariková - Lysá30.09.2012 15.30
Brvnište - Jasenica30.09.2012 15.30
Malé Lednice - Streženice30.09.2012 15.30
Papradno - Tuchyňa30.09.2012 15.30
Udiča - Dolné Kočkovce30.09.2012 15.30
9. kolo (07.10.2012) o 14.30 hod.
Dolné Kočkovce - Plevník07.10.2012 14.30
Tuchyňa - Udiča07.10.2012 14.30
Streženice - Papradno07.10.2012 14.30
Jasenica - Malé Lednice07.10.2012 14.30
Lysá - Brvnište07.10.2012 14.30
Košeca - Dolná Mariková07.10.2012 14.30
Visolaje - Horovce07.10.2012 14.30
10. kolo (14.10.2012) o 14.30 hod.
Plevník - Horovce14.10.2012 14.30
Dolná Mariková - Visolaje14.10.2012 14.30
Brvnište - Košeca14.10.2012 14.30
Malé Lednice - Lysá14.10.2012 14.30
Papradno - Jasenica14.10.2012 14.30
Udiča - Streženice14.10.2012 14.30
Dolné Kočkovce - Tuchyňa14.10.2012 14.30
11. kolo (21.10.2012) o 14.00 hod.
Tuchyňa - Plevník21.10.2012 14.00
Streženice - Dolné Kočkovce21.10.2012 14.00
Jasenica - Udiča21.10.2012 14.00
Lysá - Papradno21.10.2012 14.00
Košeca - Malé Lednice21.10.2012 14.00
Visolaje - Brvnište21.10.2012 14.30
Horovce - Dolná Mariková21.10.2012 14.00
12. kolo (28.10.2012) o 14.00 hod.
Plevník - Dolná Mariková28.10.2012 14.00
Brvnište - Horovce28.10.2012 14.00
Malé Lednice - Visolaje28.10.2012 14.00
Papradno - Košeca28.10.2012 14.00
Udiča - Lysá28.10.2012 14.00
Dolné Kočkovce - Jasenica28.10.2012 14.00
Tuchyňa - Streženice28.10.2012 14.00
13. kolo (04.11.2012) o 13.30 hod.
Streženice - Plevník04.11.2012 13.30
Jasenica - Tuchyňa04.11.2012 13.30
Lysá - Dolné Kočkovce04.11.2012 13.30
Košeca - Udiča04.11.2012 13.30
Visolaje - Papradno04.11.2012 13.30
Horovce - Malé Lednice04.11.2012 13.30
Dolná Mariková - Brvnište04.11.2012 13.30
14. kolo (11.11.2012) o 13.30 hod.
Plevník - Brvnište11.11.2012 13.30
Dolná Mariková - Malé Lednice11.11.2012 13.30
Horovce - Papradno11.11.2012 13.30
Visolaje - Udiča11.11.2012 13.30
Košeca - Dolné Kočkovce11.11.2012 13.30
Lysá - Tuchyňa11.11.2012 13.30
Jasenica - Streženice11.11.2012 13.30
15. kolo (23.06.2013) o 17.00 hod.
Jasenica - Plevník23.06.2013 17.00
Streženice - Lysá23.06.2013 17.00
Tuchyňa - Košeca23.06.2013 17.00
Dolné Kočkovce - Visolaje23.06.2013 17.00
Udiča - Horovce23.06.2013 17.00
Papradno - Dolná Mariková23.06.2013 17.00
Malé Lednice - Brvnište23.06.2013 17.00
16. kolo (30.06.2013) o 17.00 hod.
Plevník - Malé Lednice30.06.2013 17.00
Brvnište - Papradno30.06.2013 17.00
Dolná Mariková - Udiča30.06.2013 17.00
Horovce - Dolné Kočkovce30.06.2013 17.00
Visolaje - Tuchyňa30.06.2013 17.00
Košeca - Streženice08.05.2013 10.00
Lysá - Jasenica29.06.2013 17.00
17. kolo (14.04.2013) o 15.30 hod.
Lysá - Plevník14.04.2013 15.30
Jasenica - Košeca14.04.2013 15.30
Streženice - Visolaje14.04.2013 15.30
Tuchyňa - Horovce08.05.2013 11.00
Dolné Kočkovce - Dolná Mariková14.04.2013 15.30
Udiča - Brvnište14.04.2013 15.30
Papradno - Malé Lednice14.04.2013 15.30
18. kolo (21.04.2013) o 16.00 hod.
Plevník - Papradno21.04.2013 16.00
Malé Lednice - Udiča21.04.2013 16.00
Brvnište - Dolné Kočkovce21.04.2013 16.00
Dolná Mariková - Tuchyňa21.04.2013 16.00
Horovce - Streženice21.04.2013 16.00
Visolaje - Jasenica21.04.2013 16.00
Košeca - Lysá21.04.2013 16.00
19. kolo (28.04.2013) o 16.00 hod.
Košeca - Plevník28.04.2013 16.00
Lysá - Visolaje28.04.2013 16.00
Jasenica - Horovce28.04.2013 16.00
Streženice - Dolná Mariková28.04.2013 16.00
Tuchyňa - Brvnište28.04.2013 16.00
Dolné Kočkovce - Malé Lednice28.04.2013 16.00
Udiča - Papradno28.04.2013 16.00
20. kolo (05.05.2013) o 16.30 hod.
Plevník - Udiča05.05.2013 16.30
Papradno - Dolné Kočkovce05.05.2013 16.30
Malé Lednice - Tuchyňa05.05.2013 16.30
Brvnište - Streženice05.05.2013 16.30
Dolná Mariková - Jasenica05.05.2013 16.30
Horovce - Lysá05.05.2013 16.30
Visolaje - Košeca05.05.2013 16.30
21. kolo (12.05.2013) o 16.30 hod.
Visolaje - Plevník12.05.2013 16.30
Košeca - Horovce12.05.2013 16.30
Lysá - Dolná Mariková12.05.2013 16.30
Jasenica - Brvnište12.05.2013 16.30
Streženice - Malé Lednice12.05.2013 16.30
Tuchyňa - Papradno12.05.2013 16.30
Dolné Kočkovce - Udiča12.05.2013 16.30
22. kolo (19.05.2013) o 17.00 hod.
Plevník - Dolné Kočkovce19.05.2013 17.00
Udiča - Tuchyňa19.05.2013 17.00
Papradno - Streženice19.05.2013 17.00
Malé Lednice - Jasenica19.05.2013 17.00
Brvnište - Lysá19.05.2013 17.00
Dolná Mariková - Košeca19.05.2013 17.00
Horovce - Visolaje19.05.2013 17.00
23. kolo (26.05.2013) o 17.00 hod.
Horovce - Plevník26.05.2013 17.00
Visolaje - Dolná Mariková26.05.2013 17.00
Košeca - Brvnište26.05.2013 17.00
Lysá - Malé Lednice26.05.2013 17.00
Jasenica - Papradno26.05.2013 17.00
Streženice - Udiča26.05.2013 17.00
Tuchyňa - Dolné Kočkovce26.05.2013 17.00
24. kolo (02.06.2013) o 17.00 hod.
Plevník - Tuchyňa02.06.2013 17.00
Dolné Kočkovce - Streženice02.06.2013 17.00
Udiča - Jasenica02.06.2013 17.00
Papradno - Lysá02.06.2013 17.00
Malé Lednice - Košeca02.06.2013 17.00
Brvnište - Visolaje02.06.2013 17.00
Dolná Mariková - Horovce02.06.2013 17.00
25. kolo (09.06.2013) o 17.00 hod.
Dolná Mariková - Plevník09.06.2013 17.00
Horovce - Brvnište09.06.2013 17.00
Visolaje - Malé Lednice09.06.2013 17.00
Košeca - Papradno09.06.2013 17.00
Lysá - Udiča09.06.2013 17.00
Jasenica - Dolné Kočkovce09.06.2013 17.00
Streženice - Tuchyňa09.06.2013 17.00
26. kolo (16.06.2013) o 17.00 hod.
Plevník - Streženice16.06.2013 17.00
Tuchyňa - Jasenica16.06.2013 17.00
Dolné Kočkovce - Lysá16.06.2013 17.00
Udiča - Košeca16.06.2013 17.00
Papradno - Visolaje16.06.2013 17.00
Malé Lednice - Horovce16.06.2013 17.00
Brvnište - Dolná Mariková16.06.2013 17.00


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica.

internetový partner: www.itstudio.sk