Obsadenie č.12 12.10.2009
I.TRIEDA - muži | 18.10.2009 o 14,00 hod. | ||||||
Tuchyňa | - | Dulov | Škrovánek | Hriadel | Juríček | Pribil | |
Visolaje | - | Podvažie | M.Mazán | Zvak | Miakiš | Turčan | |
Udiča | - | Malé Lednice | Migat | Bodorík | Gašparíková | Hanták | |
Pružina | - | Plevník | Vadovský | Bušovský | M.Lieskovský | Brundza ODLOŽENÉ | |
Púchov "B" | - | Brvnište | J.Pecuš | Černej | Mičuda | Vánik | |
Papradno | - | Ilava | Mihálik | Kameník | ZsfZ | Loužecký | |
Dolná Mariková | - | Horovce | Eliášek | Kováčik | Bezdeda | Lieskovský ODLOŽENÉ | |
II.TRIEDA - muži | 18.10.2009 o 14,00 hod. | ||||||
Lysá p.Makytou | - | Košeca | M.Pecuš | Cíbik | Judiny | ||
Jasenica | - | Bolešov | Tomaník | Plšek | Paška | ODLOŽENÉ | |
N.Dubnica "B" | - | Pruské | 17.10.10,30 | Gašparíková | Petrušek | Bagin | Španihel |
Dolné Kočkovce | - | Sverepec | F.Kováč | Uhrín | Šterdas | ||
Vrchteplá | - | Dohňany | Koleno | Mako | Zabielny | ODLOŽENÉ | |
Orlové | - | Koš. Podhradie | Milčík | Dobrodenka | Ronec | ||
Dolná Breznica | - | Streženice | Marcin | Weiss | Švec | ||
I.TRIEDA-dorast | 18.10.2009 o 11,30 hod. | ||||||
Pružina | - | Tuchyňa | 17.10.14,00 | Hriadel | Šťastný | ODLOŽENÉ | |
Visolaje | - | Jasenica | Zvak | M.Mazán | |||
Borčice | - | Bolešov | 17.10.11,30 | P.Papuča | Černej | ||
Praznov | - | Pruské | 17.10.14,00 | Slaninka | M.Lieskovský | ||
Prečín | - | Horná Poruba | Šťastný | Bušovský | |||
Orlové | - | Lúky | Dobrodenka | Ronec | |||
Domaniža | - | Brvnište | 17.10.14,00 | Plšek | Šterdas | ODLOŽENÉ | |
II.TRIEDA-dorast | 18.10.2009 o 11,30 hod. | ||||||
Stupné | - | Kolačín | Kameník | Mihálik | |||
Prejta | - | Podvažie | Bagin | Kováčik | |||
Lednica | - | Dohňany | | Weiss | Švec | ||
Horovce | - | Sverepec | 17.10.14,00 | Marcin | Juríček | ||
Vrchteplá | - | Udiča | Mako | Zabielny | ODLOŽENÉ | ||
Beluša "B" | - | Šebešťanová | Miakiš | ||||
I.TRIEDA - ST.ŽIACI | 18.10.2009 o 10,00 hod. | ||||||
Stupné | - | Domaniža | Plšek | ||||
Borčice | - | Prečín | Škrovánek | ||||
Udiča | - | Bolešov | 11,30 hod | Bodorík | |||
Ilava | - | Plevník | Juríček | ||||
Papradno | - | Horná Poruba | Tomaník | ||||
Orlové | - | Ladce | Paška | ||||
Streženice | - | Dolná Mariková | P.Papuča | ||||
I.TRIEDA - ML.ŽIACI | 18.10.2009 o 10,00 hod. | ||||||
Jasenica | - | Košeca "B" | Vadovský | ODLOŽENÉ | |||
Led. Rovne "B" | - | Pružina | M.Pecuš | ||||
Košeca "A" | - | Ilava | Judiny |