Obsadenie č.6 31.08.2009
I.TRIEDA - muži | 6.9.2009 o 16,00 hod. | DS | |||||
Pružina | - | Udiča | Škrovánek | Hriadel | Milčík | Turčan | |
Púchov "B" | - | Visolaje | Bezdeda | M.Lieskovský | Petrušek | Vánik | |
Papradno | - | Tuchyňa | Migat | Koleno | Bušovský | Mičúch | |
Horovce | - | Dulov | M.Mazán | Černej | Miakiš | Španihel | |
Ilava | - | Podvažie | 5.9.16,00 | Vadovský | Šuba | Kováčik | Pribil |
Brvnište | - | Malé Lednice | Zvak | Štefanec | Pavlačka | Loužecký | |
Dolná Mariková | - | Plevník | M.Pecuš | Cíbik | Šuba | Hanták | |
II.TRIEDA - muži | 6.9.2009 o 16,00 hod. | ||||||
Dolné Kočkovce | - | N.Dubnica "B" | Mako | Plšek | |||
Vrchteplá | - | Jasenica | Bodorík | Paška | |||
Orlové | - | Lysá p.Makytou | 5.9.16,00 | M.Lieskovský | Plšek | ||
Streženice | - | Košeca | Weiss | Porubčan | Fúrik | Lieskovský | |
Koš. Podhradie | - | Bolešov | Eliášek | Dobrodenka | |||
Dohňany | - | Pruské | F.Kováč | Bagin | Brundza | ||
Dolná Breznica | - | Sverepec | Gašparíková | Mičuda | |||
III.A - TRIEDA - muži | 6.9.2009 o 16,00 hod. | ||||||
Lednica | - | Borčice | Marcin | Juríček | |||
Kolačín | - | Beluša "B" | Kováčik | ||||
Červený Kameň | - | Tunežice | Uhrín | ||||
Kameničany | - | Prejta | Vajdík | ||||
Kvašov | - | Mikušovce | J.Pecuš | ||||
III.B - TRIEDA - muži | 6.9.2009 o 16,00 hod. | ||||||
Zubák | - | Horná Breznica | Ronec | ||||
Podmanín | - | Trstie | Tomaník | ||||
FC Púchov | - | Podvažie "B" | Mihálik | ||||
Praznov | - | Lazy p.Makytou | Kameník | ||||
I.TRIEDA-dorast | 6.9.2009 o 13,30 hod. | ||||||
Praznov | - | Borčice | Kameník | Tomaník | |||
Prečín | - | Visolaje | Zabielny | Šterdas | |||
Orlové | - | Pružina | Vadovský | ||||
Brvnište | - | Tuchyňa | 10,00 hod | Bušovský | Koleno | ||
Horná Poruba | - | Bolešov | 5.9.16,00 | Milčík | Weiss | ||
Domaniža | - | Pruské | 5.9.11,00 | Plšek | Šterdas | ||
II.TRIEDA-dorast | 6.9.2009 o 13,30 hod. | ||||||
Vrchteplá | - | Prejta | Paška | Bodorík | |||
Horovce | - | Lednica | 5.9.16,00 | Miakiš | Petrušek | ||
Šebešťanová | - | Kolačín | Bušovský | Koleno | |||
Koš. Podhradie | - | Podvažie | 13,00 | Dobrodenka | Eliášek | ||
Udiča | - | Dohňany | 5.9.16,00 | J.Pecuš | Migat | ||
Beluša "B" | - | Sverepec | Plšek | Mako | |||
I.TRIEDA - ST.ŽIACI | 6.9.2009 o 10,30 hod. | ||||||
Ilava | - | Udiča | Kováčik | ||||
Papradno | - | Borčice | Zabielny | ||||
Orlové | - | Stupné | Vadovský | ||||
Dolná Mariková | - | Domaniža | 13,30 hod | Šuba | |||
Ladce | - | Prečín | Škrovánek | ||||
Horná Poruba | - | Bolešov | Judiny | ||||
Streženice | - | Plevník | Migat | ||||
II.TRIEDA - ST.ŽIACI | 6.9.2009 o 10,30 hod. | ||||||
Lysá p.Makytou | - | Prejta | Cíbik | ||||
Lúky | - | Mikušovce | J..Pecuš | ||||
Dolné Kočkovce | - | Dulov | Hriadel | ||||
Dohňany | - | Malé Lednice | M..Pecuš | ||||
Horovce | - | Pruské | 13,30 hod | Černej | |||
I.TRIEDA - ML.ŽIACI | 6.9.2009 o 10,30 hod. | ||||||
Vrchteplá | - | Ilava | M.Lieskovský | ||||
Košeca "A" | - | Pružina | M.Mazán | ||||
Led. Rovne "B" | - | Košeca "B" | Bagin |
KR upozorňuje na zmeny v delegovaní R !
-zmeny 3.9.09-