Delegačný list rozhodcov ObFZ Považská Bystrica |
D | | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 |
SPORTIKA - 7. liga muži | | 21. kolo | 14.5.2023 o 16,30 hod. | | | |
Podmanín | | Dohňany | | M. Mihálik | Petrík | |
Jasenica | | Visolaje | | Zvak | Zboran | Klinovský |
Lysá p/M | | Dolné Kočkovce | | Gago | Juríček | Pastorek |
Sverepec | | Šebešťanová | | Škrovánek | Kapila | |
Praznov | | Košecké Podhradie | | Brundza | Koleno | Brna |
Nová Dubnica | | Streženice | 13.5.2023 o 18.00 hod. | Ďurčo | Pastorek | Šimko. st |
Tuchyňa | | Papradno | | Mako | Šimko st. | Ďurčo |
8. liga - muži | | 21. kolo | 14.5.2023 o 13,30 hod. | | | |
Lednica | | Udiča B | | Pastorek | Škrovánek | |
Červený Kameň | | Horovce | | Juríček | | |
Dulov | | Vrchteplá | | Klinovský | Kapila | |
Orlové | | Prejta | zrušené | xxx | xxx | |
Pružina | | Bodiná | | Petrík | Koleno | Brundza |
Kameničany | | Dolná Breznica | zrušené | xxx | xxx | |
Kolačín | | Tŕstie | | Brna | Šimko st. | Lamžo |
6. liga - dorast U19 | | 17. kolo | 14.5.2023 o 13,45 hod. | | | |
Kvašov | | Podmanín | Nehrá sa
| Škrovánek | | |
Jasenica | | Dolná Mariková | 13.5 o 13.45 | Petrík | | |
Dolné Kočkovce | | Košeca | | M.Mihalik | Mako | |
4. liga - starší žiaci U15 | | 15. kolo | 14.5.2023 o 10,30 hod. | | | |
Ilava | | Plevník | | Teplička | | |
H. Poruba | | Košeca | Nehrá sa | | | |
Lysá p/M | | Domaniža | | Klinovský | | |
Dolná Mariková | | Papradno | so 13.5. o 11,00 hod. | Paliesek | | |
Udiča | | Ladce | | Šulík | | |
4. liga - mladší žiaci U13 | | 15. kolo | 14.5.2023 o 10,30 hod. | | | |
Sverepec | | Plevník | | Rojko | | |
Praznov | | Pruské | | Petrík | | |
Košeca | | Brvnište | 25.5. o 17,00 hod | Škrovánek | | |
Prečín | | FC Púchov | | Brundza | | |
Prípravky MIX U11 - 21. - 28. | | 4. a 11. kolo | 13.5.2023 o 10,00 a 11,00 hod. | | | |
MŠK Púchov B | | Dolná Mariková | | Šulík | | |
Dohňany | | Bolešov | | ODD.R | | |
Košecké Podhradie | | Udiča | | ODD.R | | |
Pružina | | Dulov | 14.05. | ODD.R | | |
Prípravky MIX U11 - 11. - 20. | | 5. a 13. kolo | 13.5.2023 o 10,00 a 11,00 hod. | | | |
FanClub Púchov | | Sverepec | 16.5. o 17,30 a 18,30 hod. | Šulík | | |
Kolačín | | Pruské | | Gerhard | | |
Dolné Kočkovce | | Kvašov | 18.5. o 16,00 a 17,00 hod. | Šulík | | |
Ilava | | Prečín | | ODD.R | | |
Visolaje | | Brvnište | | ODD.R | | |
Prípravky MIX U11 - 1. - 10. | | 5. a 13. kolo | 13.5.2023 o 10,00 a 11,00 hod. | | | |
H. Poruba | | Šebešťanová | | ODD.R | | |
Tuchyňa | | Beluša | | Kapila | | |
Plevník | | Lysá p/M | | ODD.R | | |
LR CRYSTAL | | Jasenica | 10.5. o 17,30 a 18,30 hod. | ODD.R | | |
Domaniža | | Dubnica n/V | | Čelková | | |
Delegovanie do ZsFZ-3. SMŽ | | L.Rovne - Nováky | 13.5. o 10,00 hod. | AR - Klinovský | | |