Obsadenie č.21 28.04.2023
Delegačný list rozhodcov ObFZ Považská Bystrica | ||||||
D | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 | |
SPORTIKA - 7. liga muži | 20. kolo | 7.5.2023 o 16,30 hod. | ||||
Šebešťanová | Praznov | Vojtík | Zboran | Mako | ||
Jasenica | Sverepec | Oselský | Brundza | M. Mihálik | ||
Košecké Podhradie | Dohňany | Ďurčo | Petrušek | Černej | ||
Podmanín | Dolné Kočkovce | Proč | Opatovský | Koleno | ||
Lysá p/M | Nová Dubnica | 8.5. PO o 10,30 hod. | Klinovský | Kapila | Proč | |
Visolaje | Papradno | Zvak | Kapila | Petrík | ||
Streženice | Tuchyňa | Škrovanek | Šimko st. | Gerhard | ||
8. liga - muži | 20. kolo | 7.5.2023 o 13,30 hod. | ||||
Dolná Breznica | Pružina | zrušené | xxx | xxx | ||
Prejta | Bodiná | Škrovanek | Kapila | |||
Tŕstie | Kameničany | Petrík | Klinovský | |||
Vrchteplá | Kolačín | Koleno | Brundza | |||
Horovce | Dulov | 7.5.2023 o 16.30 hod. | Juríček | Šimko ml. | Teplička | |
Udiča B | Červený Kameň | 6.5. (so) o 16,30 hod. | M.Mihálik | Mako | ||
Orlové | Lednica | zrušené | xxx | xxx | ||
6. liga - dorast U19 | 16. kolo | 7.5.2023 o 13,45 hod. | ||||
Košeca | Domaniža | Petrušek | Juríček | |||
Dolná Mariková | Kvašov | Šimko st. | Šimko ml. | |||
Podmanín | Dolné Kočkovce | Zboran | M. Mihálik | |||
4. liga - starší žiaci U15 | 14. kolo | 7.5.2023 o 10,30 hod. | ||||
Plevník | Papradno | Zboran | ||||
Domaniža | Dolná Mariková | so 6.5. o 10,30 hod. | Petrík | |||
Ladce | Lysá p/M | H.P Lysá | Klinovský | |||
Ilava | H. Poruba | Šimko st. | ||||
Košeca | Udiča | Teplička | ||||
4. liga - mladší žiaci U13 | 14. kolo | 7.5.2023 o 10,30 hod. | ||||
Pruské | Košeca | 4.5. o 17,00 hod. | Kapila | |||
Plevník | Brvnište | 10.5. o 17,30 hod. | M. Mihálik | |||
Sverepec | Prečín | Rojko | ||||
Ladce | Praznov | so o 17,00 hod. | Gerhard | |||
Prípravky MIX U11 - 21. - 28. | 3. a 10. kolo | 6.5.2023 o 10,00 a 11,00 hod. | ||||
Bolešov | Udiča | 11.5. o 16,00 a 17,00 hod. | Petrušek | |||
Dulov | Dohňany | 6.5. o 11:00 a 12:00 hod. | Kapila | |||
Dolná Mariková | Pružina | ODD.R | ||||
MŠK Púchov B | Košecké Podhradie | Šulík | ||||
Prípravky MIX U11 - 11. - 20. | 4. a 12. kolo | 6.5.2023 o 10,00 a 11,00 hod. | ||||
Prečín | Brvnište | o 14,00 a 15,00 hod. | Čelková | |||
Kvašov | Ilava | ODD.R | ||||
Pruské | Dolné Kočkovce | 9.5. o 16,30 a 17,30 hod. | Kapila | |||
Sverepec | KOlačín | Čelková | ||||
FanClub Púchov | Visolaje | o 13,30 a 14,30 | Klinovský | |||
Prípravky MIX U11 - 1. - 10. | 4. a 12. kolo | 6.5.2023 o 10,00 a 11,00 hod. | ||||
Jasenica | Dubnica n/V B | ODD.R | ||||
Lysá p/M | LR CRYSTAL | Klinovský | ||||
Beluša | Plevník | ODD. R | ||||
Šebešťanová | Tuchyňa | ODD.R | ||||
H. Poruba | Domaniža | ODD.R |