Obsadenie č.20 21.04.2023
Delegačný list rozhodcov ObFZ Považská Bystrica | ||||||
D | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 | |
SPORTIKA - 7. liga muži | 19. kolo | 30.4.2023 o 16,00 hod. | ||||
Praznov | Jasenica | Zboran | Petrík | |||
Dohňany | Šebešťanová | Pastorek | Nikodém | |||
Papradno | Streženice | Koleno | Slatkovský | |||
Sverepec | Visolaje | Juríček | Kapila | Danihel | ||
Dolné Kočkovce | Košecké Podhradie | Mako | Brundza | Petrušek | ||
Nová Dubnica | Podmanín | 29.4.2023 o 16.00 hod. | Pastorek | Petrušek | Klinovský | |
Tuchyňa | Lysá p/M | M.Mihalik | Klinovský | Šimko ml. | ||
8. liga - muži | 19. kolo | 30.4.2023 o 13,00 hod. | ||||
Červený Kameň | Orlové | zrušené | xxx | xxx | ||
Lednica | Prejta | Juríček | Kapila | |||
Dulov | Udiča B | zboran | M.Mihalik | |||
Kameničany | Vrchteplá | o 15,30 hod. | Ďurčo | Teplička | ||
Pružina | Tŕstie | Brundza | Koleno | Danihel | ||
Bodiná | Dolná Breznica | zrušené | xxx | xxx | ||
Kolačín | Horovce | Klinovský | Pastorek | |||
6. liga - dorast U19 | 15. kolo | 30.4.2023 o 13,15 hod. | ||||
Jasenica | Košeca | so 29.4. o 13,15 | Zboran | M.Mihálik | ||
Domaniža | Dolné Kočkovce | so 29.4 o 14.00 hod. | Petrik | Slatkovský | ||
Dolná Mariková | Podmanín | Slatkovský | Mako | |||
4. liga - starší žiaci U15 | 13. kolo | 30.4.2023 o 10,30 hod. | ||||
Dolná Mariková | Ladce | so 29.4. o 11,00 | Paliesek | |||
Papradno | Domaniža | odložené | Zboran | |||
Udiča | Ilava | Šulík | ||||
Lysá p/M | volno | xxx | ||||
H. Poruba | Plevník | 1.5. o 17,30 hod. | Kapila | |||
4. liga - mladší žiaci U13 | 13. kolo | 30.4.2023 o 10,30 hod. | ||||
Košeca | Ladce | Pastorek | ||||
Prečín | Plevník | Brundza | ||||
Brvnište | Pruské | Petrík | ||||
Praznov | FC Púchov | 1.5. o 17,00 hod. | Brundza | |||
Prípravky MIX U11 - 21. - 28. | 2. a 9. kolo | 29.4.2023 o 10,00 a 11,00 hod. | ||||
Dohňany | Dolná Mariková | Šulík | ||||
Udiča | Dulov | Zboran | ||||
Košecké Podhradie | Bolešov | ODD.R | ||||
Pružina | MŠK Púchov B | 30.04. | ODD.R | |||
Prípravky MIX U11 - 11. - 20. | 3. a 11. kolo | 29.4.2023 o 10,00 a 11,00 hod. | ||||
Kolačín | FanCLub Púchov | ODD. R | ||||
Dolné Kočkovce | Sverepec | Slatkovský | ||||
Ilava | Pruské | ODD.R | ||||
Brvnište | Kvašov | 8.5. o 10,00 a 11,00 hod. | Petrík | |||
Visolaje | Prečín | ODD.R | ||||
Prípravky MIX U11 - 1. - 10. | 3. a 11. kolo | 29.4.2023 o 10,00 a 11,00 hod. | ||||
Tuchyňa | H. Poruba | Kapila | ||||
Plevník | Šebešťanová | ODD.R | ||||
LR CRYSTAL | Beluša | ODD. R | ||||
Dubnica n/V B | Lysá p/M | Teplička | ||||
Domaniža | Jasenica | Čelková |