D | | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 |
SPORTIKA 6. liga muži | | 7.kolo | 20.09.2020 o 15,30 hod. | | | |
Udiča | | Šebešťanová | | Koleno | J. Pecuš | |
Dolné Kočkovce | | Streženice | | Folučka | Cabaj | |
Tuchyňa | | Papradno | | M. Sluk | Sklenár | |
Jasenica | | Lysá pod Makytou | | Pastorek | Odd AR | |
Dohňany | | Mikušovce | | Vojtík | Petrušek | |
Bolešov | | Košecké Podhradie | | Hrenák | Kapila | |
Sverepec | | Visolaje | | Hikel | Kováč | |
7. liga muži sk. SEVER | | 5.kolo | 20.09.2020 o 15,30 hod. | | | |
Tŕstie | | Orlové | | Odd R | | |
Vrchteplá | | Bodiná | | Zvak | | |
Pružina | | ŠK fc Púchov | | Danihel | | |
voľno | | Praznov | | xxxxxxxxxxxxx | | |
7. liga muži sk. JUH | | 5.kolo | 20.09.2020 o 15,30 hod. | | | |
Nová Dubnica | | Prejta | | Odd R - Bezdeda | | |
Kameničany | | Kolačín | | Odd R - Bagin | | |
Červený Kameň | | Lednica | | Odd R | | |
Dulov | | Horovce | | Kováčik | | |
6. liga dorast (U19) | | 5.kolo | 20.09.2020 o 12,45 hod. | | | |
voľno | | Kvašov | | xxxxxxxxxxxxx | | |
Dolné Kočkovce | | Brvnište | | Vojtík | Klinovský | |
Dolná Mariková | | Horná Poruba | o 14,00 hod. | Odd R | | |
Domaniža | | voľno | | xxxxxxxxxxxxx | | |
Podmanín | | Lednica | | Hikel | Pastorek | |
voľno | | Lazy pod Makytou | | xxxxxxxxxxxxx | | |
4. liga st. žiaci (U15) sk. SEVER | | 1.kolo | 15.09. (UTO) o 10,30 hod. | | | |
Beluša | | Prečín | 16.09. (STR) o 16,00 hod. | Proč | | |
Papradno | | Domaniža | 16.09. (STR) o 16,30 hod. | B. Mihálik | | |
Jasenica | | Dolná Mariková | | B. Mihálik | | |
Plevník-Drienové | | voľno | | xxxxxxxxxxxxx | | |
4. liga st. žiaci (U15) sk. SEVER | | 5.kolo | 20.09.2020 o 10,30 hod. | | | |
Jasenica | | Domaniža | | Odd R | | |
Plevník-Drienové | | Beluša | | Danihel | | |
voľno | | Papradno | | xxxxxxxxxxxx | | |
Dolná Mariková | | Prečín | | Odd R | | |
4. liga st. žiaci (U15) sk. JUH | | 1.kolo | 15.09. (UTO) o 10,30 hod. | | | |
Nová Dubnica | | Dubnica nad Váhom B | 17.09. (ŠTV) o 16,30 hod. | Odd R - Bezdeda | | |
Košeca | | Mikušovce | o 15,00 hod. | Kováčik | | |
Streženice | | voľno | | xxxxxxxxxxxxx | | |
Ladce | | Pruské | | Meluch | | |
ŠK fc Púchov | | Košecké Podhradie | o 16,00 hod. | Proč | | |
4. liga st. žiaci (U15) sk. JUH | | dohrávka 2.kola | 18.09. (PIA) o 16,30 hod. | | | |
Mikušovce | | Streženice | | Kapila | | |
4. liga st. žiaci (U15) sk. JUH | | 5.kolo | 20.09.2020 o 10,30 hod. | | | |
Dubnica nad Váhom B | | Mikušovce | 19.09. (SO) | Sklenár | | |
Nová Dubnica | | ŠK fc Púchov | o 10,00 hod. | Odd R - Bezdeda | | |
Streženice | | Košecké Podhradie | | Klinovský | | |
Ladce | | Košeca | | Petrušek | | |
Pruské | | voľno | | xxxxxxxxxxxxxx | | |
4. liga ml. žiaci (U13) | | 1.kolo | 15.09. (UTO) o 10,30 hod. | | | |
Horná Poruba | | Ilava | | Kapila | | |
Udiča | | Prečín | | Danihel | | |
MŠK Pov. Bystrica B | | Beluša | o 12,30 hod. | Rojko | | |
Lysá pod Makytou | | Domaniža | o 13,15 hod. | Proč | | |
Plevník-Drienové | | Nová Dubnica | o 13,30 hod. | Danihel | | |
4. liga ml. žiaci (U13) | | 5.kolo | 20.09.2020 o 10,30 hod. | | | |
Beluša | | Prečín | 25.09. (PIA) o 16,00 hod. | Vojtík | | |
Nová Dubnica | | Ilava | 19.09. (SO) o 10,00 hod. | Kováčik | | |
MŠK Pov. Bystrica B | | Horná Poruba | o 10,00 hod. | Rojko | | |
Udiča | | Domaniža | 19.09. (SO) | Vojtík | | |
Plevník-Drienové | | Lysá pod Makytou | o 12,30 hod. | Koleno | | |
Prípravky mix (U11) sk. A | | 3. a 8. kolo | 19.09. (SO) o 10,00 a 11,00 hod. | | | |
Dubnica nad Váhom B | | Ilava | 20.09. (NE) | Sklenár | | |
Košeca | | Horná Poruba | | Škrovánek | | |
Beluša | | Ladce | 24.09. (ŠTV) o 16,30 a 17,30 hod. | Rýdza | | |
Prípravky mix (U11) sk. B | | 3. a 8. kolo | 19.09. (SO) o 10,00 a 11,00 hod. | | | |
Pruské | | Kvašov | | Kapila | | |
Tuchyňa | | voľno | | xxxxxxxxxxxxxx | | |
Lednické Rovne | | Bolešov | HP Bolešov | Hikel | | |
Prípravky mix (U11) sk. C | | 3. a 8. kolo | 19.09. (SO) o 10,00 a 11,00 hod. | | | |
Jasenica | | ŠK fc Púchov | | Odd R | | |
voľno | | Brvnište | | xxxxxxxxxxxxxx | | |
Dolná Mariková | | Šebešťanová | | Odd R | | |
Prípravky mix (U11) sk. D | | 3. a 8. kolo | 19.09. (SO) o 10,00 a 11,00 hod. | | | |
Prečín | | Podmanín | | Odd R | | |
Domaniža | | Visolaje | | Odd R | | |
Sverepec | | Praznov | | Rojko | | |