D | | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 | DZ |
SPORTIKA 6. liga muži | | 9.kolo | 29.09.2019 o 15,30 hod. | | | | |
Tuchyňa | | Košecké Podhradie | | Gašparíková | Kováč | | |
Bolešov | | Lysá pod Makytou | | Bezdeda | Odd R - Švec | | |
Streženice | | Mikušovce | | Pastorek | Kováčik | | |
Udiča | | Dohňany | | Hromádka | Kodajová | | |
Dolné Kočkovce | | Papradno | | Hriadel | Vojtík | | |
Sverepec | | Visolaje | | Škrovánek | Kapila | | |
Jasenica | | Šebešťanová | | Zvak | Danihel | | |
7. liga muži sk. SEVER | | 7.kolo | 29.09.2019 o 15,30 hod. | | | | |
Vrchteplá | | Pružina | | Koleno | | | |
Praznov | | Dolná Breznica | | Odd R | | | |
Orlové | | Tŕstie | | Cabaj | | | |
Bodiná | | ŠK fc Púchov | | Judiny | | | |
7. liga muži sk. JUH | | 7.kolo | 29.09.2019 o 15,30 hod. | | | | |
Horovce | | Kameničany | | Rojko | | | |
Červený Kameň | | Kolačín | | Petrušek | | | |
Prejta | | Nová Dubnica | | Odd R - Zigo | Hikel | | |
Dulov | | Lednica | | Ďuriš | | | |
6. liga dorast (U19) | | 9.kolo | 29.09.2019 o 12,45 hod. | | | | |
voľno | | Lednica | | xxxxxxxxxxxxxxx | | | |
Plevník-Drienové | | Horná Poruba | | Danihel | | | |
Streženice | | Pruské | | Kováčik | Pastorek | | |
Udiča | | voľno | | xxxxxxxxxxxxxxx | | | |
Dolné Kočkovce | | Brvnište | | Vojtík | Hriadel | | |
Sverepec | | Kvašov | | Kapila | Škrovánek | | |
voľno | | Pružina | | xxxxxxxxxxxxxxx | | | |
4. liga st. žiaci (U15) sk. SEVER | | 7.kolo | 29.09.2019 o 10,30 hod. | | | | |
Plevník-Drienové | | Domaniža | 28.09. (SO) o 15,00 hod. | Vojtík | | | |
Streženice | | Pružina | | Vojtík | Mušák | | |
voľno | | Podmanín | | xxxxxxxxxxxxxxx | | | |
Prečín | | Papradno | | Odd R | | | |
Jasenica | | Dolná Mariková | | Koleno | Zboran | | |
4. liga st. žiaci (U15) sk. JUH | | 7.kolo | 29.09.2019 o 10,30 hod. | | | | |
Nová Dubnica | | Košecké Podhradie | o 10,00 hod. | Odd R - Bezdeda | | | |
Horovce | | Ladce | | Ďuriš | | | |
Bolešov | | Košeca | | Petrušek | | | |
Ilava | | Lednica | | Hikel | | | |
Kolačín | | Lazy pod Makytou | o 12,45 hod. | Odd R - Švec | | | |
4. liga st. žiaci (U15) sk. JUH | | dohrávka 5. kola | 26.09. (ŠTV) o 16,00 hod. | | | | |
Horovce | | Košeca | | Kapila | | | |
4. liga ml. žiaci (U13) | | 5.kolo | 29.09.2019 o 10,30 hod. | | | | |
Ilava | | Horná Poruba | 02.10. (STR) o 17,00 hod. | Kováčik | | | |
Beluša | | ŠK fc Púchov | o 10,00 hod. | Pastorek | | | |
Udiča | | Lysá pod Makytou | | Odd R | | | |
Kolačín | | Domaniža | | Odd R - Švec | | | |
Prípravky mix (U11) sk. A | | 5. a 10. kolo | 28.09. (SO) o 10,00 a 11,00 hod. | | | | |
Horná Poruba | | Beluša | o 13,00 a 14,00 hod. | Kodajová | | | |
Ladce | | Ilava | | Odd R | | | |
Dubnica nad Váhom "B" | | Košeca | HP Košeca | Odd R | | | |
Prípravky mix (U11) sk. B | | 5. a 10. kolo | 28.09. (SO) o 10,00 a 11,00 hod. | | | | |
Lednické Rovne | | Bolešov | HP Bolešov 26.09. (ŠTV) o 16,30 a 17,30 hod. | Pastorek | | | |
Tuchyňa | | Pruské | | Kapila | | | |
Horovce | | Kvašov | o 15,00 a 16,00 hod. | Mušák | | | |
Prípravky mix (U11) sk. C | | 5. a 10. kolo | 28.09. (SO) o 10,00 a 11,00 hod. | | | | |
Brvnište | | Jasenica | | Zboran | | | |
Šebešťanová | | Visolaje | | Odd R | | | |
Dolná Mariková | | ŠK fc Púchov | | Odd R | | | |
Prípravky mix (U11) sk. D | | 5. a 10. kolo | 28.09. (SO) o 10,00 a 11,00 hod. | | | | |
Plevník-Drienové | | Podmanín | | Odd R | | | |
Domaniža | | Prečín | | Odd R | | | |
Praznov | | Sverepec | 29.09. (NE) o 13,00 a 14,00 hod. | Odd R | | | |