D | | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 | DZ |
SPORTIKA 6. liga muži | | 7.kolo | 15.09.2019 o 16,00 hod. | | | | |
Streženice | | Papradno | 14.09. (SO) | Pastorek | Vojtík | Kapila | |
Lysá pod Makytou | | Košecké Podhradie | | Rojko | Petrušek | | |
Tuchyňa | | Mikušovce | | Škrovánek | Miakiš | | |
Bolešov | | Dohňany | | L. Janček | Kováčik | | |
Udiča | | Visolaje | | Zvak | Danihel | | |
Dolné Kočkovce | | Šebešťanová | | Judiny | B. Mihálik | | |
Sverepec | | Jasenica | | Koleno | Vojtík | | |
SPORTIKA 6. liga muži | | dohrávka 2.kola | 13.09. (PIA) o 16,00 hod. | | | | |
Visolaje | | Mikušovce | | Gago | Hriadel | Meluch | |
7. liga muži sk. SEVER | | 5.kolo | 15.09.2019 o 16,00 hod. | | | | |
Dolná Breznica | | Pružina | | Gašparíková | Kodajová | | |
Vrchteplá | | Tŕstie | | Hriadel | | | |
Praznov | | ŠK fc Púchov | o 10,00 hod. | B. Mihálik | Koleno | | |
Orlové | | Bodiná | | Pastorek | | | |
7. liga muži sk. JUH | | 5.kolo | 15.09.2019 o 16,00 hod. | | | | |
Kolačín | | Kameničany | | Odd R - Bezdeda | Odd R - Švec | | |
Horovce | | Nová Dubnica | | Ďuriš | Kapila | | |
Červený Kameň | | Lednica | | Gago | | | |
Prejta | | Dulov | | Odd R - Zigo | | | |
6. liga dorast (U19) | | 7.kolo | 15.09.2019 o 13,15 hod. | | | | |
voľno | | Pruské | | xxxxxxxxxxxxxxx | | | |
Streženice | | Brvnište | 14.09. (SO) | Vojtík | Kapila | | |
Horná Poruba | | Lednica | 14.09. (SO) o 16,00 hod. | Hriadel | Kodajová | | |
Plevník-Drienové | | Dohňany | | Vojtík | Hriadel | | |
Udiča | | Kvašov | | Danihel | | | |
Dolné Kočkovce | | Pružina | | B. Mihálik | | | |
Sverepec | | voľno | | xxxxxxxxxxxxxxx | | | |
6. liga dorast (U19) | | dohrávka 5.kola | 13.09.(PIA) o 16,00 hod. | | | | |
Plevník-Drienové | | Kvašov | | Danihel | Koleno | | |
4. liga st. žiaci (U15) sk. SEVER | | 5.kolo | 15.09.2019 o 10,30 hod. | | | | |
Streženice | | Podmanín | 14.09. (SO) | Vojtík | | | |
Domaniža | | Pružina | | Danihel | | | |
Plevník-Drienové | | Papradno | | Odd R | | | |
voľno | | Dolná Mariková | | xxxxxxxxxxxxxxx | | | |
Prečín | | Jasenica | | Odd R | | | |
4. liga st. žiaci (U15) sk. JUH | | 5.kolo | 15.09.2019 o 10,30 hod. | | | | |
Lazy pod Makytou | | Ladce | | Ďuriš | | | |
Horovce | | Košeca | | Kapila | | | |
Bolešov | | Košecké Podhradie | | Pastorek | | | |
Ilava | | Nová Dubnica | 17.09. (UTO) o 17,00 hod. | Hikel | | | |
Kolačín | | Lednica | o 13,15 hod. | Petrušek | | | |
4. liga st. žiaci (U15) sk. JUH | | dohrávka 3.kola | 13.09. (PIA) o 16,00 hod. | | | | |
Horovce | | Košecké Podhradie | | Petrušek | | | |
4. liga ml. žiaci (U13) | | 3.kolo | 15.09.2019 o 10,30 hod. | | | | |
Domaniža | | Lysá pod Makytou | 14.09. (SO) | Janek | | | |
Ilava | | Beluša | 14.09. (SO) | Hikel | | | |
Udiča | | Horná Poruba | | Odd R | | | |
Kolačín | | ŠK fc Púchov | 11.09. (STR) o 17,00 hod. | Kováčik | | | |
Prípravky mix (U11) sk. A | | 3. a 8. kolo | 14.09. (SO) o 10,00 a 11,00 hod. | | | | |
Beluša | | Košeca | 12.09. (ŠTV) o 16,00 a 17,00 hod. | Odd R | | | |
Dubnica nad Váhom "B" | | Ilava | 15.09. (NE) | Hikel | | | |
Horná Poruba | | Ladce | | Kodajová | | | |
Prípravky mix (U11) sk. B | | 3. a 8. kolo | 14.09. (SO) o 10,00 a 11,00 hod. | | | | |
Bolešov | | Kvašov | | Petrušek | | | |
Lednické Rovne | | Tuchyňa | | Kapila | | | |
Horovce | | Pruské | o 15,00 a 16,00 hod. | Odd R | | | |
Prípravky mix (U11) sk. C | | 3. a 8. kolo | 14.09. (SO) o 10,00 a 11,00 hod. | | | | |
Visolaje | | Jasenica | | Pastorek | | | |
Brvnište | | ŠK fc Púchov | | Odd R | | | |
Šebešťanová | | Dolná Mariková | | Odd R | | | |
Prípravky mix (U11) sk. D | | 3. a 8. kolo | 14.09. (SO) o 10,00 a 11,00 hod. | | | | |
Sverepec | | Podmanín | | Odd R | | | |
Plevník-Drienové | | Prečín | | Odd R | | | |
Praznov | | Domaniža | 15.09. (NE) o 13,00 a 14,00 hod. | Janek | | | |
Prípravky mix (U11) sk. D | | dohrávka 1. a 6. kola | 11.09. (STR) o 16,30 a 17,30 hod. | | | | |
Plevník-Drienové | | Praznov | | Odd R | | | |