Obsadenie č.28 31.05.2019
D | H | Výnimky | R | AR 1 | AR 2 | DZ | |
SPORTIKA 6. liga - muži | 25.kolo | 09.06.2019 o 17,00 hod. | |||||
Streženice | Košecké Podhradie | Škrovánek | Kodajová | ||||
Mikušovce | voľno | xxxxxxxxxxxxxxx | |||||
Jasenica | Košeca | L. Janček | Kováčik | ||||
Dolné Kočkovce | Papradno | Gago | Kováč | ||||
Pruské | Tuchyňa | Pastorek | Opatovský | ||||
Bolešov | Horná Poruba | Papuča | Kapila | Ďurčo | |||
Udiča | Lysá pod Makytou | Rojko | Balušík | ||||
7. liga - muži | 21.kolo | 09.06.2019 o 17,00 hod. | |||||
Lazy pod Makytou | Kameničany | Meluch | |||||
Sverepec | Lednica | Proč | |||||
voľno | Praznov | xxxxxxxxxxxxxxx | |||||
Visolaje | Šebešťanová | Migát | Jandušík | ||||
Bodiná | Kolačín | B. Mihálik | Horečný | ||||
Dohňany | Dulov | M. Sluk | |||||
8. liga - muži | 17.kolo | 09.06.2019 o 17,00 hod. | |||||
Orlové | ŠK fc Púchov | Černej | |||||
Prejta | Vrchteplá | Hriadel | |||||
voľno | Nová Dubnica | xxxxxxxxxxxxxxx | |||||
Dolná Breznica | Horovce B | Odd R | |||||
Tŕstie | Červený Kameň | Hrenák | |||||
6. liga - dorast | 21.kolo | 09.06.2019 o 14,15 hod. | |||||
voľno | Horovce | xxxxxxxxxxxxxxx | |||||
Jasenica | Streženice | 08.06. (SO) o 16,00 hod. | Proč | B. Mihálik | |||
Sverepec | voľno | xxxxxxxxxxxxxxx | |||||
Pružina | Brvnište | Horečný | B. Mihálik | ||||
Dolné Kočkovce | Tuchyňa | Kováč | Gago | ||||
voľno | Nová Dubnica | xxxxxxxxxxxxxxx | |||||
6. liga - dorast | dohrávka 19.kola | 09.06.2019 o 13,30 hod. | |||||
Horovce | Nová Dubnica | Škrovánek | Kodajová | ||||
4. liga - st. žiaci sever | 17.kolo | 09.06.2019 o 10,30 hod. | |||||
Jasenica | Dolná Mariková | Horečný | |||||
Pružina | Papradno | Migát | |||||
Prečín | Domaniža | B. Mihálik | |||||
Dohňany | Plevník-Drienové | Proč | |||||
Udiča | Podmanín | Odd R | |||||
4. liga - st. žiaci juh | 21.kolo | 09.06.2019 o 10,30 hod. | |||||
Lazy pod Makytou | Košecké Podhradie | 08.05. | xxxxxxxxxxxxxxx | ||||
Beluša | Košeca | 08.06. (SO) o 10,00 hod. | Meluch | ||||
Nová Dubnica | Horná Poruba | o 10,00 hod. | Kováčik | ||||
Ilava | Lednica | Kapila | |||||
Bolešov | Kolačín | Hriadel | |||||
Dolné Kočkovce | Horovce | Vojtík | |||||
4. liga - ml. žiaci | dohrávka 9.kola | 05.06 (STR) o 17,00 hod. | |||||
Lysá pod Makytou | ŠK fc Púchov | Vojtík | |||||
Prípravky MIX U11 | dohrávka 6. a 12. kola | 08.06 (SO) | |||||
o 1. až 8. miesto | o 10,00 a 11,00 hod. | ||||||
Prečín | Horovce | Odd R | |||||
Prípravky MIX U11 | dohrávka 2. a 8. kola | 08.06 (SO) | |||||
o 9. až 16. miesto | o 10,00 a 11,00 hod. | ||||||
Brvnište | Sverepec | B. Mihálik | |||||
Prípravky MIX U11 | dohrávka 4. a 10. kola | 07.06 (PIA) | |||||
o 9. až 16. miesto | o 17,00 a 18,00 hod. | ||||||
Podmanín | Bolešov | Odd R | |||||
Prípravky MIX U11 | dohrávka 5. a 11. kola | 03.06. (PON) | |||||
o 17. až 24. miesto | o 16,00 a 17,00 hod. | ||||||
Košeca | Pruské | Škrovánek | |||||
Prípravky MIX U10 | dohrávka 15. a 20. kola | 06.06.(ŠTV) | |||||
Skupina B | o 17,00 a 18,00 hod. | ||||||
Domaniža | Pov. Bystrica B | Horečný |